Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Egy "fő" (arany szintű) Like S mellé hány darab Next S ATK köthető? (2 -t szeretnék, egyet egy meglévő dominóról, egyet pedig számhordozással. Legalább is, ha lehet egynél több is.)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71052) br4adam válasza glaci (#71051) üzenetére


br4adam
aktív tag

Mehet simán :)

(#71053) glaci válasza br4adam (#71052) üzenetére


glaci
őstag

Köszi! Valamiért egyre emlékeztem, de nem voltam biztos benne.
Akkor ezek szerint joggal bizonytalankodtam magamban.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71054) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Ha valaki lejárt (elektronikus) számlát akar befizetni készpénzben, akkor is postákra kell mennie? Sárga csekk nélkül hogy?

(#71055) Vangelis válasza Sebhelyes (#71054) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Állítólag ott fog ülni egy csóka aki csak ezzel fog foglalkozni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71056) zebede


zebede
őstag

Számla befizetés hogyan jelenik meg hamarabb a rendszerükben? Távszámlán, vagy T-honlapján keresztül bankkártyával fizetve?
És kb. Mennyi idő múlva?

(#71057) prozodus válasza Sebhelyes (#71054) üzenetére


prozodus
őstag

Ne a postára menj, hanem az adott bankba, és ott csekk nélkül is be tudod fizetni a cég számlaszámára, csak ne felejtsd el az ügyfélszámodat megadni a közleményben. Ez még ráadásul gyors is.
(A tré, ha jól emlékszem, cibes, a Blaha árkádjai alatt van pl bank, a New Yorkkal srégan szemben.)

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#71058) szabogabor10 válasza zebede (#71056) üzenetére


szabogabor10
veterán

Honlapon keresztül azonnal, Távszámlán keresztül 3-4 nap.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71059) zebede válasza szabogabor10 (#71058) üzenetére


zebede
őstag

Köszönöm! Még egy kérdés.
Két készülékemről pár hónapon belül lejár a hűség, részletre lettek vásárolva és most szeretném egy összegben kifizetni a hátralévő részleteket.
Hogy lehet ezt online megoldani, meg lehet egyáltalán, vagy csak személyesen?

(#71060) szabogabor10 válasza zebede (#71059) üzenetére


szabogabor10
veterán

A honlapon a Számláknál katt a törlesztőnél a jobb oldali kis nyílra, majd a megjelenő új nyílra, és katt a Befizetés egy összegben gombra.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71061) Keem1 válasza zebede (#71059) üzenetére


Keem1
addikt

Megelőztek, és jobb hírekkel, ahogy látom :)
Figyelmetlen is voltam, nem láttam, hogy válaszként ment egy beszélgetésre, elnézést. :B

Elvileg átutalással meg tudod oldani, a számla végén mindig ott van az utaláshoz szükséges infó az aktuális részlettel - ebben az esetben értelemszerűen a teljes, még fennmaradó összeget kell a megfelelő helyre írni.
Esetleg a 1430-cal megkonzultálhatod, hogy tuti legyen, de korábban valahol úgy láttam, hogy kifizetheted egyben a maradék törlesztőket.

[ Szerkesztve ]

(#71062) prozodus válasza Keem1 (#71061) üzenetére


prozodus
őstag

A számlaosztály csak irodaidőben van.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#71063) nofi válasza Zoona (#71049) üzenetére


nofi
őstag

A "szép" az egészben, hogy most felhívtam az ügyfélszolgálatot és csak annyit mondtam, hogy magánszemélyeknek szóló csomagba szeretnék átmenni. Ránézett a számomra és azt mondta semmi akadálya, keretszerződés sem él már, úgyhogy bármikor átmehetek. Miután visszakérdeztem, hogy akkor tulajdonképpen el is vihetem más szolgáltatóhoz a számom arra is helyeselt.
Egyszer már szivatott meg a UPC, ahol drágábban akart az ügyfélszolgálatos rámsózni csomagot mint ahogy interneten meg tudom rendelni (nem pár száz forintról volt szó). Nem gondoltam volna, hogy a T-nél is arcra megy -.-

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#71064) Soulfly842 válasza Sebhelyes (#71054) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az érintett postákon van egy Telekomos számlabefizető pult. Ott ugyanazokat a rendszereket látják a számlázással kapcsolatban, mint az üzletekben.

Csekk nélkül is be lehet fizetni :)

(#71065) Hav3l


Hav3l
tag

Ma meglepett a telekom, hogy ad egy kevés kedvezményt. Szeptemberben hosszabítottam meg a like 300 díjcsomagomat de hűségem nincs, felhívtak hogy adnak plusz 40 percet ha aláírok két évet de arra nincs szükségem így két év hűségért kapok havi 1000 ft kedvezményt :) remélem semmi csapda nincs benne ;]

(#71066) prozodus válasza Hav3l (#71065) üzenetére


prozodus
őstag

A 2 év nem elég csapda neked? :P

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#71067) glaci válasza Hav3l (#71065) üzenetére


glaci
őstag

Nekem annak idején (2015 -ben) 1 évért is megadták az 1000 Ft -ot ...

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71068) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Üdv!
Mozaik Xs (ami elméletileg már megszűnt) csomagom van ,március közepén lejár a két év,tennem kell valamit vagy megy tovább minden ugyanúgy hűség nélkül vagy automatikusan átraknak másik csomagba?
Köszi a segítséget.
(hűségezni már nem szeretnék többet)

(jelen pillanatban nem megy a telekom.hu,technikai problémák miatt :W )

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71069) ShadowX válasza glaci (#71067) üzenetére


ShadowX
őstag

Ez a tény, főleg így szerződéskötés után nagyon vigasztalni fogja. :D

(#71070) KZP válasza vizslakutya (#71068) üzenetére


KZP
őstag

Megy az, csak kicsit darabosan. :DDD

(#71071) Hav3l válasza ShadowX (#71069) üzenetére


Hav3l
tag

A két év hűség nem zavar, nem tervezek szolgáltatót váltani, addig jó nekem a like 300 is az utolsó fél évben meg amikor az nem jár bőven jó lesz a legolcsóbb díjcsomag is

(#71072) glaci válasza ShadowX (#71069) üzenetére


glaci
őstag

Nem akartam vigasztalni.
Csak izgult, hogy nem vették-e át, én meg megnyugtattam, hogy nem, legfeljebb járhatott volna jobban is.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71073) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A napokban megnézegettem/megtapicskoltam egy Samsung Galaxy S7, S7 Edge Duot... :)

Hmm... meseszépek lettek... :) Nem lesz nehéz eladni őket :))

Van olyan Telekom üzlet, ahol már ki van állítva ;)

[ Szerkesztve ]

(#71074) dedike válasza Soulfly842 (#71073) üzenetére


dedike
addikt

Mondták már neked, hogy milyen vagy? :Y ;]

Jó szerencsét!

(#71075) Soulfly842 válasza dedike (#71074) üzenetére


Soulfly842
addikt

;] ;)

(#71076) bihariszabi válasza KZP (#71070) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Látom semmi nem változott telekoméknál. Vagy 3 éviggörcsöltem velük. És a legjobban azt utáltam benne, hogy kint volt a 4G ikon, full térerő és nem jön az adat. Azon csak-csak túltettem magam, hogy mikor távolsági busszal mentem és próbáltam netezni, akkor a várost elhagyva megszűnt az esetek 70%-ában a net. Mert erre azt mondtam, hogy "biztos vidék". De hogy nagyvárosban is alig ment, ez durva. Viszont ahogy nézem, nem változott semmi.Vettem kipróbálásra egy voda simkártyát és mondom ezt nem hiszem el. Olyan falvakon megyek keresztül, amikről nem is hallottam, benéz a tehén az ablakon, és 3G internet van és működik. Tudok a buszon bankolni, nem dob ki időtúllépés miatt.
Egy hátránya van, amit nehezen viseltem, hogy mivel működik a net, ezért használom is és hamar elfogy 1 Giga. Detúltettem magam rajta és úgy vagyok vele, hogy a minőséget meg kell fizetni. Próbáljátok ki ti is. Meg fogtok lepődni,

(#71078) goop válasza bihariszabi (#71076) üzenetére


goop
őstag

Sosem észleltem ilyet, fura. Mióta megy a 4G hasít a net, még az isten háta mögötti részeken is, akár a szántóföld kellős közepén. Talán a telefonoddal lehetett baj. (b20?)

(#71079) bihariszabi válasza goop (#71078) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Na de feljebb írjátok, hogy szakadozik. Nekem is ez volt. Néha jó, néha rossz. De inkább rossz. Ha a telefonnal lett volna gond, akkor mindig rossz lenne igaz? Példa, Kaposvár szívében egyik nap suhan a 4G, demég a lassított net is. Másik nap csak pörög, forog a letöltés jelző és semmi. És minden Telekomos kollégám ugyanezt mondja. Ráadásul a Vodához is ugyanezt a telefont használom.

(#71080) csako válasza bihariszabi (#71079) üzenetére


csako
veterán

Fentebb a telekom weboldalára írták, hogy rossz, nem a hálózatra :)

Mellesleg itt falun sikerül találni néhány négyzetméteres fehér foltokat (konkrétan eddig két helyen tapasztaltam, de pár lépéssel arrébb már jó volt :)) ). A fejlesztések óta pedig mindig hasít 4G-n a telefon.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#71081) bihariszabi válasza csako (#71080) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

De az előző oldalakon is a weboldal használhatatlansága volt a téma?
Mikor fejlesztettek? Mert a kollégám múlt héten panszkodott. Amúgy beletettem a Telekom simet a céges dualsim telefonba és világosan látszik, hogy hol melyik az erősebb.

(#71082) goop válasza bihariszabi (#71081) üzenetére


goop
őstag

Jó, látom neked hiába mondunk bármit is. no1 voda, köszi-puszi-pá.

szerk: A b20 amit írtam, az lenne amúgy a városokon kívüli 4G, amit sok kínai telefon nem tud ...

[ Szerkesztve ]

(#71083) KZP válasza bihariszabi (#71076) üzenetére


KZP
őstag

Én csak a weboldalukra írtam, amit írtam. :K
A hálózatukkal nekem sincs semmi bajom.

(#71084) bihariszabi válasza goop (#71082) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

És akkor most hisztizned kell? Szerinted az összes kollégám kínából rendelt telefont? Hát nem. Telekom szolgáltatós telefonokról van szó. Az enyém valóban kínai, de a többieké nem. Komolyan úgy csinálsz, mintha a te tulajdonod lenne a Telekom és most hisztizel amiért csúnyát mondtam rá. Az eszem megáll.

(#71085) Teko001 válasza bihariszabi (#71084) üzenetére


Teko001
őstag

Nem akarok beszállni a vitába, de nekem is a Telekom-tól van telefonom, és sajnos nem támogatja a b20-at

(#71086) szabogabor10 válasza bihariszabi (#71076) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem semmi bajom nincs a Telekom 4G-vel se vidéken, se a fővárosban. Ahogy sokan másoknak se. Szóval már megint általánosítasz, és már a Telekom topikban "toborzol" embereket a Vodához. Nem kéne. Mindenki el tudja dönteni maga, hogy melyik szolgáltatóhoz menjen.
Félreértés ne essék, azt nem vonom kétségbe, hogy neked a Vodával jobb tapasztalatod van. De a saját tapasztalatodból kiindulva nem lehet megítélni egy hálózatot, mert egy potenciális előfizetőnek ez a vélemény igen megtévesztő lehet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71087) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nekem sűrűn 1 csík a térerő. Épületben és vidéken is. Z3 800 B20 LTE van. De nem panaszkodom, ritkán megy el :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#71088) goop válasza bihariszabi (#71084) üzenetére


goop
őstag

Oké. (Nem tízig számoltam, ezen hsz megírása előtt)

Amúgy meg legkevésbé sem érdekel, hogy neked mennyire jó v nem jó a telekom, sőt továbbmegyek a telekom sem érdekel, mivel telenoros vagyok, tartalék kártyám telekomos csak, semmi érdekem nem fűzödik egyik céghez sem. Nem kell válaszolnod, köszi.

(#71090) holozis_HUN válasza #50751744 (#71089) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Imádom, sosem fogom bántani, nagyon jó szolgálatot tesz :) Meg átlagban mindig van 4G. Épületben azt mondta a T-mobilos srác, hogy nem is nagyon lesz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#71091) lugosi válasza bihariszabi (#71076) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondjuk emlékeim szerint a vodafon topikban is sokat panaszkodtál.

(#71092) n@p@lm válasza Teko001 (#71085) üzenetére


n@p@lm
őstag

Melyik teló ez?

(#71093) Zeki válasza bihariszabi (#71076) üzenetére


Zeki
nagyúr

Felénk a Telekom 4G pöpec. Falu. Ha akarom, sosem fogy el az adatkeretem. De annyi nem kell.

(#71094) bihariszabi válasza lugosi (#71091) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

De nem a térerő miatt ;) . És nem toborzom oda az embereket, hanem leírtam az észrevételemet. Csak rögtön nekem esett az a fiatalember, mint mikor az oviban a gyerekek azon vitáznak, hogy kinek jobb a bicaja.

(#71095) StLui válasza bihariszabi (#71094) üzenetére


StLui
veterán

szerintem max azért, mert pont ha valami, akkor a hálózata nagyon jó a t-nek, te pedig pont az ellenkezőjét állítod, de ezzel szerintem is kisebbségben vagy

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#71096) #71835392 válasza holozis_HUN (#71090) üzenetére


#71835392
törölt tag

Épületben azt mondta a T-mobilos srác, hogy nem is nagyon lesz.

Bizony, még városban sincs sok helyen beltéri Telekom 4g. Telenor is hozza be ebből az okból városi környezetbe a 800as 4gt egyre több helyen a meglévő 1800as mellé, Vodának meg ugye szinte csak 800as van.

(#71097) #71835392 válasza StLui (#71095) üzenetére


#71835392
törölt tag

ha valami, akkor a hálózata nagyon jó a t-nek

A legjobb. Volt. Évekkel ezelőtt. Én a jót most a stabilitásra értem, azzal meg mostanában elég sok a probléma, nem beszélve az utóbbi években menetrendszerű évente minimum egyszeri fél napos leállásokról.

(#71098) holozis_HUN válasza #71835392 (#71096) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Utcára ki is mentünk vele (ki az üzletből) és ott már egyből is volt. Annyira nem izgat, mert ott is megyeget. Bár inkább buszon és utcán használom. Suliban van jobb dolga az embernek mint a fórumon lógni :))

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#71099) goop válasza #71835392 (#71096) üzenetére


goop
őstag

Ezt a városi telenor 800-ast megerősítem, eddig a liftben edge volt, de egy ideje marad LTE-n a telefon. Nem néztem, de gondolom itt is a 800 LTE t kapcsolták be pluszba.

(#71100) 4Grider válasza goop (#71099) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért nézd csak meg. Ezen a hálózaton a 800 MHz használata nagyvárosi környezetben még nem jellemző.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.