Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5299) dedike válasza Kobe (#5298) üzenetére


dedike
addikt

Értelek.
Annyit azért még szeretnék hozzátenni, hogy a MédiaMánia díjcsomagok lennének az ikon "megfelelői", ha egyáltalán szabad ezt így mondani. Percdíjaikban nem sok eltérést látok, sőt az ikon esetében a benne foglalt percek lebeszélése után valamivel magasabbak a percdíjak. MM: 26/29, ikon:35 forint/perc. (A MM díjcsomagok havidíja is teljes egészében lebeszélhető, vagy belföldi sms küldésre fordítható!) Net az valóban a fele van benne, mint az ikonokban, ellenben van benne mobil TV, amit az ikon nem tartalmaz, az iPhone mobil Tv-re való képességének hiányossága miatt. Továbbá ikon esetén a díjcsomagra is 12 vagy 24 hónap hűséget kell vállalnod, ahol ugye csak a "felfelé" váltás nem szankcionált!

(Személyes megjegyzésem pedig annyi lenne ehhez, hogy én is eco-s voltam, a díjcsomag megjelenése óta, s ezen csak a MM díjcsomagok megjelenése változtatott. A lényeg. Ecoval fizettem 7-8 ezret havonta, míg MM S csomaggal 6 ezerből simán kijövök!)

Próbáld ki a MM díjcsomagot, szerintem meg leszel vele elégedve! :R ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.