Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58601) Criton


Criton
veterán

thome 30/5 adsl-nél a facebook miért tölt be brutál lassan? van ,hogy egyáltalán nem....

(#58602) dptrsk válasza Criton (#58601) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem a DNS-el van valami, mert a Google DNS-el megy, T-Home DNS nem.

(#58603) Criton válasza dptrsk (#58602) üzenetére


Criton
veterán

de ha beállítom a google dns-t, akkor csak a lokál hálózaton megy a google dns, de a wan kapcsolatnál a t-home dnst használja....

szóval a wan oldalon még mindig ez szerepel: 84.2.46.1/84.2.44.1/0.0.0.0

[ Szerkesztve ]

(#58604) Dolby válasza Criton (#58601) üzenetére


Dolby
senior tag

Most hívott a feleségem is, hogy otthon a külföldi oldalakat alig tudja elérni. Lehet valami gond van a hálózattal? Érdemes jelenteni?

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#58605) dptrsk válasza Criton (#58603) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a PC-n az adapter beállításoknál átírod a DNS-t manuálisan a GoogleDNSre, akkor a PC a Google DNS-től fogja kérni az adatot.

Nekem a HGW-ben nem lehet átírni a DNS-t, de amint átírtam a PC-n automatikus DNS-ről Google-re bejött a Facebook.

(#58606) karoka01


karoka01
csendes tag

Sziasztok! A mai napon meghozták az új Domino kártyámat (4G-re váltás). Azt szeretném kérdezni,hogy az új sim kártya mikortól lesz aktív? Ugyanis felhívtam azt a számot,ahol be kell aktiválni,viszont ott azt mondták,hogy mivel online lett rendelve,már aktiválva van. Én viszont még mindig a régit tudom csak használni. Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#58607) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én sem kaptam kuponkódot :D

Pedig mindig itt vásárolok :(

Akinek van egy felesleges elfogadom :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58608) taip válasza Gaben92 (#58556) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem teljesen reális kérés lenne, hogy a meglévő hűséged folytatódjon a Next-tel, ne pedig újrakezdődjön, ha már voltak kedvesek megszüntetni alattad a díjcsomagot.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58609) talamasca


talamasca
senior tag

Ikon 200 témához:
Akit érdekel simán lehet kérni a Move XS díjcsomagot, ami mellé még a plusz 3GB nettel is olcsóbban jön ki, akinek a net a fontos.
Múlt héten még nem egészen ez volt az infó...

Nekem spec ez jobb, mert keveset telefonálok. Aki sokat, annak ez nem vigasz.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#58610) p2pp


p2pp
őstag

Nagyon drukkolok érte, h a Digi odaba.....n ezeknek!
4G és VoLTE. Ha ez lesz, tökéletes lesz!
Az a 40Mbit/s pont jó olcsón! Nem kell ide a szerszám
méregetés, h kinek lesz LTE-A 300 hamarabb és ott az
az 500 vagy 300Mb 1 percen belül a ködbe vész, majd hónap
végéig nézzük a csillagokat az égen, meg időkép helyett
kinézünk reggel szépen az ablakon.
Ha idén elindul a Digi Mobil sztem nagy verseny lesz!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#58611) kali válasza enginev3.0 (#58599) üzenetére


kali
legenda

rendetlenkedik néha a webshop, de ha iphone 6 64gb volt tárgy, akkor olvastam olyat ezen fórum iphone 6 témájában korábban, hogy arra a típusra csak értesítő van, rendelést leadni nem lehet rá, ezért írtam korábban, hogy az a típus problémás, a 16gb okés, azt szállítják 1 - 2 napon belül.

eddie17; Az aktiválástól számított első 30 napig az opció havidíjmentes. Ezt a kedvezményt egy előfizető csak egyszer veheti igénybe.
forrás; link (további részletek és feltételek)

Criton és Dolby; célirányos téma itt; link

talamasca; akkor csak igazam/igazunk lett, hogy bármelyik olcsóbb díjcsomagba lehet lépni, de ez így is van rendjén.

p2pp; a sebességnek továbbra sincs köze hozzá, hogy kinek milyen gyorsan fogy el az adatkerete, egy adott felhasználói szokás mellett nem fogy több a gyorsabb sebességnél, csak hamarabb kapja meg az előfizető a szükséges adatokat, ami ráadásul a mobiltelefon akkumulátoros üzemidejének is jót tesz, mert rövidebb ideig pörgeti a modul a hardvert/rendszert a le- és feltöltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#58612) polonic válasza p2pp (#58610) üzenetére


polonic
félisten

Így legyen.

De nem lesz. 10 mhz spektrummal nem lehet csodát tenni. Meg volte képes telefon is nagyon kevés van a piacon. Ez egyelőre szép álom.

(#58613) Gaben92 válasza talamasca (#58609) üzenetére


Gaben92
őstag

Az, hogy bármit lehet igényelni nem visz előrébb, mert amennyit én telefonálok/sms-t küldök/netezek mindegyik díjcsomaggal drágábbra jövök ki.

Az, hogy úgy tegyenek át a Next-re, hogy a meglévő hűségem folytatódik nem csak szerintem lenne reális kérés, hanem a Telekom országos igazgatója szerint is. Tegnap beszéltem egy hölggyel, aki személyesen az igazgatóval konzultált az ügyemmel kapcsolatban. Azt mondta, hogy igazából reális és érthető a kérésem, sőt még a helyzetemben ő is valami ilyesmit várna el, de az ÁSZF meg mittuomén mi miatt ezt nem lehet megvalósítani.

Annyi, hogy nekem szerencsére van egy másik számom ami aranykártyás, és a Next S aranytárskártya díjcsomagot 2 év hűséggel és kibővítve az adatforgalmat +1GB-al elintézte nekem 5780-ért.

De akinek nincs még egy aranykártyás előfizuja az ugyanúgy meg van lőve...

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#58614) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sikerült megrendelni
Hívott is a T hogy rendelést adtam le
kérdezte hogy hol dolgozok mi a beosztásom, mennyit keresek

-Elmondtam
-várjon egy kicsit

-Akkor 140ezer forintot kellene otthagyni a telefonert elolegbe (Iphone 6 16gb), ha ez így megfelel

-Mondom oké drága, de mondom aranykartyas vagyok otthoni előfizetéssel

-Jaaaa, hát akkor persze lehet bármit, mondja mit szeretne és hogy

:D

Elmondtam, és mondom tegnap a kolléga azt írta chaten hogy rendeljem meg move m csomagba, és aztán a boltban módosítják az aranykartyasra amit akarok

-Hát azt úgy nem lehet, mert ezt rendeltem
-De mondom nekem ezt mondták ehhez ragaszkodom!
-várjon egy kicsit.... Oké, akkor felirom majd a kollégának az üzletbe

:D
legyetek határozottak és ti iranyitsatok, akkor mindent lehet!

Ja és amíg nem mondtam el, hogy aranykartyas vagyok, addig majdnem hogy lenezve éreztem magam, hogy mit akarok én tőlük telefont venni... Még mondta is a csaj hogy meglepődött az aranykartyamon hisz olyan fiatal vagyok...

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#58615) eddie17 válasza kali (#58611) üzenetére


eddie17
addikt

Nem is akarok többször ingyen hónapot. De aktiváltam, tesztelem 4G- n. :)

(#58616) kopaszxx


kopaszxx
csendes tag

NetPlusz M internetet hogy kell lemondani? dominos

(#58617) kali válasza kopaszxx (#58616) üzenetére


kali
legenda

sms a 1430-as telefonszámra: -NETPLUSZM

enginev3.0; nem akartam tegnap írni, de fenntartásokkal kezelem néha az ügyintézők által elmondott szélsőséges megoldásokat, mert az egyik segítőkészen mond egy megoldást telefonon, hogy azt majd személyesen így meg úgy elintézik, aztán a másik illetékes már csak rácsodálkozni tud a "kollégája" által korábban elmondottakra - ez persze fordítva is előfordul néha -, szóval még így sem vagyok biztos benne, hogy egyszerűen és gördülékenyen megy az ilyen jellegű módosítása a rendelésnek.
a másik dologgal kapcsolatban meg nem a lenézésről van szó, de új vagy problémás előfizetőnek egyre kevésbé adják minimális - pláne nullás - mobil előleggel a legdrágább készülékeket részletre, de ez valahol érthető is, hiszen sokan megvennék drága díjcsomaggal részletre, semmit vagy csak filléreket kifizetve a vásárláskor, aztán eladják a készüléket és a törlesztőt/számlát nem fizetik, a készülék letiltásra kerül...stb.

[ Szerkesztve ]

(#58618) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Egy rendelésnél az utolsó kattintás után ez az üzenet fogad: Jelenleg nincs érvényes ára
Beszéltem több ügyfélszolgálattal, kb. semmi értelmeset nem tudtak mondani, de elég fogalmatlan volt mindhárom. Esetleg valakinek van ötlete?

Természetesen nincs 2 éven belül vásárolt készülékem, sőt hallgatva az egyik ügyfélszolgálatosra kifizettem 6 ezer Ft kötbért, mert állítása szerint azért nem működött, mert készülék nélkül vásároltam előfizetést, így az összeg kifizetése után jó lesz. Nem lett jó utána se, de a 6 ezer már elúszott.

[ Szerkesztve ]

(#58619) Vangelis válasza Peetey91 (#58618) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Elúszott?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58620) taip válasza Peetey91 (#58618) üzenetére


taip
senior tag

Gondolom az nem merült fel az ügyfélszolgálatosban, hogy szokás szerint xar a webshop, hanem még te fizess. :Y

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58621) St3ven válasza Peetey91 (#58618) üzenetére


St3ven
addikt

Hatezret kifizetni bemondásra, hát nem tudom. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#58622) Peetey91 válasza St3ven (#58621) üzenetére


Peetey91
senior tag

Elvileg o ert hozza es valoban keszulek nelkul kotottem meg a dijcsomagom szerzodeset, nem volt okom ketelkedni a szavaban. De amikor bementem szemelyesen intezni (mert ezf csak ugy lehet) akkor sem mondta a helyi ugyintezo, hogy hibas lett volna a kollega feltetelezese. Belatom en is hibaztam, de azert en ezt pofatlansagnak erzem. Hozzateszem, semmi gond nem lett volna belole ha utana engedi megrendelni a termeket.

(#58623) btz válasza p2pp (#58610) üzenetére


btz
addikt

Szerintem szép álom :D

ⓑⓣⓩ

(#58624) enginev3.0 válasza kali (#58617) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elhoztam a telefont, kifizettem 6 havi részletet előre plusz a 15ezres előleget (ezt az előleget mire lehet majd felhasználni?)

Számhordozást kértem, és azt mondta a srác, hogy 30.-án fogják megcsinálni, szóval addig csak egy ipod
Bent a boltban a srác már semmit nem kérdezett, megnézte hogy tényleg arany szintű vagyok, és adott is mindent :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#58625) kali válasza enginev3.0 (#58624) üzenetére


kali
legenda

melyik típus lett végül (i6 16gb, mert az volt készleten?) és milyen díjcsomaggal?
ahogy nézem, részletre 14.990 ft + 24 * x ft ( az x választott díjcsomag függvényében változó), amennyiben az első tételre gondolsz a 15 e ft előleg képében, úgy az a kezdőrészlet, így azt semmire, beleszámít a készülék árába.
mobil előleget ha kértek volna tőled, akkor azt írták volna jóvá folyamatosan az első pillanattól, és amíg az tart, addig nem kapnál számlát.
az előre befizetett 6 havi törlesztő erejéig szintén nem kell fizetni a részleteket.

[ Szerkesztve ]

(#58626) enginev3.0 válasza kali (#58625) üzenetére


enginev3.0
félisten

A legkisebb aranycsomag, meg nem mondom a nevét, 3990Ft, 500mb nettel és így 6990Ft a telefon részlete

Neten is tudok előtörleszteni ha akarok még?
Számhordozást kértem, csak akkor bírok majd belépni a tmobil oldalán ha már megcsinálták a számhordozást?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#58627) Peetey91


Peetey91
senior tag

Ha valakitől veszek egy Telekomos, még érvényes garanciával rendelkező telefont akkor az esetleges meghibásodás esetén én is tudom érvényesíteni a garanciát az üzletben? Mert gondolom az az eredeti vevő nevére van írva. Hogy működik ez?

(#58628) Vangelis válasza Peetey91 (#58627) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Gond nélkül tudod.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58629) Peetey91 válasza Vangelis (#58628) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszönöm a gyors választ! :R

(#58630) dnl91 válasza enginev3.0 (#58626) üzenetére


dnl91
tag

Én már kérdeztem ezt az előtörlesztést tőlük.. lehetséges, így:

"A részletfizetésről szóló számlát a vásárláskor állítjuk ki. A törlesztő részleteket minden hónap utolsó napjáig szükséges rendezni. A Mobil-előfizetésem menübe a részletfizetési számlák minden hónap elején jelennek meg melyet tárgyhó végéig szükséges rendeznie. Ezen a felületen keresztül mindig csak az aktuálisat tudja kiegyenlíteni.

Abban az esetben, ha előre szeretne befizetni a készülékrészleteibe, akkor az adott részletfizetési számlára hivatkozva utalással tudja ezt megtenni bankszámlaszámaink valamelyikére."

(#58631) enginev3.0 válasza dnl91 (#58630) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszi, ez hasznos
De ha nincs egy "előrefizetek" gomb a webes felületen, akkor azt hiszem inkább személyesen megyek majd be hozzájuk fizetni, a számlát pedig rendezem neten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#58632) migabi24 válasza Peetey91 (#58618) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ugyanígy jártunk mi is, senki nem tudott rá megoldást, ez webshop hiba de képtelenek javítani

(#58633) dnl91 válasza enginev3.0 (#58631) üzenetére


dnl91
tag

Nincs mit. Még én sem próbáltam ki, de a biztonság kedvéért inkább én is bemennék személyesen ilyen esetben. :)

(#58634) Peetey91 válasza migabi24 (#58632) üzenetére


Peetey91
senior tag

Valamennyire megnyugtat, hogy nem csak én járok ebben a cipőben. Viszont ez a Telekomra nézve szánalmas. :(

(#58635) migabi24 válasza Peetey91 (#58634) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az főleg, hogy kb 4x telefonáltam, és mind a 4x volt pofájuk megígérni, hogy 36 órán belül javítják a hibát

(#58636) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Most próbáltam 4G sim kártyát rendelni online, de mindig azt kapom, hogy lejárt az sms-ben kapott jelszó érvényessége, kérjek másikat. Már 2x kértem... :F

(#58637) MrPeekaboo válasza karoka01 (#58606) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Ha már működik a 4G kártya ki tudnád próbálni, hogy működik-e csak 3G-t tudó telefonban?

(#58638) radi8tor válasza lupus_l (#58529) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1 nap alatt semmi válasz nem érkezett a kérdésemre.
Minek van ilyen opció (üzenet küldése), ha nincs kapacitás rá válaszolni?

⭐ Stella

(#58639) kali válasza enginev3.0 (#58626) üzenetére


kali
legenda

akkor az a move m lesz; link
volt róla szó korábban, hogy több részletet átutalással fizetni lehessen; link -> link -> link -> link
gondolom igen, mert azzal lépsz be.

(#58640) polonic válasza MrPeekaboo (#58637) üzenetére


polonic
félisten

Működik.

(#58641) MrPeekaboo válasza polonic (#58640) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Most próbáltam harmadjára: SIKERTELEN MEGRENDELÉS
Az igénylés feldolgozása közben hiba történt, kérjük, próbáld meg később! :W

(#58642) QuadRacer válasza Peetey91 (#58618) üzenetére


QuadRacer
csendes tag

Nálam is ez a hiba fordult elő. Két hét telefonálgatás, ügyintézőkkel beszélés után megfejtették a hiba okát. Azt a választ kaptam, hogy mivel nem vagyok még arany-kártyás, azért nem tudom megrendelni online a telefont. Azt az ígéretet kaptam, hogy tudnak a hibáról és már fejlesztik a webshopba azt a funkciót, hogy a még hűségkártyával nem rendelkező ügyfelek is tudjanak rendelni a webshopból. Április végére, május elejére fog elkészülni, elvileg.

Ti arany-kártyások vagytok már? Mert, akkor megborul ez a maszlag, amivel engem próbáltak nyugtatni, lerázni.

Szánalmas ez a Telekom-tól így 2015-ben...

[ Szerkesztve ]

(#58643) p2pp


p2pp
őstag

Sógornőmnek tegnap kikapcsoltuk a Netplusz M csomagot,
azóta az alap 500Mb sem megy nála, ami a Next S csomagban van.
Nem csatlakozik fel mobilon. Mit lehet tenni?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#58644) Vangelis válasza p2pp (#58643) üzenetére


Vangelis
nagyúr

1430-on aktiváltatni az alap csoamgot.
Ha megszünt a Net+ M

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58645) St3ven válasza p2pp (#58643) üzenetére


St3ven
addikt

Vagy USSD kóddal Alap Net szolgáltatás be, lásd topik összefoglaló.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#58646) p2pp válasza St3ven (#58645) üzenetére


p2pp
őstag

Köszi mindenkinek!
A rendszer ilyenkor sajnos minden netet kikapcsol a telón, ha megszűntetem a plusszot.
Még az Alapot is sajnos.Magától nem tér vissza Alapra.
Mindegy már megy!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#58647) r3dsnake válasza p2pp (#58646) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezt a weboldalon is fel van tuntetve, nincs benne semmi uj.

(#58648) p2pp válasza r3dsnake (#58647) üzenetére


p2pp
őstag

Köszi!
Nem tudtam róla. Van ilyen.
Okosabb lettem ez ügyben. Hála Nektek!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#58649) Peetey91 válasza QuadRacer (#58642) üzenetére


Peetey91
senior tag

Akkor valoszinuleg ez lesz, mert en se vagyok aranykartyas. Vicc az egesz.

(#58650) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Be szeretnék állítani egy adatforgalom-számlálót a telefonomon, de nem tudom a fordulónapot. Ez mindenkinek egységes vagy egyéni? És ha egyéni hol tudom megnézni, hogy mi az enyém?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.