Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57551) valaki_xy válasza lugosi (#57550) üzenetére


valaki_xy
tag

Akkor talán az nem probléma, köszi! :)

(#57552) honda 1993


honda 1993
senior tag

Sziasztok.

Van egy elofizeteses kartyam, amihez havonta jar nekem 500mb internet is.
Ezen kivul rendeltem meg a NetPlusz L csomagot (1gb).

Igy tehat jelenleg havonta 1.5gb felhasznalhato netem van, de ez is kevesnek bizonyult.
A kerdesem az lenne hogy ha csak siman megrendelem a NetPlusz XL csomagot (3gb), akkor a mostani NetPlusz L csomagom egyszeruen felul lesz irva es megszunik ? (merthogy ez lenne a cel )

Semmi keppen sem akarom hogy emelle meg pluszban jojjon a 3gb-os csomag, mert ugy csak a netert fizetnem kellene havi 3500 ft-ot.

Nekem csak a NetPlusz XL csomagra lenne szuksegem es igy osszesen lenne 3gb + 500mb netem.
Es a nagyobb csomagert havi 2290-et kellene fizetnem, ami pont jo is volna.

XD alias IKSZDé

(#57553) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Holnap kiderül minden.Most nézten utánna a 930 specének.Erösebb mint a 735.

(#57554) r3dsnake válasza honda 1993 (#57552) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Előfizetésnél törthavi a számlázás, ezért napok után fizetsz. Ha váltasz nagyobb csomagra, arányosítva lesz az aktív napok számával.

(#57555) honda 1993 válasza r3dsnake (#57554) üzenetére


honda 1993
senior tag

Hat ebbol kb semmit nem sikerult megertenem.

A kerdesem csupan csak annyi, hogy ha nagyobb csomagra valtok akkor a jelenlegi az megszunik- e ?
Mivel nekem nem kell mind a ketto, hanem csak a nagyobb csomag amit megrendelnek.

XD alias IKSZDé

(#57556) raziel01 válasza honda 1993 (#57555) üzenetére


raziel01
veterán

Megszűnik.

Egyszerre nem lehet aktív 2 netcsomag.

(#57557) honda 1993 válasza raziel01 (#57556) üzenetére


honda 1993
senior tag

Ertem.

Tehat igy a jelenlegi kb 1200 ft-os csomagom helyett lesz egy 2300 ft-os, vagyis osszesen kb 1000 ft-al fizetek tobbet mint jelenleg...

Ugye jol latom ?
Mert elegge szeretik megteveszteni az embert a szolgaltatok.

XD alias IKSZDé

(#57558) dptrsk válasza valaki_xy (#57549) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez viszont gond, ez rongálás... ebben az esetben 4500at kérhetnek érte jogosan.

(#57559) r3dsnake válasza honda 1993 (#57557) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Annyi harmincad részét fizeted, ahányadik nap eltelt az elsőből, és ahány van a másodikból.

Tehát ha 15 napig 1200 és 15 napig 2300, akkor 1200/30*15 + 2300/30*15 = 1750-re jönne ki a feles hónap. A következőnél értelemszerűen már 2300 lenne, ha végig a nagyobb csomagod aktív.

(#57560) punky10 válasza honda 1993 (#57557) üzenetére


punky10
addikt

Törthavi számlázás: Neked pl 15-én van a forduló napod.25-én csomagot változtatsz.Ekkor a következő számlád két részből fog állni: az első elöfizetésed/a hónap összes napjax10; ehhez hozzájön az új díjcsomag osztva az adott hónap napjainak számával, és ez megszorozva a következő fordulóig eltelt napok számával.
Tehát fizetsz mindkét csillag után, de időarányosan.

lassu vagyok... :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#57561) glaci válasza punky10 (#57560) üzenetére


glaci
őstag

És hibás is! ;)
Nem az adat forduló szerint számláznak, hanem a naptári hónap szerint!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#57562) punky10 válasza glaci (#57561) üzenetére


punky10
addikt

Még mielőtt durcás lennék:az állításom hibás, nem én, ugye ? :)
De igazad van, valóban nem a fordulónappal számolnak tört hónapot...
Az imént leirt esetben így még az is előfordulhat, hogy az előző részszámlát arra az időszakra számlázzák ki, mikor le van csökkentve az adatforgalom 128 kb/s-re...Csak hogy ne legyen egyszerű...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#57563) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Nem tudom befizetni Telekom (mobil) számlám, mivel nincs folyószámlaszintű belépésre jogosító jelszavam.
Hogy tudok ilyet létrehozni, igényelni?

3 otthoni és 3 mobil (egyik ATK) szolgáltatás van nálunk ugyanazon személy nevén.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#57564) honda 1993 válasza punky10 (#57560) üzenetére


honda 1993
senior tag

De ha pl várok a fordulónapig akkor csak az új csomagot kell kifizetnem?

XD alias IKSZDé

(#57565) glaci válasza honda 1993 (#57564) üzenetére


glaci
őstag

Ha azt akarod, akkor a hónap végéig kell várnod!
(Az elöbb beszéltük ki, hogy "hibás volt az állítás"!)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#57566) r3dsnake válasza honda 1993 (#57564) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De olcsóbban jössz ki, ha hó közepén váltasz, mert arányosítva kevesebb lesz és megkapod a másfél gigát plusz a hármat is az adott számlázási időszakra.

(#57567) madle


madle
őstag

Sziasztok,

Next S csomagot akarom igénybe venni holnaptól, kérdésem az lenne ha ATK-val kötöm meg, Készülék nélkül, 5500Ft-ért, és esetlegesen 2 év alatt fel akarom bontani a szerződést, akkor nekem a Kötbér ha jól tudom "csak" 6000Ft, igaz? Mivel nem veszek készüléket hozzá, vagy van ami emelné a kötbér összegét?

(#57568) dptrsk válasza madle (#57567) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Next S esetében, ha 2 év hűséget vállalsz: 3000 forint a kötbér, minden teljes hónap után, amíg Next S (ATk) csomagban voltál.

(#57569) Penge_4 válasza #08176384 (#57472) üzenetére


Penge_4
veterán

Ahogy sejtettem, nekem is 24-re végződik. Amúgy ingyen cserélik? Mert a múltkor valami olyat magyarázott az ottani ember (kb. 1 éve), hogy csak akkor cserélik ingyen, ha minimum 5 éve nem volt cserélve vagy ha új előfizetéssel vásárolok.

(#57570) Bailey válasza Penge_4 (#57569) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem ma két budapesti T-pontban is azt mondták hogy jelenleg nincsen 4G-s Domino sim, online kell majd regisztrálni a cserére és futár fogja kivinni ingyen. A második helyen az ügyintéző rendes volt, mondta hogy holnap kapnak árut, de nem tudja lesz-e köztük új sim. Viszont regisztrált online a cserére, és elkérte a számom hogy majd hív ha megtud valamit, sőt megadta a saját mobilszámát is hogy érdeklődjek. De a Telekom honlapon sehol sem láttam hogy hol lehetne regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#57571) lugosi válasza Bailey (#57570) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez az ügyintéző szerintem a kötelezőn felül ügyfélbarát volt, írhatnál a T-nek egy emailt hogy dicsérjék meg.

(#57572) Patrick76496 válasza dptrsk (#57508) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azt is próbáltam, sajnos ugyan azt írja, mint a +NETPLUSZP-re.
- - - - - - - - - - - - - - - - -
Esetleg azon is gondolkodtam, hogy díjcsomagot váltok. Jól értelmezem, hogy a Domino Surf díjcsomagban alapból megkapom azt a 150 megányi adatforgalmat és nem kell azon a 890 Ft-on kívül mást fizetni havonta? Most Domino Aktív-os vagyok, az eddigi havi 560+600 Ft & 30 mega helyett nem lenne rossz.

Szerk.: Felejtős, ennél túlforgalmazás után fizetni kell, ha továbbra is használni akarom. Biztos nehéz lett volna megcsinálni, hogy ha lejár az a 150 mega, itt is csak szimplán belassítsák 32 kbps-re.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#57573) btz válasza lugosi (#57571) üzenetére


btz
addikt

Ilyen dícséretes ha végzi a munkáját amiért fizetik?

ⓑⓣⓩ

(#57574) lugosi válasza btz (#57573) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen.
Megadta a saját mobilszámát, szerintem ez már nem annyira jellemző.
Különben meg azt áruld már el, hogy mi kötözködni való van egy pozitív visszajelzésen. :U

[ Szerkesztve ]

(#57575) Penge_4 válasza Patrick76496 (#57572) üzenetére


Penge_4
veterán

"Biztos nehéz lett volna megcsinálni, hogy ha lejár az a 150 mega, itt is csak szimplán belassítsák 32 kbps-re."

Szerinted akkor mi lenne benne az üzlet? ;] Egyébként beépítve van az Androidban adatforgalom limitáló, amit beállíthatsz, hogy tiltson le mielőtt túlléped, szóval biztonságban vagy. Meg vannak alkalmazások is, amivel beállíthatod, hogy napi x megát engedélyezzen csak.

Mondjuk ha komolyan használod is, akkor szűkös a 150 mega, de én bele szoktam férni, mivel minden nagyobb adatforgalmamat wifiről forgalmazom, így csak akkor rendelek plusz csomagot, ha előreláthatóan napokig olyan helyen leszek, ahol nem lesz wifi.

Ráadásul mivel netcsomagnak számít, ezért már kedvezményes áron tudsz rendelni hozzá NetPlusz csomagokat. Például normál esetben 500 mega 1790, így 990, azaz összesen 1880-at fizetsz 650 megáért és azt is bebiztosítod, hogy nem lépheted túl, mivel először a 150 megát forgalmazza le és utána kezdi meg a NetPlusz csomagot.

Szóval mindenképp megéri.

[ Szerkesztve ]

(#57576) QuadRacer


QuadRacer
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi dolgot szeretném megvalósítani. Nem vagyok benne biztos, hogy ez kivitelezhető, ezért kérném a segítségeteket...

Jelenlegi előfizetésem: ECO díjcsomag, hűségidő nélkül (tudtommal)

Most nagyon jó áron megvásárolható a Lumia 735 online rendelés esetén. Move XS díjcsomaggal, új előfizetéssel mindössze 41 760 Ft.

Hogyan tudnám ezt a konstrukciót igénybe venni? A segítünk menüben az írják, hogy az új előfizetéssel opció új telefonszámot stb. jelent, de én szeretném megtartani a régit...

(#57577) Teko001 válasza QuadRacer (#57576) üzenetére


Teko001
őstag

Ha kiválasztod a "KEDVEZMÉNYES KÉSZÜLÉKCSERE"-t, majd belépsz, nem ajánlja fel?

(#57578) PhoenixSzG válasza Aaron14 (#57563) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Ha tudod a folyoszamlan levo osszes elofizetes jelszavat, akkor online is tudsz letrehozni folyoszamlaszintu jelszot. Ellenkezo esetben szemelyesen tudod megoldani.

(#57579) QuadRacer válasza Teko001 (#57577) üzenetére


QuadRacer
csendes tag

Nem ajánl fel semmit! :(

(#57580) QuadRacer


QuadRacer
csendes tag

Most készülékcserénél beadta, eddig nem.

Ha készülékcserével megrendelem, utána tudok majd váltani Move XS + NetPlusz L kombóra?

(#57581) kali válasza QuadRacer (#57580) üzenetére


kali
legenda

szia,

úgy rendeld meg, hogy csak az előfizetésre írsz alá (2 év) hűséget, díjcsomagra nem - bizonyos (leg)olcsóbbra nem is lehet -, akkor pedig a díjcsomag bármikor módosítható a későbbiekben is - havonta egy alkalommal -, move xs mellé pedig majd a kedvezményesebb árú netplusz l bővítő opció aktiválható.

[ Szerkesztve ]

(#57582) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Megint nem lehet belépni? Zseniális. :)

(#57583) DBC válasza r3dsnake (#57582) üzenetére


DBC
tag

mi történik akkor, ha valakinek lejár a next díjcsomag, készülék díjjal együtt? tehát pl next m 14990 díjjal? átvált automatikusan 10990-re, és megszűnik a hűség?

(#57584) br4adam válasza DBC (#57583) üzenetére


br4adam
aktív tag

Nem vált át automatikusan, neked kell majd sim onlyba váltani ha lejárt.

(#57585) Logeeen válasza r3dsnake (#57582) üzenetére


Logeeen
senior tag

Az. Pedig fizetném be a számlát...

#Xiaomi 13T#

(#57586) kali válasza r3dsnake (#57582) üzenetére


kali
legenda

nem csak böngésző(k) alól, de még a telekom alkalmazással sem, csak malmozik az is...

(#57587) Szólista válasza r3dsnake (#57582) üzenetére


Szólista
senior tag

Se a pc-n se a droidos appon keresztül nem lehet.Kaptam sms-t,hogy beléptem de nem vagyok belépve. :F

Nem vagyok normális. Na és?!

(#57588) foxymaci válasza Szólista (#57587) üzenetére


foxymaci
senior tag

Detto sms megjön belépni nem lehet de jó.... Komoly egy cég :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#57589) KZP válasza foxymaci (#57588) üzenetére


KZP
őstag

Tanulság, következmény? Az nincs. Magyarisztánban vagyunk. :U
Normális helyeken ilyenkor kib...nak az oldalra egy üzenetet a hülye usernek, hogy átmenetileg nem működik ez vagy az a szolgáltatás...

[ Szerkesztve ]

(#57590) Teko001 válasza KZP (#57589) üzenetére


Teko001
őstag

Nálam működik.

(#57591) madle válasza dptrsk (#57568) üzenetére


madle
őstag

Úh, nem kevés, na mindegy, 5500-ért szerintem érdemesebb ezt, mint bármelyik belépős Telekomos flottát, mivel úgy is csak ezt a mennyiséget beszélem kb.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#57592) cris78


cris78
őstag

Egy év után ha 1+1 év a gari a telefonra, akkor márka szervizbe kell vinni? Na de honnan tudom meg, hogy hol ki a szerviz?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#57593) kali válasza cris78 (#57592) üzenetére


kali
legenda

leginkább a gyártó honlapján, de a szolgáltató is ad felvilágosítást.
milyen típusú telefonról van szó?

(#57594) cris78 válasza kali (#57593) üzenetére


cris78
őstag

Blackberry.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#57595) kali válasza cris78 (#57594) üzenetére


kali
legenda

iránymutatás itt; link
a telemax ugrik be így hirtelen, mint hivatalos szerviz partner, lehet, hogy a szolgáltatónál is őket fogják mondani.

(#57596) L.L.


L.L.
senior tag

Sziasztok. Lenne egy furmányos kérdésem, lehet valaki tud rá okosat mondani. Van egy előfizetésem aminek 1 hónap múlva jár le a hűsége, viszont nagy szükségem lenne egy készülékcserére, ráadásul a kiszemelt most nagyon akciósan elhozható. Mivel alacsonyabb díjcsomagra szeretnék váltani, ezért az előrehozott vásárlás nem lehetséges. A kérdésem az lenne, ha most az új díjcsomaggal megvásárolnám a készüléket, akkor a régi előfizetésemet hűség lejárata után megszüntetve, annak a számát megtarthatom e, lecserélve az új előfizetésével kapottal, illetve a platina jogosultságom megtarthatom e? Remélem érthetően fogalmaztam meg, a kérdésem. Köszönöm

(#57597) KZP válasza Teko001 (#57590) üzenetére


KZP
őstag

Azóta már nálam is, de elég hosszú időn keresztül nem lehetett belépni.

(#57598) glaci válasza L.L. (#57596) üzenetére


glaci
őstag

Én már futottam pár kört velük ebben az ügyben.
Sajnos nem lehet megoldani a szám átcserélését.
(Hogy miért, azt nem igazán sikerült megértenem.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#57599) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Még mindig nincs hír a telefonomról hogy mi lesz.Annyit értem el a 1430-on,hogy Jóváirtak 2havi törlesztést a szenvedéseimért.De a szarvíz nem válaszolt még!Cserétcsak úgy fogadok el,hogy Bontatlant!Ebben a Telekom is partner,beszéltem velük.Csak a szarvíz totyorog.Ergo ök ajánlottak cserét!És kötelesek újat adni,mivel nem velük kötöttem 2évet,hanen a T-vel.

[ Szerkesztve ]

(#57600) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Volt egy előfizetésem. Megszüntettem a telefonszámom és átmentem egy paletta csomagba. A fordulópont 28 án lett volna de 27.-én mondtam fel a szerződést. A palettához új szám kellett. Na de a régin lett volna egy számla amit 28 adika után küldtek volna. Se emailben nem kaptam meg a számlát se a weben nem tudok belépni kifizetni. Na most ilyenkor mivan? Lezárta az előfizetésem úgy,hogy nem volt emg a fordulópont? Mert se az üzeltben nem kellet fizetnem se az új palettában.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.