Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57351) Dj.Kütyü válasza Gabesz87 (#57350) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Szia.Nem lehet hogy valami Roaming beállítás kell?

(#57352) Vangelis válasza Dj.Kütyü (#57347) üzenetére


Vangelis
nagyúr

0612659479

Ezen hívd őket.

Itt majd elkéri a munkalap számát. Adnak infoprmációt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57353) Gabesz87 válasza Dj.Kütyü (#57351) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nem hinném. Roaming ki van kapcsolva amúgy is. Előfizus vagyok, szóval külföldön nem kell kapcsolgatni ki-be a roamingot, mint a Dominonál. Meg hát ahogy írtam is, tudtam telefonálni haza is, csak külföldi számot nem tudok hívni ezek szerint. Legalább is a német szám alapján erre gondolok.

(#57354) lugosi válasza Gabesz87 (#57353) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tesód telefonján megy a roaming? Más tudja hívni, ő tud hívni? Mert nekem úgy tűnik, mintha ott lenne a hiba.

(#57355) Dj.Kütyü válasza Vangelis (#57352) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Őket hívtam!Ők adnak valótlan infót!!!Róluk beszéltem!!!

(#57356) Vangelis válasza Dj.Kütyü (#57355) üzenetére


Vangelis
nagyúr

remek :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57357) Vangelis válasza jenei1994 (#57349) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem akkor volt ilyen amikor előfizuról dominóra váltottam.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57358) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Kiváncsi lennék,hogy külföldön is pl: Németország,Küzdenek -e ilyen problémákkal az ügyfelek?

[ Szerkesztve ]

(#57359) Gabesz87 válasza lugosi (#57354) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nem tudom neki megy-e, de szerintem igen, mert a párom tudta őt hívni.

(#57360) Gabesz87 válasza lugosi (#57354) üzenetére


Gabesz87
addikt

Na most meg fel tudtam hívni, pedig nem csináltam semmit. Még ilyet....nem értem.

(#57361) Logeeen válasza Soma01 (#57336) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nem, mivel van már hűséges netnroll kártya itthon. Csak moat rájöttünk, hogy a kocsiban tudnánk rtlmostot nézni róla a telefonon...

Izé...
Sima usb-s sticket otg kábellel nem lehet a telefonra dugni, hogy arról menjen a mobilnet?

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#57362) lugosi válasza Gabesz87 (#57360) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a kibeszélés megoldotta 😉

(#57363) Norby86


Norby86
őstag

Egy lehet hülye kérdéssel fordulok hozzátok, de gondoltam megkérdezem hátha van rá okosság. Szóval lejárt a hűségem és nézegettem a díjcsomagokat majd megláttam ezt a Musix XS díjcsomagot ami számomra elég kedvező csomag lenne, mivel pont 3 ismerősöm van aki t-mobil hálózatot használ így őket ingyen hívhatnám és a percdíjak is jók, plusz a havidíja is kedvező. Viszont nem vagyok sem főiskolás, sem egyetemista. Kérnek esetleg valami papírt a T-mobilnál a már meglévő ügyféltől ha átvált erre a díjcsomagra? Szóval az érdekelne van e erre valami okosság hogy erre a csomagra tudjak váltani.

-Norbi-

(#57364) Soma01 válasza Norby86 (#57363) üzenetére


Soma01
veterán

Ez engem is érdekel. Mi kell hozzá iskolalátogatási? Az előfizető kora számít?

(#57365) r3dsnake válasza Soma01 (#57364) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csak tanulóknak elérhető. Szerintem is baromság amúgy. :U

(#57366) Soma01 válasza r3dsnake (#57365) üzenetére


Soma01
veterán

Tehát teljesen mindegy mennyi idős vagyok, ha tanulok és tudom igazolni, akkor vehetek ilyen?

(#57367) Soma01


Soma01
veterán

Aszf idézet:
A Music XS díjcsomag további igénybevételi feltételei megegyeznek a Like S díjcsomag igénybevételi feltételeivel. ---->
A Like S díjcsomagok kizárólag új előfizetésként (akár számhordozással) vagy Dominóról számlás előfizetésre való áttérés esetén vagy Like, vagy Like 300
díjcsomagról Like S díjcsomagra történő váltással igényelhető azok részére, akik, érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal, vagy amennyiben 18.
életévüket már betöltötték, érvényes középiskolai diákigazolvánnyal rendelkeznek. Érvényes magyar felsőoktatási (vagy középiskolai) diákigazolvány hiányában a
felsőoktatási intézmény(középiskola) által kiállított, a hallgatói státuszt igazoló igazolás is elfogadott. Ez esetben az Előfizető felelőssége, hogy a felsőoktatási
(középiskolai) diákigazolványa megérkezését követően azt haladéktalanul bemutassa személyesen valamely Telekom vagy Telekom Partner üzletben.
Amennyiben ezt elmulasztja, úgy a két év lejártával a Like S díjcsomag további igénybe vételére nem lesz jogosult. Az előfizető a díjcsomag választásával
hozzájárul ahhoz, hogy felsőoktatási (középiskolai) diákigazolványának száma rögzítésre és kezelésre kerüljön a Magyar Telekom Nyrt. rendszereiben a
szolgáltatás igénybevételének végétől számított egy év 30 napig, kizárólag a jogosultság ellenőrzése céljából, visszaélések elkerülése érdekében. A felsőoktatási
(középiskolai) diákigazolvánnyal való visszaélés esetén a visszaélést elkövető Előfizető/Számlafizető a Move XS díjcsomagba kerül automatikusan átváltásra. Az
Előfizető a díjcsomag aktiválásától számított 2 éves időtartamig jogosult a Like S díjcsomag használatára. Amennyiben az Előfizető ezen időtartam utolsó napját
megelőző 30 napon belül bemutatja az érvényes felsőoktatási (középiskolai) diákigazolványát, úgy további 2 évre válik jogosulttá a díjcsomag használatára, vagy
lehetősége van egyéb, számára elérhető díjcsomagba váltani.
A Like S díjcsomaggal az LTE1800 hálózat igénybe vehető. A Like S díjcsomag nem használható internet alapú hang és video hívásokra.

(#57368) Norby86 válasza Soma01 (#57367) üzenetére


Norby86
őstag

Jó kacifántos ez a megfogalmazás. Akkor ha én pl. szerzek egy diákmatricát és ráragasztom a diákomra tegyük fel (amit sokan csinálnak) és ezt beviszem bemutatni akkor jogosult vagyok ha jól értem. Persze a gond az hogy az előfizetés az anyám nevén van, és már nem új előfizetőként vagyunk jelen. Szóval úgy látom ebből nem jövök ki jól. :( De miért csak főiskolások...? Elég igazságtalan dolog.

-Norbi-

(#57369) Zeki válasza Norby86 (#57368) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért mert megtehetik. A magyar ember hülye.

(#57370) 313313 válasza Zeki (#57369) üzenetére


313313
addikt

Diákok általában több helyen kapnak kedvezményt:
busz
vonat
mozi/színház
....
....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#57371) Zeki válasza 313313 (#57370) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem azzal van bajom, hanem hogy ha már van Like, akkor miért kell mégegy csomag nekik, és az miért nem lehet másnak is? Más kispénzű nincs?

(#57372) Apaf3j


Apaf3j
tag

Sziasztok!

Ezer éves T-Mobile Domino díjcsomagot váltottam át előfizetésesre. Kaptam új SIM-et, a váltás után jött az SMS, hogy telepíti a SIM-es alkalmazásokat (Dominón ez nem volt). A telepítés be is fejeződött, és azt mondja, hogy a T-Mobile menüből tudom használni az alkalmazásokat. Biztos iszonyat béna vagyok, de hol a fészkes fenében van ez a T-Mobile menü? Már felhólyagosodott a kijelző (na jó, nem), annyit nyomogattam, de nem találom. (Samsung S3 mini, ha ez bármit is számít)

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#57373) kali válasza Apaf3j (#57372) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem jelent meg egy sim kártya ikonos t-mobile opció?
a telepítés után szükség lehet a telefon újraindítására, illetve utána kicsit várni kell, bizonyos telefonoknál kicsivel később tölt csak be, mint az összes többi ikon.

(#57374) raziel01 válasza Apaf3j (#57372) üzenetére


raziel01
veterán

Stk.apk törölve van akkor nem fog menni. Root után sokan szokták törölni, mert felesleges amúgy.

(#57375) Apaf3j válasza raziel01 (#57374) üzenetére


Apaf3j
tag

Köszi, megnéztem, de van a telón egy stk-apk fájl. Felajánlotta lehetőségként a telepítését, viszont nem tudta felrakni. Itt lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#57376) Apaf3j válasza kali (#57373) üzenetére


Apaf3j
tag

Köszönöm, de már egy nap telt el, és volt néhány újraindítás is.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#57377) kali válasza Apaf3j (#57376) üzenetére


kali
legenda

akkor arra tudok csak gondolni én is, amit előttem is írtak - már ha van root és vannak tiltva/fagyasztva folyamatok -, annyival kiegészítve, hogy más folyamatok hiánya/elérhetetlensége is lehet az ok, érdemes átnézni a valamilyen módon kiiktatottak listáját.

(#57378) Apaf3j válasza kali (#57377) üzenetére


Apaf3j
tag

Oké, köszönöm szépen, megpróbálok utánanézni.

Climate is what you expect, weather is what you get.

(#57379) #08176384


#08176384
törölt tag

Elviekben holnaptól kéne mennie az LTE szolgáltatásnak, de nem megy.

Adott:
- Új Sim
- LTE engedélyezve
- APN: internet.telekom
- Internet csomag: Net Plusz XL
- Domino csomag: Surf
- A telefon Note 4 F-es verzió
A lefedettség maximális 4G-re is és mégsem....

Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#57380) btz válasza #08176384 (#57379) üzenetére


btz
addikt

De ma még nincs holnap

ⓑⓣⓩ

(#57381) St3ven válasza btz (#57380) üzenetére


St3ven
addikt

:DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#57382) h1ght3chzor válasza #08176384 (#57379) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

LOL :C :Y

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#57383) Vangelis válasza #08176384 (#57379) üzenetére


Vangelis
nagyúr

vissza a jövőbe?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57384) Audison


Audison
senior tag

Sziasztok!

Szeretném aktiválni a NetPlusz S mobilinternetet, azonban ha pár hónap múlva úgy döntök, hogy szeretném lemondani, akkor bármikor megtehetem?

(#57385) r3dsnake válasza Audison (#57384) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Persze, akár havonta is ki-be kapcsolhatod.

(#57386) kali válasza Vangelis (#57383) üzenetére


kali
legenda

miért ne, ha a szolgáltató is képes rá; link :)
archívumban a 2015. december 1-től érvényes ászf;

t

(#57387) Vangelis válasza kali (#57386) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mondjuk én is kaptam 2015. decemberi teljesítésű számlát. :D

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57388) StLui válasza Vangelis (#57387) üzenetére


StLui
veterán

Ebben mondjuk nincs semmi hiba, addigra lesz a szolgáltatás, vagy valami teljesítve, ha ez ismert akkor a számla előre kiállítható!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#57389) Vangelis válasza StLui (#57388) üzenetére


Vangelis
nagyúr

webshopos rendelés volt amit már egy hónapja átvettem :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57390) StLui válasza Vangelis (#57389) üzenetére


StLui
veterán

részletfizetés, hűségidő nem volt? Ha nem, akkor tényleg hiba :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#57391) Vangelis válasza StLui (#57390) üzenetére


Vangelis
nagyúr

semmi nem volt.
TArtozék

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57392) Penge_4 válasza #08176384 (#57379) üzenetére


Penge_4
veterán

"Domino csomag: Surf"

Ez lesz a probléma. Dominoval nincs LTE.

(#57393) r3dsnake válasza Penge_4 (#57392) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Éjfél után lesz.

(#57394) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ha van egy Netplusz L-em amit lemondok, akkor a csomagomban lévő alap netet csak személyesen illetve a 1430-on egy ügyintézőt elérve tudom visszakapcsolatatni?

(#57395) r3dsnake válasza vwpolopg (#57394) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

*111# Önkiszolgáló ügyfélszolgálaton van lehetőség visszakapcsolni az alap netet.

(#57396) Zeki válasza Penge_4 (#57392) üzenetére


Zeki
nagyúr

Írták már itt páran, hogy napokkal ezelőtt már volt LTE-jük dominóval, netcsomag előfizetés/váltáskor.

(#57397) vwpolopg válasza r3dsnake (#57395) üzenetére


vwpolopg
őstag

Mik vannak, ez a USSD kódos önkiszolgáló üfsz teljesen elment mellettem eddig :D Köszi!

(#57398) cris78


cris78
őstag

ATK net&roll xs is LTE képes lesz?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#57399) szabogabor10 válasza cris78 (#57398) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem hiszem. Egyébként érdekes, hogy a normál Net&Roll XS LTE képes, az ATK viszont nem, márha lehet hinni a weboldalnak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#57400) Penge_4 válasza r3dsnake (#57393) üzenetére


Penge_4
veterán

És erről van valami hivatalos közlemény is? Vagy belsős vagy?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.