Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) tylerddd válasza dedike (#19347) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Ilyen hamar nem fizettem még be, akkor valszeg az lesz, amit mondasz, h 7. után látom a valósat. Köszi még1x!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#19352) DS39 válasza [CS]Blade2 (#19350) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem az internetet legegyszerűbb az interneten lemondani. én is már mondtam le ezt a gonapinet-et és úgy is maradt. nem volt hiba. de amúgy ha már okostelefont használsz érdemes legalább a legolcsóbb havidíjas netre előfizetni (600Ft) és egész hónapban van neted, nincs túlforgalmazási díj. ráadásul akcióban két hónapig csak 90 Ft (a 30 és a 100 MB-os is).

[ Szerkesztve ]

(#19353) dedike válasza atila4 (#19348) üzenetére


dedike
addikt

Elvileg lehetséges, legalább arany kiemeltségi szint esetén (a társkártyán), meg nem lehet 15 napnál régebbi lejárt számlatartozásod. De neked ez a számod nem arany, ahogy a képet nézem. :N

Jó szerencsét!

(#19354) Bailey válasza [CS]Blade2 (#19350) üzenetére


Bailey
senior tag

Mondjuk elég nagy lehúzás szerintem ez a napinet aktiválás. Nekem régebben volt aktiválva GonetS, amit lemondtam, tehát az adatot leforgalmazhattam, de nem újította meg. Közben feltöltöttem az egyenleget nagyobb összeggel, amit 100MB adattal jutalmaztak. Figyeltem a My T-mobile-ban hogy a megmaradt GoNet S mennyiség nem fogy, tehát az ajándék 100 megát használja el előbb. Gondoltam hogy ha majd elfogy a 100MB vagy letelik a 30 nap, akkor rendelem majd meg a nagyobb GoNet csomagot. Erre a GoNetS lejárata utáni nap éjfél után jött az sms hogy aktiválták a napinetet, mert gondolom a telefon adatot forgalmazott. Pedig a 100MB bónuszból is volt még hátra, és addig is azt használta és nem a Gonet S-t, sőt ezek után rögtön megrendeltem a Gonet M-et, de ezután is a bónusz adatot használta egész addig ameddig a 30 nap le nem telt. Szóval nagy lehúzás hogy magától aktiválja a napinetet miközben nem is annak a keretét használja.

[ Szerkesztve ]

(#19355) DS39 válasza Bailey (#19354) üzenetére


DS39
nagyúr

az hogy gonet lejárta után aktiválta a gonapinetet, az automatikus domino 5 csomag esetében, nem azért van mert a telefon vagy te netezni akartál. viszont az hogy aktív nem jelent gondot, ha ki van kapcsolva a telefonba az adatkapcsolat, nem fog levonni semmit, egészen addig míg nem aktiválod, és használod. ha utána lesz másik gonet előfizetésed a napinet ismét inaktív lesz.

(#19356) kungzi


kungzi
veterán

srácok mióta kell fizetni díjcsomag váltásnál? én úgy tudtam, hogy havi 1 az ingyenes

mert szeretnék váltani mozaik xs-re + egy Net&Roll 1 GB limitbővítőre

[ Szerkesztve ]

(#19357) dedike válasza kungzi (#19356) üzenetére


dedike
addikt

Már elég régen. Csináld a My-T-n keresztül, úgy ingyen van, a Net&Roll-t meg rendeld SMS-ben (+NETROLL)!

Jó szerencsét!

(#19358) kungzi válasza dedike (#19357) üzenetére


kungzi
veterán

oksa, köszi az infót :R

(#19359) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Előfizetéses SIM-et lehet e rendelni WebShop-on keresztül? /mert nem találom :( /

(#19360) dedike válasza hr2 (#19359) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Igen, lehet! ;)

Jó szerencsét!

(#19361) hr2 válasza dedike (#19360) üzenetére


hr2
őstag

Köszi. :)
Ha 1év hűségre veszem akkor csak a 762Ft-ot kell fizetnem összesen, semmi mást?

(#19362) dedike válasza hr2 (#19361) üzenetére


dedike
addikt

Semmi mást. A kiszállítás díjmentes!

Jó szerencsét!

(#19363) hr2 válasza dedike (#19362) üzenetére


hr2
őstag

Előlegre gondoltam, hogy kérhetnek e ilyenkor, ha igen akkor mennyit?

(#19364) #59070464


#59070464
törölt tag

Fenn áll a veszélye webshopos rendelés esetén, hogy újnak tűnő xy miatt egy 3 napon belül visszavitt készüléket kapok majd kézhez? Hogy tovább fokozzam, esetleg refurbished modellt kapok újként (persze full garival)? Hallottam már ilyen pletykákat és nem tudom mi igaz belőle (az olcsóbb árak miatt akár lehetne igaz is). Nem azt mondják, hogy mindre igaz, de előfordulhat. T-pontokban viszont azért drágább, mert ott garantáltan új a készülék. Erre kíváncsian várom az észrevételeket. :)

(#19365) kali válasza #59070464 (#19364) üzenetére


kali
legenda

szerintem az áras indoklás butaság, de írok konkétumot is; webshop útján eddig mindig csak bontatlan készüléket kaptam/vettem át a futártól, üzletben meg hoztak már ki bontottat is, de kérésemre aztán kaptam egy bontatlan, és azt hoztam el!
azt meg konkrétan kizártnak tartom, hogy egy refurbished készüléket újnak adjanak el!

[ Szerkesztve ]

(#19366) Vangelis válasza #59070464 (#19364) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem látszik, hogy bontott készüléket veszel e át. Én legalábbis meg tudtam nézni.

Futárral nem hiszem, hogy kockáztatják azt, hogy visszaküld. Boltban meg mindig felbontanak mindent.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19367) dedike válasza #59070464 (#19364) üzenetére


dedike
addikt

T-pontokban viszont azért drágább, mert ott garantáltan új a készülék.

Éppen az iPhone az, amelyik egy árban van mindkét esetben! :)

(#19363) hr2 :

Szerintem nem kérnek. :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#19368) #59070464


#59070464
törölt tag

Tehát butaság, köszönöm. :R

(#19369) hr2 válasza dedike (#19367) üzenetére


hr2
őstag

Köszönöm a válaszokat. :)

(#19370) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Leírom a tapasztalatomat.
Eddig Ikon 200 csomagban volt, 09.24-ig van rá hűségnyilatkozatom.
Viszont a mai napon egy kedves ügyintéző nő segítségével tudtam módosítani Mozaik XS-re, és kötbért se kellett fizetnem. Szerintem ez teljesen korrekt hozzáállás a részükről. :R

Lenne egy kérdésem is Like díjcsomag mellé lehet rendelni Net&Roll opciót? Ha nem mik a lehetőségeim a bővítésre? Kb. 600-800mb csomag kellene.

(#19371) dedike válasza Gergőke88 (#19370) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Lehet, de csak a 200 MB-os változatát.
Igazából nincs alternatívád a 600-800 megára. :(

Jó szerencsét!

(#19372) MasterMark válasza 1430 (#19341) üzenetére


MasterMark
titán

Még nem hívtam, de a weblapon a "Rendelés állapota: Szállítás alatt." ha jól emlékszem eddig "Szállításra vár" volt. De a "Szállítás várható időpontja: 2012.08.07." még mindig ez.

Switch Tax

(#19373) MasterMark válasza MasterMark (#19372) üzenetére


MasterMark
titán

Már a címet sem lehet változtatni. Ez akkor azt jelenti holnap meglesz?

Switch Tax

(#19374) Gergőke88 válasza dedike (#19371) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ertem koszonom.
Igazabol a 3 ingyen szam hivasa mozgat a likeban. De lehet hordok magammal megegy telefont es abba rendelek egy likeos simet.

(#19375) dedike válasza MasterMark (#19373) üzenetére


dedike
addikt

A "szállítás alatt" jelzésű csomagoknál már nem változtatható a szállítási cím! :(

Próbáld meg ellenőrizni a GLS, 1430 által linkelt oldalán a csomag állapotát, vagy hívd őket!

(#19374) Gergőke88:

Igen, az is egy megoldás lenne, bár kényelmetlenebb.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#19376) Bailey válasza MasterMark (#19373) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem eddig mindig ha szállítás alattra változott az állapot, akkor másnap reggel már jött a futár.
De a GLS oldalán hiába néztem, mindig csak a szállítás reggelén írta csak az állapotot.

[ Szerkesztve ]

(#19377) MasterMark


MasterMark
titán

:R

Switch Tax

(#19378) [CS]Blade2 válasza DS39 (#19352) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Kidobott pénz lenne nekem, mert hiába okostelefon, és csak telefonálok vele. Ezért is irtottam ki rajta a netet egy alkalmazással, hogy se a napinet, se semmi más nehogy elkezdjen önállóan letölteni valamit.
Márciusban 2x beszívtam a napinettel, először a korábbi mobilomon én nyomtam meg véletlenül a böngészőt. aztán muter Xperiáján, amint átváltottam domino 5-re, jött az SMS, hogy megkezdtem a forgalmazást, ezért levonták a díját. Gondolom valami frissítést kereset valamelyik alkalmazás automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#19379) DS39 válasza [CS]Blade2 (#19378) üzenetére


DS39
nagyúr

rendben. de a net kiirtásához miért kell alkalmazás? egyszerűen csak lekapcsolod az adatkapcsolatot a telefonban és kész. akkor ha egy alkalmazás frissíteni akar nem tud.

(#19380) 1430 válasza Bailey (#19354) üzenetére


1430
senior tag

1) Domino 5-höz automatikusan aktiválódik a Go!NapiNet, illetve ha más adatcsomagot használsz, de kikapcsolod, akkor a tényleges kikapcsolódáskor (30. nap végén) aktiválódik a Go!NapiNet (Díjszabás 2.1.2.).
2) Az időszak megújítások a 30. nap végén, pontosabban a 31. napon 0:15 körül szoktak megtörténni. Mivel kikapcsoltad a Go!Net S-t (Domino 5 díjcsomag esetén) automatikusan aktiválódott a Go!NapiNet. Go!NapiNet aktiváláskor automatikusan lemegy egy tájékoztató SMS a sikeres aktiválásról, ezért kaptad ezt az üzenetet éjfél után nem sokkal.
3) Ha esetleg megvan még az üzenet és jobban elolvasod, az csak egy általános tájékoztatás, nem a konkrét levonásról szól. Ugyanakkor ha adott napon adatforgalmat kezdeményezel, akkor is lemegy egy SMS, amiben konkrétan az olvasható, hogy terhelték a napi díjat és megkaptad a 10 MB-os keretet.
4) Ha Go!NapiNet-ed volt és még rendelkeztél az ajándék 100 MB-os kerteből, akkor először azt használtad volna el, és nem terhelte volna a rendszer a napi díjat (pl. csak facebook zero használat esetén sem terheli a rendszer a napidíjat). Persze május óta vanegy olyan feltétel is, hogy - többek között - Go!NapiNet esetén rendelkezned kell 15 Ft egyenleggel, különben elveszi az internet hozzáférést a rendszer, így már a hálózat elutasítja a GPRS forgalmi igényt.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19381) Bailey válasza 1430 (#19380) üzenetére


Bailey
senior tag

Köszönöm! Így már tiszta. :R

Az sms sajnos nincs már meg, de akkor gondolom nem vontak le az egyenlegből, mert volt még a bónuszból is adatom. Azt tudtam hogy aznap jár le ténylegesen a GoNet S, mert beírtam az emlékeztetőbe hogy másnap rendeljem meg az M-et. És tényleg éjfél után kicsivel jött az sms ha jól emlékszem, másnap reggel meg már lemondtam a napit és megrendeltem a GoNet M-et.

[ Szerkesztve ]

(#19382) egykori válasza 1430 (#19380) üzenetére


egykori
őstag

Szia!

A Domino 5-höz a feltöltési bónusz tényleg megszűnik szeptember 1-től?

(#19383) MasterMark


MasterMark
titán

Megjelent a GLS oldalán a csomag:
2012.08.02 - 17:35 IRSZ & Súly rögzítése, beérkezés
Ez azt jelenti még ma meglesz?

Bocs a sok kérdésért, de extra fontos. :)

Switch Tax

(#19384) Bailey válasza MasterMark (#19383) üzenetére


Bailey
senior tag

Elvileg igen, legalábbis nekem ilyenkor aznap hozták. Én reggelre szoktam kérni, és legkésőbb fél 9-re meg szokott jönni, de gondolom ez függ a futár útvonalától is, De a GLS oldalon ha azt írják hogy futárnak kiadva kézbesítésre akkor biztos hogy megkapod hamarosan. Nem tudom hogy mikorra kérted a kiszállítást, mert ha délutánra akkor csak délután adják ki a futárnak hogyha végzett a délelőtti kiszállításokkal gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#19385) MasterMark válasza Bailey (#19384) üzenetére


MasterMark
titán

"2012.08.03 - 07:29 Kézbesítésre átvéve"
Most már ez az állapota, akkor ezek szerint meg lesz még ma. Egyébként én azt választottam egész nap hozhatják.

Switch Tax

(#19386) Bailey válasza MasterMark (#19385) üzenetére


Bailey
senior tag

Akkor meg fogod ma kapni. :K

Rosszul emlékeztem a szövegre, de ha kézbesítésre átvéve akkor úton van már.

[ Szerkesztve ]

(#19387) MasterMark válasza Bailey (#19386) üzenetére


MasterMark
titán

:R

Switch Tax

(#19388) lafaty80 válasza lafaty80 (#18958) üzenetére


lafaty80
őstag

Elállásnál mit tekint a T "30 nap belül"-i visszafizetésnek? Mármint honnan indul a 30 nap?

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#19389) GeneraL_XTX válasza lafaty80 (#19388) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Amikortól postára adtad/bevitted.

(#19390) dedike válasza MasterMark (#19385) üzenetére


dedike
addikt

Nos? Megérkezett? :U

Jó szerencsét!

(#19391) MasterMark válasza dedike (#19390) üzenetére


MasterMark
titán

Meg ám. :D

Switch Tax

(#19392) dedike válasza MasterMark (#19391) üzenetére


dedike
addikt

Akkor ok! ;)

Jó szerencsét!

(#19393) kp78


kp78
addikt

Az alábbi csalás zajlik legújabban telefonos megkeresés alapján, kéretik nem bedőlni! :(((

Ügyfelet felhívják és közlik vele, hogy túlforgalmazta a számláját- még azt is mondják, hogy forgalomfigyelés történt-, majd kérik, hogy küldjön egy smst egy adott számra amivel visszaigazolja, hogy ténylegesen ő az ügyfél. Ekkor univerzális feltöltést csinál, ami 10000 ft. Majd a telefonáló, amint megérkezik az sms, közli ügyféllel, hogy rendben, beazonosította, majd kéri, hogy fáradjon be egy T-Pont üzletbe.

A cég telefonszáma, amiről hívják ügyfelet: 30/3444500, 30/3444440.

(#19394) owen23


owen23
tag

Sziasztok,

Lehetséges e a T-Mobilnál hogy valaki felhív egy számot de nem azt a számot írja ki amiről hívta hanem másét és ezzel megtéveszti a hívót?

Hogy lehet kideríteni, hogy ki volt az az illető aki "használta" más számát?

Tudom nem ebbe a témába vág de ha valakinek van ötlete az jól jönne.

Sziasztok.

http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_uj_logitech_x-530-as_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#19395) 1430 válasza kp78 (#19393) üzenetére


1430
senior tag

Amiket megadtál telefonszámokat, azok ténylegesen a Magyar Telekom számai, és arról nem indít hívást senki sem. Ezek azok a technikai számok, amin keresztül az Univerzális egyenleg feltöltése történik. (az első számra kell elküldeni a feltöltendő számot és az összeget, a másodikról jön a visszaigazolás kérése és arra is kell visszaküldeni az igazolást, például egy "OK" üzenetet).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19396) Vangelis válasza 1430 (#19395) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mint pl a 1756 szrt-s.

Ott is hasonló képen lehet feltölteni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19397) djculture válasza kp78 (#19393) üzenetére


djculture
félisten

Ez a tékozló homáron már 5 éve is rajtavolt, meg vagy 10 szer a tv ügyvédjébe Nem egy újkeletű dolog.

(#19398) kp78 válasza 1430 (#19395) üzenetére


kp78
addikt

Ha kamu, hát kamu, de az infó nem a tékozló homárról van... :U

(#19399) dedike válasza kp78 (#19398) üzenetére


dedike
addikt

Nem hát. Az a körmend.hu oldalról...

Aminek hitelességéről/szavahihetőségéről akkor most sikerült némi következtetést is levonni...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#19400) djculture válasza kp78 (#19398) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk ilyen hivások vannak és voltak. Fatert is felhívta valaki ilyen hülyeséggel úgy 2 éve, de én már előtte mondtam neki hogy erre vigyázzon. Így kb kiröhögte az illetőt meg elküldte a ...
Magyarán csak jó ha még ha csak a homáron is, de olvassa az ember hogy ilyen is van.

Egy idősebb naív embert, /aki abban a rendszerben nőt fel ahol nem lehetett csalni meg átvágni mert egyböl börtön járt mindenért/ simán át tudják evvel vágni ha nem ügyelünk rá.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.