Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3936) Riddle válasza ambrus14 (#3935) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Nem egyszerű a történet az biztos, valamint érthető a felháborodottságod !
Nekem ugyan ilyen net-em még nem volt, így nincs vele tapsztalatom, de ez akkor sem elintézési mód, hogy efektív csak Ők látják a "reális" adatforgalmat, ami alapján számláznak, jól lehet itt említésre került, hogy más adatforgalom mérő program létezik, de ezzel, csak saját magának tájékozódásul segíthet, mivel ugye ez sem hitelesített a T számára :U :K

Itt egy olyan megoldás kellene, hogy valamilyen úton, módon a Fogyasztóvédelemmel karöltve, egy hitelesített mérőszoftvert, amit a T biztosítana, illetve telepítene, ezzel használnálnád, ami efektív hiteles lenne (esetleg el lehetne érni, hogy ez a módszer, a T -re nézve kötelező legyen, így eljárni a jövőben, egyéb esetekben) :U :Y :K

Riddle

UI.: "A 2 éves hűségnyilatkozat aláírásában benne van, hogy ameddig le nem jár addig az Ő tulajdonukat képezi" - igen, én is így tudom, hogy az Ő tulajdonuk amíg... :U

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.