Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25425) 1430 válasza Speeedfire (#25412) üzenetére


1430
senior tag

A 30. nap végéig használhatod még, utána nem fog megújulni. Hátránya, hogy ilyenkor már nem lekérdezhető, hogy mennyi van még a keretből és mikor jár le a 30 nap.

BroCreSt
Ha ott lenne tizedik csillagozásként az árlistában, hogy csak a WebShop-ból rendelhető, észrevennéd?
Ha nem vetted észre, és felhívják rá a figyelmed az üzletben erre az apróságra (miután kivártad a sorod) ideges lennél? ;)

Soulfly842
Én is csak onnan tudom elérni ezt az infót, ahonnan Te is. ;)

[CS]Blade2
Először is aktiválni kell a Roaming szolgáltatást, ha még nincs (*104# hívásindítás).
Ha ez megvan, de nincs legalább 1125 Ft egyenlege, akkor külföldön legfeljebb SMS-t tud fogadni (mert az díjmentes).
Ha elegendő egyenlege van, akkor Romániából 106,8 Ft/perc a hívásindítás (másodperc alapú), és 29,4 Ft/perc a hívás fogadás (30 mp után másodperc alapú). Tehát ezeket a díjakat ő fizeti, akkor is ha magyar, akkor is ha román számokat hív. Ha Te belföldön vagy és felhívod, akkor Te a normál percdíjat fizeted, mint máskor.
Még egy apróság: ha az ottani Vodafone hálózatára csatlakozik fel, akkor a hívásindítás csak a *101*nemzetközi telefonszám# kódsorral fog működni (pl. *101*+36301234567#).
Mobilinternet: csak akkor működik, ha van aktív roaming adatcsomagja (T&S L Dominohoz nem aktiválható). Ha neki megfelel a 0,2519 Ft/KB díj, akkor a WORLD GPRS / WORLD GPRS LIMIT szolgáltatást már most is aktiválhatja, T&S-öt csak kint érdemes aktiválni, mert elkezd ketyegni a felhasználási idő (ha esetleg amúgy is tölt az egyenlegére, akkor akár ajándék T&S S csomagot is kaphat).

Intel fan11
Nekem is ezt írja ki. Míg meg nem oldódik, próbálj meg másik önkiszolgáló csatornát használni.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.