Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Wind-Storm válasza kali (#19058) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Hát nem akar összejönni.. :(
[link] ez alapján csináltam: CSD-n meg GPRS-en is ugyanazt kapom: connection error próbáljam később...
Próbáltam a wap/netszolgáltatást is engedélyezni az automata ügyfélszolg.-on, de azt mondta pillanatnyilag nem elérhető ...

(#19102) GeneraL_XTX válasza dedike (#19100) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát így már 8600-ért nem olyan szimpatikus a Mozaik M :(

Az a baj, hogy az ikon200 nagyon jó ezért az árért (6000ft) tartalomban lenginkább a MozaikM van vele egy kategóriában, az S bagyon kevés, főleg a mobilnet.

[ Szerkesztve ]

(#19103) cris78 válasza GeneraL_XTX (#19102) üzenetére


cris78
őstag

A mozaik m és hozzá 1000-ért a net&roll 1gigás opció?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19104) GeneraL_XTX válasza cris78 (#19103) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Akkor már inkább mozaik S és hozzá a net&roll, és az úgy 6400ft.

Kicsit kevesebb a perc, de a mobilnet több mint az ikon200-ban árban meg kb ugyanott vannak (6000vs6400)

THX ez jónak tűnik :R

[ Szerkesztve ]

(#19105) dedike válasza GeneraL_XTX (#19104) üzenetére


dedike
addikt

Továbbá túlforgalmazási-díj mentessé válik a neted! ;)

Jó szerencsét!

(#19106) GeneraL_XTX válasza cris78 (#19103) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

én nem látok sehol 1000ft-ért 1GB opciót :( :(

(#19107) dedike válasza GeneraL_XTX (#19106) üzenetére


dedike
addikt

Parancsolj! ;)

Jó szerencsét!

(#19108) GeneraL_XTX válasza dedike (#19107) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jah hogy limitbővítő opció is van, nem is láttam :B

Ez tök jó, néha az 1GB is szűkös volt ikon-nál, inkább az fogyott mint a percek. Tehát végülis bukok kb 50 lebeszélhető percet, de nyerek + 500MB mobilnetet és még a gyorsabb (21mbps) hálózatra is felengednek :C

Köszönöm urak a segítséget :R

(#19109) dedike válasza GeneraL_XTX (#19108) üzenetére


dedike
addikt

Igazán nincs mit! :R

Az úttörők 12 pontjából az 5.:

Az úttörő ahol tud, segít és önként szolgálja a közösséget.

Jó szerencsét!

(#19110) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Bocsánat, biztos volt már róla szó.
Ha megrendelem mondjuk a mozaik xs csomagot a független készülékemhez, akkor nem kell aláírnom hűségszerződést és a havidíjon felül nem fog terhelni más költség(most nem a túlforgalmazásra gondolok) ?

(#19111) dances


dances
tag

Sziasztok!

Domino 5 díjcsomagban vagyok, és pár hónapja a lehetséges 5 kedvezményes szám közül 3 -at már beállítottam *111# önkiszolgálón keresztül, ma szerettem volna a maradék 2 számot is megadni, viszont azt írta, hogy:
Nem vagyok jogosult az USSD önkiszolgáló használatára!

Pedig semmit nem állítgattam azóta a telefonon.
Szerintetek ez azért van, mert változott az ÁSZF?
Hogyan tudnám beállítani még a maradék 2 kedvezményes számot?

Only the Good die young.

(#19112) dedike válasza Blackhole13 (#19110) üzenetére


dedike
addikt

Így van, arra ügyelj, hogy hűséget ne írj alá hozzá, magyarul inkább fizesd ki az 5000-es belépési díjat! :)

Jó szerencsét!

(#19113) Blackhole13 válasza dedike (#19112) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Azt akkor is kell, ha T-mobile előfizető vagyok, de díjcsomagot akarok váltani?

Szerk: Valóban elfelejtettem. :)
Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#19114) dedike válasza Blackhole13 (#19113) üzenetére


dedike
addikt

Jah, azt nem mondtad, hogy jelenleg is az vagy. Ha nincs hűséged jelenleg egyik díjcsomagra sem, akkor nyugodtan váltogathatod.

Jó szerencsét!

(#19115) Nietzsche_ válasza dedike (#19112) üzenetére


Nietzsche_
tag

Teljesen mindegy akkor már az egy év hűségidő is. Ha kifizeti valaki a 762 Ft-os belépési díjat a kötbér a szerződésen (ha mégis előtérbe kerülne a szerződésbontás pl) 4238 Ft. Feltöltőkártyásról havidíjasra váltva, készülékváltás nélkül viszont tisztán rögzíthető hűségidő vállalása/belépési díj nélkül.

hűségidő lejártán túl természetesen egy díjcsomagváltás nem jár hűségidővel. Kivétel, ha pl. egy kisvállalkozói csomagba lépne be a szám, ahol a keretmegállapodás része a díjcsomagra vállalt hűségidő.

[ Szerkesztve ]

(#19116) csemberlen


csemberlen
őstag

Pár napos EUs tura kapcsán milyen olcsó netezést ajánlotok, hogy ne érjen meglepetés a számlánál? Minimál netezés elképzelhető időjárás nézegetés
Feltöltös mobilnetem van.

[ Szerkesztve ]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#19117) dedike válasza Nietzsche_ (#19115) üzenetére


dedike
addikt

Effektíve mindegy a gyakorlatban annyiból nem, hogy a fizetés időpontja máshogyan alakul. A Te változatod mindenképpeni előnye az, hogy "magas fokú tetszés" esetén megspórolja a 4238-at. :)

(#19116) csemberlen:

Én ezt találtam hirtelen.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#19118) club1 válasza dedike (#19117) üzenetére


club1
veterán

És ez a Travel & Surf M roaming adat-díjcsomag feltöltős mobilnetre is rendelhető?

(#19119) cris78 válasza GeneraL_XTX (#19108) üzenetére


cris78
őstag

Igazán nincs mit. Nekem is jó tanácsokat adnak a srácok itt,én csak tovább adom a tudást :-)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19120) dedike válasza club1 (#19118) üzenetére


dedike
addikt

Igen. :K

Jó szerencsét!

(#19121) balagedebr


balagedebr
tag

Sziasztok!
Júniusban kötöttünk 3 darab Partner3 díjcsomagos előfizut T-nél, és kértünk hozzá akciós Go!Net M csomagot 90ft-ért. Na már most júliusban már aktívan használtuk a netet 2 előfizun a 3-ból és jött az sms mindkettőre 30 mega forgalom után, hogy elértük a havidíjban foglalt keretet és lelassítják (ha jól olvasom, akkor 30mb a Go!Net S-hez járna, nem pedig az általunk kért M-hez, t-mobile weboldalon megnéztem és M-van (100mb) megrendelve az előfizukhoz). Ilyenkor mi van?

(#19122) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!Uj telcsimhez majd micro sim kártya kell...:\ T mobil üzletben ingyeb cserelik vagy vàgjàk nekem vajon?thx
(sorry ha kerdeztek mar csak telorol vagyok)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#19123) kali válasza Orlin (#19122) üzenetére


kali
legenda

ingyen cserélik, ha olyan t-s telefont veszel, amihez az kell, ellenkező esetben a sima csere fizetős!

(#19124) dances válasza dances (#19111) üzenetére


dances
tag

Erre senki nem tudja a választ?

Only the Good die young.

(#19125) KZP válasza dances (#19111) üzenetére


KZP
őstag

Nem egyszerűbb felhívni a 1430-at? :U

(#19126) paavoo


paavoo
aktív tag

Hali
iPad-hoz vásárolható ikon net 2gb csomag esetén ha pl 1 hónap után ha le akarom mondani, akkor létezik valami gyors megoldás, hogy ne kelljen az üfsz-ra rohangálni mindig? Esetleg meg lehet tartani a sim kártyát, hogy később amikor szükségem van rá aktiválok 1 hónapot akár, vagy mindent személyesen kell üfsz-on?

(#19127) mondomén


mondomén
őstag

Hahó!

Tegnap járt le a fizetési határidőm (ikon 200). Én múlthét szerdán utaltam a T-nek a pénzt. Azóta nem könyvelték el. Ugye most ezt írja "Önnek 5 822 Ft lejárt tartozása van!" . Ilyenkor mi van? Gondolom lassan észre veszik, hogy már utaltam, de ilyenkor kapok fekete pontot vagy valamit?:)
Még sosem késtem, nem tudom mi a pálya ilyenkor...

(#19128) djculture válasza mondomén (#19127) üzenetére


djculture
félisten

Ott már valami gáz lehet mert 1 hét alatt már azért bangladesbe is megérkezett volna a pénz ahol már rég elszámolták volna.

(#19129) mondomén válasza djculture (#19128) üzenetére


mondomén
őstag

Nah, azt mondták telefonon, várjak holnapig hátha beér a pénz. Ha nem, akkor megint telefonálgatás... Viszont ha holnap elkönyvelik, akkor úgy lesz bent a rendszerben mintha én késtem volna a befizetéssel?

(#19130) TheMarci válasza mondomén (#19129) üzenetére


TheMarci
addikt

Ennyire ne aggódj, hogy késel szerintem, én rendszeresen elfejeltem befizetni, csak amikor küldenek egy sms-t, hogy ha nem fizetem be 7 napon belül, akkor lekapcsolnak, de nem volt még bajom belőle.

Do You Dream?

(#19131) KZP válasza TheMarci (#19130) üzenetére


KZP
őstag

Csak az a baj, hogy ez az sms 5 vagy 600 Ft. :((

(#19132) TheMarci válasza KZP (#19131) üzenetére


TheMarci
addikt

Köszi, ezt jó tudni! :(((

Do You Dream?

(#19133) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogyha átváltok "Márkaváltás" keretében T-Mobile-ról Blue Mobile-ra, de majd később számomra hiányzó szolgáltatás/egyéb miatt mégis visszatérnék a T-hez a régi hívószámommal együtt, az kivitelezhető-e valahogyan és ha igen, akkor szvsz. ez mibe fog kerülni?

:R

(#19134) mondomén válasza TheMarci (#19130) üzenetére


mondomén
őstag

Csak szeretném ha makulátlan lenne a számlatörténetem. Ha esetleg el szeretném majd adni a telefonom...

(#19135) KZP válasza TheMarci (#19132) üzenetére


KZP
őstag

Nincs mit, sajnos tapasztalat. :B

(#19136) djculture válasza mondomén (#19129) üzenetére


djculture
félisten

A számlázási osztályon még most se látják a beérkezett befizetést? Amúgy amig nem jön figyelmeztetés ami pénzbe kerül addig nincs baj.

(#19137) mondomén válasza djculture (#19136) üzenetére


mondomén
őstag

Szerintem most meg nem veluk beszeltem. Ha holnap sem konyvelik el, akkor megyek hozzajuk.

(#19138) MasterMark


MasterMark
titán

Mitől függ, hogy valaki kiemelt ügyfél, és honnan lehet tudni?

Switch Tax

(#19139) nrbii válasza mclaren777 (#19133) üzenetére


nrbii
tag

A számhordozást oda-vissza bármikor és persze díjmentesen igénybe veheted, szóval nem lesz belőle gondod, ha később visszajönnél.

[ Szerkesztve ]

(#19140) 1430 válasza balagedebr (#19121) üzenetére


1430
senior tag

A 30 MB benne volt a korlátozásos SMS-ben? (most meg nem mondom fejből, mi van benne pontosan :DDD ) Mert ha az üzenetben szerepelt, akkor valami hiba folytán mehetett ez az üzenet, ha viszont valami forgalom mérő alkalmazást használtatok és az mutatott 30 MB-ot, akkor ennyit csal a progi. Ügyfélszolgálat meg tudja erősíteni, hogy melyik csomag aktív, de ebből a szempontból a My T-Mobile is megbízható.

dances
Próbáld meg a 1777-en beállítani a számokat.

paavoo
Ez egy havidíjas konstrukció, tehát ha nincs rá hűséged, akkor lehet szüneteltetni, aztán meg igény esetén újra aktiválni, de minden egyes szüneteltetésnek 2540 Ft-os díja van.

mondomén
Mit írtál a közleménybe, ami alapján beazonosíthatták a befizetésed? Telefonszám? Folyószámlaszám? Számla sorszáma?
Elképzelhető, hogy elírtad?
Egyébként látszik a "befizetés" (esetedben utalás) dátuma, tehát látható, hogy időben fizettél e vagy sem.

mclaren777
Be kell menned egy T-Pontba, és visszaváltanak T-Mobile-ba (belépési díj megfizetése ellenében).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19141) balagedebr válasza balagedebr (#19121) üzenetére


balagedebr
tag

Beszéltem az ügyfélszolgálattal. Hát nem lettem sokkal okosabb. 2 ügyfélszolgálatossal is beszéltem(egy általános? és egy műszaki), és annyit sikerült megtudni, hogy nem tudják lekérdezni az előfizetésekhez eddig felhasznált adatmennyiségeket, hanem írnom kell nekik egy e-maitl, amiben kérem az eset kivizsgálását. A my-tmobile oldalon pedig a 65ft-ba kerülő adatmennyiség lekérdező hibát dobott (nekem is, és az ügyfélszolgálatos srácnak is, szóval csak hümmügtünk, hogy biztos jó a rendszerük, abban nem lehet hiba), és hogy az IceCreamSandwich adatforgalom számlálója a hibás és a T-jé az überkirály (mint kiderült a műszakis sráctól, ez csúsztatás, igazából a T-s adatszámláló 10kb-os egységekben számol, így nagyon kicsi adatmozgásokkor előjöhetnek ilyen nagy eltérések, pl. nagyon sűrű mail, fb szinkronizálásokkor, azonban nálunk mindkettő ki van kapcsolva, szóval ő is csak nézett, hogy mivan).
Volt valakinek hasonló? Esetleg 1430 tudsz mondani erre valami okosat? Mert biztos vagyok benne, hogy nem forgalmaztuk le a 100mb (szinte mindig wifiről ment a netezés, fb), alig volt használva a mobilnet.

sms pontos szövege: "Tájékoztatjuk, hogy adatforgalma elérte a csomagjában foglalt mennyiséget. Le/feltöltési sebessége a számlázási időszak végéig..."
Az is érdekes, hogy háromból két előfizunál ez van (a harmadikon nem szoktunk (még) netezni)

[ Szerkesztve ]

(#19142) 1430 válasza balagedebr (#19141) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a 10 KB-os számlázási egység is sokat jelenthet, de szerintem nem veszthetsz rajta 70%-ot. :N
A forgalmi időszak lekérdezése ilyenkor felesleges, mert 65 Ft-ért csak egy olyan választ kellett volna kapnod, hogy felhasználtad a keretet és 1-én újul meg a csomag.
Okosat erre nem fogok tudni mondani, legfeljebb azt tudom javasolni, hogy jövő hónapban kérjétek ki a híváslistát (fontos, hogy utólag és ne a számla mellékleteként, mert az a számlázott forgalmat tartalmazza, de a Go!Net adatforgalom 0 Ft-ért megy), és azon rajta lesz minden csatlakozás illetve a csatlakozásonként forgalmazott adatmennyiség. Ebből ki fog jönni a 100 MB (az SMS időpontjáig, mert ugyebár utána is lehet internetezni, csak lassabban).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19143) balagedebr válasza 1430 (#19142) üzenetére


balagedebr
tag

Köszi a tippet!
A számlázási időszak az előfizunként eltérő vagy ez egy fix dátum mindenkinek?

Még arra gondoltam, hogy az eddig nem használt előfizun elkezdek letölteni egy 100mb-os fájlt és megnézem mikor jön az sms, az adatforg túllépésről.

(#19144) dedike válasza 1430 (#19142) üzenetére


dedike
addikt

mert ugyebár utána is lehet internetezni, csak lassabban

Jah.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#19145) adam3 válasza KZP (#19131) üzenetére


adam3
aktív tag

Tessék?

SMS-enként vagy előfizetésenként? Szóval ha én tegyük fel 4 előfizetéses telefont fizetek egy számlán, akk ugye midn a 4 kap SMS-t. Ez akkor 4*500 vagy csak egyszer?

Köszi!
Ádám

(#19146) Orlin válasza kali (#19123) üzenetére


Orlin
addikt

hat en csak sima cseret akarok a telefont nem ott vennem...milyen arban lehet?2-3 000-ert mar kapni vagot is ;)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#19147) kali válasza Orlin (#19146) üzenetére


kali
legenda

kicsivel több, mint 4 e ft!

(#19148) djculture válasza Orlin (#19146) üzenetére


djculture
félisten

Következőleg meg azt is cserélheted mert az új telókba szépen lassan nano-SIM kártya lesz csak jó:)

(#19149) Orlin válasza kali (#19147) üzenetére


Orlin
addikt

akkor megveszem a vágót 2-3 000-ért ;] :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#19150) Orlin válasza djculture (#19148) üzenetére


Orlin
addikt

nagyon jó pont ismim akart venni új telcsit,jeleztem neki ne otthon szembesüljön vele,j nem megy bele a régi kártya :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.