Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3918) ambrus14


ambrus14
tag

Sziasztok!
Egyik ismerősöm is rendelkezik mobilinternet előfizetéssel a t-mobilnál, 7Gb-os csomagja van, ami után ha lejárt az adott mennyiség akkor a netét lassítják. A probléma vele az, hogy napi 2-3 szor megszakad a kapcsolat másrészt minden hónapban belassítják a netét, amikor a naplója szerint még az egy gigát sem szokta elérni. Csak asztali számítógéppel használja folyamatosan, amennyire engedi neki a szolgáltató. Meggyőződésem nekem is, hogy nem használja el az adott mennyiséget mert csupán levelezésre és napi szinten max 2-3 oldalt látogat meg, letölteni nem tölt le semmit, max azt a pár csatolt állományt de azok is 1-2 megásak, ha lehetnek. Amikor belevágott a mobilnetbe /azon a környéken még nincs kiépítve a kábelesnet/ akkor 1Gb-os csomag elégnek bizonyult 2-3 hónapig. Azután egyik napról a másikra kapott olyan számlát, amin 30k-t számláztak le neki túllépésért. A naplója a fel és letöltött mennyiségeket összesen tartalmazta ami 780mb-t volt. Próbáltunk utánna járni a dolognak, fogyasztó védelem, részletes számla miegymás de nem tudtunk mit tenni. Az ekkora vállalatok ellen egy kisembernek esélye sincs bizonygatni vagy egyáltalán kérdőre vonni a nagy szolgáltató szavát, be kellett neki fizetni a pénzt ahhoz, hogy visszakapcsolják a netét, mert időközben ki is kapcsolták neki.Aztán csomagot váltott 3gb-osra. Megint túllépésel 10k-s számla... :((( Gondolhatjátok, hogy milyen állapotban lehetett amikor meglátta ezt. Magam is csodálkoztam a számlán mert nem értettem. :( A stickjéhez használt program naplója szerint össze-vissza 500mega forgalom. Befizette és ekkor választotta be azt a csomagot, ami most is van neki a 7gb-os, aminél túllépésnél nincs külön díj, csak lassítás. Rendszerint a hónap utolsó hetébe vagy 3-4 napjába be van neki állítva.

Ha megszakad a kapcsolata akkor vissza sem tud kapcsolódni a gép újraindítása nélkül.
Amikor van net akkor a legtöbb esetben a sebessége is elfogadható. Békéscsabán, nem messze a városközponttól van ez a jelenség. Mások is tapasztalnak hasonlóakat vagy csak nála lehet ilyen? :(((
Remélem mindent leírtam, hogy érthető legyen a jelenség.
Bocsi a hosszú hsz-ért, de eléggé tele van már a ..... a trével és szeretnénk végre pontot tenni az ügy végére. Ugyanezt most leírtam a mobilnetes témába is, ide azért hátha gyorsabban kapok választ, azt annyian nem látogatják

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.