Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3230) D@niel válasza safranek50 (#3050) üzenetére


D@niel
addikt

Hello. A Tanácsotokat szeretném megkérdezni.
iPhone-t szeretnék venni, 3Gtvagy 3GS-t, és fehérben. Na most az iPhone-hoz van ez az ikon200as csomag, ami nekem tök ideális lenne. A gond, hogy nem tudom hogy kapható-e még a fehér 3G, webshopban ugye nem lehet rendelni, esetleg annyit tehetek hogy Miskolcon és Debrecenben bemegyek a T-pontba és megkérdezem. Tegnap viszont kaptam egy jó ajánlatot, egy srác Dániából hozott 2db 3G-t -karifüggetlen,bontatlan,- és az egyik fehér. 80ezret kér érte. Na most ha ügyes vagyok leviszem 75-re. Viszont jövőhéten már lehet lesz 3GS, ha megvárom azt akkor mondjuk lealkudom 80-ra. Mivel internetezni szeretnék, azon gondolkozok hogy lenne a jobb. Mert akkor megveszem ezt a karifüggetlent és a meglévő dominós számomhoz rendelek internetet. Kb. fél gigás net elég lenne. Azt hiszem az mondjuk 2.000/hó. Kérdésem, hogy hogy lenne az olcsóbb? Mert az ikon200-ban kihasználnám a netet de nem hiszem hogy minden hónapban annyit telóznék meg sms-eznék. Megoldható úgy, hogy akkor megveszem a karifüggetlent, a dominós számomhoz meg rendelek mobilnetet? így akkor a havi kiadás olcsóbb lenne, mert csak akkor telefonálnék meg sms-eznék és annyit, amennyit a szügség megkövetel és plusként megmarad a számom, habár ez nem oszt-nem szoroz. Csak a havi díj a lényeg nekem. Esetleg dominós net? Így már tényleg csak annyit fizetek, amennyit használok.

Köszi előre is a Véleményeket, ill. Tanácsokat. Hello !

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.