Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) #35104512 válasza kbn (#19466) üzenetére


#35104512
törölt tag

Nem vagyunk egyformák, én kb 2 évente lecserélem a számom, nem szeretem amikor már túl sokan ismerik, ilyenkor megadom annak a szűk körnek akinek akarom és egy ideig megint rendben vagyok :)

Szerk.: és nem azért nem okoz gondot a számcsere, mert könnyen tájékoztatom az ismerőseimet, nem vagyok egy közösségi oldalon sem, csak régimódian elküldöm sms -ben az új számomat :)

[ Szerkesztve ]

(#19502) zeus90


zeus90
aktív tag

Hello!

Valaki letudná írni privátban, hogy androidon, hogyan lehet beállítani az internetet? (Like díjcsomag, ha ez számít) Ahány tutorial annyi beállítást láttam és már meguntam a próbálkozást.

Köszi!

(#19503) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok! Rendeltem egy T-Mobile RelaxNet M csomagot a kábelnet extra csomagom mellé duplanet 40 kedvezménnyel. Telefonon rendeltem meg. A Kábelnetet 1 év hűséggel ugye viszont köztudott hogy mobilnetet általában 2 évre adnak. Megkérdeztem a hölgyeménytől hogy nem-e lehet a mobilnet hűség idejét lejjebb vinni 1 évre és erre a válasz az hogy: Természetesen lejjebb lehet vinni. Kérdeztem tőle hogy miben változik így a havidíj, válasza: Semmiben sem változik. Hát mondom elég érdekes hogy 2 évvel árulják de ha rákérdezel hogy ha 1 év hűségre veszem a netet emelkedik-e a havidíj a válasz Nem. Valamit nem mondott el az ügyfélszolgálatos vagy ez tényleg így van?

(#19504) Cilindrik válasza bopeti98 (#19503) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

A következő kérdésre keresek választ:

Adott kát kártya "A" és "B". Jelenleg a "B"-t használom az "A" pedig rá van irányítva.
Az SMS-t ugyebár nem tudom árirányítani. Viszont meg tudom valogy nézni hogy az "A"-ra kapott sms-t anélkül hogy a kártyát betenném egy telefonba?

Köszi

(#19506) club1 válasza bopeti98 (#19503) üzenetére


club1
veterán

A duplanet 40 leírásában én sehol nem láttam két évet, mindenhol 1 év szerepel...

(#19507) zeus90


zeus90
aktív tag

Az mitől lehet, hogy nem tudom felhívni a 1430-at? Egyet csöng és azután némaság. Hiába nyomom az egyest akkor se történik semmi.

(#19508) Vangelis válasza zeus90 (#19507) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet már unnak :)

nekem se mindig veszik fel....

Mondjuk én nem vagyok jó ügyfél mert reklamálok.

Jah és nekem a 1412 ilyen :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19509) jozsi252 válasza zeus90 (#19507) üzenetére


jozsi252
veterán

Én amikor hívom őket a 1430-on és megnyomom az önkiszolgáló menüt, illetve a tudakozót ami 1-es gomb, állandóan azt mondja hogy nem elérhető vagy mi. De már hónapok óta. :W Szóval ez számomra nagyon fura hiba.

Vangelis milyen gondod szokott neked lenni hogy sűrűn hívod őket :D ? Amúgy este szinte lehetetlen őket hívni, álltalában 5-10 percet minimum várni szoktam, de inkább 10 percet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#19510) zeus90 válasza Vangelis (#19508) üzenetére


zeus90
aktív tag

Lehet, bár az elmúlt 3 évben nem hívtam őket :D
Másik számról is próbáltam, akkor is ez történik. Na mindegy, akkor majd holnap kénytelen leszek besétálni a gondommal.

(#19511) Vangelis válasza jozsi252 (#19509) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát nekem a t-home al vannak gondok. De egy kutya.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19512) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Pontosan és részletesen mit jelent ez?:

"Folyószámla szétválasztás ügyfél kérésére"

[ Szerkesztve ]

(#19513) 1430 válasza bopeti98 (#19503) üzenetére


1430
senior tag

A havidíjra nincs hatással a hűségvállalás hossza, de ha tarifahűséget is válalsz, akkor 1 vagy 2 éves hűségért cserébe 1 vagy 2 hónapra havidíjkedvezményt kapsz. Továbbá a mobilinternetes eszközök árából is több kedvezményt kaphatsz, ha 2 éves hűséget vállalsz.

zeus90
De a hosszú csend előtt üdvözölt az automata? Mert előfordul, hogy az üdvözlés után hosszú másodpercek telnek el, mire jön a főmenü (volt már péda közel egy perces "várakozásra" is), és ha ilyet tapasztalsz, próbálkozz fél óra - óra múlva, addigra észreveszik és javítják a hibát.

jozsi252
Te most milyen hívószámot használsz? Havidíjas / Domino / MIX?

hr2
Ha például van két hívószámod, amiről egy számlát kapsz (egy folyószámlán van a két hívószámod), majd kitalálod, hogy ezentúl mindkettőről külön számlát kérsz (pl. külön címre), akkor az egyik hívószámod átmozgatják egy új folyószámlára, és ekkor terhelik az új folyószámlára ennek a "szétválasztásnak" a díját.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19514) tomy86 válasza zeus90 (#19507) üzenetére


tomy86
addikt

Nekem is egy napomba és kb. 15 próbálkozásomba került mire sikerült beszélnem velük. Akkor is úgy, hogy egyszer kicsöngött és kb. 30-40 másodperc néma csend után üdvözölt majd 15-20mp után elmondta, hogy az angol menühöz nyomjam meg a 2-es gombot és újabb fél perc némaság után végre elkezdte sorolni a menüpontokat. Türelem az kell hozzá :)

(#19509) jozsi252: az önkiszolgáló menü (1-es gomb) emlékeim szerint legalább egy éve nem működik.

(#19515) kobak112


kobak112
tag

Sziasztok!

Miért lettek olyan drágák a készülékek a T-mobile-nál? Szeretném meghosszabbítani az előfizum, gondoltam választunk asszonynak mellé egy telot. De pl egy Galaxy Mini is sokkal drágább lenne 24 honapos előfizuval mint ha megvenném függetlenül..

Néhány példa (aug. 1től érvényes akcios készülék árlista):

- Samsung Galaxy Mini:
- 24 honapos előfizuval: 35780
- 12 honapos előfizuval: 37990
- Dominoval: 39990

És ez csak egy példa, minden alsókategoriás Androidos 30 ropi fölött van előfizuval... Galaxy Minit, egy éve vettük függetlenül boltban ujonnan 24990-ért....Mivan ezekkel a hirtelen melegtől ment el az eszük, h ilyen pénzeket kérnek el néhány mobilért?

Üdv!

(#19516) szabogabor10 válasza 1430 (#19513) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem se működik se a telefonos, se az USSD ügyfélszolgálat. "Jelenleg nem elérhető" hibát jelez. Havidíjas vagyok. Több hónapja fennáll a hiba. Nem történt semmi változás az előfizetésemben, hirtelen, a semmiből előjött hiba.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#19517) bopeti98 válasza 1430 (#19513) üzenetére


bopeti98
őstag

Értem, köszi :) A modemet így is ingyen kaptam(nem tudom milyen típus, majd pénteken derül ki) Kedvezményt meg 2 évre sem kaptam volna mert úgy vannak vele hogy a duplanet 40 elég lesz kedvezmények :D

[ Szerkesztve ]

(#19518) hr2 válasza 1430 (#19513) üzenetére


hr2
őstag

Értem. :)

(#19519) jozsi252 válasza 1430 (#19513) üzenetére


jozsi252
veterán

Havidíjas van nekem. Ikon 200-am szifonnal.

iPhone 13 Pro Max

(#19520) csemberlen válasza kobak112 (#19515) üzenetére


csemberlen
őstag

Gyanitom nulla %-os áfával vetted a boltban.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#19521) 1430 válasza szabogabor10 (#19516) üzenetére


1430
senior tag

Nekem gond nélkül megy a 111-es önkiszolgáló, tehát nem központi hibáról van szó.
Nincs esetleg önkiszolgáló tiltás a hívószámodon? (illetve jozsi252-nek is szól a késrdés) Más ötletem most nincs. Be kell jelenteni (akár újra, ha már korábban is megtetted).

kobak112
Azért drágábbak a készülékek "sima" hűséggel, mert a készüléktámogatásokat átcsoportosították inkább a "tarifahűséges" konstrukciókba.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19522) jozsi252 válasza 1430 (#19521) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem nincsen tiltva semmi ilyesmi. Ezért nemis értem :(

iPhone 13 Pro Max

(#19523) szabogabor10 válasza 1430 (#19521) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem hiszem, a netes önkiszolgáló gond nélkül működik. Már kétszer bejelentettem, eredmény nélkül. Azt mondta a technikus kolléga, hogy az ügyfélazonosítási eljárással van gond és hamarosan javítják. Az első bejelentés 3,5 hónappal ezelőtt volt. A második 2 hete. Mit tehetek még szerinted? Nagyon idegesítő.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#19524) kobak112 válasza 1430 (#19521) üzenetére


kobak112
tag

Értem, de mégis mennyi időt kell "hű lenni" az adott tarifához, hogy valamiféle módon érzékelhető a kedvezmény? Mert az biztos, hogy aranykártyával és az összes pontommal amit 5 év alatt gyüjtöttem kb. nem érek el semmit, mert elengednek a készülék árábol max 2000Ft-ot...Ez mi??? :)) :W
Ez lenne az a rendkívüli kedvezményekre jogosító "tarifahűség" amivel mondjuk ott szeretne tartani magánál a szolgáltató, h aláirjak még 2 évet??? De nem adnak semmit, amit meg adnak azt nevetségesen drágán.... Mennyi időt kéne még ott maradnom, hogy legyen mondjuk 40-50%-om egy készülékre, 70 évet?

[ Szerkesztve ]

(#19525) Vangelis válasza kobak112 (#19524) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor ne legyél hűséges! Inkább vegyél 0% hitelre egy telefont.

Tudom, hogy nem nagyon van meg csak kamu a 0 % de ki lehet fogni néha jót.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19526) tailor


tailor
őstag

Egy kis kedves infó, így, reggelre. ;) Köszönöm, hogy a majd' 10%-os havidíj emeléssel én is hozzájárulhatok ehhez a tendenciához!

[ Szerkesztve ]

(#19527) jozsi252 válasza tailor (#19526) üzenetére


jozsi252
veterán

Hogyne nőtt volna.. tavaly ikon 200-am 4990 volt most 5600 ft. Csak tőlem 4200 ft plussz 7 hónap alatt. :U

iPhone 13 Pro Max

(#19528) Gergőke88 válasza jozsi252 (#19527) üzenetére


Gergőke88
addikt

Fog az meg emelkedni. Ha jol emlekszem 6000ft lesz majd. Ezert is valtottam.

(#19529) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv srácok jártatok már így:

Most próbáltam beletenni egy 8gb os microsd kártyát a gépbe (medipad) és nem megy bele...

Létezik ez?

Már pár cuccba tettem kártyát nem jártam még így

Kép:[link]

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19530) kali válasza Vangelis (#19529) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül kell, hogy teljesen belemenjen, nem kattan egyet, ha bizonyos szintig beletolod?

(#19531) Vangelis válasza kali (#19530) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem sajnos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19532) kali válasza Vangelis (#19531) üzenetére


kali
legenda

nem került esetleg valami fizikai akadály a foglalatba?

(#19533) Vangelis válasza kali (#19532) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vadi új. De már rájöttem, hogy tényleg csak egy picit kell beletolni.

Érdekes eddig még nem tapasztaltam ilyet.

Lóg benne mint Katiban a gyerek.

furcsa megoldás.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19534) 1430 válasza kobak112 (#19524) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem nem értetted, amit írtam. :U

Tehát Te kiragadtad a SAM GALAXY minit, és azt mondtad, 2 év hűséggel 35.780 Ft, ami ugyebár csak alig több, mint 4000 Ft-tal olcsóbb a Domino árhoz képest (39.990).
Én erre mondtam, hogy azért ilyen kicsi a különbség, mert a készülékár támogatást átcsoportosították a "tarifahűséges" konstrukciókba. Így például ha legalább a Mozaik XS díjcsomagra aláírsz (most 3000, hamarosan 3200 Ft havidíja lesz), akkor 2 év hűség esetén az ár lemegy 19.990 Ft-ra. Tehát míg pár évvel ezelőtt a Domino árhoz képest 1 év esetén 10 és 2 év esetén 20 ezer Ft-tal kedvezőbb volt az ár, ma ugyanehhez már legalább egy XS tarifahűséget vállalnod kell. No persze nézőpont kérdése, hogy a 20 ezre Ft kinek "érzékelhető" kedvezmény és kinek nem...
Ezek az új előfizetői árak voltak, de az arány nyilván készülékváltásnál is hasonló. Továbbá ha online rendelsz, kapsz még 10% kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19535) kobak112 válasza 1430 (#19534) üzenetére


kobak112
tag

Most már tiszta ez a tarifahűséges dolog. De egy alsókategoriás telefon (SAM GALAXY MINI) Dominoval érne kb 19900-at nem előfizuval pláne egy Mozaik-os dijcsomaggal (egy ilyen kailberű előfizunál egy ennyire értéktelen mobilt max. 4990-ért vagy ingyen lenne emberi oda adni)... Most, hogy rádobják a telefonadót a szolgáltatókra alapnak kéne lennie, hogy a T-mobile lejebb faragja az árait, hogy a tarifa dijjak emelése végett magánál tartsa vagy toborozni tudjon új Ügyfeleket...De ezek lesz****k...
Mi évek (sőt lassan évtizedek) óta így cserélgetjük a telefonokat, hogy lejár az előfizu aláfirkantunk még 2 évet, kinézünk magunknak egy telefont (jelen esetben nem a galaxy minit, az csak egy példa volt az elszabadult árak szemléltetése végett..) és jóság van. Most nem lesz jóság mert 100 ropper egy olyan telefon ami érdekelne is a t-mobilenál de a másik két szolgáltató ugyan azt 55-60 között árulja ráadásul nem kell hiper-szuper Mozaik dijcsomagot vennem hozzá, sőt még a tarifák is kedvezőbbek... Átmentek "T-bácsiék" rabló üzemmódba, mert ha igen mi is kénytelenek leszünk beinteni "T-bácsinak" követve az emberek javarészét?!

(#19536) dedike válasza kobak112 (#19535) üzenetére


dedike
addikt

mi is kénytelenek leszünk beinteni "T-bácsinak" követve az emberek javarészét?!

Ezt esetleg tényekkel is alá tudod támasztani? (Persze nem a beintésre gondoltam.) Mert az általam ismert adatok nem ezt tanúsítják. :N

Jó szerencsét!

(#19537) Dave1984 válasza 1430 (#19534) üzenetére


Dave1984
őstag

Ez a legszemetebb húzása a T-nek,h. már csak az kap értékelhető kedvezményt,aki konkrétan a díjcsomagra vállal hűséget,h. aztán nehogy szabadulni tudj,ha emelik az árát!Sokkal fairebb volt,amikor még elég volt,h. még 2évig hosszabítasz,de nem vártátok el,h díjcsomagra is hűséget vállaljunk!
Emlékszem 2009ben tarifahűség nélkül 2év hűség az előfizetésre SE VIVAZT megkaptam 50ezerért,amikor dominóban 92ezer volt!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#19538) 1430 válasza Dave1984 (#19537) üzenetére


1430
senior tag

Olyan úgy sem lesz, hogy mindenkinek jó legyen. Anno meg az volt a baj, hogy aki 10-20 ezer Ft-os havidíjat fizet, az miért nem kap olcsóbban telefont. Most olcsóbban kapja, cserébe a többieknek drágább, mert az erre fordítható keret nem lett több, sőt a mindenféle adók miatt gondolom még csökkent is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19539) dedike válasza 1430 (#19538) üzenetére


dedike
addikt

Most (éppen) mennyivel jobban járnánk mi, előfizetők, ha mondjuk a készülékár-támogatásra fordított összeg a nyereség %-ában lenne meghatározva... :)

Jó szerencsét!

(#19540) Next Win ®


Next Win ®
tag

Szerintem a szolgáltatók közül még mindig a " T" a legdrágább, és ez minden bizonnyal így is fog maradni. Ez ugyanúgy igaz a percdíjakra és ugyanúgy igaz, minden másra.

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#19541) sifarr válasza kobak112 (#19535) üzenetére


sifarr
senior tag

de a másik két szolgáltató ugyan azt 55-60 között árulja ráadásul nem kell hiper-szuper Mozaik dijcsomagot vennem hozzá, sőt még a tarifák is kedvezőbbek...
Azért mert haragszol a szolgáltatóra még nem kellene az objektivitásodat elveszítened.
Én sem örültem, hogy a T beszállt az adóáthárításba. Reménykedtem is az utolsó pillanatig. Sőt, haragszom is rájuk. :K
De azt el kell ismerni, hogy az ő emelésük a legkedvezőbb az összes közül. :K
A dominónál úgy emeltek, mint a többi. De ebben benne van, hogy az előfizetésre akarják átterelni az ügyfeleket.
Viszont 2 hónappal később emeltek, mint a másik kettő - ami az ügyfélnek kedvező.
A T a havidíjasoknál valójában nem árat emelt, hanem díjat! :K Ugyanis pár százzal emelte a csomagdíjakat, de a benne foglalt szolgáltatások egységára nem változott, azaz a több havidíjért arányosan több szolgáltatást kap az előfizető.
Míg a másik kettőnél a havidíj emelkedése mellett a lebeszélhető percek száma nem változott (ez pedig áremelés). AZ egyik ráadásul a lebeszélhetőség irányát is hátrányosan változtatta.
Egyedül a Relax-nál változtak a percdíjak is, azaz itt valóban áremelés is történt, de ezt a csomagot valószínűleg lezárni akarják.
Arról nem beszélve, hogy a nem publikus csomagoknál is a T volt a legkorrektebb. A közleményükből arra következtetek, hogy ezeknél nem emel. Ellentétben a másik kettő hasonló csomagjai esetével. Más topicban rendesen morognak a nem publikus előfizetők a másik kettő áremelései miatt.
Az publikus lakossági előfizetéseknél a T csomagjai vitathatatlanul jobbak a Telenorénál. A Voda esetében csak bizonyos fogyasztási szokás esetében jelenthetnek árelőnyt a bónuszok (van abban trükk is). De a többség számára azoknál is jobbak a T csomagjai.
Szóval az állításod, hogy a másik kettő tarifái jobbak, nehezen igazolható a számok alapján.

(#19542) sifarr válasza Next Win ® (#19540) üzenetére


sifarr
senior tag

Szerintem a szolgáltatók közül még mindig a " T" a legdrágább, és ez minden bizonnyal így is fog maradni. Ez ugyanúgy igaz a percdíjakra és ugyanúgy igaz, minden másra.
Konkrét számokkal, díjcsomagok összehasonlításával bizonyítsd az állításodat, ha kérhetnélek!

(#19543) 1430 válasza sifarr (#19542) üzenetére


1430
senior tag

Ne kérj tőle ilyet, hiszen BM-es csomagot használ a család, ami még a Telekom dolgozói flottánál is kedvezőbb... ;]

Next Win ®
Jut eszembe, a Domino feltöltési bónusz továbbra is él és évek óta változatlanok a feltételei, tehát ha Édesanyád jogosult a bónuszra és a feltételek adottak voltak, akkor meg kellett kapnia (erről csak a feltöltést követően leküldött SMS "árulkodik", mivel a bónusz összege nem lekérdezhető, de addig nem csökken az egyenleg, míg tart a bónusz).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19544) djculture válasza sifarr (#19542) üzenetére


djculture
félisten

Hát a telefonok árai eléggé sírva röhögősek az biztos. Ami egyik helyen 10ft 2000ft alatti csomaggal az itt majd 20000ft 2000ft feletti tarifacsomaggal. Kb egy éve van ez, előtte értelmes árak voltak itt is.

[ Szerkesztve ]

(#19545) sifarr válasza 1430 (#19543) üzenetére


sifarr
senior tag

Ne kérj tőle ilyet, hiszen BM-es csomagot használ a család, ami még a Telekom dolgozói flottánál is kedvezőbb... ;]
Ja! Akkor ez egy rendőrvicc volt.
Így már minden világos. :C

(#19546) Next Win ® válasza sifarr (#19542) üzenetére


Next Win ®
tag

Ha, most a T-s Relax, és a Voda Mátrix csomagokat hasonlítod össze tényleg nem sok eltérés van közöttük. Mindkettőben volt részem. A T-vel az a gond, hogy, igazából kedvezményt, vagy bármi extrát soha nem kínáltak fel és sok esetben mondjuk a Relax 100, anno amikor nekem volt, 3200 Ft volt, elvileg. De, akaratom ellenére is, és minden igyekezetem ellenére, annyi + vacak volt kapcsolva a csomagra, hogy soha nem jött ki annyiból, még ha a 100 percen belül voltam. Azóta úgy látom nemhogy csökkentek volna a költségek, jóval drágábbak lettek. Telefonadó ide, vagy oda. Ez akkor is jelentősen drágább lett. Relax

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#19547) Next Win ® válasza 1430 (#19543) üzenetére


Next Win ®
tag

Nem hiszem ,hogy ha van egy rendőr a családban, ne kellene igénybe venni, ha már lehetőségem volt rá. Éveken át fizettem a 20-30e Ft-ot kifejezetten a relaxos csomagokra.

1430: Hiába jogosult rá, nem kapta meg. Nem vagyok rászorulva arra az 500 Ft-ra,
hála az égnek még nem a küszöböt rágjuk. De, azért már csak kíváncsiságból is utána
szerettem volna járni. "Voltam T-s dolgozó én is". ;]

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#19548) Next Win ®


Next Win ®
tag

Kb. hasonló szituk folynak , mint annak idején a T-Home-nál, hogy szerencsétlen lakossági ügyfeleket fizettek (Felező díjcsomag) 3210 Ft-ot havonta a vezetékes telefonra, ennek a felét lebeszélhették 10 Ft-jával, mobil irányba is (oda valószínűleg többért, de felhasználhatták és mádodpercalapú számlázás volt) !
Na, majd jött a nagy kampány ,hogy átváltják őket olyan díjcsomagra, ahol teljes mértékben lebeszélhetik az alapdíjukat. Ennek a neve volt TOTÁL díjcsomag. Totál átverés volt,
mert 4000 lett szerencsétlennek az alapdíj, 20 Ft/ perccel beszélhette le, de csak vezetékes irányba és perc alapon elszámolva.

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#19549) sifarr válasza djculture (#19544) üzenetére


sifarr
senior tag

Hát a telefonok árai eléggé sírva röhögősek az biztos. Ami egyik helyen 10ft 2000ft alatti csomaggal az itt majd 20000ft 2000ft feletti tarifacsomaggal. Kb egy éve van ez, előtte értelmes árak voltak itt is.
Az, hogy a készülékárak nőttek az alaphosszabbításnál az igaz. Bár a tarifahűséges készülékárak azért már összevethetők a másik két szolgáltatóval.
De erről én másként gondolkozom.
Egyrészt nem csak két évente készüléket cserélőkből áll az előfizetői kör. Jócskán vannak, akik ritkábban cserélnek. Bár nincs adatom az átlagos használati időről. Aki ritkábban cserél, annak jobb, ha a tarifa kedvezőbb.
Másrészt én jobban örülnék, ha készülékvásárlás nélkül lennének tarifa-hűségszerződések. Pl. van egy csomagom és a 2 évért engedje el/írja jóvá a szolgáltató a havidíj X %-át. Na, ebből derülne ki, hogy valójában mennyi kedvezményt a készülékekre. :K
Ráadásul ebben az esetben minden tarifaváltozásnál jogos lenne a bontási lehetőség!

(#19550) sifarr válasza Next Win ® (#19546) üzenetére


sifarr
senior tag

Ha, most a T-s Relax, és a Voda Mátrix csomagokat hasonlítod össze tényleg nem sok eltérés van közöttük.
Ne haragudj, de rossz válasz.
A Mátrix T-s párja a Mozaik. Ezzel lehet összehasonlítani.
Te körtét hasonlítsz almával. :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.