Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30959) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Van egy telószám t-mobilnál Mix díjcsomaggal.

Hűségem lejárt róla már rég viszont ha vennék egy új készüléket részletfizetésre és a telefon megvétele után egyből átváltásra kerülne sor méghozzá dominó csomagba .

Írtam egyébként levelet nekik, íme :

Üdvözlöm!

Olyan kérdésem lenne ,hogy ha én rendelek egy Asus PadFone 2 készüléket meglévő havidíjas telefonszámra akkor az adott telefonszámon lévő csomag (ez esetben Mix díjcsomag) hűségideje is megnő 2 évvel vagy csak az előfizetésre vállalt hűség ideje lesz 2 év ?

Mivel 2 éves kamatmentes részletre vásárolnám meg a készüléket de azt nem tudom ,hogy az adott mix díjcsomag hűségideje is növekedne 2 évvel ?

Válasz:

Tájékoztatjuk, hogy MIX típusú előfizetésnél kedvezményes készülék váltás esetén nincs tarifahűség csak az előfizetésre vállalt határozott időtartam.

Igényét Telefonos ügyfélszolgálatunkon (1430), bármely T- Pont üzletünkben és a My T-Mobile felületen is jelezheti.

Bízunk abban, hogy válaszunkkal segítségére lehetünk.

Tehát ,hogy mindenki értse, édesapám nevén van 3 telefonszám. A fateré ,bátyámé és az enyém.
Bátyám telóján nincs már hűségidő ezért az ő telószámára rendelnék egy új készüléket magamnak.
De a bátyám időközben kiköltözött külföldre ezért a magyarországi telefon használata igen kevés lesz ezért váltana át kártyásra (feltöltősre).

Ezért kérdezném tőletek ,hogy akkor ilyet lehet csinálni ,hogy megveszem az Új telót meglévő havidíjas kamatmentes részletfizetésre és utána , PLD: rá 1 hétre átváltok dimonora ( feltöltő kártyásra )

Előre is köszi válaszaitokat :)!

Sziasztok

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.