Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57663) ZeneÁdi válasza Onderon (#57333) üzenetére


ZeneÁdi
csendes tag

Nekem sem lenne semmilyen gondom, ha letelt volna a 3 munkanap (legfeljebb úgy könyvelném el, hogy 'így jártam"). Ha nem lenne ez az ügy, aminek ki kell várnom a végét, akkor én is simán bevinném a 6 hónapos 4S-emet és lecseréltetném egy refurb-ra, mivel már az eleje levált a keretről (van egy rés a kijelző és a keret között a hangszóró környékén... erre egyébként oda kellene mindenkinek figyelnie).

Most a Telekom üzenet, hogy majd írnak, hogyan döntöttek :)))) igaz, jogerős kötelezésről és bírságról szóló határozatot kaptak, de majd ők "eldöntik", hogy mi lesz.... nagyon a törvény fölött érzik magukat.... de majd jó nagyot koppannak!!

Amúgy amiket leírtál, abból én is nagy sumákságot érzek. Szerintem itt valaki nagyon nagyokat kaszál.

Én mindenképp bejelenteném az ügyet a fogyasztóvédelemnél (minden irattal együtt), de a főigazgatósággal kezd, majd ők átirányítanak. Hadd szálljanak rájuk egy picit. Minél több hasonló ügy van, annál jobban szemet üt majd valakinek.

Sok sikert!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.