Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58401) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Garanciában cseréltettem készülékem, melyre biztosítás is volt. Ebben az esetben a biztosítást csak személyesen lehet átiratni az új készülékre vagy ezt meg lehet tenni telefonon keresztül is?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#58402) ForRedGlory válasza Aaron14 (#58401) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha a Telekimnal csereltetted, akkor szemelyesen mar at kellett volna irni az IMEI-t, de ha kulon utakon szervizeltetted, akkor kell a szerviztol igazolas, hogy a Telekomos telefon lett cserelve ujra + kell a regi es uj IMEI.

(#58403) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok! Move S díjcsomagban vagyok, és a benne foglalt 200 MB internet elég karcsú. Gondolkodtam azon, hogy előfizetek a NetPlusz L-re 1290Ft/hó-ért. A kérdésem az lenne, hogy ez a +1 GB adatforgalom a 200 MB-on kívül van? Ha a fordulónapom minden hó 3-a, akkor a NetPlusz-nál is az lesz, mindegy mikor aktiválom? Előre is köszönöm! :R

(#58404) r3dsnake válasza PRDZsolesz (#58403) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hozzáadódik, és a fordulónap marad ugyanaz.

(#58405) ForRedGlory válasza PRDZsolesz (#58403) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért nem teljesen mindegy hogy mikor aktiválod. célszerű fordulónap előtt aktiválni, mert fordulónapig megkapod a teljes keretet, de csak ugye részarányosan megy a számlázást :) Azaz, ha most aktiválod, akkor az XY MB forgalmat teljes egészében felhasználhatod 3-ig.

(#58406) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Köszönöm a választ mindkettőtöknek! :R Érdekes dolog ez hogy a számlázás arányos, az adatkeret pedig nem. Mindenesetre ez így jó. :DDD

(#58407) ForRedGlory válasza PRDZsolesz (#58406) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó, de ez csak az aktiválás első forgalmi ciklusában van így ;]

(#58408) Zeki


Zeki
nagyúr

Most hogy itt a csodálatos 4g meg telenor összekapcsolás, duplázhatnák a netes csomagokban lévő adatforgalmat.

(#58409) namenlos válasza r3dsnake (#58333) üzenetére


namenlos
tag

Köszi, de én itt nem találom az alap net aktiválását. Szolgáltatások -> Mobilinternet, de ezen belül csak ezek vannak: [link]

(#58410) pepe091 válasza namenlos (#58409) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezen belül menj bele az 1-esbe. Ott lesz benne.

(#58411) PRDZsolesz válasza ForRedGlory (#58407) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Persze, ez oké, de meglepett mindenesetre. :C

(#58412) r3dsnake válasza namenlos (#58409) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csomagok napi használatra.

(#58413) taip


taip
senior tag

Tudja valaki, hogy mikortól lehet érzékelni a Telenorral való együttműködést?

A hétvégén vidéken jártam és azt tapasztaltam, hogy nekem nem volt 4G-m T-Mobile-osként, de ugyanott a Telenornak pedig volt 4G-je. Szóval ha felengednék egymást, akkor nekem is kellett volna lenni 4G-nek, nem?
Vagy attól is függ, hány MHz-en szór az adott torony?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58414) Doggy dog válasza ForRedGlory (#58388) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Üdv!
Ma bementem,inkább átveszem a második akkut is és mondta az ügyintéző,hogy pénteken visszaküldték.Téves rendelés volt,ez át se lett véve,de a másik igen,ezt is jelezték.Ilyenkor mennyi idő,mire feldolgozzák és átfut a rendszeren?Azt mondta biztos nem fogják korlátozni a szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#58415) club1 válasza taip (#58413) üzenetére


club1
veterán

Igen. A meglévő 1800 MHz-es Telenor rendszerre nincsenek felengedve a Telekom előfizetők.

(#58416) Comes


Comes
tag

Sziasztok !

Érdeklődni szeretnék, hogy TV-készüléket csakis műsor csomaggal együtt , avagy , egymagában is lehet megvásárolni hűségidővel, részletre ?

Válaszotokat köszönöm :)

ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

(#58417) taip válasza club1 (#58415) üzenetére


taip
senior tag

Akkor ez azt jelenti, hogy ha azon a bizonyos helyen a Telekomnak nincs lefedettsége, a Telenorra pedig nem engednek fel, akkor így jártam, ne is várjak változást?
Gondolom a Telenor nem fog oda fejleszteni 800 MHz-en, hiszen 1800 MHz-en már van lefedettsége. A Telekom pedig azért nem fejleszt, mert a Dunántúlon a Telenor fejleszt, a Telekom csak használja a Telenor 800 MHz-es hálózatát.

Azért lenne jó tudnom, mire számíthatok, mert ezen az adott helyen szükségem lenne mobilnetre (lehetőleg 4G) és nem mindegy melyik szolgáltatónál fizetek elő, főleg ha hűség is bejátszik.
Amúgy pedig onnan 100 m-re már van a Telekomnak is 4G-je, de oda már nem ér el, ahol nekem kéne. Nem tudom, antennával van-e esély annyira erősíteni, hogy legyen itt is 4G, vagy ha kívül esek a lefedett területen, akkor így jártam?

Comes: Vezetékes Telekom topik itt.

[ Szerkesztve ]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58418) Comes válasza taip (#58417) üzenetére


Comes
tag

Uppsz.. :) Köszi

ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

(#58419) madle


madle
őstag

Srácok, a hónap közepén kötött szerződést ilyen időarányosan leosztják és tört számlaként kapom majd meg elseje után?

(#58420) KZP válasza madle (#58419) üzenetére


KZP
őstag

:K

(#58421) adam3 válasza taip (#58417) üzenetére


adam3
aktív tag

Kétlem, hogy ezt nem találták ki okosan. Így bármelyik szolgáltató kicseszhetne a másikkal, ha 1800-on vagy 2600-on indít állomást, hiszen azt nem kellene megosztania. Biztos gondoltak rá, lesz ott 800 is majd...

(#58422) adrenalinluv


adrenalinluv
csendes tag

Sziasztok!
Van egy garanciális HTC One-om, sajnos pár hete elromlott, eddig se volt tökéletes, de már telefonálni se lehet vele, nem csöng ki, közben engem se hallanak. A kamerája is "vibrál". Az akksi pár óránál nem bír többet, gyakran előfordult, hogy nem volt kedve rendesen megnyitni a kamera app-et és fekete olyankor az egész képernyő. Már nem először romlik el, tavaly a belsejének kb a felét cserélték. Sok kellemetlenséget okozott már. A kérdésem az lenne, hogy kérhetem-e a telekomot, hogy egy új készülékre cseréljék? Akár ilyenre, akár egy újabb modellre. Elég drágán vettem, 180 000 Ft körül a T-től és ennyiért nem egy selejtet vártam. Ők adták nekem, az ő felelősségük elsősorban.

(#58423) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok! Tud valaki valamit erről a számról? :+229 90 86 03 39
egyszer kicsengette a telefonomat és le is tette...

(#58424) ForRedGlory válasza adrenalinluv (#58422) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Javítani fogják, nem cserélni. Ez nem az Apple. Cserét max akkor kaphatsz, ha a javítás költsége arányaiban olyan magas, hogy nem éri meg, vagy ha javíthatatlan. Ha meg cserére kerül a sor, akkor T-Pontban fogod tudni egyeztetni a részleteket.

"Ők adták nekem, az ő felelősségük elsősorban."

Kik is gyártják a telefont? Ha Te bemész pl a Speedshopba, veszel egy telefont, akkor talán a Speedshop hibája lesz és nem a gyártóé?

(#58414) Doggy dog: 1(-2) hét.

[ Szerkesztve ]

(#58425) Teko001 válasza ANDROID??? (#58423) üzenetére


Teko001
őstag

Ne hívd vissza, és nem lesz gond.

(#58426) St3ven válasza adrenalinluv (#58422) üzenetére


St3ven
addikt

Kérj cserét, csak arra figyelj, hogy a jegyzőkönyvben, amit aláírsz, az is szerepeljen, ne az, hogy "a fogyasztó által érvényesíteni kívánt igény: a termék díjmentes javítása".

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#58427) Zeki


Zeki
nagyúr

A 4G Domino sim kártyacsere online megrendelve, tegnap. De belépve az online felületre, erről semmi infó a rendelések között. Így nem is tudom mikor hozzák ki?
Lehet ezt valahol nyomon követni?

(#58428) kali válasza taip (#58413) üzenetére


kali
legenda

a készüléked kezeli mindegyik szükséges lte frekvenciát?
mert pont ilyennel találtak meg a minap, hogy telenor lte van, telekom meg nincs egy adott helyen, mire nézem a telefonomon, hát nekem van ott telekom lte, aztán gyorsan kisakkoztam, hogy a delikvens csodatelefonja nem kezeli a 800 MHz lte frekvenciát.
az 1800 MHz megléte nem zárja ki adott helyen - akár muszájbóli átfedéssel - a 800 MHz bevezetését/fejlesztését.

(#58429) ANDROID??? válasza Teko001 (#58425) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pontosan ez volt az első gondolatom :K
Töröltem a híváslistából...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#58430) Doggy dog válasza ForRedGlory (#58424) üzenetére


Doggy dog
senior tag

20.a volt a csekk befizetési ideje,mert kiküldték.
Mire átfut nem lesz korlátozás?Telefon letiltás?Azért nem vagyok nyugodt!Febr.16án ért be az üzletbe,most márc. 23 van.Vagy fizessük be a biztonság kedvéért és visszaírják majd?Saját online felületén nincs jelezve,minden az üzlet intézett.(Átvéve sem lett az akku)

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#58431) Bailey válasza Zeki (#58427) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem azt mondta a 1430 hogy a futár fog előtte telefonálni. Én felajánlottam hogy bemegyek egy T-pontba átvenni mert teljesen változó hogy mikor hol vagyok, de azt nem lehet. Nem igazán értem egyébként hogy ennek mi értelme, miben más mint egy sima kártyacsere?

(#58432) Blackmirror válasza ForRedGlory (#58424) üzenetére


Blackmirror
senior tag

1-2 hét??Nekem két hónapja mutat tartozást egy át nem vett dolog miatt :U
Már kétszer ki akarták kapcsolni az előfizetésem. ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#58433) Teko001 válasza Bailey (#58431) üzenetére


Teko001
őstag

Valószínűleg a központi raktárból jön, onnan pedig futárral szállítanak.

(#58434) #23310336


#23310336
törölt tag

Itt a Telekom HIVATALOS közleménye a DOMINO LTE-ről: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/4g_eleres

SIM cserét pedig itt is lehet kérni: http://www.t-mobile.hu/4g_sim_regisztracio

(#58435) ForRedGlory válasza Blackmirror (#58432) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem jó ember intézi az ügyed ;]

(#58436) Blackmirror válasza ForRedGlory (#58435) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Tudom, a válaszlevelén nem tudtam hogy sírjak-e vagy nevessek :D
De a második (üfsznek küldött email) panasszal azt elértem hogy ne küldözgessék a 750ft-os behajtós üziket.Azóta nem fenyegetnek kikapcsolással, de a számla még mindig ott van.(+ kaptam 3000 forint jóváírást---ebből 2000 volt a számlám a behajtási csoport hívása miatt).Most pihenek, aztán két hónap múlva lehet hogy felhívom őket megint... :U

iPhone X@R, iPad Pro

(#58437) taip válasza kali (#58428) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem kezeli az összes frekit. Azt állítja, hogy: LTE 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20 sávok.

Hát nagyon örülnék neki ha végre lenne ott a Telekomnak LTE lefedettsége, részletkérdés, hogy saját vagy sem.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58438) Henker2


Henker2
addikt

Üdv Nektek!

Egy érdekes észrevételt osztanék meg veletek!

Ez figyeljétek!:

Volt egy TP-LINK TD-8810-es modemem egy TP-LINK TL-WR841ND tipusú 300Mbps wifi-s router-rel!

20Mbit-es netem van a telekomnál! Ezzel a párossal nagyon max. 1.7Mbyte letöltési sebességem volt!

Most lecserélték eme párost az ők által preferált, szerintem "gagyi" egyben modem+wifi-s router-es eszközükre! Most lett átállás nálunk digitális telefonra.

Mekkora fejődés! :DDD

Na egy a lényeg. Indítottam letöltést a csere után: és mit látok: :Y 2,7Mbyte-tal szedi a cuccost!

Na ehhez mit szóltok?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#58439) polonic válasza Henker2 (#58438) üzenetére


polonic
félisten

Én örülök neki, ha te is örülsz. :D

[link]

(#58440) adrenalinluv válasza St3ven (#58426) üzenetére


adrenalinluv
csendes tag

Rendben. Kösz a választ!

(#58441) Zeki válasza #23310336 (#58434) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már csak duplázni kellene az elhasználható adatmennyiséget minden csomagban. Változatlan ár mellett.

Off:a Digi bejelentette, hogy...
Április elsejével csökkenti díjait a DIGI, illetve bevezet egy új díjcsomagot is. A vezetékes előfizetők az eddigi 29,5 forintos percdíj helyett 15-ért beszélhetnek majd mobil irányokba, illetve az új csomaggal, (melynek 500 forint lesz a havidíja) a mobilos hívások 6 forint/perc díjazással működnek majd.

A Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság (NHMHH) múlt heti határozata szerint a mobilszolgáltatókra vonatkozó nagykereskedelmi hívásvégződtetési díjak maximuma 7,06 forint/percről 1,71 forint/percre csökken április elsejétől. Ezt a díjat a hívó fél szolgáltatójával fizetteti meg a hívott fél szolgáltatója, ezt a díjat természetesen eddig is a felhasználók fizették meg, hiszen ez beépült a percdíjakba is. A fenti összeget az NMHH már egyszer csökkentette az elmúlt években két részletben, így lett az eredetileg 11,86 forintból 7,06.

A DIGI az árcsökkentést az NMHH döntésével indokolja, illetve azzal, hogy a kedvezőbb percdíjak révén arra számítanak, előfizetőik többet használják majd a vonalas hálózatot.

(#58442) #23310336 válasza Zeki (#58441) üzenetére


#23310336
törölt tag

a DIGI is inkább a saját mobilszolgáltatását intézné már, mert azon kívül hogy aláírták a szerződést meg fizetik a horror pénzeket havonta a frekikért, semmi nem történik az égvilágon. Egy darab szakembert nem vettek fel, aki a mobilhálózatokhoz bármit is konyítana, nem építenek semmit, nem vettek hálózati berendezéseket, stb.
Ennek így mi értelme így?

(#58443) Vangelis válasza Zeki (#58441) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A többi meg jól lexarja...

Most nem hivatkoznak arra, hogy csökkenés van és Ők is csökkentenek...

De amikor emelés volt akkor bőszen hirdették, hogy sajnos ŐK is emiatt emelni kényszerülnek...

Persze ez vissza felé nem játszik... aljas banda ! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58444) Henker2 válasza polonic (#58439) üzenetére


Henker2
addikt

Bocs, ha mindkét helyen megosztottam, de gondoltam, hát ha valaki tud valami +-t hozzászólni!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#58445) adam3 válasza #23310336 (#58442) üzenetére


adam3
aktív tag

Honnan tudod, hogy nem vettek fel szakembereket? ;)

(#58446) dptrsk válasza Vangelis (#58443) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az viszont érdekes kérdés, hogy ez hazóságilag nem egy burkolt áremelés?

(#58447) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Telekom 4G sim kártya cserével kapcsolatban lenne két kérdésem. Domino web adatkártyára is vonatkozik a csere? 4G sim-et használhatom-e 3G-s régi N70-esben?

(#58448) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Ismerős.... :(((

[link]

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#58449) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem tudom a droidos telón mennyire megbízható a speedtest.net, de 3G-t tudó sim kártyám le 9.21 Megabitet jelez, fel meg 1.75 Megabit. Ping idő 56ms.
Ez elég jó!

(#58450) szabogabor10 válasza Lacko84 (#58448) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ráadásul egyre rosszabb lesz, mind a várakozás hosszát, mind a színvonalat tekintve...nagyon nem jó irányba halad ez a cég.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.