Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) Vikt0r válasza tylerddd (#18750) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Igen

(#18752) dedike válasza tylerddd (#18750) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Így van! :K

Megelőztek... :B

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18753) tylerddd


tylerddd
veterán

Köszi mindkettőtöknek! :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18754) szabogabor10 válasza 1430 (#18749) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az nem lenne rossz. Nyugtass meg, hogy szépen csendben már most folynak a fejlesztések.. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#18755) dedike válasza szabogabor10 (#18754) üzenetére


dedike
addikt

Tavaly nyár óta csinálják...

Jó szerencsét!

(#18756) xedamen


xedamen
senior tag

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogyha lejár egy 2 éves előfizetés, akkor van-e lehetőségem pl MédiaMánia + részlettel vásárolni webshopon? Vagy csak teljes áron tudom megvenni MédiaMániával?

Tegyük fel 60 ezer forint L-lel egy telefon, akkor upgradenél egybe ki kell fizetnem vagy meg tudom majd venni pl 15 kezdővel is?

Mert ha nem akkor nem várom meg, amíg lejár, hanem veszek új előfizut :D

Köszi

(#18757) dedike válasza xedamen (#18756) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Tudtommal készülékváltáshoz jól jön egy -legalább- arany kiemeltségi szint. S akkor lehet, akár részletre is, vásárolni új készüléket! A kezdőrészlet pedig a belépés után fog kiderülni, a havi részletekkel együtt.

Mikor jár le a két éved?

Jó szerencsét!

(#18758) xedamen válasza dedike (#18757) üzenetére


xedamen
senior tag

17-én :D Arany kiemeltséghez még két hónap kellene :/
De már nem bírom telefon nélkül :P De most olvasgattam, hogy az áhított készülék mégsem olyan mesés :/

(#18759) dedike válasza xedamen (#18758) üzenetére


dedike
addikt

Ha nem fontos a számod akkor nyugodtan vedd meg az új előfizetést, ezt meg 18-án visszaadod. ;)

Milyen telefon? :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18760) xedamen válasza dedike (#18759) üzenetére


xedamen
senior tag

Galaxy s 3 :D One X-szel megjártam még áprilisban... :(
Lehet inkább megint veszek egy 4s-t októberig, akkor meg iPhone 5 :D

(#18761) xedamen


xedamen
senior tag

Az a baj, hogy szemétkedik a T-Mobile... 8 hónapja havi 40-et fizetek nekik (2 db törlesztő + MM XL+ ECO + ECO ami MM M-re van felváltva) s bekérnének 40-50 előleget új előfizuhoz :(

(#18762) xedamen


xedamen
senior tag

Jah és persze soha sem volt korlátozvaeg semmi... Egyik számom alapból aranykártyás lett 6 hónap után...

Webshopon meg az upgrade full autómatikus :) nincs emberi elbírálás, mint új előfizunál...

De annyira érdekes ez a T-Mobile! Az egyik ügyintéző szerint csak 2 részlet lehet maximum a nevemen, más szerint nincs megszabva és anyósomnak is 4 részlete van, 3 telefon meg egy MacBook Pro xD

Fura egy cég ez...

Aki fizet havi 40-et rendesen lassan egy éve abban nem bízunk, de új előfizetőktől meg nem mindig kérnek előleget...

(#18763) dedike válasza xedamen (#18762) üzenetére


dedike
addikt

Pedig egyáltalán nem rossz az SIII... :)

Ahhoz meg, hogy kitől miért és mennyit kérnek, nem tudok hozzászólni. :(

Jó szerencsét!

(#18764) tylerddd válasza xedamen (#18760) üzenetére


tylerddd
veterán

Állítólag már augusztusban bejelentik az új iPhonet, mert kurva jól fogy az SGS3. Szóval akár szeptemberben itt lehet a kütyü.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18765) DS39


DS39
nagyúr

[link] - erre vki?
megfogalmazom máshogy, ha most lemondom akkor azonnal megszűnik a net vagy csak a következő lejáratkor?

(#18766) tylerddd


tylerddd
veterán

Fákkk! Bevittem a Lumiámat szervizbe, de nem tudtam, h a töltőt is vinni kell vele! Jöhettem el :(

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18767) 1430 válasza szabogabor10 (#18754) üzenetére


1430
senior tag

Itt tudod elolvasni (oldal alján: tájékoztató a hálózati munkálatokról), melyik hónapban az országban merre folynak fejlesztések.
Hétfőn érdemes lesz ellátogatni ide a Budapesten élőknek, mert felkerülnek az augusztusi helyszínek, és itt a fórumban is többen hiányoltak egy régi elmaradást, amire úgy tűnik, augusztusban sor kerül. ;)

DS39
Ezek szerint Domino hívószámról van szó?
Mert akkor csak a megújítást mondod le, vagyis a 30. nap végéig élni fog a net csomag és a 31. napon hajnalban megszűnik. Ha esetleg Domino 5 díjcsomagod van, akkor a 31. napon automatikusan aktiválódik helyette a Go!NapiNet.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18768) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nem tudom hogy jó helyen járok e de leírom az utóbbi pár hét negatív tapasztalatait a t-home szolgáltatóval kapcsolatban.
15 megás adsl netem van most. Kb 3 héttel ezelőtt elkezdett megszakadni az internet.
Azóta már kétszer volt a szerelő utp kábelt cserélt a kötődoboztól egészen a szobámig behúzott új kábelt szűrőt cserélt további vezetékeket cserélt a router és a modem között stb.
Teljesen hatástalan volt minden. Megmondta hogy lehet valamelyik telefon készülek miatt szakad a net és próbálgassam nélkülük. :W Mondanom sem kell routert lehúzva csak modemet használva a két telót kihúzva is szakadozik a net! Egyszerűen felháborító ez a szolgáltató. :W Elegem van belőlük minden téren.
A Debreceni t-pontban is voltam a telómat adtam volna szervízbe le (alcatel ot 995) mert kikapcsol magától eldobja a sim kártyát a hálózatot elkezd újraindulgatni szivárványos lesz a kép erre azt mondják szoftveres hiba. :W A telefon semmilyen szinten nincs megbuherálva

[ Módosította: Kalandor ]

(#18769) DS39 válasza 1430 (#18767) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, Domino5 van, köszönöm a választ :)

(#18771) ->Raizen<- válasza #40993792 (#18770) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Köszi hétfőn beadom garba a telót! :R

(#18772) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv!
Mivel nem találtam más topicot, illetve nem találtam erre semmit a honlapon, ezért itt próbálkozok be. Van előfizetésem mobilnetre (asszem Gonet S vagy M, nem tudom), 100MB van a havidíjban, és túl forgalmazás nincs.
Kérdés, hogy megyek külföldre, és ha igénybe veszem a Roamingot, akkor ugyan úgy el tudom használni a 100MB-ot, ugyan annyi pénzért, vagy pedig itt is érvényes a magasabb ár, ergo hamarabb levonja a 100MB-ot, vagy pedig utólag hozzá adják a Roaming díjat ?
Illetve másik kérdés, hogy ha már elkaszáltam a 100MB-ot, akkor ugye itthon nincs túlforgalmazási díj, akkor Roaming hálózaton sem lenne, vagy pedig ott is hozzá adják utólag a díjakat ?

Szerk.: Arról tud valaki valamit, hogy ha mondjuk kinti hálózathoz gyorsban akarok venni valami pre-paid kártyát mobilnethez, akkor azt minden benzinkútnál meg tudom tenni, vagy valami infót ehhez tud-e valaki szolgáltatni, mert gondolom, ha veszek egy net pre-paid kártyát, amit a kinti T-Mobile hálózatához veszek, akkor gondolom olcsóbb lenne, mint a Roaming + tudom használni T-s telóval. :F

Szerk.: [link] ennyi infót le tudtam vadászni, de létezik az, hogy 20 kunáért 500 MB-ot szolgáltatnak, meg ez használható e telóval ? :F

[ Szerkesztve ]

PS4

(#18773) xedamen válasza tylerddd (#18764) üzenetére


xedamen
senior tag

Tuti nem fogja az Apple feldobni az éves rendezvényeinek időpontját holmi Samsung miatt xD

(#18774) Nietzsche_ válasza mrhitoshi (#18772) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ezek a net csomagok csak és kizárólagosan mo.-i használatra valóak. Külföldön nem a magyar T-mobile hálózatát használod, ezért roaming díjakat fizetsz.... Egy EU-s országban pl. cirka 600 Ft 1 MB adatforgalom.

(#18775) dedike válasza mrhitoshi (#18772) üzenetére


dedike
addikt

Eszedbe ne jusson Magyarországon kívül magyar net előfizetéssel netezni, csak akkor, ha ezekközül van valamelyik csomagod!

Jó szerencsét!

(#18776) mrhitoshi válasza dedike (#18775) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nietzsche_ ; dedike :
Akkor marad a prepaid, ha meg tudom valahogy oldani.

PS4

(#18777) dedike válasza mrhitoshi (#18776) üzenetére


dedike
addikt

Esetleg itt is érdeklődhetsz.

Jó szerencsét!

(#18778) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Információt szeretnék kérni a T-Mobile Like díjcsomagjával kapcsolatban. A készülékeket ebben a díjcsomagban milyen áron lehet megvásárolni, mert nem találtam pontos információt ezzel kapcsolatosan a honlapjukon.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#18779) dedike válasza balpeter04 (#18778) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Sima, egyszerű, mezei, normál áron. Itt találhatod meg az árakat.

Jó szerencsét!

(#18780) tjb007 válasza balpeter04 (#18778) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanannyiért lehet Like -kal megvenni mint a többivel, nem jár külön kedvezmény mint a Mozaik díjcsomagokra is vállalt hűség esetén.

(#18781) balpeter04 válasza tjb007 (#18780) üzenetére


balpeter04
aktív tag

dedike és tjb007 köszönöm a válaszokat! :R

(#18782) saphancs


saphancs
aktív tag

Hello! Partner 3 vallalati kedbezmemyes dijcsomaghoz milyen netet tudnek kerni a mobilra? Holnap utazom, es kene net, hogy ne legyek elvagva a kulvilagtol! Elore is koszonom!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#18784) Nietzsche_ válasza tjb007 (#18780) üzenetére


Nietzsche_
tag

Kivétel, ha a Like 300-ra vállal hűséget, akkor a mozaik XS-nek megfelelő készülékkedvezmények járnak.

[link]

(#18785) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Előző hsz-emben említettem, hogy a lakhelyemen rendben van a net. Most kíváncsiságból mértem egyet:

HSPA-n azért nem rossz eredmény szerintem. Igaz ilyenkor általában alacsony a terhelés. De nappal is mindig hozza az 5 megát.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#18786) tjb007 válasza Nietzsche_ (#18784) üzenetére


tjb007
nagyúr

Így van, csak ugye nem erre irányult a kérdés.

(#18787) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az mennyibe kerülne, ha én Like díjcsomagról hívnék egy 30-as számot, ami Svájcban tartózkodik jelenleg, akivel mellesleg belföldön ingyen beszélek. A másik kérdésem az lenne, hogyha erre a számra sms-t küldök szinte Svájcba, akkor a fogadó féltől vonnak-e le pénzt?

(#18788) kali válasza pana0017 (#18787) üzenetére


kali
legenda

- neked semennyibe, nem kell tudnod, hogy ki hol tartózkodik, ő fizeti a különbözetet!
- az sms fogadása díjmentes!

(#18789) 1430 válasza szabogabor10 (#18785) üzenetére


1430
senior tag

Korábban írtad, hogy a Mobil TV miatt nem akarsz kiváltani a MédiaMánia díjcsomagodból Mozaikba, ahol nem lenne már túlforgalmazási díj. Az jutott eszembe, hogy ha van arany kiemeltséged a hívószámon, akkor aktiválhatsz a MédiaMánia mellé egy Kapcsolat Net adatcsomagot. Ez +2k helyett "csak" +590 Ft lenne, és azon túl, hogy valamivel több adatkereted lenne egy hónapban, nem lenne már túlforgalmazási díjad! ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18790) dedike válasza pana0017 (#18787) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Véleményem szerint neked semmibe.
Nem, tőle nem.

Szerk.: Így jár, aki közben TV-t néz... :B

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18791) pana0017 válasza kali (#18788) üzenetére


pana0017
senior tag

És a különbözet mennyi nem tudod?

(#18792) kali válasza pana0017 (#18791) üzenetére


kali
legenda

nem, az mindig attól függ, hogy melyik külföldi hálózatot használja a fogadó fél!

(#18793) cris78


cris78
őstag

A #18724--es kérdésemre tudna valaki válaszolni? Vagy ezt a Go!net hűséget nagyon benéztem,mikor hűséget válaltam rá?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18794) 1430 válasza cris78 (#18793) üzenetére


1430
senior tag

Az adatcsomag havidíja ugyanannyi, és mivel Mozaik XS-hez igényelhető Net&Roll 1 GB, ezért nem látom akadályát. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18795) cris78 válasza 1430 (#18794) üzenetére


cris78
őstag

Akkor teszek még egy próbát. :) Mert az emberke azt mondta a 1430-on, hogy a díjcsomagot minden további nélkül válthatom Mozaik XS-re, de a Go!Net-et nem. Akkor már 40001 Ft kötbért kell fizetnem. De ha egy olyan csomagra váltok amiben benne van már az adatcsomag, és így árban is ott lennék, semmivel nem fizetnék kevesebbet, sőt ha bevállalom az 1 Gigás akciót is, akkor plusz egy 1000-est fizetnék a cégnek.... Vagy zavarjam össze őket ha még lehet,váltsak Média Mániára? :) Ahhoz meg nem igényelhető a Go!Net :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18796) 1430 válasza cris78 (#18795) üzenetére


1430
senior tag

Én megcsinálnám a váltást. Bár feljönne a kötbér fizetési figyelmeztetés, ha a Net&Roll 1GB nem tetszene a rendszernek, de az a mentéskor ugrik fel, és csak "leokézni" lehet, visszalépni nem. Szóval ha a régi Eco díjcsomagod van, ami le lett már zárva, arra nem tudna visszaváltani a kolléga így nem tudná az eredeti állapotot visszaállítani (legfeljebb Eco XS-re), de meggyőződésem, hogy nem lenne kötbér köteles a váltás. :K
Amúgy a Mozaik XS + Go!Net M kombináció is működhet, csak hát ott nem +1GB, hanem csak +100 MB lenne. A MédiaMánia valóban nem játszik, mert ahhoz Go!Net nem aktiválható, illetve az XS-hez még Net&Roll 1GB sem.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18797) cris78 válasza 1430 (#18796) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm a válaszod. Akkor teszek még egy próbát,hátha sikerül :-)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18798) ->Raizen<- válasza cris78 (#18797) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Mozaik xs-hez net & roll 1 gb van nekem. :N

(#18799) cris78 válasza ->Raizen<- (#18798) üzenetére


cris78
őstag

Én is ezt szeretném,csak go!net-re hűségem van. Azt meg minek tartsam meg ha váltok?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18800) szabogabor10 válasza 1430 (#18789) üzenetére


szabogabor10
veterán

Köszi a tippet! Arany kiemeltségű vagyok, szemezgettem már ezzel a lehetőséggel is. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.