Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) gekkoman válasza balazszs (#19643) üzenetére


gekkoman
csendes tag

Engem web-en belül már be sem enged a rendszer. A kliens még éppen lehúzza a leveleket... még a végén kizárnak a saját fiókomból...

(#19652) djculture válasza bozsozso (#19649) üzenetére


djculture
félisten

Ha telefon csomag akkor van rajta egy biztonsági matrica és bontatlan. Ha nem ezt tapasztalod ne vedd át.

(#19653) bozsozso válasza djculture (#19652) üzenetére


bozsozso
őstag

Rendben köszönöm szépen. Még valamit T-s vagy futáros vagy csak sima biztonsági matrica?

(#19654) bozsozso válasza bozsozso (#19653) üzenetére


bozsozso
őstag

Na de jó, hogy szerkesztés időn kívül jutott eszembe.

Tehát Sony Xperia P-t rendeltem ami ugye mikro sim-es ezt gondolom ilyen esetben cserélik díjmentesen mivel a készülék tőlük van. Van olyan megoldás esetleg, hogy én már ma kicseréltetem a simet, hogy holnap már tudjam ahasználni a telefont ahogy megkapom? Addig viszont nincs valami megoldás rá, ha kicserélem már most, hogy a régi telefonomban tudjam használni a simet?

(#19655) djculture válasza bozsozso (#19653) üzenetére


djculture
félisten

Sima biztonsági matrica security felirattal, legalábbis nekem így volt eddig. Gondolom a gyártó saját bontatlanságot jelző matricája ez. Lehet más gyártó mást használ de az a lényeg láthatóan levan vele fedve a doboz kinyitható része, ha elszakadt akkor látod.

[ Szerkesztve ]

(#19656) dedike válasza bozsozso (#19654) üzenetére


dedike
addikt

Én erre tippelnék, szerencsés esetben van az üzletben, ahol a SIM-et cserélteted! ;)

Elvileg csak a már meglevő telefonhoz van ingyen SIM, addig fizetős a csere.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#19657) Daffni2 válasza 1430 (#19642) üzenetére


Daffni2
addikt

mert holnap lejár a méltányossági határidő.

:((( törvényben rögzített jog.
Egyébként érdekes, mert ahány hely annyi variációt mondanak.
Van ahol legkésőbb szept.1 máshol meg aug 27.
Jó lenne egységesen egyértelműen tudatni a kollégákkal mi a helyzet.

Mindegyik helyen a "monitorról" olvasták.Tehát nem saját kútfőből merített, hanem gondolom értelmezési probléma van.

Ja és van ahol megkülönböztetik az üzleti előfizetést /ezen belül az üzleti díjcsomagot/ a magán előfizetéssel.

"Aki ad,az nyer"

(#19658) Varszegig válasza bozsozso (#19644) üzenetére


Varszegig
veterán

bármilyen netes vásárlásra alakalmas kártyával fizethetsz. Az otp csak a fizetési felületet adja.

(#19659) bozsozso válasza dedike (#19656) üzenetére


bozsozso
őstag

Hoppá köszönöm akkor inkább megvárom amíg kihozzák, de egy olyanra mindenképpen beruházok.

(#19658) Varszegig Köszönöm Neked is már túl is vagyok a fizetésen.

[ Szerkesztve ]

(#19660) Varszegig válasza bozsozso (#19659) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem ingyen csrélték a t-nél a simemet microsimre, pedig nem náluk, hanem mellettük az auchanban vettem az s3-at. Az adapter 100 ft, megéri:)

(#19661) St3ven válasza gekkoman (#19651) üzenetére


St3ven
addikt

Felejtsétek már el a t-emailt, az említett problémától eltekintve is egy kalap sz@r az egész. Nem tudom, egy cég hogy engedhet meg magának ilyen silány minőségű szolgáltatást.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#19662) kali válasza St3ven (#19661) üzenetére


kali
legenda

mi a probléma vele?
én a kezdetektől használom, egy ideje már az üzleti levelezést is rábízom, annyira rendben van!

(#19663) St3ven válasza kali (#19662) üzenetére


St3ven
addikt

Pl. a webes felület színvonala. Amikor 98-ban először láttam internetet, már akkor különb felülettel rendelkező webes postafiókok voltak. Azóta pedig eltelt 14 év. A testreszabhatóság botrányos.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#19664) kali válasza St3ven (#19663) üzenetére


kali
legenda

a felület kinézete/milyensége legyen a legnagyobb probléma, az a fontos, hogy minden szükséges funkciót tud, amellett stabil, nincsenek kimaradások vagy leállások, nem késnek a levelek, továbbá korábban nekem az android és most az ios alatt is remekül működik!
cseszhetném én a cicomásabb felületet, ha olyan megbízhatatlan lenne, mint sok más szolgáltatóé...

[ Szerkesztve ]

(#19665) djculture válasza St3ven (#19663) üzenetére


djculture
félisten

Nekem meg pont a puritánság miatt tetszik. Tele lenne sz reklámmal mint az összes ingyenes az jobb lenne?

[ Szerkesztve ]

(#19666) St3ven válasza kali (#19664) üzenetére


St3ven
addikt

Vagy az, hogy a fájlmellékleteket randomszerűen átnevezi valami kiterjesztés nélküli kamu névre. Aztán letöltve tipp-hoppra adhatsz neki egy olyan kiterjesztést, ami talán az eredeti lehetett, hogy meg tudd nyitni.

Vagy az, hogy belépéskor nem fogadja el, csak a felhasznalo@t-email.hu formátumot.
Miért kell a @t-email.hu? Mégis mivel lépnék be? Egy @gmail.com accal?

Vagy az, hogy így kezdődik egy email tárgya: =?ISO-8859-2?Q?

(#19665) djculture
Nem a reklámokat hiányoltam - arra ott a technika másik csodája, a freemail - hanem egy mai, 2012-ben elvárható szintű felületet. Ami közben akár lehet minimalista is, nekem mindegy.

De hogy szürke az egész egy db magenta csíkkal? Köszönöm szépen... Akkor már legalább a szürke alapszínt meg lehetne változtatni.

Az meg, hogy már szinte képpontok megadásával lehet csak átméretezni az olvasófelületet, az maga a röhej.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#19667) kali válasza St3ven (#19666) üzenetére


kali
legenda

nekem eddig minden mellékletet megfelelően kezelt, pedig küldözgetek bőven, főként különböző formátumú dokumentumokat!
az még szép, hogy a teljes e-mail cím kell a belépshez, ez biztonsági tényező (is)!
küldjenek neked korrekt formátumú levelet, és a tárgy is megfelelő lesz!

(#19668) St3ven válasza kali (#19664) üzenetére


St3ven
addikt

De folytathatnám azzal, hogy bemásolom, milyen mappáim vannak alapértelmezés szerint:

érkezett
elküldött
kuka
Drafts
INBOX.Drafts
INBOX.Sent
INBOX.Spam
INBOX.Trash

Először is, mi az az utolsó négy?!

De ezt leszámítva is, mi az, hogy "Drafts"? Most akkor magyar a kezelőfelület, vagy angol? Ez is mindegy nekem tulajdonképpen, megértem az angolt is, de most akkor legyen vagy teljesen magyar, vagy teljesen angol.

Ez az az igénytelenség, amiről egy pár hozzászólással feljebb beszéltem.
És volt, hogy ezért még fizettem is! :(( Bár akkor legalább még volt testreszabható sms-értesítés a bejövő emailekről, de azóta csak a visszafejlesztés.

Egyébként ezeket jeleztem az illetéseknek is, de "jelenleg nincs tervbe véve fejlesztés a t-email szolgáltatásunkkal kapcsolatban". Pedig lenne mit.

(#19667) kali
1. Jó neked, látom, ez is csak szerencse kérdése.
2. Ez a biztonsági tényező, hogy mögé kell írni, hogy "@t-email.hu"? Akkor ez már régen rossz...
3. Ja, hogy még a küldő gondolkodjon, hogy vajon milyen formátumban is kell küldenie a levelet, hogy nálam olvasható legyen a tárgy? Legtöbben azt sem tudják, hol kell az ilyet állítani, csak használják alapértelmezett beállítással a levelezőklienseiket. Érdekes módon ugyanettől ez embertől gmail-en rendes tárggyal kapom meg az email-eket.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#19669) kali válasza St3ven (#19668) üzenetére


kali
legenda

ez nem igénytelenség, csak érteni is kellene hozzá valamilyen szinten! nem félreérteni, ezt nem rosszindulatból vagy nagyképűségből írom, de ha nem tudod, hogy milyen szereppel bírnak, akkor ne szidd, hanem töröld azokat a mappákat, esetlegesen nem hiányoznak majd a későbbiekben...
én - mint már korábban is írtam - más rendszerekből is használom adott levelezőt, azokat a mappákat is használom, és nem védeni akarom a szolgáltatót, de szerintem nem véletlenül adott a nevük, külső - a szolgáltatótól független - kliensek esetlegesen csak így tudják megfelelően és probléma nélkül használni! amennyiben van/lesz rá lehetőség, kíváncsiságból kipróbálom majd magyarítva is, aztán majd szidom a külső klienseket, ha nem megy megfelelően!

[ Szerkesztve ]

(#19670) kali válasza St3ven (#19668) üzenetére


kali
legenda

látom, tényleg nem nagyon vágod sem a biztonsági, sem a többi dolgot, akkor hagyjuk, így felesleges vitatkozni rajta... :(
akkor vedd úgy, hogy a t-online levelező miatt kell a @t-akármi.hu, mert azonos felület! így okés?

[ Szerkesztve ]

(#19671) slow66 válasza dedike (#19621) üzenetére


slow66
csendes tag

Nos bementem ma a T-be és azt mondták, hogy csak aranykártyások válthatnak hamarabb, és az nekem még nincs mert vmi csúszás van a pontjaim jóváírásánál, szóval ki kell várnom sajna a 2 hetet. :(

(#19672) St3ven válasza kali (#19670) üzenetére


St3ven
addikt

Egyszerű átlagfelhasználóként miért kellene bármi ilyesmit "vágnom"?

Amit látok, az nem más, mint igénytelenség.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#19673) kali válasza St3ven (#19672) üzenetére


kali
legenda

nem kell, de ha valaminek nem tudod az okát, nem ismered, attól - funkcionálisan - még ne igénytelenezd le...
mondjuk amúgy sem kötelező használni, biztos van szebb kinézetű is, ha olyat szeretsz/szeretnél!
én csak azt írtam, hogy szerintem teljesen rendben van, megbízható és stabil, engem a kinézete nem különösebben érdekel! lehet szép a freemail - és társai -, ha gyakran behal...

(#19674) gekkoman válasza kali (#19670) üzenetére


gekkoman
csendes tag

Anno én is azért kezdtem használni (még fizettem is érte), hogy legyen egy stabil, megbízható mail fiókom a sok bizonytalan ingyenessel szemben. Mert azért lássuk be, a legtöbb ingyenesnek időszakos nyűgjei bőven akad. A gmail meg akkor borította a bilit, mikor képes voltam törölni bizonyos mappa tartalmakat (talán épp a "törölt"-et), erre elkezdett sikoltozni, hogy ha ekkora tárhelyem van, minek bármit törölni... vajon mire használják az idióta leveleim (á, csöppet sincs üldözési mániám a google-val szemben).

Ezért is bosszantó, ha ezzel is vannak gondok.

Megjelenés? Sírnom kell, ha idegen gépen a web-es felületet kell használni a kliens helyett. Nem a csicsa után vágyakozom (sokáig hogy örültem, hogy szinte csak az otp hagyta meg a puritán netbank felületét, ami ennek megfelelően átlátható és hiper-gyors volt- most meg...), hanem a korrekt helykihasználást hiányolom.
Bal oldalt ott a tök üres csík az olvasás/írás/kilépés/stb ikonok alatt, fölöslegesen foglalja a helyet a mappa sor a főképernyőn. Helyet rabló a válasz/mindenkinek/stb ikon sor középen. Fölösleges és hely pocsékló alattuk a magenta sor az éppen aktuális mappa nevével/üzenet számával (ezen kívül semmi nem szerepel). Nem véletlen, hogy szinte minden levelezőben komfortosan lehet működni, ez meg megszokhatatlan.
A működés is gáz, sokszor ki-be kell lépni, hogy a változtatások után korrekt legyen a megjelenés. Hagytad már magára egy időre? Elkezdi újra és újra befelé megnyitni önmagát. Vasarely megszégyenülne, ha látná az összképet.
No de nevezzük puritánnak, hogy bármi le tudja kezelni. Próbáltad okostelefonnal kis kijelzőn megnyitni? Egy szó, mint száz: Igénytelen kókler munkának tartom, a szolgáltatások perifériájának legvégén csücsül.
Sebaj! De ha már ilyen, akkor viszont működjön rendesen!
UFF

(#19675) #48525824 válasza 1430 (#19642) üzenetére


#48525824
törölt tag

Köszönöm szépen, sikerült! :)

(#19676) kali válasza gekkoman (#19674) üzenetére


kali
legenda

A működés is gáz, sokszor ki-be kell lépni, hogy a változtatások után korrekt legyen a megjelenés. Hagytad már magára egy időre? Elkezdi újra és újra befelé megnyitni önmagát. - ezekkel a jelenségekkel én még nem találkoztam! idővel kilép, ha letelik a biztonsági időkorlát, ennyi!
iphone 4s telefonom van, annak elég kicsi a kijelzője? mert nyitottam már meg azzal a web felületet, és - szerintem - nincs vele probléma! mondjuk ha adott a korrekt kliens, akkor használom azzal, minek nyitogassam a web felületet?
nekem tényleg a megbízhatóság és a megfelelő működés az elsődleges szempont, minden más sokadlagos!

[ Szerkesztve ]

(#19677) kali válasza kali (#19676) üzenetére


kali
legenda

elég régen használtam, de most sem kellett kellemesen csalódnom benne;

f

pedig részint ez is t-s! :)

(#19678) pomk


pomk
őstag

Adott egy telefon, ami a leírás alapján 0 km-es, garanciás, bontatlan. Elég nagy értékű, ezért kérném a segítségeteket a következőben:
a telefon áron alul eladó, az eladó szerint Ő is úgy vette valakitől, aki "előfizetés hosszabításra vásárolta" a készüléket.
Ez a kifejezés mit takar T-mobile esetén? Vásárlás esetén lehet ebből nekem valami problémám? :F

(#19679) kali válasza pomk (#19678) üzenetére


kali
legenda

röviden; szerintem felejtős a vásárlás! :(
amennyiben igaz a történet, úgy egy már meglévő előfizetésre írtak alá további hűséget, és úgy vették a telefont, amit egyben kifizettek, vagy részletre vásárolták! amennyiben nincs fizetve a részlet/számla, úgy esetlegesen a telefon is letiltásra kerülhet!
cifrázni is lehet, mutassák meg neked a számlát, abból egyrészt kiderül, hogy milyen feltételekkel vették meg, másrészt látod majd a hajlandóságot a kérés esetleges teljesítésére, és abból levonhatsz némi következtetést!
azt kell mondani, hogy a szolgáltató a számlát és a jótállási jegyet is kéri a gariztatáshoz - ami részint igaz is!
egyáltalán nem csodálkoznék rajta, ha már eleve nem lenne hozzá számla...
illetve a szolgáltatós telefonnál fontos, hogy iphone esetében (is) a vásárlás napjától ketyeg a jótállási jegy - ezt is külön ad hozzá a szolgáltató, azt is kérni kell a vásárlótól a telefon mellé, ez fontosabb, mint a számla! -, tehát hiába a 0 km, ha már nem mostanság lett véve!

[ Szerkesztve ]

(#19680) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok!Érdeklődni szeretnék,hogy hogyan lehet a T-percek nevű szolgáltatást kikapcsolni,domino kártyás mobil esetében?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

(#19681) pomk válasza kali (#19679) üzenetére


pomk
őstag

Közben megérkezett a válasz az eladótól: "Lejárt a 2 év hűségideje és ezt a készüléket választotta." De kérdem Én, hogy ha a 3.-ik személy, akitől az vásárolta, aki most árulja, ezt választotta, miért adta el? Valószínűleg fizetett érte. Jelenleg ~40-50.000-el olcsóbban vehetném meg, mint amennyiért a szolgáltató árulja.
Hozzá tud valaki hiper-szuper-platina kedvezménnyel úgy egy 0 km-es, napokban vásárolt telefonhoz, hogy ha egy összegben fizeti ki, akkor is megérje neki eladni ennyivel olcsóbban(bele számítva azt, hogy a mostani tulaj a 3.-ik személytől vette, tehát az Ő haszna is rajta van)?
A készülék a napokban lett véve.

(#19682) Daffni2 válasza pomk (#19681) üzenetére


Daffni2
addikt

Ha pontos típust írsz, könnyebb lenne kideríteni.

Igen az előfordulhat, hogy valaki egy komolyabb tarifacsomagot használ, és lejárt a szerződése de nincs szüksége újabb készülékre, viszont keresni akar egy keveset és szerződést hosszabbít kedvezményes készülékvásárlással.
Mivel nem kell neki ezért eladja.
A jótállási jegyet feltétlenül kérd el.

Egyébként törvényellenes és nem is alkalmazza egyik szolgáltató sem a részlet fizetéssel vett telefon IMEI tiltását nem fizetés esetén.

Kizárólag lopás esetén lehet ilyet rendőrségi jegyzőkönyv alapján.

Beb@szna ha a jogos tulajdonát letilthatnák valakinek.
Merthogy a készülék akár ha részletre veszem, a tulajdonomba kerül.

"Aki ad,az nyer"

(#19683) kp78 válasza Daffni2 (#19682) üzenetére


kp78
addikt

Én egész eddig úgy tudtam, hogy a T igenis tilt nem fizetés esetén, a Voda nem, Telenorról nem volt infóm. :U

(#19684) Daffni2 válasza kp78 (#19683) üzenetére


Daffni2
addikt

T igenis tilt nem fizetés esetén

Mint írtam, törvényesen nem teheti meg.

"Aki ad,az nyer"

(#19685) djculture válasza Daffni2 (#19684) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem meg nagyon is emlékszel még a 2011 juliusi tömeges iPhone tiltásra:)
Egyébként ha a készüléket részletve veszi valaki és nem fizeti akkor jogosan letilthatják, ha nem akkor viszont nem jogos.

[ Szerkesztve ]

(#19686) 1430 válasza Daffni2 (#19657) üzenetére


1430
senior tag

"törvényben rögzített jog"
Igen, törvényben rögzített jog, hogy ha nem tetszik, fel lehet mondani a szerződéstés és azon kötbéreket nem fizettetik ki, amit a módosítás hátrányosan érint. Például a tarifahűséget nem, de a készülékkötbért már kiterhelik, mert a készülék árkedvezményt nem érintette a mostani változás. Ergo a törvény a szerződésbontásra ad lehetőséget, nem pedig a szerződés megtartása mellett az érintett kötbérek eltőrlésére. Ennek fényében az egy méltányossági eljárás, ha ezt mégis megteszi a szolgáltató. Ennél érthetőbben nem tudom elmondani...

"Van ahol legkésőbb szept.1 máshol meg aug 27.
Jó lenne egységesen egyértelműen tudatni a kollégákkal mi a helyzet."

Tán bejártad az üzleteket? ;]
No tehát: maummamut azt írta, hogy Ikon 200 díjcsomagot használ. Tehát rá a lakossági folyamatok vonatkoznak, aminél éppen az egységes kommunikációban mondták ki az augusztus 15-öt. A kisüzleti díjcsomagok esetében a szabály úgy szól, hogy a levél (az augusztusi számlával megy) kézhezvételétől számított 15 napon belül bonthat. Mivel a postázás nem egy napon valósul meg (mint a sajtóközlemény kiadás), ezért itt a szeptember 1-ei dátum lett meghatározva, abba biztosan mindenki belefér. Természetesen a készülékkötbért ezen üzelti díjcsomagoknál is terhelik, ha bontanak.

Most függetlenül attól, hogy ha jól sejtem a bejegyzéseid alapján, akkor Te a Vodafone-nál dolgozol, láthatólag a Vodafone topikot is napi szinten olvasod. Én is. Én mégsem mentem a Voda topikba, hogy miért nem egységes a kommunikáció, pedig sokan hivatkoztak arra, hogy nekik nem ezt mondták vagy ezt nem mondták, stb. És ha már "törvényben rögzített jog"-nál tartunk, akkor a törvény nem 15 napot ír elő? Mert a Voda csak 8 napig engedte a kötbér mentes bontást. Ebből számomra az következik, hogy az is egy méltányossági folyamat volt. Amúgy a Voda a díjcsomagváltást is 8 napig engedte?
Szóval szerintem nincs jogod számonkérni... :(((

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19687) pomk válasza Daffni2 (#19682) üzenetére


pomk
őstag

Típus alatt gondolom a telefon típusát érted: iPhone 4S 16Gb, T-mobil függő.

Jelenlegi eladó azt írta, hogy a 3.-ik féltől nem kérte el a számlát, csak garancia jegy van mellé, ill. bolt, így bolti adás vételit tud adni mellé. A linkelt garancia jegy megfelelőnek tűnik?
Ha mégis a 3.-ik személy részletre vette, és nem fizeti, akkor mi lesz a készülékkel? Letiltják? A garancia jegy alapján T-mobilnál nem lehet utána érdeklődni, hogy milyen vásárlás történt?

(#19688) [CS]Blade2 válasza pomk (#19687) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

08.14-én vagyis ma megvette előfizetés hosszabbítással, akitől egy másik tag még ma megvette, aki még ma elkezdte árulni áron alul?

(#19689) djculture válasza [CS]Blade2 (#19688) üzenetére


djculture
félisten

Az ilyen történeteknek szokott a vége az lenni hogy a sor végén állótól a rendőrség gyűjti be mert lopott, vagy épp meggondolja magát az aki fizeti a részleteit és letiltják meg még be is jelenti hogy ellopták. Az ilyen történeteknek seszeri seszáma.

[ Szerkesztve ]

(#19690) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

Egy aktiválandó tés sim kártyát lehet neten keresztül aktiválni? Mert telenoréknál, vodáéknál (tescoéknál) simán lehet.

(#19691) 1430 válasza cocka (#19690) üzenetére


1430
senior tag

Nem, csak telefonon, és arról a SIM-ről kell hívni az aktiváló vonalat.
De ezt kitárgyaltuk már a Blue Mobile topikban. ;)

malware
-TPERCEK a 1430-ra SMS-ben, de ha fel van függesztve (mert letelt a 30 nap) akkor inkább a 1777-es automatán próbáld lemondani.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19692) pomk válasza [CS]Blade2 (#19688) üzenetére


pomk
őstag

A nevek kitaláltak a következő történetben:
Gyurka megvette 08.14.-én, eladta Jóskának, aki rátette a sápot, és még így is áron alul hírdeti. Én vagyok az, aki ezt a hirdetést megtalálta.
Röviden ennyi. :)

(#19693) 1430 válasza pomk (#19692) üzenetére


1430
senior tag

Gondolom erről a hirdetésről van szó.
Mégis hogy tud garanciát vállalni arra, hogy nem lesz letiltva? Talán vállalja, hogy visszafizeti az árat, ha mégis? :F

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19694) Varszegig válasza pomk (#19692) üzenetére


Varszegig
veterán

vagy te vagy az akit baleknak néznek.

(#19695) Vangelis válasza pomk (#19692) üzenetére


Vangelis
nagyúr

árul elég sok dolgot sok helyen.

pl: [link]

Autója, ha ő az : [link]

Nem nagyon rejtegeti magát.

De légy óvatos.

Mert lehet, hogy teljesen más az illető :)

Az a letiltás elleni garancia.. én sem tudom mit jelent.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19696) kali válasza 1430 (#19693) üzenetére


kali
legenda

persze, írnak egy papírt, hogy garantáltan nem lesz letiltva, aztán azzal majd lehet menni bíróságra, ha mégis... jobb esetben valós adatok szerepelnek majd a szerződésen, és valóban azon személyé, aki eladja a telefont, így aztán a mai gyors ítélkezési gyakorlat mellett, talán csak egy évig megy majd a "pereskedés"...

[ Szerkesztve ]

(#19697) cocka válasza 1430 (#19691) üzenetére


cocka
veterán

Ok, köszönöm.

Csak azt hittem itt másképp megy. De akkor a rendszer ugyanaz.

(#19698) bozsozso


bozsozso
őstag

Ha webshopban rendelt terméknél a szállítás alatt jelent meg és holnap elvileg hozzák 8-12 között akkor a gls oldalán nem kellene látnom? 0006+rendelés szám alapján keresem.

(#19699) runner 125 válasza bozsozso (#19698) üzenetére


runner 125
nagyúr

A GLS rendszere sajnos elég lassú, sokszor késve jelennek meg a csomagok.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19700) dedike válasza bozsozso (#19698) üzenetére


dedike
addikt

De igen. Viszont túl sok infót nem fogsz róla találni. :N

(De ha szállítás alatt, akkor holnap... ;) )

(#19671) slow66:

Elnézést, azt valóban kifelejtettem, hogy aranykártyásnak kell lenni... :B

Jelenleg csak egy összegben tudnál vásárolni.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.