Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) Sn[4k3] válasza cocobanana (#17699) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Azt a 650Ft-ot mindig megkapod, ezt lebeszélheted, amint "kimerül", onnanstól pluszba számláznak.

Nietzsche_: én mindig telefonról vagyok, még is vannak ékezetek a magánhangzóimom :) (kiv. hosszú ü, ö)

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17702) cocobanana válasza Sn[4k3] (#17701) üzenetére


cocobanana
tag

azt én értem, de azt magyarázd el amikor közelébe nem vagyok annak a 650ft-nak, 11Ft/perc jó ha havonta beszélek 20 percet, amiért csináltattam ezt a csomagot, és mégis többet számláznak.

(#17703) Nietzsche_ válasza Sn[4k3] (#17701) üzenetére


Nietzsche_
tag

12 óra meló után, úgy, h. kb 2 órát voltam bent pluszban reggel/este nem könnyű már használni ilyen hosszabb íráshoz... :)

(#17704) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Most hogy így belementünk az értékesítök inkompetenciájába, elgondolkodtam azon, hogy szolgáltatónál kellene dolgozni, több ok miatt lehet nek tenném:
- nem árt egy alaposabb nyelvtudás
- ki kell bírni a naponta minimum egy pistikét
- rengeteg papírmunka
A kellö tudásháttér megvan :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17705) Sn[4k3] válasza cocobanana (#17702) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Passz, lehet olyasvalakit hívsz, akit nem 11Ft-on számláznak vagy mindenféle kezelési költségeket nyomnak fel még, nem tudom. A számlát érdemes átnézni, ott minden ki van írva.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17706) DS39 válasza krisztian112 (#17690) üzenetére


DS39
nagyúr

vagy a 45%-os :))

(#17707) zoli62 válasza Nietzsche_ (#17688) üzenetére


zoli62
addikt

Azt is kell nézni, hogy régebben tényleg felkészültebb volt az ügyfélszolgálat. A személyes ügyfélszolgálatról nekem legalábbis jó véleményem van. Valamint a telefonos müszaki tesztcsoportról. is. Nekem azt is leírta már kolléga, amikor privátban megkérdeztem, hogy miért nem körültekintőbben, személyre szólóan adnak egy T-Pontban tanácsot, hogy mert akkor egy ügyintézés fél órákig tartana, és teljesítmánykényszer van. Ugye mindetzt anno az ominózus net startos mizéria kapcsán, miért nem ajánlanak helyette más előfizető szokásaihoz alkalmazkodó internetes csomagot. Hát megkaptuk választ. Azért nem, mert nincs idő mindenkit egytől egyig kikérdezgetni. Erről ennyit. :)

(#17708) 1430 válasza cocobanana (#17702) üzenetére


1430
senior tag

Mivel kölcsönadtam mukibucinak (a Vodafone topikban) a varázsgömböm (az övében lemerült az elem), ezért most sajnos nem tudok válaszolni erre a kérdésre. ;]
De nehogy felhívd az ügyfélszolgálatot és megkérdezd, mert ők nem ezért vannak! :P

Azért, hogy valami konstruktívat is írjak, nyilván olyan forgalmad lehetett, ami a havidíjon felül fizetendő.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17709) FragMaster


FragMaster
addikt

No becsatlakozom egy noob kérdéssel. Előfizetéses még nem voltam, így lehet csak nekem fura ez.
Online készülék rendelés esetén ahogy néztem a konstrukciókat 2 év hűség mellett arra lettem figyelmes, hogy van egy opció ahol azt írja "Jelenlegi díjcsomag megtartása ill. 2 év hűség előfizetésre". Ez esetben csak a teljes árat kínálják fel az online rendelős 10% kedvezmény nélkül.
Ellenben amikor kiválasztottam külön koppra ugyan azt a díjcsomagot, amiben vagyok 2 év hűség mellett a díjcsomagra és az előfizetésre már mutatja a 10% kedvezményt.
Először azt hittem azért, mert az utóbbi esetben új előfizetést kapnék a nevemre (ez nem kéne), de a kosárban már úgy jelölte meg, hogy a "jelenlegi előfizetés megújítása" történt.

Kicsit hosszan írtam és remélem érthetően is. A konkrét kérdés az lenne, hogy rendelhetek-e úgy készüléket meglévő előfizetésre, hogy megkapjam azt a 10% kedvezményt és megmaradjon a jelenlegi előfizetésem természetesen 2 év hűséget vállalva? Valamint miért van megkülönböztetve ez a két opció, amikor látszólag azonos lenne a végeredmény, mégis árkülönbség van?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#17710) St3ven válasza cocobanana (#17702) üzenetére


St3ven
addikt

Van egy 203 Ft-os havidíjú hívószámkijelzés is, ami ebben a csomagban sajnos nem ingyenes, gondolom ez aktív Nálad is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17711) Vangelis válasza St3ven (#17710) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is csodálkoztam, hogy a paletta csomagban sincs benne.

Érdekes, hogy miért nem adják ingyen.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17712) Pug válasza Vangelis (#17711) üzenetére


Pug
veterán

Egyszerű, lehúzás.

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17713) Vangelis válasza Pug (#17712) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor jól gondoltam.

Most jöttem a T hez a palettával és csodálkozva vettem észre... hogy nincs alapból benne.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17714) Pug válasza Vangelis (#17713) üzenetére


Pug
veterán

Szerintem egy ilyen alapvető funkcióért plusz pénzt elkérni már tényleg a szabadrablás csúcsa. :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17715) Vangelis válasza Pug (#17714) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Úgy, hogy havi 18 ezret fiztetek nekik :D
részlettel tv net vez tel mobil

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17716) dedike válasza Pug (#17714) üzenetére


dedike
addikt

..és gépkarabéllyal álltak a feje mellett, hogy írja alá a Díjszabás megismerése nélkül az előfizetői szerződést... gondolom én....

Egyébként nem unod még a trollkodást? :F

Jó szerencsét!

(#17717) Pug válasza dedike (#17716) üzenetére


Pug
veterán

..és gépkarabéllyal álltak a feje mellett, hogy írja alá a Díjszabás megismerése nélkül az előfizetői szerződést... gondolom én....

Benyomsz egy ilyet és még én trollkodok? :U

Inkább írd azt, hogy nem tetszik, ha valaki negatív véleménnyel van az itthoni szolgáltatókról, az szerintem közelebb állna a valósághoz. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17718) n@p@lm válasza Pug (#17717) üzenetére


n@p@lm
őstag

így biza!

(#17719) slice14


slice14
veterán

Hová fejlődünk, visszafele? Link

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17720) club1 válasza slice14 (#17719) üzenetére


club1
veterán

Ennek oka egyértelműen a hatóság. Olyan egyszerűen nem létezik, hogy 100%-ra lehessen 1-2 Mbps-os célértékeket egy rádiós hálózaton garantálni. Ha nem nyúltak volna a 80%-hoz, ment volna az érték fölfelé...

(#17721) djculture válasza slice14 (#17719) üzenetére


djculture
félisten

Ennyit a mobilnetröl:)" 0 Mbps letöltési és ugyanennyi feltöltési sávszélességet garantálnak ügyfeleiknek"
A T azért még mindig normálisabban lépett: A jogi kényszerhelyzet szülte abszurd állapotot a T-Mobile úgy próbálja kezelni, hogy az ÁSZF-ben kiköti, csak akkor biztosítja az értékeket, ha nem áll fenn a szolgáltató érdekkörén kívüli, a szolgáltatás minőségét befolyásoló tényező.

[ Szerkesztve ]

(#17722) Debesq


Debesq
tag

Olvastam itt, hogy hó elején nem működik rendesen a T honlapja. Pont most szeretnék telefont rendelni, de vagy ötödjére tudtam csak a kosárba tenni. Utána jó volt, ott jártam hogy már az e-mail címem kell megadni, de megint error volt. Eddig kétszer léptem vissza az előző oldalra, de ilyenkor a Chrome meg írja hogy megint ellesznek küldve az adatok. Ebből lesz vmi gond? Próbálkozzak vagy inkább hagyjam és majd holnap, holnapután megint próbáljam?

(#17723) Vangelis válasza Debesq (#17722) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt írja karban tartanak!

lehet árcsökkentés van a dologban :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17724) Varszegig válasza Vangelis (#17723) üzenetére


Varszegig
veterán

Remélem valami bögyös szőke tart karban :DDD
(A karbantartás az más, azt szőrös informatikusok szokták csinálni:) )

(#17725) Vangelis válasza Varszegig (#17724) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jó értetted .. egy bögyös szőke tart.. majd ma este is :)

Értsd jól :)

Van aki így írja. Az olyan hülyék mint én.

Az opera javította magától :D...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17726) FragMaster válasza FragMaster (#17709) üzenetére


FragMaster
addikt

Tapasztalt valaki hasonlót?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#17727) NagyZ01


NagyZ01
tag

Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogy így online rendelek telefont (előfizetésest), és hogy azt az előfizetéses kártyát is kihozzák a telefonnal, vagy hogy megy ez ?

Living for the sesh

(#17728) Nordik


Nordik
őstag

Lassan másfél éve előrehozott készülékváltással kötöttem újabb 2 év hűséget.

Ilyenkor mikortól számolódik az újabb 2 év? Csak azért kérdezem, hogy másfél év után ismét lesz lehetőségem az előrehozott készülékváltásra?

(#17729) DS39 válasza NagyZ01 (#17727) üzenetére


DS39
nagyúr

persze, kihoznak mindent telót, simet, szerződés papírokat, garancia papírt.

(#17730) Torento


Torento
tag

Sziasztok! ZTE Skate telefonnal vettem előfizetést még év elején és gondok vannak a "telefonszámlával" (a múlthavival és a jövőhavival is...az előzőek rendben voltak)
Először ZTE Skate fóruon kérdeztem és ott ajánlották nekem ezt a topic-ot.

A múlt havi számlám 15000ft-ra jött ki. (5000-7000 közt szokott lenni)
Írtam a T-Mobile-nak is h valami gond lehet mert ez nagyon sok.Válaszban kaptam h "Emelt díjas forgalomból adódik"
Igen a számlán szerepel 12db MTSMS (400ft/db)

Nos egyszer tényleg "hülye" voltam mert kaptam üzit h nyertem iphone-t,ipad-ot stb válasszak... na ekkor elküldtem 1db emelt díjas sms-t...
Ezen kívül egyszer akartam küldeni képüzenetet (azóta már tudom h az ia3-ba nincs ez alapból beállítva...nemtom jól fogalmazok v jól tudom-e) és kb 1 hétig csak az volt ott az üzenetek közt a kép alatt h "Küldés...." de az akinek küldtem nem kapta meg...úgyh én ezt ki is töröltem
Ezen a 2 eseten kívül biztos h nem volt más..
GPS mindig ki van kapcsolva a telóban.Egyszer próbáltam ki még amikor vettem és amikor rányomtam szólt is h "további költségek merülhetnek fel" ezért azt azóta nem is kapcsolgatom..
Arra gondoltam bemegyek a T-Mobile-hoz h nézzük meg mi van itt v mi zajlik a háttérben mert itt vmi nem kerek,csak előtte még gondoltam írok ide.
Ha tudtok valamiben légyszi segítsetek :O
Esetleg telefonon le tudom tiltani az emelt díjas sms-eket?
Elnézést a regényért....

(#17731) metaksza


metaksza
tag

Sziasztok. Rendeltem egy készüléket, mához egy hete érkezett meg.
Ma beléptem a MyTmobileba, és látom,hogy a részletfizetési számla mellett is van egy számla, 871 forintról. Mozaik XS díjcsomagot választottam,aminek a havi díja 3000 FT. Eddig csak 6 mbitet forgalmaztam a mobilnetből, smst és hívást nem kezdeményeztem.
Most akkor mi az a 871 Forint ott? Ráadásul a fizetési határidő 06.18, a mobilnet pedig elsejétől elsejéig érvényes, a részletizetés is a hónap végén esedékes.

(#17732) tomy86 válasza Torento (#17730) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem azok fogadott emeltdíjas SMS-ek lesznek. Ezeket tudod tiltani 1430-ra küldött +EDSMST sms-el. Értesítő és tiltó szolgáltatások.

(#17733) metaksza válasza tomy86 (#17732) üzenetére


metaksza
tag

1430tól kaptam hetet, még kettőt 30as számról a T-től, és két privát smst.

(#17734) tomy86 válasza metaksza (#17733) üzenetére


tomy86
addikt

Az előzőt nem neked írtam, hanem Torentonak.

A te kérdésedre: a telefon részlete mindig a hónap utolsó napján esedékes. A 06.18-án esedékes 871 forint szerintem a mozaik xs csomagod részarányos díja májusra. Írtad, hogy kb. egy hete rendelted, tehát májusra nem a mozaik xs teljes díját fizeted. Egyébként mozaik xs esetén mindegy mennyi az adatforgalmad, mert nem túlforgalmazásos csomag. Tehát, ha elhasználod, akkor is csak lassítanak.

[ Szerkesztve ]

(#17735) Torento válasza tomy86 (#17732) üzenetére


Torento
tag

Köszönöm a választ :) sztem is ez lesz a megoldás. :R

(#17736) metaksza válasza tomy86 (#17734) üzenetére


metaksza
tag

az első részért bocsi,figyelmetlen voltam.
a második rész használt, a harmadikat meg én is tudom.
Köszönöm.

(#17738) Sn[4k3] válasza Torento (#17730) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Utálom ezeket az éhenkórász, gerinctelen emeltdíjas bagázsokat :W Anno apámnak is kiküldtek ötöt, nem sokkal utána meg nekem tízet :U Asszem ezután vezette be a T a tiltásokat...

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17739) djculture válasza Torento (#17730) üzenetére


djculture
félisten

Az szép ezerrel tiltasd lefele az emelt díjas szolgáltatásokat. Ez a nyertél hülyeség egy előfizetéses szolgáltatással jár. A cég aki meg ezt küldözgeti a kajmán szigeteken meg ilyen megfoghatatlan helyeken van bejegyezve.

(#17740) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

T webshopon vásároltam egy alcatlet, az egyik előfizetésemre 05.25. Tegnap hívtak, hogy a szla net szempontjából 10E felett van, holott kaptam 100MB adatforgalmat ingyen. A rendeléssel kapcsolatban volt egy kis kavarás is, végül is 2 sikeres rendelés törlését követően sikerült a rendelést leadni, egyiket elszúrtam a másikat meg az ügyfélszolgálatos készítette , aki szépen át is akart vágni mert állította hogy annyiba fog kerülni mintha én állítanám be a weben, holott a bolti áron jutottam volna hozzá...
Lényeg hogy megjött a tel és használgattam is, amíg fel nem hívtak a beszélgetés alatt kiderült, hogy elfelejtették mondani, hogy arra a számomra használhatom a 100MB amire a telt vettem és a másikra ez nem használható fel. Bementem egy T pontba panasszal éltem, amire most várok hogy elengedik e az adott összeget.
Kb 25E ről szól a panasz és utólag a netes felületen szembesültem, hogy a nethasználat miatt az egyik számlám 16000 (előző havi) és az e havi nettó 25E nél tart.
Szerintetek, van rá esély hogy az említett tételeket elengedjék, mert nem kaptam kellő tájékoztatást és ha el engedik az mind a két hó nethasználatára érvényes lehet?

Ez előtt még nem voltam mobil neten, és most van először okos telefonom...
Kezdő vagyok és beleszaladtam a szolgáltató csapdájába...

Korábban már volt 2 hasonló eset, amit nehezen de orvosoltak...
Bízom a legjobbakban.

(#17741) Sn[4k3] válasza ANDROID??? (#17740) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Egyáltalán nem kaptál semmi SMS-t? Nekem hármat is küldtek amiben opciókat kínáltak, 30e helyett fizethettem volna egy ezrest. Ha az SMS-ek jöttek, akkor megtámadható lesz szerintem a panaszod.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17742) Daffni2 válasza ANDROID??? (#17740) üzenetére


Daffni2
addikt

"kiderült, hogy elfelejtették mondani, hogy arra a számomra használhatom a 100MB amire a telt vettem és a másikra ez nem használható fel."

Elfelejtették mondani??????????

Szerinted ki a búbánatnak jutna eszébe, hogy vesz egy előfizetést telefonnal és egy másik kártyával használja a telefont, olyannal amin nincs net előfizetés. Ne haragudj de ez a lúzerség netovábbja.

Az már más lapra tartozik,hogy a "tisztességes" T és a másik T is ily módon képes szivatni az ügyfeleit.
Miért nem lehet úgy hogy amelyik előfizetéshez nincs net opció de mégis föl akarna mászni a netre egy sms értesítésben tájékoztatnák a delikvenst, hogy x forinrtba kerül ha mégis használni akarja.

Egyébként hány éves vagy?

"Aki ad,az nyer"

(#17744) dedike válasza adamssss (#17652) üzenetére


dedike
addikt

Mától kapható a Nokia Lumia 900.

Továbbá mától elérhető a Samsung Galaxy S III.

Igaz, csak Webshopban. :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17745) Vangelis válasza ANDROID??? (#17740) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csapdába???

De hát ott az új előfizetéshez adják.(SIM) nem a telefonhoz a 100mb ot.

Az ajándék 100MB is csak első hónapban.

Nem értem én ezt.....

Szerintem nem fogják elengedni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17746) Sn[4k3] válasza dedike (#17744) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Néha még mindig dobok egy hátast az árazások miatt, de meg nem lepödök. Havi 20k-t kell fizetnünk két évig és még erre rádobnak 45k-t, mint telefon ára? :U Angliában bezzeg azon ment a zsörtölödés, hogy 40£-os havidíjjal vihetik ingyen...(SGS3)

Lumia 900 oldalát üresen hozta be.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17747) FragMaster válasza FragMaster (#17709) üzenetére


FragMaster
addikt

Erre valaki?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#17748) 1430 válasza FragMaster (#17709) üzenetére


1430
senior tag

Ha tarifahűséggel vennéd, válaszd azt a konstrukciót, ahol ez fel van tüntetve, illetve ha több ilyen konstrukció is van, válaszd azt, ahol a 10% kedvezmény is szerepel.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17749) FragMaster válasza 1430 (#17748) üzenetére


FragMaster
addikt

Ahamm, tehát akkor csak a tarifahűség a különbség, mind a két opció ugyan arra a meglévő előfizetésre vonatkozik.
Hát, szép dolog ez a "régiekkel" szemben, de hát a hűség vállalás a céljuk.
Köszi a választ.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#17750) ANDROID??? válasza Sn[4k3] (#17741) üzenetére


ANDROID???
addikt

Jöttek sms-ek,de abban csak azt néztem mennyi volt az adatforgalom mert abban a hitben voltam, hogy 100mb ingyenes...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.