Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) Next Win ® válasza sifarr (#19550) üzenetére


Next Win ®
tag

Lehet konkrétan nem azzal kellett volna összehasonlítanom, "elnézést kívánok".
De, mint mondottam hiába 3200 Ft volt anno* pl az előfizetési díj, ha nem léptem túl is többet fizettem, mert akaratom és kérésem ellenére is, sok-sok vacak lett rá aktiválva,
a kérésem nélkül. Nos, nem akarok senkivel vitába szállni, de úgy gondolom , hogy minden szolgáltató megéri a pénzét.

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#19552) kali válasza Next Win ® (#19547) üzenetére


kali
legenda

15 évig lett volna lehetőségem élni különböző olcsó bm flottás csomagokkal, de köszöntem szépen, nem kértem belőle! nem mindegy, hogy milyen feltételekkel kapod azt a kedvezmény! :( inkább nem részletezem, vagy érted, hogy mire gondolok, vagy nem...

(#19553) Next Win ® válasza kali (#19552) üzenetére


Next Win ®
tag

Értem én, nem az én nevemen van. Ezáltal családban marad. Ugyanúgy 15-20 Ft-ot fizetek, mint eddig. Tehát a helyzet valóban nem változott. Részemről csak annyi a jó belőle ,hogy nem látom a számlát., valamint a szüleimmel ingyen beszélek.
Itt is indult valami 1800 Ft-ról az előfizetési díj,
ennek fele azt hiszem lebeszélhető volt.. Az ,hogy mint és hogyan, nem tudom.
Már nem is igazán érdekel. A távközlésben dolgozom már lassan egy évtizede, igazából már nem tudok semmin meglepődni. Na, ez az egyik része a mondandómnak.

" A másik részéről is tudok, hogy mi a hátránya és sejtem miért nem vetted igénybe"

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#19554) AMD Power válasza Next Win ® (#19540) üzenetére


AMD Power
titán

Igen? Szerintem ez meg egy butaság? Nézted a Telenort milyen csomagok , árak vannak?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19555) bopeti98


bopeti98
őstag

Hogyan kell aktiválni a mobilnetet? Csak annyit ír ki hogy korlátozott szolgáltatás.

(#19556) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, voltam bent a T-mobilnál az egyoldalú ÁSZF módosítás miatt:

24 hónapra vállaltam hűséget médiamánia S re, és most emelték a díját ugyebár, de a T-mobil azt mondta, hogy én anno telefonhűséget vállaltam, és azt nem érinti a módosítás, így a teljes kötbért, 55000 Ft-ot kérnek, ha el akarok jönni.

De szerintem az 5000 Ft-os Médiamániára vállaltam a hűséget, és nem 5600 Ft-ra, valaki vitte már végig ezt mizériát?

Ha úgy eljöhetnék, hogy amennyivel olcsóbban vettem a telót azt kifizetem(15K), de kötbért, és egyebeket nem, mert szerintem igenis hátrányosan érintett, hogy emelték a díjcsomagom havi díját, az már jó lenne. Van akinek ez összejött?

(#19557) AMD Power válasza Dreadloord (#19556) üzenetére


AMD Power
titán

Telefont is vettél akciós áron. Így arra van kötbér. Teljesen jogos.... Ha nem vettél volna telefont most probléma nélkül feltudnád mondani.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19558) Dreadloord válasza AMD Power (#19557) üzenetére


Dreadloord
senior tag

De ők meg azt vállalták, havi 5000 Ft-ért kapom meg olcsóbban a telót, és nem 5600-ért...+ A további kedvezméyneket(mobil tv, net, stb)

Amennyivel a telót vettem olcsóbban azt hajlandó vagyok kifizetni....

(#19559) AMD Power válasza Dreadloord (#19558) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igaz is. Fel is mondhatnád ha nem vettél volna telefont probléma nélkül! De vettél hozzá és ahhoz + kötbér van. Ha felmondod a szerződést azt ki kell fizetned. Ennyi. Ez így helyes és törvényes.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19560) Gergőke88 válasza AMD Power (#19559) üzenetére


Gergőke88
addikt

De szerintem olcsóbb díjcsomagba mehetnél.
Vagyis én Iphone-4t vettem anno Ikon200-al, és átengedtek Mozaik XS-be.

(#19561) #30026496 válasza Dreadloord (#19556) üzenetére


#30026496
törölt tag

Mi is voltunk bent, kötbél nélkül átmentem mm xs-ből mozaik xs-be, pedig alacsonyabb a havidíja.

(#19562) tomy86 válasza Dreadloord (#19556) üzenetére


tomy86
addikt

Ahogy Gergőke88 is írta most válthatsz eggyel olcsóbb díjcsomagra (amit egyébként nem tehetnél meg). Nekem is volt díjcsomagra hűségem és 2 napja váltottam kötbér nélkül olcsóbbra (Médiamánia S-ről Mozaik XS-re).

[ Szerkesztve ]

(#19563) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Nemrég váltottam Like díjcsomagra, előtte Dominos voltam. A Dominos egyenlegem megmaradt, így a mostani havi számlákat abból vonják le, ezért hónap végén mindig az jelenik meg, hogy nincs fizetendő számlám.
A T-Mobile oldaláról letöltöttem a részletes júliusi számlám, és valamit nagyon nem értek.
Fizetendő összegnek itt is 0 Ft-ot írtak, ami rendben van.
Alatta ez szerepel:
Like
Mobil telefon szolg.
Majd a bruttó összeg (Ft) alatt: 1.520,00
Ez rendben is van, ennyi a díja. Az lenne a kérdésem, hogy végül ők mennyit vontak le az egyenlegemből? Annyit, amennyit ez alatt írnak?: Utólag fizetendõ összesen; bruttó összeg (Ft)

Ez szerintem jóval több, mint amennyit leforgalmaztam/lebeszéltem. (merthogy netnél sincs túlforgalmazás.) Szinte csak azokkal beszéltem, akiket ingyen hívhatok (3 szám).
Egy T-Pontban tudnak ingyenesen részletes számlát mutatni, hogy kiket hívtam, mire jött ki ez az összeg?
Vagy rossz helyen nézem, és nem ennél írják, hogy mennyit vonnak le az egyenlegemről?

Köszi a választ!

(#19564) KZP válasza pete_21 (#19563) üzenetére


KZP
őstag

Természetesen tudnak személyesen részletes hívás/sms listát mutatni. :K

Amikor én legutóbb kértem, ingyenes volt, azzal a feltétellel, hogy ott lehetett csak -kinyomtatott formában- átbogarászni.

[ Szerkesztve ]

(#19565) pete_21 válasza KZP (#19564) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ!
És ingyenesen? :) Amiben benne van, hogy mikor kit hívtam?

(#19566) AMD Power válasza Gergőke88 (#19560) üzenetére


AMD Power
titán

Lejjebb lehet,hogy mehet de megszüntetni nem tudja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19567) Gergőke88 válasza AMD Power (#19566) üzenetére


Gergőke88
addikt

Az lehet.
De szerintem, hogy engednek váltani jelentősen olcsóbbra is szerintem korrekt.

(#19568) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Akárhogy böngészem a díjcsomagokat, nem találok olyan mobilinternet díjcsomagot ahol 1gb adatforgalomra lehetne előfizetni.
Az 500mb túl kevés a 4Gb meg már nagyon drága.
Várható hogy bővülnek a mobilinternet díjcsomagok?
(Like mellé kellene majd)

[ Szerkesztve ]

(#19569) hermanyi


hermanyi
őstag

Urak kérdésem lenne a nagy T küld e nekem alapból SMS értesítést , ha az adatforgalmam eléri az élőfizetéshez kapott adatforgalmi keretet .
Média- Mánia XS díjcsomagom van +BIS .
Média- Mánia XS 150MB +BIS 100MB adatforgalom .

A másik kérdés ,hogy megnéztem most az aktuális számlámat és elrettenve vettem észre ,hogy hol is tart . Szóval visszakerestem itt a fórumon és el is olvastam,hogy miből tevődik össze az aktuális nettó számla kedvezmények levonása nélkül. De nem lettem sokkal okosabb ,gondolom amit látok jelenlegi számla abban fel van számolva a mobil-tv internetezés stb ,és ugye ez majd a kézhez-kapott csekken szereplő összegből levonódik?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#19571) kp78 válasza #30026496 (#19561) üzenetére


kp78
addikt

Tudtommal a Médiamánia mindig is átváltható volt ugyanazon betűjelű Mozaikra, nem kellett ehhez ez a mostani áremelés miatti "mindenki bontani akar" őrület. De majd 1430 megcáfolja/megerősíti talán, ha nem így van. :U

(#19572) n@p@lm válasza sifarr (#19541) üzenetére


n@p@lm
őstag

úgy vettem észre hogy az én nem publikus csomagomban sem történt - változás.

(#19573) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hello!

Vázolom a helyzetem:

Ikon 200 díjcsomagom van 2011 októbere óta, két év hűségidővel mind az előfizetésre mind a díjcsomagra.
Tegnap felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy lehetséges e Like 300 díjcsomagra váltanom kötbér fizetése nélkül.
Az ügyintéző szerint simán lehetséges, csak személyesen kell bemennem a T-pontba, mert a diákot be kell mutatnom hozzá.
Ma bementem egy T-partner irodába (vidéken vagyok) és ott azt mondta az ügyintéző arc, hogy a Like 300 díjcsomagra csak számváltással lehetséges az átállás.

Ez tényleg így van? Mert ha igen lehet, hogy nem szórakozom vele.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#19574) Polllen válasza adnoctum18 (#19573) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem lenne szabad ezért új számot kérniük szvsz. A honlapon sem tüntették fel, hogy csak új számmal igényelhető.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19575) tjb007 válasza adnoctum18 (#19573) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Like díjcsomagok csak új előfizetésként vehetőek igénybe, ezekre a váltás más havidíjas csomagról nem lehetséges.
Esetedben amíg le nem jár a tarifa- és az előfizetésre vállalt hűséged addig nem fogsz tudni Dominora majd utána Like -ra váltani, így jelenleg csak új előfizetés kötésével menne a dolog.

(#19574) Polllen

Aktív hűségidővel máshogyan nem lehetséges.
Az meg nagyon is fel van tüntetve, hogy a Like díjcsomagok csak új előfizetésként (vagy Dominoról való áttéréssel) vehetők igénybe.

(#19576) adnoctum18 válasza tjb007 (#19575) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Értem, akkor azt hiszem hogy bukó a dolog Ikonról.

Köszönöm!

Polllen: Szerintem ez a számváltás dolog ez valami kavarás, az ügyintéző tudta rosszul. A lényeg, hogy új előfizetést kellene kötnöm.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#19577) Polllen válasza tjb007 (#19575) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én telefonszámról beszéltem-e vagy sem? :U

Amúgy nem mondta, hogy még aktív hűségszerződése lenne, mert akkor természetes...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19578) tjb007 válasza Polllen (#19577) üzenetére


tjb007
nagyúr

Így kezdte:

"Ikon 200 díjcsomagom van 2011 októbere óta, két év hűségidővel mind az előfizetésre mind a díjcsomagra."

Ebből azért elég könnyű kikövetkeztetni.

(#19579) gergo0007 válasza sifarr (#19541) üzenetére


gergo0007
tag

"
A T a havidíjasoknál valójában nem árat emelt, hanem díjat! :K Ugyanis pár százzal emelte a csomagdíjakat, de a benne foglalt szolgáltatások egységára nem változott, azaz a több havidíjért arányosan több szolgáltatást kap az előfizető.
Míg a másik kettőnél a havidíj emelkedése mellett a lebeszélhető percek száma nem változott (ez pedig áremelés)"

pl. a vicces voda, amely 1600 ft-tal emelte a vállalkozói csomagok havidíját, ami nem lebeszélhető, így a 2 ft-os telefonadót jelentős kedvezménnyel 15x mértékben terheli át, mivel kb 50 percet használom azt a kártyát

ezért megyek át én is egy T flottába, remélem annál nem lesz később sem emelés.

[ Szerkesztve ]

(#19580) djculture válasza gergo0007 (#19579) üzenetére


djculture
félisten

De a telefon árak meg horror szint a T nél. Bármelyik másikat nézem jóval olcsóbb minden telefon. Előfizetések csomagárai meg itt a jobbak ahogy írod is.
Magyarán itt az jár jól aki függetlenül veszi meg a készüléket és itt csak előfizetést köt így megússza a hűséget is. Plusz nem egy készüléket függetlenül meg lehet venni annyiért amennyiért a T adja hálózat függően hűséggel terhelve.

[ Szerkesztve ]

(#19581) Daffni2 válasza djculture (#19580) üzenetére


Daffni2
addikt

Mitől lennének jobbak a csomagárak??
Az üzleti előfizetésekről nem is beszélve.

"Aki ad,az nyer"

(#19582) Tibee86 válasza gergo0007 (#19579) üzenetére


Tibee86
veterán

"azaz a több havidíjért arányosan több szolgáltatást kap az előfizető."
Mondjuk ez az Ikon-nál sajnos nem így van :(

(#19583) kecz


kecz
aktív tag

Helló!
1. Azt szeretném kérdezni, hogy kb mennyi idő, amíg a számot áthordozom a vodától a T-hez?
2. És ingyenes?
3. Feltöltőkártyás számot is át lehet hordozni?
4. Az előhívó szám is átmegy a T-hez?

(#19585) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Fun Aranytárskártya díjcsomagot szeretnék. A T-home-nál van aranykártyám. Weboldalon is tudnék úgy T-mobile-os telefont rendelni ezzel a díjcsomaggal vagy be kell mennem egy T-pontba ,ahol összekötik a T-mobile kedvezményt?

(#19586) Varszegig válasza kecz (#19583) üzenetére


Varszegig
veterán

1. 2 kapussal pár nap, kb. 1 hét.
2. Ingyenes, belépsi díj van, hűség nélkül 5000, 1 év hűséggel kb. 800 Ft, 2 év hűséggel 0.
3. igen
4. igen

[ Szerkesztve ]

(#19587) 1430 válasza kecz (#19583) üzenetére


1430
senior tag

1. Attól függ. (kb. 1 héttel számoljál)
2. Maga a számhordozás díjmentes, tehát nincs plusz költsége ahhoz képest, mintha csak simán egy új előfizetést vennél.
3. Igen, és eldöntheted, hogy a T-nél is feltöltéses leszel vagy havidíjas.
4. Ahogy előttem is mondták, megmarad a 70-es körzetszám.

Gedeon31
Igen, ezt személyesen tudod intézni, mert a WebShop-ba a "fő kártyás" számmal kellene belépni, ami neked ezek szerint nincs.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19588) Gedeon31 válasza 1430 (#19587) üzenetére


Gedeon31
addikt

Személyesen elintéztem , akkor is csak boltban tudok vásárolni weben nem?

Így nem jó :(

[ Szerkesztve ]

(#19589) 1430 válasza Gedeon31 (#19588) üzenetére


1430
senior tag

Vedd meg Eco XS-sel, és a vásárlást követő hónapban menj be üzletbe, és kérj díjcsomagváltást. >> helyesbítek: XS helyett Eco MIX-szel

Vagy első körben inkább próbáld meg azt, hogy megrendeled Eco MIX-szel, és mikor felhívnak a Házhozszállítástól, akkor jelezd, hogy inkább Fun társkártya díjcsomaggal kéred, de rendeléskor technikai okoból ezt nem tudtad kiválasztani. Ezt szoktuk csinálni akkor is, mikor valaki a Domino számát akarja Fun társkártyába árváltani neten, mert akkor a Domino számmal kell belépni, és nem tudsz társkártya díjcsomagot választani.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#19590) Gedeon31 válasza 1430 (#19589) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm szépen. :)

(#19591) #48525824


#48525824
törölt tag

Sziasztok,

ha díjcsomaghűséges ikon 200-ról akarok leváltani mozaik xs-re, muszáj személyesen intézni vagy lehet telefonon is? Ha csak személyesen, akkor lehet t-partnernél vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#19592) sifarr válasza Varszegig (#19586) üzenetére


sifarr
senior tag

2. Ingyenes, belépési díj van, hűség nélkül 5000, 1 év hűséggel kb. 800 Ft,
Dehogy kerül az hűség nélkül 5 ezerbe!
Meg lehet ezt oldani másképp. ;) Kijátszva a T egyik hülyeségét. Jön egy új előfizető és 5 rongyot kérni? Kicsinyes.

A következőt kell csinálni.
1.) Dominora kell áthordozni a számot. Az indulócsomagból (2700) kb. az a 800 nem lebeszélhető.
2.) Ha az áthordozás megtörtént, akkor azonnal elmenni egy T pontba és a dominó átváltható elfizetésre. Ingyért. A maradék egyenleget áttöltik.

Nem számhordozás esetén (csak sim vagy domino készülékcsomag vásárlása esetében) még egyszerűbb.
1) Domino előfizetést venni.
2) Még a pultnál (nem elhagyni!) elindítani egy hívást, aktív lett a kártya.
3) Előfizetésre váltani ott helyben.

Nem hiszem, hogy az AFSZ-ben lenne olyan előírás, hogy a dominok hány óra/nap/hé/hónap/év után válthatók előfizetésre. Akkor viszont ez megjátszható.
Legfeljebb 1430 majd korrigál. :B

(#19593) gekkoman


gekkoman
csendes tag

Hello!
T-email másnál is szórakozik? Nem tudok levelet küldeni, a következő üzenettel jön vissza minden:
recipient rejected, your address, 84.2.227.138
is listed in spamcannibal.org / Sajnaljuk, az On cime, 84.2.227.138, a
spamcannibal.org feketelistan szerepel

Gondolom nem fix az IP-m, hanem csatlakozásonként újat dob a rendszer, ennek ellenére tegnap is, ma is ez jött vissza. Malwarebytes Anti malware nem talált semmit, egyéb védelmi eszközök is bőven akadnak. A jelszó sem könnyen törhető fajta.
Régebben volt már hasonló, akkor egy <vadidegen>@t-email.hu nevű egyén épült rá valahogy a küldött leveleimre. Ezt jeleztem anno és idővel megoldódott.
Ennyire sz@r lenne a levelező rendszer, vagy a hiba az én készülékemben van?

(#19594) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Igazából nem tudom, hogy hová írjak ezzel kapcsolatban, de:
Jelenleg a Vodánál vagyok Matrix 1 díjcsomagban (90 perc voda díjmentesen, 90 perc más hálózat, 150 MB net - mindez 3,5k) viszont a Viber és egyéb alkalmazások nem működnek.
A kérdésem az lenne, hogy van-e más szolgáltató (ez esetben ugye a T ha már ez a topik) olyan díjcsomaggal, ami ugyanezt nyújtja a Viber használata mellett megközelítőleg hasonló/vagy olcsóbb havidíj mellett?

Köszi a választ!

Üdv. core2

(#19595) Varszegig válasza Neil Watts (#19594) üzenetére


Varszegig
veterán

mozaik díjcsomagok, ha kell több net, akkor net&roll sebesség és forgalombővítő opcióval.

(#19596) Neil Watts válasza Varszegig (#19595) üzenetére


Neil Watts
veterán

A Mozaik XS egész jónak tűnik, kéréds, hogy mennyit lehet beleőle beszélni, hány percet. :)
Ugyanis nincs megadva ott lebeszélhető időkeret, mint a másik két szolgáltatónál. :)

Üdv. core2

(#19597) Varszegig válasza Neil Watts (#19596) üzenetére


Varszegig
veterán

annyit lehet lebeszélni, amennyi a havidíj. a perdíjak a díjszabásban. szept 1-től 200 ft-tal nő a havidíj, a percdíj nem. Innen már kiszámolhatod.

(#19598) Neil Watts


Neil Watts
veterán

A Mozaik XS-sel akkor használható a Viber? Van vele tapasztalat? :)

Üdv. core2

(#19599) Varszegig válasza Neil Watts (#19598) üzenetére


Varszegig
veterán

ugyan nem azzal, hanem mediamaniával használom, de T-nél nincs voip tiltás. Remélem így is marad.

(#19600) Neil Watts válasza Varszegig (#19599) üzenetére


Neil Watts
veterán

:Y Az nagyon jó!
Thx :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.