Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70995) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Kicsit értetlenül állok a mai eset előtt és gondoltam megkérdezem itt is, hogy mennyire jogos a Telekom követelése felém. Röviden arról van szó, hogy üzleti előfizetéses csomagban vagyok és utoljára 2013 decemberében nyúltam hozzá az előfizetésemhez. Mivel tavaly év végén (2015 december) lejárt a hűségidőm, gondoltam itt az ideje körülnézni 16 év után és kipróbálni egy másik szolgáltatót. Bementem az ügyfélszolgálatra, hogy akkor mostantól megszüntetném az előfizetésemet és mondják meg mit kell tennem azért, hogy a számomat továbbhordozhassam.
Ekkor jött a hidegzuhany, miszerint a 2015 decemberben lejárt 2 éves hűségem automatikusan újabb 2 évre meghosszabbodott és bizony legközelebb 2017 decemberében lesz erre lehetőség, vagy kötbért fizetek. A 2013-mas előfizetésem keretszerződés elvileg kitért erre és való igaz, hogy ilyen tüzetesen nem néztem át. A kötbért 37000 Ft-ban határozták meg, valamint a számhordozás előkészítése újabb 4000 Ft lenne, amit szintén furcsállok. Én úgy tudtam már nem lehet automatikusan meghosszabbítani szerződést, de mivel volt már rá példa, hogy félreinformáltak inkább megkérdezném itt is mit tudtok erről.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.