Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57601) Zeki


Zeki
nagyúr

Mennyibe kerül összesen egy olyan móka, hogy veszek egy legolcsóbb előfizetést (ezzel online kiválasztom a nekem bejövős hívószámot), majd amint lehet átváltom Dominóba? Mikor lehet átváltani Dominóra?

(#57602) cris78 válasza kali (#57595) üzenetére


cris78
őstag

Köszi!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#57603) dptrsk válasza Zeki (#57601) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

2 lehetőséged van:

Veszel online előfizut, s megvárod míg leketyeg a 12 hó hűség, s utána átváltod 2700ért dominora.
Vagy megveszed, bemész egy T-Pontba, kifizeted az 5000 forint kötbért a 12 hó hűség miatt s 2700ért átváltod azonnal dominora.

(#57604) Zeki válasza dptrsk (#57603) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aha, tehát 5000Ft az azonnali váltás? Gondolkodok rajta.

(#57605) glaci válasza dptrsk (#57603) üzenetére


glaci
őstag

Furcsa! Hűség nélkül nem is lehet új előfizetést kötni? (Természetesen készülék nélkül gondolom.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#57606) dptrsk válasza glaci (#57605) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

személyesen biztos lehet, s akkor helyben ki kell fizetni az 5000 forint belépési díjat.

(#57607) lugosi válasza Zeki (#57604) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De mintha a meglévő szám megváltoztatása 6500 ft lenne.

(#57608) dptrsk válasza lugosi (#57607) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen, a meglevő szám megváltoztatása 6500
+6500 ha te akarsz választani nem kiemelt számot

Ezzel szemben online kiválasztod, s 5000 forintod veszik kárba, mert a 2700 domino egyenlegként lebeszélhető.

(#57609) lugosi válasza dptrsk (#57608) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hú, 13k az már nem kevés. Valami jól csengő számmal együtt mennyi lenne?

(#57610) dptrsk válasza lugosi (#57609) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hát attól függ mennyire cseng jól... :DD
Van aminek éves(havi) díja van, s vannak amik egyszeri díjasok...

(#57611) polonic


polonic
félisten

A vételár visszautalásával megvárják a 14. napot?
Meg mikortól számít ez? A termék leadásától vagy a raktárukba visszaérkezéstől?

(#57612) prannk


prannk
őstag

Üdv!
Volt egy előfizetésem. Megszüntettem a telefonszámom és átmentem egy paletta csomagba. A fordulópont 28 án lett volna de 27.-én mondtam fel a szerződést. A palettához új szám kellett. Na de a régin lett volna egy számla amit 28 adika után küldtek volna. Se emailben nem kaptam meg a számlát se a weben nem tudok belépni kifizetni. Na most ilyenkor mivan? Lezárta az előfizetésem úgy,hogy nem volt emg a fordulópont? Mert se az üzeltben nem kellet fizetnem se az új palettában.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#57613) dptrsk válasza prannk (#57612) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem aktív számra még nem érkezett meg a havi e-számlás e-mail.
Vagy a postás viszi ki.
Vagy t-pontba be kell menni befizetni.

(#57614) Madwe


Madwe
nagyúr

Sziasztok. Music xl csomagban vagyok, elvileg van 2 giga netem meg korlátlan adatom spotifyra... Előző hónapban váltottam feltavon kb, de mar ott is furcsa volt... Most 1 hete van az új hónapban a számlázás és mar 1.6 giga elment, miközben nem csináltam semmit spotifyon kívül jóformán, meg eleve wifin vagyok otthon, út közben meg csak zenét hallgatok, semmi YouTube meg ilyenek... A 2 gigaba a spotify is beleszámít? Vagy ha nem, elképzelhető hogy valami hiba miatt nálam megis? Mert kizárt hogy ennyit 1 hét alatt elfogyasztottam! Régen sima 2gb adat 1 hónapig elég volt spotifyt is hallgatva ugy, hogy az is beleszámított minden más mellett! Igaz akkor csak normál nem high minőségen... Szóval eléggé ideges vagyok mert ez így átverés! Mondjuk meg nem jött értesítő hogy korlátozni fognak szóval lehet jó lesz ez, lehet csak az ios appjuk számolja bele az alapba is (mert ott van külön adatmennyiség kb 60000000 gb spotifyra meg 2gb külön. De az 1.6 ha pontos, akkor abban az is benne lesz!!!!

[ Szerkesztve ]

(#57615) Madwe válasza Madwe (#57614) üzenetére


Madwe
nagyúr

Music m az a csomag, nem xl, de minden más helytálló...

(#57616) Teko001 válasza Madwe (#57614) üzenetére


Teko001
őstag

Nincs olyan csomag, hogy Music XL.

Szerk: (#57615) Madwe: A Music M-ben valóban van korlátlan Spotify, de csak 1GB adatforgalom van

[ Szerkesztve ]

(#57617) dptrsk válasza Madwe (#57614) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mikor van az adatkereted forduló napja?

(#57618) szabogabor10 válasza Madwe (#57614) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na várjál. Nincs Music XL csomag. Ha Music M csomagod van, abban korlátlan Spotify és 1 GB net van. Ha Music S, akkor 2 GB adatod van Spotify-ra, és 1 GB-od van egyéb adatforgalomra.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#57619) Madwe válasza szabogabor10 (#57618) üzenetére


Madwe
nagyúr

Music m-em van. Amikor megkotottem, 2 gigat mondott az eladó. itt is annyit mutat amugy. De akkor lehet csak 1 gb van csak kettőnek jelzi? Nem értem... A 0.7gb forgalom mar valósabb de az is soknak hat...

(#57620) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. Domino kártyás vagyok, viszont szeretnék telefont rendelni részletre, ami ugye előfizetéssel jár, meg lehet azt oldani az online rendelésen keresztül, hogy a számom megmaradjon? (Nem szeretnék mondjuk bankba futkározni, hogy megváltoztassam a számlához rendelt számom, vagy végigjárni azokat a weboldalakat ahova telefonszámot is megadtam mondjuk azonosításhoz)

(#57621) erdoke válasza Milo629 (#57620) üzenetére


erdoke
titán

Nem, mert az előfizetésre váltás SIM cserével jár, tehát azt csak üzletben tudod megtenni. Utána a többi már megoldható online.

A legjobb aláírás a héten

(#57622) lugosi válasza Madwe (#57619) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem 1.6 giga fogyott hanem annyi van még hátra.
Tehát a zöld csík, hogy mennyi van még, azaz visszafelé számol.

[ Szerkesztve ]

(#57623) szabogabor10 válasza Madwe (#57619) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez furcsa. ÁSZF szerint is 1 GB van a csomagban. Itt valami nem okés.
Van esetleg 1 GB-os bővítőd a csomag mellé?
Az a Spotify adatforgalomi egyenleg amúgy nagyon ott van. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#57624) Madwe válasza szabogabor10 (#57623) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet az eladó nagyon el akarta adni nekem. Másik csomagot akartam a 2 gigaval, de mondta hogy ebben is annyi van, ugyanaz a kettő csak ehez van spotify premium... Akkor nem pattogok:) nincs bovitom, csak a sima csomag!

Lugosi: epic fail, nem tudok olvasni... Köszi!

(#57625) dptrsk válasza szabogabor10 (#57623) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

nem lehet, hogy emiatt van 2GB??
Nem... ez csak online

[ Szerkesztve ]

(#57626) Madwe válasza dptrsk (#57625) üzenetére


Madwe
nagyúr

Február közepén váltottam, élőben, s 1 hónap már lejárt, uh. nem ez lesz az, de lehet valami hasonló miatt kaptam +1 gigát, csak hosszabb időre. Viszont ha így van s lejár s csak 1 giga lesz, megkeresem az eladót s ráijesztek :D ha pedig vmi csoda folytán 2 giga jár nekem, imába foglalom a nevét :D Amúgy tényleg azért mentem ebbe a NEXT helyett mert váltig állította hogy ugyanaz mindenben. Amúgy akkor még oldalukon volt ahol 1 volt ahol 2 gbot írtak, ezért is hittem neki! ugyanúgy a sebességre volt ahol tök más volt erre meg a nextre (mindegyik kevesebb volt, mint a: ) harmadik helyen meg mindegyikre a maxot írták... Kicsit keszekusza volt minden, minden aloldalon ás info volt...

(#57627) Zeki válasza #08176384 (#57494) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az én nano simre cserélt dominósom 8936302414... és nem fogja az LTE-t. :(

(#57628) Zeki


Zeki
nagyúr

Hogy van ez az olcsóbb mobilnet, a meglévő mellé?
Domino Surf-öm van, ha akarok mellé még internetet, akkor nem az akciós árat kínálja, hanem a rendest.

(#57629) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem készülékbiztosítás terén.
Tavaly ilyenkor Kb már használtam a biztosítást, akkor egy Xperia T-m volt, azt cseréltem biztosítással Z-re.
A biztosítást azóta is fizetem, ez ugye azt jelenti hogy akkor a jelenlegi telefonra él a biztosítás? Ha most esetleg baja lesz a telefonnak, ami nem javítható és új telefont kapok, akkor a régi, vagy az új telefon árában nézhetek másik telefont? (Xperia Z -t már nem forgalmaznak.)
A biztosítást bármikor elmondhatom? Pl azután is miután kicserélték a telefont? Arra nincs hűségidő?
Köszi előre is a válaszukat.

(#57630) dptrsk válasza CoRt3z (#57629) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A biztositást bármikor lemondhatod.
Ha xperia Z már nincs raktáron, akkor a telefon ultolsó akciós kisker listaára a mérvadó.
s az új telefont az aktuális akciós kisker árlitából választhatsz.

(#57631) Thome


Thome
addikt

Sziasztok!

Move xs csomagban vagyok, lejárt a mobilnet keretem így elvileg lassítottban, de kellene mennie. Viszont semmi nem megy, tölt, de végül nem tölt be semmit, se egy logout.hu-t, se egy messengert, de abszolút semmilyen forgalom nem generálódik.
Normális ez, vagy miért van?

Ezelőtt egy mozaik xs csomagban voltam, ott semmi gond nem volt, ment ahogy kellett.

LG G3 telefonom van, ha ez számít valamit.

Ötlet, hogy hol keressem a hibát?

(#57632) Thome válasza Thome (#57631) üzenetére


Thome
addikt

Pontosítok: Move S díjcsonagom van.

(#57633) glaci válasza Thome (#57631) üzenetére


glaci
őstag

Az a 32 kbps nagyon kevés ám.
Amikor engem lassítottak sokszor volt, hogy időtúllépéssel nem jöttek be a komolyabb oldalak.
Szerintem Nálad is ez van most.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#57634) valaki_xy válasza Zeki (#57628) üzenetére


valaki_xy
tag

Nekem is Domino Surf van, mellette Domino NetPlusz S és arra csak 690-et von le, szóval gondolom az összesnél az alacsonyabb ár a mérvadó.

(#57635) Zeki válasza valaki_xy (#57634) üzenetére


Zeki
nagyúr

De akkor nekem miért nem 690-es árat kínál fel?

(#57636) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Sziasztok !
Részletes híváslistát szeretnék kikérni az előfizetésem egyik társkártyájáról. Mennyi ennek jelenleg a költsége és milyen időintervallumról kérhetek egyáltalán ? Kb az elmúlt 70-80 napról kellene,megoldható így is ?
Köszönöm,ha válaszol erre valaki bennfentes. :R

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#57637) Thome válasza glaci (#57633) üzenetére


Thome
addikt

Semmi sem jön be, egy deka adatforgalmam nincs. :U

(#57638) dptrsk válasza .bruszli. (#57636) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ilyet találtam neked:

Híváslista internetes lekérdezése (Csak 3 hónapnál nem régebbi, lezárt számlák lekérdezése lehetséges.) 400 Ft/lekérdezés

A te esetedben ez praktikusan 3 lekérdezés, mivel az elmúlt 70-80 nap az pont 3 lezárt számla visszafele.

(#57639) glaci válasza Thome (#57637) üzenetére


glaci
őstag

Érdekes!
Ugyan nekem is úgy nézett ki, mintha nem lenne semmi, de sok - sok türelemmel azért csak - csak bejött valami.

Szerintem hívd fel a 1430 -at és kérdezd meg, hogy WTF (hogy mi van)!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#57640) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

az mitől lehet hogy domino 5-ösként nem tudok a music opcióra előfizetni? van cash a kártymon az egyenleg nem lehet probléma és netplusz előfizetésem is van amit használok...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#57641) Teko001 válasza dellfanboy (#57640) üzenetére


Teko001
őstag

Technikai okokból csak havidíjas előfizetőknek tették elérhetővé.

(#57642) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Úgy tűnik "kitapasztalva", hogy 2x írnak jóvá net újraaktiválási díjat / hó. A harmadikat kiszámlázták.

(#57643) #99546112


#99546112
törölt tag

Next s díjcsomaggal mennyibe van egy eu-n belüli 70-es számra küldött sms?!

(#57644) Zeki válasza #99546112 (#57643) üzenetére


Zeki
nagyúr

belföldi sms-nek számít neked.

(#57645) glaci válasza Zeki (#57644) üzenetére


glaci
őstag

Legalább is, ha az a 70 -es szám egy magyar vodafonos (vagy ex. vodás hordozott) előfizető, aki éppen valahol külföldön tartózkodik. ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#57646) dellfanboy válasza Teko001 (#57641) üzenetére


dellfanboy
senior tag

:(((

mármint a T-nek

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#57647) Szólista válasza Szólista (#57587) üzenetére


Szólista
senior tag

50%-os siker,droidos appon keresztül be tudok lépni,pc-ről továbbra sem.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#57648) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
A Galaxy S5 most next s-el 36000.-körül van.Érdemes megvenni most vagy lehet ettől olcsóbb? :F

(#57649) Zeki


Zeki
nagyúr

Most nekem is azt mondták egy telekomos partnernél hogy az új 4G képes Dominó simek kb 2 hét múlva jönnek.
Mondhatom jól felkészült a Telekom. :(
Sokadik nekifutásra sikerült nano simre cseréltetnem a normált, erre majd megint cseréltethetek.
A telóm ugyanis csak 3G hálókat lát, pedig 4G képes.

(#57650) szabacsik


szabacsik
őstag

Pár hónapja vettem telót akkor azt mondták hogy a jótállási jegyet mailban küldik. Nemsokára szükségem lenne rá de nem találom a levelüket meg az is lehet hogy meg se jött akkor csak nem foglalkoztam vele. Lehet utólag újra kérni vagy mit tudok tenni az ügy érdekében?

/\____/\

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.