Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70801) LeRoy18 válasza holozis_HUN (#70800) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

tehát te is elkezdted nyomni, ami a csövön kifér? aztán ne engem hibáztass...
tegnap nekem már korlátozott, lassú netem volt, smst is küldtek róla róla
viszont ma hajnalban, éjfél után hirtelen felgyorsult, csodálkoztam is
felmegyek a t-mobile honlapjára, de nem tudok belépni a karbarntartás miatt
szerintem ez csak a mi napra vonatkozó gesztus lehet a részükről az ügyfeleiknek

mindegy, szedem a következő shameless részt, amig lehet

(#70802) holozis_HUN válasza LeRoy18 (#70801) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mi? Nem kezdtem el videot nézni, csak írtam, hogy most kell azt csinálni :DDD Nekem még van netem, most let 1gb + surf aktiválva.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#70803) glaci válasza LeRoy18 (#70801) üzenetére


glaci
őstag

Néha van ilyen.
Nem kell miatta aggódni, a lassítós NET -nél nincs túlforgalmazási díj.
Az meg a szolgáltató gondja, hogy elfelejtett lassítani!
Ne aggodalmaskodj rajta!
Örülj és használd, amíg lehet!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#70804) ShadowX


ShadowX
őstag

Valami rendszerhiba van és lesz is egész hétvégén úgy tűnik. Blue mobile-os simet akartam aktiváltatni, és most mondta az ügyintéző, hogy legkorábban hétfőn lehet a hiba miatt.

(#70805) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Kidobott a telekom alkalmazás és rohadtul nem akarja, hogy belépjek. Másnak is van ilyen gondja ?

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#70806) Bornie127


Bornie127
senior tag

Én egy ilyen hiba miatt egyszer közel 400 gb-t töltöttem le pár nap alatt 3g-n :-)

(#70807) kali válasza ShadowX (#70804) üzenetére


kali
legenda

és azigazimoris;

a főoldalon is olvasható;

KEDVES ÜGYFELÜNK!

Karbantartás miatt weboldalunk, online ügyfélszolgálatunk, valamint a Telekom alkalmazás előre láthatóan 2016. február 19-én péntek estétől 2016. február 21-én vasárnap reggelig nem lesz elérhető, továbbá telefonos ügyfélszolgálatunk csak általános tájékoztatást tud nyújtani. A munkálatok természetesen nem érintik a szolgáltatások igénybevételét, az elvesztett vagy lopott SIM-kártyák letiltását, valamint a hibabejelentést. Az átmeneti kényelmetlenség miatt türelmüket kérjük. Megértésüket ezúton is köszönjük!

Bornie127; nem biztos, hogy érdemes ilyenekkel büszkélkedni...
arról már nem is beszélve, amikor húzós torrentet nyom valaki mobilinterneten - ha már említve lett nem olyan régen adott platform.
igaz, bizonyos esetekben csak etikai kérdést vet fel, így nem mindenkinek muszáj vele azonosulni.

[ Szerkesztve ]

(#70808) azigazimoris válasza kali (#70807) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Köszi !
Meg sem néztem a telekom oldalt, mert agyfaszt kapok tőle 😄
Mondjuk, így meg duplán, hogy két napra kilépnek az életből...
Ez azért hihetetlen 😄😄👍👍😄😄

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#70809) bihariszabi válasza holozis_HUN (#70800) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Próbáld meg ugyanezt Juta faluban. Kaposvártól 9 km. Kaposvár megyeszékhelyi város. ;)

(#70810) LeRoy18 válasza kali (#70807) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

etikai kérdés, topikgazda, komolyan?
attól, hogy mobilnetre telik, még nem vagyok milliomos (levelezős hallgató vagyok meló mellett, és tegnap/ma oktatási nap volt, amit nem otthon töltök, tehát nincs vezetékes netem
lehet neked telik netfix előfízetésre, megengedheted magadnak, de az átlag magyar még nem itt tart, csak szeretne elérni erre a fizetési szintre, álmodik róla, vagy tobább tanul, ahogy én is
ha egy kicsi szórakozásra vágyna, mert ne adj isten nincs téve a szobájában, már ugranak rá a jogvédők

(#70811) kali válasza LeRoy18 (#70810) üzenetére


kali
legenda

igen, több tekintetben is etikai kérdés, egyrészt más élni és (túlzottan) visszaélni (az amúgy jogos korlátozás/tiltás technikai okok/karbantartás miatti nem működése alatti húzós torrent és/vagy a néhány nap alatt 400 GB már simán utóbbi kategória), másrészt aki ismeri a mobilinternet adottságait és sajátosságait, az jobbára tudja, hogy a torrentes és társai húzós letöltésekkel nem kicsit lehet akár meg is nehezíteni más felhasználók életét adott cellában, ráadásul úgy, hogy ők esetlegesen még amúgy nem is lennének lekorlátozva, mert még nem használták ez az adatkeretet és/vagy eleve nagyobb csomaggal rendelkeznek és teszi velük ezt olyan, aki hivatalosan már korlátozva lenne, illetve kellene, hogy legyen...
lehet itt terelni adott esetben a szolgáltatóra, hogy ne biztosítson kiskaput, de itt jön az etikai része a dolognak, amire (szerintem) nem igazán jó kifogás az anyagi háttér - a jogvédős téma esetén esetén (szerintem) pláne nem, mert amire nincs pénzem, azt nem lopom el, ez van, én ilyen vagyok. (egyáltalán nem is torrentezek például!)
halkan jegyzem csak meg, hogy a fent említett húzós használati módok esetén arra is van lehetősége a szolgáltatónak, hogy szankcionálja azt, ha veszélyeztetve van amiatt a hálózata.

[ Szerkesztve ]

(#70812) kali


kali
legenda

a szolgáltatós honlap főoldalán kiírva még ugyan a karbantartásról szóló tájékoztató, de már beléptet és működik funkcionalitásilag a my telekom fiók és az alkalmazás is.

(#70813) SUPREME7 válasza kali (#70812) üzenetére


SUPREME7
őstag

És megjelent a kínálatban a Galaxy S7 és S7 Edge + Gear VR, de még az adatlap üres oldalt dob. Kicsit durva, nem semmi, hogy már megjelenés előtt kirakták :D (bár talán nem szándékosan .. )

(#70814) ShadowX válasza SUPREME7 (#70813) üzenetére


ShadowX
őstag

Német oldalakon is kezd megjelenni, úgyhogy lehet ez alkalommal szándékos. :)

(#70815) Soulfly842 válasza SUPREME7 (#70813) üzenetére


Soulfly842
addikt

:) ááá, dehogyis ;)

[ Szerkesztve ]

(#70816) Bornie127 válasza kali (#70807) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nem büszkélkedtem, viszont nem látom, hogy a 20gb-s letöltés posztra is válaszoltál volna, ellenben az enyémre reagáltál. Sehol sem említettem torrentet, ettől függetlenül lehet, hogy igaz, lehet hogy nem.
A cellaterheltségről annyit, hogy az én környékemen alig laknak. Van sok-sok erdő, egy temető, pár bunkerlakó, és közel 200 ház, a nagyrésze idős, azt sem tudják mi az a net.
Szóval, pont amikor ideköltöztünk, akkor volt ez a technikai error és kapóra jött. Azt viszont nem tudod, hogy a környéken nincs semmilyen vezetékes szolgáltatás, jelenleg is 20gb+éjszakai net+korlátlan böngészős csomag megy a sticken, nekem van 1gb+korlátlan böngészés, a páromnak is korlátlan böngészés van.
Másnak meg 5000-ért gigabit otthon.
Ennyit a csodálatos etikáról, meg arról, amikor beragadt a parkolásom és három órát parkoltam ott, ahol már nem is. Egy részét visszafizették, de hozzátették, h nem teljesen az ö hibájuk.
Hol is van az nagyratartott etikusság!? Bár ez egy másik téma.

(#70817) Zeki


Zeki
nagyúr

Telekom 10/2-es mobilnet Domino Surf csomag
3G

4G

(#70818) prozodus válasza Bornie127 (#70816) üzenetére


prozodus
őstag

Hagyd...

Egyébként meg biztos a temető a baj, nem üzengetnek a halottak? :))

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#70819) South Velen válasza Bornie127 (#70816) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem is valami hasonló jutott eszembe. Etika kérdés lol. Szegény telekom. Bezzeg, ahol digi/upc is jelen van a szolgáltatói területen, ott olcsóbban adja ugyanazt a netet, amit amúgy pofátlanul drágán ad T-Home only szolgáltatási területen. Mert hát ő ilyen etikusan kihasználja a népet. Nincs ezzel baj amúgy, mert majdnem minden cég profitmaximalizálásra törekszik, de itt etikával dobálózni, ráadásul a szolgáltatót véde szánalmas.

(#70820) prozodus válasza South Velen (#70819) üzenetére


prozodus
őstag

A profitorientált üzletpolitikát hagyjuk, amíg szabályos, mégha hülyék is a törvények...

De az, h a tré minden alkalmat megragad, h szó szt meglopja az ügyfeleket, és az ezeket a lopásokat igazoló bizonyítékokat természetesen eltünteti, csak a szűk családban 2 ilyen történt, és akkor még nem számoltam az ismerősök eseteit. Ráadásul biztos forrásból tudom, h hogyan oktatják a helpdeskeseket csalásra... Akkor is, ha egyesek szeretnék mindezt letagadni, EZ a valóság a trénél...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#70821) bihariszabi válasza South Velen (#70819) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Csakhogy nem a szolgáltatót védte, hanem a többi usert. Lefordítom más nyelvre. Régen nyáron nem volt akkora víznyomás este, hogy beindítsa az átfolyós vízmelegítőt, így nem tudtam fürdeni. Azért, mert a sok paraszt locsolta a füvet este. Ugyanez van az internettel. Ha Jakabka ingyé tötikézi torrenten mobilneten a Batman 9-et, akkor más nem tud dolgozni vagy egyéb dolgot letölteni, pedig teljes árat fizet érte egy nagyobb internet csomagban, Jakabka meg 190 forintos netplus S-t vásárolt és abból is elhasználta már a 200 megát. Légy olyan, mint Tóbiás. Tóbiás nem terheli a hálózatot, ha tudja jól, hogy elhasználta már a 200 megáját. :-D

(#70822) ANDROID??? válasza South Velen (#70819) üzenetére


ANDROID???
addikt

Etikus, csak új előfizetőknek dolgok...

(#70823) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Kissé túltoltátok ezt az etikussági kérdést. Próbáljatok ezen túllendülni. Köszi.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#70824) kali válasza Bornie127 (#70816) üzenetére


kali
legenda

példákat írtam, amiben az általad említett 400 GB/pár nap is szerepel, de ahogy te nem, úgy én sem erre, hanem mellette említettem meg a torrentet, mert azt más írta, akinek a hozzászólására válaszoltam.
az sem igazán jó kifogás/indok, hogy valahol van olcsó és gyors vezetékes internet, máshol meg nincs, mert ezzel az erővel ezer másik hasonló témát is lehetne említeni, amiben valaki elönyösebb vagy hátrányosabb helyen lakik...stb.
valakinél csak átment azért, hogy nem feltétlenül a szolgáltatót védem, - hiszen én is csak egy előfizetője vagyok -, akinek meg nem és szanalmasozik...stb., annak lelke rajta...
az is teljesen más lapra tartozik, amikor néhányan próbálják belemosni a szolgáltató elleni ellenszenvüket/sérelmüket.

CineDOG1; a legalacsonyabb sebességű csomagban nem feltétlenül látni eltérést, már ahol 3g is van és nem csak 4g/lte, kivételt képezhet, ha terhelt adott 3g cella, mert akkor az jobban belassul, de válaszidőben már nálad is meglátszik a 4g/lte jobbsága.

[ Szerkesztve ]

(#70825) dedike válasza szabogabor10 (#70823) üzenetére


dedike
addikt

Áh...nem lett az túltolva, csupán kali ismét megpróbálta felhíni a figyelmet arra, hogy az egyénen kívül más egyének is vannak világon, és nem csak a saját érdekeit kell az embernek figyelembe venni, hanem a másikra is figyelemmel kell(ene) lenni mindenkinek... :R

Jó szerencsét!

(#70826) szabogabor10 válasza dedike (#70825) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tudom én, nem is miatta szóltam. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#70827) Zeki válasza kali (#70824) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, valóban minden esetben jobb a ping ideje a 4G-nek. Ez csak arra volt jó, hogy nem minden esetben kell 4G, pláne amíg ilyen visszafogott csomagok vannak.

(#70828) kali válasza Zeki (#70827) üzenetére


kali
legenda

ahol van és jellemzően nem nagyon terhelt a 3g, ott egyszerűbb felhasználásra az is elég, valahol 20 Mbps környékén is simán tud, de egyrészt sok helyen csak 2g és 4g/lte elérhető az országban, másrészt ha valahol sokan lógnak és használják/terhelik viszonylag kis területen a hálózatot/cellát, akkor a 3g inkább belassul, a válaszidő megnő, akár látványosan/érezhetően is nehézkes lesz használni, amíg mellette a 4g/lte probléma nélkül pörög.
nagyobb rendezvények helyszínén szoktam ezt leginkább tapasztalni, ott jellemzően látványos a dolog, hogy a 3g akár 1-2 Mbps sebességre is beesik, de ami a nagyobb gond, hogy a válaszidő az egekbe szökik és még a normál böngészés is problémás lehet, csak sokadszorra töltenek be az oldalak...stb., a 4g/lte meg nem lesz annyira problémás, mert sokkal több tartalék van benne.
régebben még arra is ráfogható volt részint a különbség, hogy nem mindenkinek van 4g/lte képes díjcsomag és/vagy telefon, de mára már szinte mindenkit felengednek a 4g/lte hálóra és az azt tudó készülékek száma is jelentősen megnőtt, így főként a sebesség és terhelhetőség tekintetében mutatkozik meg a 3g kontra 4g/lte különbözete.

dedike; :R

[ Szerkesztve ]

(#70829) Zeki válasza kali (#70828) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, ez az én lakhelyemen van így. Máshol ez másképp van.
Nem tudom mikor lesznek végre jobb netes csomagok, de ideje lenne.

(#70830) attiati


attiati
veterán

A domino feltöltési kedvezmény nem beszélhető le telekomos vezetékes hívásra?!

Csak annyit írnak a hirdetményben, hogy hálózaton belül beszélhető le.
Értem én, hogy a vezetékes az nem 30-as szám, de attól még az egész hóbelebanc ugyanaz a tulajdonos!

(#70831) dptrsk válasza attiati (#70830) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

a vezetékes szám nem a mobilhálózathoz tartozik, azaz a vezetékes nincs hálózaton belül.

(#70832) attiati válasza dptrsk (#70831) üzenetére


attiati
veterán

Régen egyként és hálózaton belüliként kezelték, ha nem vivendi, invitel vagy egyéb másik vezetékes szolgáltatót hívtam. Legalább a saját haldokló vezetékes részlegüket támogassák ennyivel. Na mind1.

(#70833) HF77


HF77
senior tag

sziasztok

arra lennék csak kíváncsi, jelenleg tud-e valaki arról valamit, hogy egy javításra leadott telefon esetén, manapság cseretelefont még adnak-e??

köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#70834) szabogabor10 válasza HF77 (#70833) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Hol adnak, hol nem. Nem kötelességük adni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#70835) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Éjfél óta megy a Samsung Galaxy S7 rlőrendelése :)

Samsung Galaxy S7/S7Edge ajándék VR szemüveggel

(#70836) foxymaci válasza Soulfly842 (#70835) üzenetére


foxymaci
senior tag

a leírást még átnézhetnék, mert van egy két fura mondat.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#70837) HF77 válasza szabogabor10 (#70834) üzenetére


HF77
senior tag

mert hogy ma vinném a telóm szervizbe de ebben micro sd kártya van, más telóm meg nem kezeli....általában kérni kell, vagy esetleg maguktól felajánlják..?! mi a gyakorlat, lehet tudni..?!

köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#70838) kali válasza HF77 (#70837) üzenetére


kali
legenda

a gyakorlat eltérhet üzlet, de akár még ügyintéző függvényében is.
rákérdezel, ha az illetékes nem mondja magától, aztán kiderül, hogy van nekik és tudnak adni, vagy sem.
sosem volt kötelező adni, de attól több üzletben tartottak és adtak, ha volt épp bent náluk, viszont sok üzletben megszűnt a cserés készlet, amikor megszüntették a szolgáltatós szervizes szekciót, de nem mindenhol, mert van olyan tapasztalat, hogy azóta is adtak valahol, máshol meg nem, szóval a szerencsén is múlhat, hogy hová és mikor viszed be a telefonodat.
milyen gyártójú telefonod van? mert bizonyos esetekben, sokkal gyorsabb lehet direktben a gyártói szervizen keresztül intézni a garis ügyet.

(#70839) Keem1 válasza Soulfly842 (#70835) üzenetére


Keem1
addikt

Olyan szinten jó az időzítés (amellett, hogy ez most az S4 óta az első Samu ami tetszik), hogy közben ha jól számolok, már túl vagyok a 18 hónapon, ha még él az előrehozott készülékváltás, elvileg már cserélhetnék is. :C

Más kérdés, hogy szerintem most még nem fogok (hacsak nem érzek késztetést a VR szemüvegre).

(#70840) Soulfly842 válasza kali (#70838) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem sok üzletben, hanem mindenhol megszűnt. Ez irányú kötelezettség bár sosem volt - A Telekom sok-sok éven át fenntartotta ezt a szisztémát, ami már amiatt sem működne most már, hogy cutár viszi házhoz szervizelést követően a készüléket. Indokolatlan logosztikai körkörös futamok lennének ebből...

(#70839) Keem1

Előrehozott készülékcsere továbbra is van - arany, ill. Platina kiemeltség esetén - de csak 21 hónap leteltével.

[ Szerkesztve ]

(#70841) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Tudnátok ajánlani olyan kedvező díjcsomagot amivel 1 hónapig netezhetek itthon illetve külföldön?
Márciusra kéne csak, és kártyás T-mobile telóra. :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#70842) makoss válasza makoss (#70841) üzenetére


makoss
addikt

Ami a legfontosabb, hogy GPS-re kéne + némi infó, hírek megnézésére.
Otthon van normális net...

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#70843) kali válasza Soulfly842 (#70840) üzenetére


kali
legenda

ehhez képest, a szervizes szekció megszűnését követően is írtak többen olyan tapasztalatot a fórumon, hogy felkínáltak számukra/kaptak cseretelefont.

makoss; szia, domino esetén nem sok kedvező ajánlat van, de itt nézelődj; link

(#70844) Soulfly842 válasza kali (#70843) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen. Utána még működött, de ez pár hónapja megszűnt.

(#70845) kali válasza Soulfly842 (#70844) üzenetére


kali
legenda

okés, megkeresem majd az utolsót, mert teljes pontossággal nem emlékszem a dátumra, simán lehet, hogy akár több hónapos az utolsó ilyen, de november végén még rémlik.

(#70846) musli26


musli26
tag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írom.
Rendeltem tőlük interneten.
Egy táskát meg egy telefon tokot.
Na most elnéztem a telefontokot és S4 helyett S4 mini tokot rendeltem.
De későn vettem észre és már kiszállították a pick pack pontra.
Mit tudok tenni?
Ha visszaviszem a helyi boltjukhoz ott átveszik ha nincs kibontva?
Elvileg visszaveszik 8 napon belül.
De a elküldés díja gondolom 1000ft.
Vélemények?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#70847) 313313 válasza musli26 (#70846) üzenetére


313313
addikt

A legegyszerűbb ha át se veszed a Pick Pack ponton, fizettél már érte? Ha nem járható ez az út is, ha igen, átveszed, beballagsz rendes nagy T-pontba (nem viszonteladóhoz) és ott visszaküldöd. A visszaküldés ingyenes, cégnek 14 napja van a pénzt visszajuttatni.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#70848) dedike válasza Soulfly842 (#70835) üzenetére


dedike
addikt

Este 20.57-kor megrendeltem, ma reggel már hívtak is, 8-ára ígérték a kiszállítást.... :DDD

(Legalább meglesz a nőnapi ajándék a feleségemnek. :K )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#70850) Soulfly842 válasza dedike (#70848) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nekem is nagyon tetszik egyébként. Nagyon odatették magukat Samuék... :)

A gyári tartozékok is tök jók lettek:
[link]

A leather Cover bíztatónak tűnik, s a keyboard Covernek is biztosan meglesz a célközönsége. :)

(#70840) Soulfly842

Cutár=futár. a mobil-gépelésnek is megvannak az átkai :)

(#70849) Mennali

1777-es számon a kettest nyomogasd többször a megfelelő menüponthoz (korábban így volt, szerintem azóta nem változott)

vagy a *111# -es USSD kód alatt is próbálhatod.

Csak óvatosan, mert miután bekapcsoltad, azt követően csak feltöltésenként egy számot módosítani! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.