Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) Aaron14 válasza kali (#57800) üzenetére


Aaron14
őstag

Szia,

a telekom.hu weboldalon csupán a végösszeget látom, részletezést még a dokumentumok között sem.
A folyószámla a tavszamla.hu weboldalon is regisztrálva van, azonban ott még meg sem jelenik az aktuális számlák között.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#57802) Aaron14 válasza Madwe (#57626) üzenetére


Aaron14
őstag

Én pl. Music S-re váltottam Domino-ról és az ügyintéző azt mondta, hogy 1 évig havi 500Ft jóváírást kapok, ha túllépem a 9390Ft-ot. Ez is ilyen rejtély számomra, mert a szerződésem nem tartalmaz ilyet.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#57803) kali válasza Aaron14 (#57801) üzenetére


kali
legenda

először csak a számla végösszege jelenik meg, letölthető/megtekinthető csak napokkal később lesz.

(#57804) ForRedGlory válasza Aaron14 (#57802) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az 500 Ft-ot a forgalmi dijbol kapod. Azaz csak akkor fogod latni, ha a csomagban foglalt kedvezmenyen felul forgalmazol, ellenkezo esetben ertelemszeruen a csomag kedvezmeny ir jova mindent es nem marad olyan tetel, amin ervenyesulhetne a max 500 Ft kedvezmeny.

(#57805) Aaron14 válasza ForRedGlory (#57804) üzenetére


Aaron14
őstag

Igen, ez számomra teljesen egyértelmű, de nekem már ez is fura volt. Egyébként ez hanghívásokra, SMS-ekre és vásárlásokra is érvényes ez a kedvezmény?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#57806) dptrsk válasza madle (#57794) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Neked kell ellenőrizned, hogy jó számot adsz-e meg...
Ha nem Telekomos attól még elfogadja, de a kedvezmény nem fog rá érvényesülni.
Nekem ezt mondták T-Pontban mikor kérdeztem.

(#57807) madle válasza dptrsk (#57806) üzenetére


madle
őstag

Okés, akkor megkérdezem azért majd ismerősöktől!

(#57808) St3ven válasza madle (#57807) üzenetére


St3ven
addikt

Te is le tudod ellenőrizni, pl. USSD kóddal: Számhordozással kapcsolatos információk lekérdezése

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#57809) madle válasza St3ven (#57808) üzenetére


madle
őstag

Köszi, tökéletes lesz!

(#57810) valaki_xy válasza smileismarci (#57777) üzenetére


valaki_xy
tag

Majd esetleg megírhatod, hogy mit sikerült elérned, mert nekem se cserélték ki...

(#57811) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Sziasztok!

Lehetséges play-en vásárolni telekomos flotta előfizetéssel? Nemrég belefutottam egy appnál egy olyan opcióba, hogy számlázás a havi számlára, de azóta egy appnál sincs ilyen lehetőség, csak bankkártyás fizetés van. Hogyan lenne lehetséges havi számlára vásárolni appokat play-ről tudja itt valaki??

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#57812) pepe091 válasza dptrsk (#57806) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Téves. Nálam kiírja, hogy ha nem Telekomos a szám, nem fogadja el.

(#57813) dptrsk válasza pepe091 (#57812) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ezt viszont akkor jó tudni, mert én a t-pontos tájékoztatás miatt, mindig ellenőrzött számot adtam meg.

(#57814) madle válasza pepe091 (#57812) üzenetére


madle
őstag

Igazából nem olyan nagy dolog ez, mert akit oda beteszel valszeg közeli hozzátartozó, akkor attól meg is lehet kérdezni. :D
Egyébként a kapott link is teljesen jó ellenőrzésre. ;)

(#57815) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám van,h szeretnék a TELEKOM-os
NEXT M 16.000 Ft-os tarifacsomagtól megszabadulni.
2 év hűségidőt kellett aláírnom,és még 1,5 év hátra van.
Van készülék részletfizetésem,ez decemberben jár le.
De csak a tarifacsomagot akarom olcsóbbra váltani!
Milyen összegű kötbérre számíthatok?
Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#57816) Deck válasza Ginkologic (#57811) üzenetére


Deck
titán

Csak domino.

PS5

(#57817) St3ven válasza killzone1987 (#57815) üzenetére


St3ven
addikt

A szerződésedben pontosan benne van, mekkora a kötbér. Miután megnézed, nem valószínű, hogy annyira szabadulni akarsz majd.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#57818) dptrsk válasza killzone1987 (#57815) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A szerződésben szereplő teljes kötbért ki kell fizetned + ha a next Mről lejjebb váltasz havi 3.000 forint minden betöltött hónap után.

(#57819) br.rak


br.rak
őstag

Sziasztok!

Ha van egy dominós szám ( nem fő kártya, csak tartalék már egy jó ideje), amin még van pénz, de holnapig ( 03.09.-ig) aktív, azt még ma fel kell tölteni, hogy ne vesszen el a rajta lévő összeg vagy ráér holnap is?
Előre is köszönöm a választ.

(#57820) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok.
nem tudjátok hogy googe play storbol van már valamilyen megoldás a t-nél hogy lehessen számláról vásárolni mint pl a telenornál? Valami app vagy stb?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#57821) szabogabor10 válasza Rivaul (#57820) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egyelőre nincs. Mondjuk furcsa, hogy a Telenor beelőzött ebben.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#57822) Ginkologic válasza Rivaul (#57820) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Mármint mire gondolsz? Appokra a play-ről? Mert azt nem lehet csak dominorol, pont ezt beszéltük pár sorral korábban :D

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#57823) ForRedGlory válasza br.rak (#57819) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Holnap barmelyik pillanatban felfuggesztodhet. Lehet reggel felkeles utan mar nem is fersz hozza. En a helyedben nem kockaztatnek es ma feltoltenem.

(#57824) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom megnézni, hogy az előfizetésem kinek a nevén van?

(#57825) br.rak válasza ForRedGlory (#57823) üzenetére


br.rak
őstag

Ok köszi, akkor keresek egy helyet ami vasárnap is nyitva van és feltöltöm még ma.

(#57826) Vangelis válasza br.rak (#57825) üzenetére


Vangelis
nagyúr

onlány vagy előfizetéses számról is fel tudod tölteni!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57827) kali válasza Vardar (#57824) üzenetére


kali
legenda

szia,

gondolom, akkor inkább csak használod, nem pedig a tulajdonodat képező előfizetése, de;

- tudakozó (már ha nincs titkosan kezelve)
- my t-mobile (amennyiben ismered a belépéshez szükséges jelszót)
- telekom alkalmazás (amennyiben ismered a belépéshez szükséges jelszót)

(#57828) Rivaul válasza Ginkologic (#57822) üzenetére


Rivaul
addikt

Jókor jöttem :D Dominó kártyával felajánlja? Igazából egy játékon belül szeretnék fizetni. Van feltöltött dominóm, amit át tudok tenni. Bár ez elég furcsa, és az is hogy a telenor tud ilyet minden gond nélkül a rózsaszín meg nem :((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#57829) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! A kezembe került egy régebbi papír a telekomos készülékbiztosításról. Azt írja, hogy az értékesítés napján vagy az azt követő 60 napon belül köthető biztosítás a telóra. Ez még mindig igaz?

(#57830) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. telefon rendelésnél azt írja, hogy "ÁTVEHETŐ 624 helyen. 1 Telekom üzletben, akár azonnal", de rendelésnél csak azt az egy helyet lehet kiválasztani, átvételi pontként a házhoz szállítás pedig inaktív. Ilyenkor mi van a többi 623 hellyel? :F

(#57831) kali válasza vwpolopg (#57829) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen;

2. A Biztosított a Csoportos Készülékbiztosítási Szerződéshez a következő módokon csatlakozhat:

a. az újonnan megvásárolt Készülék értékesítésével egy időben, vagy a készülékvásárlást követő legfeljebb 60 naptári napon belül Nyilatkozat megtételével a Szolgáltató üzleteiben;

forrás: link

(#57832) vwpolopg válasza kali (#57831) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm szépen! :)

(#57833) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Hello, most akarok új előfizetést kötni T-mobiléknál. Eddig még nem voltam ügyfél csak anyumnevén van tv, vezetékes telefon meg net. Ezt a Like S díjcsomagot néztem ki egy Lumia 735tel. 33K lenne a készülék és a havidij meg 2790. Kérnek a 33k-n felül valami előleget még? Köszi.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#57834) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Adott két előfizetés, amelyből az egyikről most jár le a hűségidő. Ezt meg is akarom szüntetni. Lehetséges hogy annak a hívószáma maradjon meg, kvázi a megmaradt előfizetés azon a számon legyen, amit megszüntetek?

Köszi előre is

(#57835) kalozhun100 válasza kalozhun100 (#57833) üzenetére


kalozhun100
őstag

Illetve melyik a diákigazolványszám? ami a vonalkód alatt van vagy a másik, ami tul. képpen az om azonosító.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#57836) dptrsk válasza kalozhun100 (#57835) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A vonalkod alatti.
A masik mint te is irtad om azonosito.

(#57837) Onderon válasza btz (#57798) üzenetére


Onderon
senior tag

Arra nem gondolsz, hogy azóta volt egy gazdasági válság és néhány nem kicsi adó, ami érthetően visszafogta a fejlesztéseket.

(#57838) btz válasza Onderon (#57837) üzenetére


btz
addikt

Mindenre lehet kifogást találni

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#57839) killzone1987 válasza St3ven (#57817) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
72.000 ft a kötbér,de viszont a + 3.000-et azt úgy írják,h részletekben csatolják a másik csomaghoz,tehát pl 3500 ft-os csomag + 3000 kötbér részlet 2 évig,de ha 1ben kifizetem,akkor csak a másik csomag árát kell fizetnem.
Jól értelmezem?

[ Szerkesztve ]

(#57840) St3ven válasza kerxy (#57834) üzenetére


St3ven
addikt

Nem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#57841) dptrsk válasza killzone1987 (#57839) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

72.000 ft a tarifakötbér a next mre, ami 3.000 ft*24hó.
Ebböl ki kell fizeni a next mben töltött hónapokat

Ehhez jön még a készülékkötbér is.

(#57842) kerxy válasza St3ven (#57840) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi!
Ha 11-én jár le a hűségem, akkor aznap már mehetek is szerződéstbontani?

(#57843) St3ven válasza kerxy (#57842) üzenetére


St3ven
addikt

Úgy tudom, igen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#57844) killzone1987


killzone1987
senior tag

Készülék kötbér?
Igen,van még decemberig tartó készülék részletem is,ezekszerint azt is kifizettetik velem egyben?

(#57845) ForRedGlory válasza killzone1987 (#57844) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze, mit gondoltal, mi a kotber lenyege? Ha a huseg vege elott felrugod a megallapodast, akkor pengethetsz.

(#57846) lugosi válasza killzone1987 (#57844) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem csak a részletet, hanem plusz a készülék kötbért is.

(#57847) killzone1987 válasza ForRedGlory (#57845) üzenetére


killzone1987
senior tag

Csakhogy még mindig nem tiszta ez nekem...
Nem a készülék részletét és az előfizetést akarom megszűntetni,hanem a tarifacsomagra vállalt hűséget akarom egyoldalúan megváltoztatni,azaz kissebb összegűre...
Na de ha ennyire ragaszkodnak,h mindent a nyakamba varnak,akkor viszont decemberben lejár a 2 éves előfizetési kötelezettségem a telekom felé,és így a nemrégiben megkötött next m hűségidőnek is hatályát kell veszítenie...
Jól gondolom?

(#57848) ForRedGlory válasza killzone1987 (#57847) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem erred... Vallaltad 2 evig, hogy a NEXT M csomagot fizeted, CSEREBE olcsobban kaptal telefont. Ha elobb felrugod a csomagot, jogosan fizeted ki a keszulek kotbert , hiszen a Telekom nem azert adta neked olcsobban, hogy aztan ha kedved szottyan atvalts kisebb csomagra es a telefont igy olcson megtarthasd.

A keszulek kotber es a tarifa kotber nem feltetlenul esik ugyanarra a napra. Az csak akkor ugyanaz a nap, ha a telefont vasarlas napjan aktivalt csomagon nem modositottal sosem.

[ Szerkesztve ]

(#57849) Zeki válasza ForRedGlory (#57848) üzenetére


Zeki
nagyúr

Naja, egy 16 ezres havidíjas előfizuhoz olcsóbban adnak telót, mint egy 3ezreshez.
Érdekes lenne ha csak úgy lehetne lejjebb váltani.

(#57850) dptrsk válasza killzone1987 (#57847) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Vettél 2 éve telefont, akkor keletkezett készülékhűséged, ami ezek szerint decemberben jár le.
Mikor váltottál Next M-re?
Amikor Next Mre váltottál onnantól kezdve 24 hó hűséget vállaltál tarifacsomagra.

Tehát ha 2013 decemberben vettél telefont 24hó hűséggel X csomagra és pl 2014 júliusban váltottál Next M-re, akkor jelenleg van előfizetésre vállalt hűséged decemberig 2015 decemberig és 2016 júliusig tarifahűséged a Next M-re.
ha most kiváltasz Next M-ből, akkor készülékkötbér+részletek+nextm kötbér kell fizetned.
2015 decemberben, kb 17*3000 forint kötbér ellenében teheted meg.
2016 júliusban pedig kötbér nélkül

Ha jól számoltam.

Ennél egyszerűbb a helyzet, ha 2013 decemberben vetted Next M-mel a telefont, mert akkor 2015 decemberben lejjebb válthatsz.

Ha más időpontban vettél telefont, akkor természetesen a dátumok úgy módosulnak.
Ha jól olvastam vissza 2014 dec. vettél telefont, akkor 2016 dec. válthatsz díjcsomagot/mondhatod fel az előfizetést leghamarabb, addig Next M-ben kell maradnod, különben x*3000+készülékkötbér+részleteket ki kell fizetned.(x az eltelt hónapok száma)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.