Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58051) erdoke


erdoke
titán

Jól értem, hogy Domino csomagban nem elérhetők a Trave & Surf csomagok? Emellett EU-ban nem szükséges semmilyen aktiváció, hogy a szolgáltatásokat használni tudja az ember?

A legjobb aláírás a héten

(#58052) Szevam válasza cris78 (#58050) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

De, aranyjogosult vagyok.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#58053) cris78 válasza Szevam (#58052) üzenetére


cris78
őstag

Akkor válaszd a net plusz aranyt és spórolsz egy 100-ast. Nekem is így van és működik a kedvezmény. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58054) migabi24 válasza Rhino666 (#58035) üzenetére


migabi24
nagyúr

Állítólag nem is lesz forgalmazva

(#58055) szabogabor10 válasza erdoke (#58051) üzenetére


szabogabor10
veterán

Dominóval csak a Travel&Surf S és M érhető el. A *104#-tel aktiválni kell a roaming-ot ahhoz, hogy fel tudj csatlakozni Dominó kártyával is a külföldi hálókra.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#58056) bozsozso válasza stefi68 (#58043) üzenetére


bozsozso
őstag

Nekem a fizetési módoknál csak bankkártya, hitelkártya illetve beváltás van. Hol lehet ezt beállítani?

(#58057) embe


embe
nagyúr

Hali!
Egy előfizetéses készüléket szeretnék venni - kéztől - , és felmerült bennem 1-2 kérdés.

- Hűségre vette a telót. He nem fizeti tovább az előfizetést mondjuk, akkor tiltják a telót?
- Ha az eladó részletre vette a telót a hűség mellé, és nem fizeti a részletet sem, akkor tiltják a telót?

Csak amiatt kérdezem, mert hallottam/olvastam (??) olyat, hogy csak bcs. vagyis lopás esetén tiltják, minden egyéb esetben ( nem fizetett részlet vagy nem fizetett havi díj ) a szolgáltató pénzügyi követeléssel él csak az ügyfél felé.

Köszi a választ előre is!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#58058) tomy86 válasza bozsozso (#58056) üzenetére


tomy86
addikt

Feltöltőkártyás vagy? Mert előfizetés esetén nem elérhető.

(#58057) embe: az általad felsorolt összes esetben tiltják a telefont.

(#58059) bozsozso válasza tomy86 (#58058) üzenetére


bozsozso
őstag

és ezt a play tudja? mondjuk előfizetéses vagyok, de ezért nem is jelenik meg?

(#58060) tomy86 válasza bozsozso (#58059) üzenetére


tomy86
addikt

Nyilván a szolgáltatónak meg kell állapodnia ez ügyben a Google-el, tehát tudja. Fizetési módok közül pedig csak az elérhető opciók jelennek meg és ezért nem látod előfizetéses ügyfélként. Egyébként van pár fizetési lehetőség (legtöbb nálunk nem elérhető), felesleges lenne mindet megjeleníteni.

[ Szerkesztve ]

(#58061) embe válasza tomy86 (#58058) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Köszi a választ!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#58062) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv.
Mitől függ hogy ha egy dominó kártyát feltöltök akkor vásárlásra is használható egyenleget kapjak? Online bankon keresztül vagy másik előfizusól kell tölteni? Esetleg az újságosnál? Ezekből melyikek jók ilyesmire?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#58063) bozsozso válasza tomy86 (#58060) üzenetére


bozsozso
őstag

Rendben köszönöm, csak azért csodálkoztam, mert úgy értelmeztem stefi68 úgy írta a szolgáltató dobta vissza.

(#58064) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok,

Tegnap ellopták az iphone készülékem. :((( Hogyan tudnám online letiltani? :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#58065) Vangelis válasza Daniel Alves (#58064) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem lehet lezárni felhasználói fiókoddal?

Mondjuk ha kikapcsolták akkor biztos bonyolultabb... csak majd, ha visszakapcsolják.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58066) lugosi válasza Daniel Alves (#58064) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Rendőrség, feljelentés, IMEI alapján tiltsák le.

Egy ismerősömnek ugyanez volt, 2 hónapra rá meglett egy gsm boltban. Így vissza is kapta.

(#58067) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Ha egy számlát a Telekom alkalmazásban is látok és csekken is megkaptuk, akkor nyugodtan befizethetem elektronikusan vagy inkább ezt még csekken fizessük (Távszámlában még nem jelent meg.)?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#58068) Vangelis válasza lugosi (#58066) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A gyerkőc Samsungja nem lett meg azóta sem.
Igaz sejtjük, hogy ki vittel, de inkább nem tettünk bejelentést, mert nem ért annyit.
De persze úgy tettünk mint aki tett... azóta érdekes módon nem tűnt el senkinek semmije...

Igaz a készüléket letiltattam. A környező boltokba nem vitték be... Vélhetően megijedtek és egy kuka alján landolt...

Igaz én baxtam el, mert észrevették, hogy követtem neten a telefont... de sajna pont dolgoztam és nem tudtam utolérni őket. Pedig 1-2 percen múlott csak :(

Sajna vigyázni kell ezekre a kütyükre....

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58069) ForRedGlory válasza Aaron14 (#58067) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tetszolegesen fizetheted, ahogy akarod.

(#58070) vwpolopg válasza Daniel Alves (#58064) üzenetére


vwpolopg
őstag

Bazzz, nemrég vetted :( hogy történt, ha szabad tudni persze, hátha tudunk belőle tanulni.

(#58071) btz válasza vwpolopg (#58070) üzenetére


btz
addikt

Kikapják a kezedből és mire felfogod mi történt már sehol senki.

ⓑⓣⓩ

(#58072) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Meglett a telefon :)

Tegnap este elkísértem pár csaj ismerősömet bulizni. Én nem ittam inkább csak nézelődtem. Hajnali 1kor vettem észre hogy nincs meg a telefon. Nem idegeskedtem mert tudtam, hogy ennek már annyi és már csak az volt a kérdésem, hogy hétfőn akkor egy fehér 6 pluszt vegyek.

Reggel felkeltem és a find my iphone alkalmazást elindítva azt látom, hogy a telefon vagy a lakásban vagy a 20 méteres körben van. Elégérdekesnek találtam ezt az egész helyzetet. Kinézek az erkélyen és azt látom, hogy egy kis kokszos nézegeti a telefonomat. Aztarohadt mondom...mivel földszinten lakok kiugrottam az erkélyről és 2 kibaszott nagy pofon kíséretében vissszavettem a saját tulajdonomat.

(ennek az egésznek az esélye szinte 0, hogy a hülye nem kapcsolja ki, és pont a házunk előtt nézegeti.) :D

Szóval nem lesz 6plusz :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#58073) Vangelis válasza Daniel Alves (#58072) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nálam is kb 50m-en múlott meg pár percen.

Majd jól feljelent :D

De, hogy került hozzá?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58074) Daniel Alves válasza Vangelis (#58073) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Nem voltam olyan állapotban, hogy kérdezgessem. :)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#58075) btz válasza Daniel Alves (#58072) üzenetére


btz
addikt

Ja hogy neked így megy? Ellopták az egyik 200ezres telefont akkor veszek egy másikat meg egyet tartaléknak?

Ja meg lehet épp akkor találta meg mert te seggrészegen elhagytad, ezért akár fel is jelenthet akármilyen kisgazdag vagy.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#58076) Lacko84 válasza Daniel Alves (#58072) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Milyen teló? A szórakozóhelyen tűnt el a telefon? Nem lepődött meg a gyerek? :)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#58077) St3ven válasza Daniel Alves (#58072) üzenetére


St3ven
addikt

Nem lehet, hogy hajnalban hazafelé pont a házatok előtt esett ki a zsebedből? :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#58078) Vangelis válasza Daniel Alves (#58074) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Legalább tuti a tiéd :D Vagy most loptál magadnak másikat :D
A tiéd meg a szobádban van :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58079) Daniel Alves válasza btz (#58075) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Igen megtehetem és ez most gondot jelent? Jó munkám, jó fizetéssel amiért MEGDOLGOZTAM!
Tipikus magyar irigy hozzállás. :U

Azért akik segítettek azoknak köszönöm! :K

(#58078) Vangelis: Szerette az ujjamat :D
(#58076) Lacko84: Igen szórakozóhelyen volt. Amikor odlaéptem hozzá szerintem már tisztában volt azzal, hogy itt valami történni fog.

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#58080) Vangelis válasza Daniel Alves (#58079) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem azért vegyél egy pluszt ... sose lehet tudni...

De az nem látszik, hogy előtte merre járt a telefon?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58081) r3dsnake válasza btz (#58075) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bravo... :U

(#58082) Daniel Alves válasza Vangelis (#58080) üzenetére


Daniel Alves
őstag

i5S még megvan ;)
Nem tudom, hogy van-e olyan funkciója. :N

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#58083) Lacko84 válasza Daniel Alves (#58079) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Sok az irigy ember! Jól tetted hogy lőttél neki 2 pofont! Járókelők nem néztek? :) Iphone-6-ról van szó?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#58084) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Vettem webshopban egy készüléket a meglevö elöfizetésemre,kaptam egy másik sim-et (mikro)amit beregisztrálhatok.Nekem már mikro sim van de van egy társkártyám ami még a régi "nagy".Lehetne arra a számra is aktiválni esetleg?
Remélem érthetöen irtam le :)

(#58085) migabi24 válasza korcsillio (#58084) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem nem, mert az arra a számra szól amire vetted

(#58086) btz válasza Daniel Alves (#58079) üzenetére


btz
addikt

Nem irigylem, csak ez olyan kérkedés szerű volt. Szlengül: itt menőztél hogy megteheted.

Aztán meg leírod hogy megvertél szó nélkül egy vadidegen embert az utcán aki lehet hogy épp akkor találta meg a füben és ezzel is kérkedsz, a többiek meg bravóznak hozzá, és helyeselnek hogy jól tetted...
Szomorú egy világ van ha ez a menő dolog :(

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#58087) Vangelis válasza btz (#58086) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah még a végén felnyomja, hogy megverte és akkor drága alma lesz :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58088) raziel01 válasza Daniel Alves (#58079) üzenetére


raziel01
veterán

Nem irigyek, pusztán senki se szereti a menőző embereket. Maganyugy hogy mire telik mire nem. A megverős sztorit meg nem hiszem el.

[ Szerkesztve ]

(#58089) Rivaul válasza btz (#58086) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem is sántít a dolog. Lehet nem örülnék ha valaki felpofozna az utcán mert találtam egy telefont amit ő elhagyott. Azt majd megy a csodálkozás ha megpengézi a család (teljesen jogosan)... Marha kulturált hozzáállás hogy ütök és nem kérdezek :W

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#58090) btz válasza Vangelis (#58087) üzenetére


btz
addikt

Mint tudatta úgy is van neki ügyvédre úgyhogy a gyilkosságból is kimosnák és menőzne vele a jogifórumon

ⓑⓣⓩ

(#58091) korcsillio válasza migabi24 (#58085) üzenetére


korcsillio
őstag

Ok,köszi.Akkor elvágom a kártyát...

(#58092) princesss


princesss
újonc

sziasztok!
Egy samsung galaxy s4est vettem netről rendelve, előfizetés meghosszabbításával 2 évre részletre. 3 hónap lett kifizetve eddig belőle. A telefon gyárilag hibás volt, így sokszori szervízbe járkálás után sikerült szerezni a samsungtól csereutalványt. Bementem vele t-mobile-ba, ahol kijelentették, hogy semmilyen módon nem lehetséges kicserélni ugyanolyanra, mert már csak online kapható ez a fajta és nem hajlandóak rendelni nekem. Mondták, hogy pénzt vissza nem adnak, választhatok a telefon értéke szerint egy másikat, +, - 10% értékben. Rosszabb telefont nem akartam,de csak kevesebb tudású volt ebben az ár kategóriában.Aztán tettek egy engedményt nagy nehezen, hogy akkor ráfizetéssel lehet drágábbat választani és az akció értéke levonódik belőle ugyanúgy, mint ahogy vettem az eredeti telefont ami rossz volt, a törlesztő részletet pedig megemelik a drágább telefon értéke szerint. Ezt így elfogadhatónak tartottam, hazajöttem , hogy kitaláljam ,melyik telefont akarom helyette választani. kb 1 hét múlva visszamentem megvenni a kiválasztott telefont, másik ügyintéző(=üzletvezető helyettes) , azt mondta, hogy visszaadják az eddig befizetett pénzt , megszüntetik a hűségnyilatkozatot, és utána úgy veszek telefont ,ahogy akarok. Ajánlatuk: Rossz telefont eladják-> 100 e ft-os telefont érő csere utalvány helyett kapok 6000 ft-ot kb.
Amit még mellékesen hozzátett: ha lenne az üzletben ez a fajta telefon,akkor sem cserélnék ki, csak ha ráfizetném az akció árát, amennyivel olcsóbb volt megvételkor.
Nagyon korrekt.Persze nem fogadtam el.
Szerintetek mi a helyes eljárás ilyenkor? volt már valaki ilyen helyzetben?

[ Szerkesztve ]

(#58093) dptrsk válasza princesss (#58092) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha nem tudnak az elképzelésednek megfelelő telefont adni neked is elfogadható kondíciókkal, akkor vissza kell adniuk azt amennyiért vetted, ha ez részletre volt vásárolva, akkor az eddig befizetett részleteket(+ ha volt a kezdőrészletet), a 2 év szerződés marad, azon nem változtat a telefon mivolta(viszont a részleteket nem kell tovább fizetned).

A vételárat kell visszaadni, tehát ha veszel egy Arany S5-öt Next XXXXL csomagban 100 forintért és tönkre megy, nem forgalmazzák már, és ad a samsung egy csereutalványt vagy levásárolod a listaár+-10%-ért vagy visszakéred a vélelárat(100ft).

Olyan nincs, hogy veszel valamit 100 forintért, elromlik csereutalványt ad a gyártó és te visszakéred a telefon listaárát, neked csakis a vételár jár vissza.

(#58094) princesss válasza dptrsk (#58093) üzenetére


princesss
újonc

Én csak egy ugyanilyen telefont kértem, ami jól működik. Nem az én hibám, hogy rossz telefont adtak el nekem, miért nem tudják megoldani a cserét?
Utóbbi esetben nem is ajánlották fel a +, - 10% os lehetőséget.. de iylenkor miért a listaárat veszik figyelembe? ha meg vissza kell adni a pénzt akkor pedig a vételárat.?

(#58095) kali válasza princesss (#58094) üzenetére


kali
legenda

szia,

elállásnál azt az árat lehet/kell figyelembe venni, amiről számlád van, hiszen a vásárlás előtti állapotot kell visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

(#58096) ForRedGlory válasza princesss (#58094) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lehet nezni a kedvezmenyes arat is, de ha azon az aron elfogadod a telefont, akkor ahhoz bizony huseg is jar. Ha meg kifizeted a telefon es a listaar kulonbozetet, akkor nincs huseg, mert kvazi nem kedvezmenyesen kapod a telefont.

(#58097) princesss válasza kali (#58095) üzenetére


princesss
újonc

én nem akartam elállni, telefon cserét akartam, de állítólag rá kell fizetni az ugyanolyan telefonra is..

(#58098) kali válasza princesss (#58097) üzenetére


kali
legenda

olyan nincs, jótállás keretében azonos típusra történő kicserélés esetén nem kérhetnek be különbözetet, jogilag nem lehetséges.
másmilyen típust csak akkor vagy köteles elfogadni kicserélés alkalmával, ha az tulajdonságai adottságai tekintetében a korábbival azonos, másmilyet nem.
az legyen a szolgáltató problémája, hogy külön készletből dolgozik a webshop és az üzletek, illetve bizonyos szempontból elkülönül a két vásárlási mód.
az elállásos történet más kérdés, arra a korábbi hozzászólásom vonatkozik, a számládon szereplő ár a mérvadó, utána viszont már olyan készüléket vásárolsz újból bizonyos konstrukcióban, amilyet csak akarsz, de annak már köze nem lesz - pláne ár tekintetében - a korábbi készülékhez.

[ Szerkesztve ]

(#58099) princesss válasza kali (#58098) üzenetére


princesss
újonc

pedig sajnos ilyen helyzet elé állítottak, szóval megpróbálom majd másik üzletben, úgyis mindenhol mást mondtak eddig:D

(#58100) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Adott egy Dominós szám amit édesanyám használ már vagy 10 éve. Azt nem lehet vmelyik előfizetésbe bele vinni ,úgy értem hogy a dominót átváltani előfizetésre hogy a szám megmaradjon??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.