Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58801) kali válasza Lacko84 (#58800) üzenetére


kali
legenda

- elég egy problémás alkalmazás, ha mindig visszahúzod (nem tudhatod, hogy melyik, ha külön ki nem teszteled egyesével)
- elég egy hibás és/vagy problémásan működő sim kártya
- elég egy hibás és/vagy problémásan működő memóriakártya
elég sok hibalehetőség van, tesztelni/használni kell gyári állapotra visszaállított rendszerrel, memóriakártya nélkül és másik sim kártyával is, ha úgy nincs gond, akkor az egyik utólag telepített külsős alkalmazás okozza idővel a problémát.
az s4...stb. témákban nem egy embert találsz, akiknél például egy rossz sim kártya okozott problémás működést a telefon tekintetében és a hibajelenségek alapján arra gondoltak volna utoljára, vagy inkább arra nem is, de másik sim kártyával nem jelentkezett a hiba, így a szolgáltatónál kicseréltették a sim kártyát és azóta nincs gond.

(#58802) zaskar


zaskar
senior tag

Miután itt a fórumon is többen sikeresen váltottak a megszűnő Ikon 200-ról hűségidő mellett kisebb csomagra, gondoltam, hogy én is besétálok itt Debrecenben egy T pontba, és megteszem azt. Az ügyfélszolgálat ugyan elintézte volna ezt telefonon keresztül is, de mivel én egy céges dolgozói csomagra szerettem volna váltani, személyesen kellett intéznem. Nagy naivan azt gondoltam, hogy Budapesttől keletre is tájékoztatták erről a dologról a kollégákat, de csalódnom kellett. Két helyen is próbálkoztam, mindenütt értetlenül néztek rám. Kisebb csomagra? Azt meg hogy? Ők csak hasonló kategóriában válthatnak át. Ha meg is tennék, akkor leb...nák őket. Meg amúgy is kapnám a számlát a kötbérről, amit be kéne fizetnem. De ha nekem az ügyfélszolgálat megcsinálja, akkor rajta, váltassak át velük Move XS-re. Aztán akkor már ők is át tudnak tenni a dolgozóiba. Katasztrófa. Ma még egy helyen próbálkozom, csak az a baj, hogy most k....a nincs időm erre a szarakodásra.

(#58803) Vangelis válasza zaskar (#58802) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Rakasd át telefonon.... nem menj ilyen helyre.. sokszor nem csinálnak semmit, mert fosnak mindentől...

De amikor újra vagy újat kötni kell akkor próbálnak naprakészek lenni :)

Nekem volt, hogy nem akarták átváltani dominósra mert meg van nekik szabva, hogy havonta max mennyit lehet.... érdekes.... :Y

Azért nagy nehezen csak megoldották. Mert pl kevés kártyát kapnak hozzá stb sablon szöveg.

Nem szabad hagyni magad...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58804) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Olyan problémám lenne hogy el lett rontva a pin 3x,puk kódot nem találom.A szolgáltatótól meg lehet szerezni a kódot?Vagy kártyacsere?(kb.2-3hete cserélték micro sim miatt,így ezt hanyagolnám)

(#58805) csabám


csabám
addikt

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy a Next S díjcsomag leírásánál található következő mondat A Next S díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra. arra utal, hogy nincs se viber, se skype? :F

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#58806) dptrsk válasza csabám (#58805) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen arra utal, van akinek nem tiltanak pedig kéne, s van akinek skype híváskor süket a telefon.

(#58807) Teko001 válasza korcsillio (#58804) üzenetére


Teko001
őstag

Az interneten belépve megtudod nézni.

(#58808) csabám válasza dptrsk (#58806) üzenetére


csabám
addikt

Remek... Igazából a viber lenne csak a fontos számomra.
És mi a helyzet a Move M-nél? Ott nem láttam ilyet. Jelenleg is abban vagyok, sikeresen váltottam tegnap csomagot (Mozaik S-ről) a saját hülyeségem miatt. Viszont a Next S szimpatikusabb lenne...

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#58809) Teko001 válasza csabám (#58808) üzenetére


Teko001
őstag

Itt megtalálod, hogy hivatalosan melyiknél érhető el a VoIP.

[ Szerkesztve ]

(#58810) csabám válasza Teko001 (#58809) üzenetére


csabám
addikt

Szép :F
Abban sincs benne gyárilag.
Bár én a Mozaik S csomagomat 13.11.01 előtt kötöttem, szóval Move M-nél még van, akkor ha jól gondolkodom!?
Illetve most már csak az zavar, hogy Next S-nél 30 Mbit/s, míg Move M-nél csak 10. Próbáltam utánajárni, hogy Mozaik S-nél mennyi volt a garantált sebesség de nem jutottam előrébb.
Köszi srácok a helpet btw :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#58811) 313313 válasza csabám (#58810) üzenetére


313313
addikt

Garantált sebesség az 0Mbit/s. A maximális elérhető meg 10Mbit/s

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#58812) korcsillio válasza Teko001 (#58807) üzenetére


korcsillio
őstag

Beléptem de nem találom hogy hol. :(

(#58813) Teko001 válasza korcsillio (#58812) üzenetére


Teko001
őstag

ELŐFIZETÉSEK TESTRESZABÁSA-->Hívások-->PUK kódok lekérdezése

(#58814) korcsillio válasza Teko001 (#58813) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszönöm!

(#58815) korcsillio válasza Teko001 (#58813) üzenetére


korcsillio
őstag

A baj az hogy azt hittem ha belépek az elõfizetéses kártya adataival akkor az aranytàrskártya puk kódját le tudom kérdezni,de nem.

(#58816) Teko001 válasza korcsillio (#58815) üzenetére


Teko001
őstag

Nem, mert az külön előfizetés (ez pedig nem folyószámla szintű belépés). Akkor talán telefonon megtudják mondani, ha tudod az ügyfél azonosítót, meg a többit.

[ Szerkesztve ]

(#58817) varsam válasza Vangelis (#58796) üzenetére


varsam
őstag

Az akciós listaár (ami a honlapon is kint van elvileg) minden esetben megegyezik a dominos árral, jelen esetben 294 990 Ft. Amúgy már javítva van az oldalon.

(#58818) cris78


cris78
őstag

Rendeltem egy tabletet. A GLS oldalán 1,3kg :Y van megadva. Most már kíváncsian várom mi lesz a csomagban. :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58819) Viktor0610 válasza cris78 (#58818) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy ólomnehezék. :P

Nyilván csomagolással együtt ennyi. ;)

Samsung Galaxy A54

(#58820) Vangelis válasza Viktor0610 (#58819) üzenetére


Vangelis
nagyúr

sima zacsiba teszik....

de ki tudja :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58821) cris78 válasza Viktor0610 (#58819) üzenetére


cris78
őstag

Majd megmondom az emberkének, hogy ő bontsa ki. Mi van ha egerek vannak benne... :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58822) Vangelis válasza cris78 (#58821) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Te is minden xart megveszel :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58823) cris78 válasza Vangelis (#58822) üzenetére


cris78
őstag

Meg hát! :DDD
Ha más nem vágódeszka lesz, vagy légycsapó :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58824) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok, Online rendeltem pár hónapja telefont dominos csomagban. Ha a rendelési azonosítóval bemegyek egy Telekom üzletbe ott ki tudják nekem adni a jótállási papírt ugye ?

This is the way

(#58825) kali válasza RaZroX (#58824) üzenetére


kali
legenda

szia,

a my t-mobile felületre belépve, elvileg ott lesz a dokumentumok szekcióban, megtekinthető, letölthető és kinyomtatható, de üzletben is tudnak segíteni azzal kapcsolatban.

(#58826) Vangelis válasza RaZroX (#58824) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Miért nem nyomtadod ki?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58827) ForRedGlory válasza RaZroX (#58824) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Penzert igen, kinyomtatjak.

(#58828) RaZroX válasza Vangelis (#58826) üzenetére


RaZroX
addikt

Mert korlátozott hozzáférésem van csak a webfelülethez mert nem tudtam, hogy mielőtt megpróbálok belépni, telefonon kell készíttetnem egy jelszót. Így most az aktiváló kódot postán akarják kiküldeni az állandó lakcímemre, de ott nem tudom átvenni csak a tartózkodási helyemen, oda meg nem küldhetik. :U

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#58829) Teko001 válasza RaZroX (#58828) üzenetére


Teko001
őstag

Nem ajánlott levélként kapod, vagy hasonlóként. Sima levél.

(#58830) RaZroX válasza Teko001 (#58829) üzenetére


RaZroX
addikt

Teljesen mindegy, nekem még ma kell mert eladtam a telefont és megígértem a vevőnek hogy ma oda adom neki a garipapírt.

This is the way

(#58831) pepe091 válasza RaZroX (#58828) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem kell hozzá.
Keresd meg azt az e-mailt, amiben visszaigazolták a megrendelést és abban lesz egy olyan link, hogy "Rendelése állapotát nyomon követheti honlapunkon ". Arra kattints rá, és ott lesz oldalt egy dokumentumok fül, ahonnan letöltheted a rendeléshez kapcsolódó doksikat. :)

(#58832) RaZroX válasza pepe091 (#58831) üzenetére


RaZroX
addikt

B@ze.. isten vagy :R 2 napja rohangálok meg telefonálok a telekomba, hogy ezt megszerezzem :C

This is the way

(#58833) dptrsk válasza csabám (#58810) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Mozaik S csomagodban volt, de mivel 2013.11.01 után váltottál át Move M-be, ezért a Move Mben már tiltott.

(#58834) Lord Norbert válasza Criton (#58601) üzenetére


Lord Norbert
csendes tag

nekem is ez volt a problémám. kb azóta be se tölt rendesen a facebook. képek nem jelennek meg pl. mi lehet a probléma?

(#58835) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Telekom 3G szokott valakinek olyan csinalni, hogy random leszakad a hálózatról kb 1 percre, ilyenkor csak villok a fel-le nyilacska, de adatforgalom nincs, minden kapcsolat megszakad.. Lenovo p70 teló, relaxnet M csomag.. Lenovo p780-ban is csinálta..

Köszi

(#58836) Viktor0610 válasza Hoorus (#58835) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez szolgáltató és készülékfüggetlenül bárkivel előfordulhat.
Legalábbis nálam több készüléket alapul véve Telenor SIM-kártyával (de talán vodafone-ossal is) előfordult.

Samsung Galaxy A54

(#58837) btz válasza Hoorus (#58835) üzenetére


btz
addikt

Igen. Ez a zombinet jelenség, én így hívom. Ez akkor van ha a kapcsolatod nem szakad meg a toronnyal viszont a torony kapcsolata megszakad egy központi toronyal. Valahogy hasonlóan mint mikor a wifi alól kihúzzák a netkábelt, a wifi kapcsolat megmarad de netes oldalak nem elérhetők.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#58838) Hoorus


Hoorus
őstag

én is így gondoltam, de elég sűrűn előfordul.. iszonyat idegesitő.. a héten lesz 4G LTE csomagom, remélem azzal már nem lesz ilyen gond..

(#58839) btz válasza Hoorus (#58838) üzenetére


btz
addikt

Sajnos nekem is sokszor előfordul ez.

ⓑⓣⓩ

(#58840) Hoorus válasza btz (#58839) üzenetére


Hoorus
őstag

Érdekes, hogy ha deaktiválom a SIM-et, majd vissza kapcsolom, egyből van net rendesen.. :W

(#58841) kali válasza Hoorus (#58835) üzenetére


kali
legenda

szia,

egy konkrét helyen tapasztalod csak, vagy máshol is?
van lehetőség kipróbálni több sim kártyával is, mindegyikkel jelentkezik a gond?
3g passz, nagyon ritkán használom - tavaly október közepe óta meg több helyen van az országban 4g/lte mint 3g, így azóta még kevésbé találkozom vele -, 4g/lte hálón lógnak a telefonjaim és azon a hálón nem szoktam találkozni ilyen problémával.

[ Szerkesztve ]

(#58842) Hoorus válasza kali (#58841) üzenetére


Hoorus
őstag

Mindegy, hogy hol vagyok, bárhol előjön a gond. És tényleg az a vicces, hogy az előző Lenovo P780-as telómban is jelentkezett a gond ls most a P70-ben is... Majd kíváncsi leszek a 4G hálóra, remélem azzal már rendben lesz...

(#58843) Onderon válasza lugosi (#58746) üzenetére


Onderon
senior tag

nekem eddig itthon (budapest, belváros) max 2-3 csík LTE volt, vagy egy sem. mostmár egy ideje teljes a térerő a lakás minden pontján, még a közepén is, 20 fal között

(#58844) kali válasza Hoorus (#58842) üzenetére


kali
legenda

másik sim kártyát nem próbáltál?
bizonyos esetekben az is okozhatja a problémát.

(#58845) Hoorus válasza kali (#58844) üzenetére


Hoorus
őstag

Nincs lehetőségem sajnos.. Majd a héten jön a Net&Roll S, ami már 4G/LTE.. Remélem azzal jó lesz :)

(#58846) lugosi válasza Onderon (#58843) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó neked. Nálam mindenhol ahol eddig is huzamosabban ránéztem (otthon, munkahely, ügyfeleknél) szemmel láthatóan rosszabb.

(#58847) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Használt telefon vásárlás előtt állok. Létezik az,hogy webshop rendelés esetén az illető PDF ben kapta meg a garancia levelet? Szóval a jótállás pdf ben van?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#58848) BigBlackDog válasza Hoorus (#58835) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nekem olyankor jött elő ez a jelenség, amikor még csak 3G-m volt, de a készüléken engedélyezve volt a 4G is. Hogyha átállítottam 2G, vagy 2G/3G módra, akkor nem jelentkezett.

(#58849) br4adam válasza prannk (#58847) üzenetére


br4adam
aktív tag

Igen, elég rég óta csak az online felületre van feltöltve.

(#58850) club1 válasza prannk (#58847) üzenetére


club1
veterán

Igen, letölthető jótállási jegyet szoktak adni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.