Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) Land


Land
veterán

Udv!

Van valakinek infoja a Samsung Galaxy Ace 2 T-nel valo megjeleneserol?
Ha 1-2 heten belul kaphato lesz es az ara is jo lesz (Mozaik XS csomaggal max 60 k), akkor azt vennem meg.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17402) Nietzsche_ válasza Land (#17401) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ha valakinek van is, akkor sem adhatja ki a hivatalos megjelenés előtt. :)

Rövidesen... :))

(#17395) atila4

Felmondhatod, de az elég fájdalmas... amennyivel elviszed a készüléket olcsóbban egy akciós kisker árlistához képest, azt mint feltételes kedvezmény kötbért ki kell fizetned, ha a két év hűség lejártát megelőzően akarod felmondani.... Ez átlagban 20-60 E körül van egy sima előfizetésnél (ha a díjcsomagra vonatkozóan nem vállaltál külön kötbért)....

Nem túl sok ráció lenne ebben... Egy mobilcégnek se érné meg, h. olcsóbban adja csak azért, h. az efi. részletre vásárolhasson.

[ Szerkesztve ]

(#17403) Nietzsche_ válasza St3ven (#17393) üzenetére


Nietzsche_
tag

(#17393) St3ven

Azért se hiszem, de ha mégis akár indíthatsz rá kivizsgálási kérelmet és biztosan jóváírják.

De itt szerintem csak a sikeres tranzakciók után számolják fel a díjat.

(#17404) Land válasza Nietzsche_ (#17402) üzenetére


Land
veterán

Nem vartam pontos datumot, de hetes becsles jol jott volna.:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17405) St3ven válasza Nietzsche_ (#17403) üzenetére


St3ven
addikt

OK, köszi, meglátjuk.

Ezek az sms-ek amúgy is külön számlázódnak, nem? Mármint külön tételként szerepelnek a számlán, talán még a díjazásuk is más :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17406) slice14 válasza dedike (#17399) üzenetére


slice14
veterán

Akkor mért lenne olyan menü hogy internet megosztás?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17407) dedike


dedike
addikt

Előrendelhető a Samsung Galaxy S III :C

slice14:

Én csak kérdeztem, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17408) manchester85 válasza dedike (#17407) üzenetére


manchester85
addikt

Nem is olyan vészes az ár.

i6 Silver

(#17409) blueye válasza dedike (#17407) üzenetére


blueye
veterán

Ennel magasabb induloarra szamitottam es meg a 10% webshop kedvezmeny is el.

(#17410) Danex


Danex
addikt

Hello, felhivtam az ügyfélszolgot, ott valami ügyfél azonositót kért a hölgy, azonban azt elfelejtettem és azt mondta ez nagyon nincs is rajta a papirokon. Úgy rémlik valamelyikre talán fel lett irva de azt kitudja hova lett elrakva :B . Van esetleg valami egyéb mód ,hogy ezt a kódot le lehessen kérni?

(#17411) dedike válasza Danex (#17410) üzenetére


dedike
addikt

Telefonszámod megadásával itt tudsz újat kérni!

manchester85 és blueye:

Ugye-ugye... :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17412) adam3


adam3
aktív tag

My T-mobile ugye nem csak nekem nem akar működni?

(#17413) Nietzsche_ válasza blueye (#17409) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ez engem is meglepett... Iszonyatosan korrekt ár... :) Lehet a HTC One X nyomása is, h. jó áron szerepeljen... :) Borítékolható így az SIII sikere is. Ha a megjelenésével az S II is lentebb megy, akkor annál is új vásárlási hullámot indul.

[ Szerkesztve ]

(#17414) Danex válasza dedike (#17411) üzenetére


Danex
addikt

köszi :R ,ugye most így ideiglenest(korlátozottat kaptam amíg nem jön a postás) ezt is elfogadják az ügyfélszolgon akkor nem?

[ Szerkesztve ]

(#17415) Nietzsche_ válasza adam3 (#17412) üzenetére


Nietzsche_
tag

A főképernyőről nekem sem, de ha rákattintasz a kezdőoldal alatti ügyintézés gombra ott csont nélkül bejelentkezik.

Egyébként hivatalos:

Jön a Lumia 610, A Lumia 900, a Defy Mini és az Alcatel One Touch 991 is.

Hamarosan kapható telefonok

(#17416) Nietzsche_ válasza Land (#17404) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ami tényadat: elsejével nagyobb készülékmozgások szoktak lenni, talán érdemes lesz figyelni.

De hogy akkor jelenik-e meg azt én nem tudhatom :))

(#17417) manchester85 válasza dedike (#17411) üzenetére


manchester85
addikt

Azért azt nem mondtam, hogy vennék is. :DDD De az ára, kiindulva abból, hogy legfőbb iPhone rivális, nagyon is korrekt. Mondjuk dijcsomagfüggő is, hogy mennyibe kerül, de nálam csak a sima 2 év hűség jön szóba, és ott óriási az árbeli eltérés a 4s-hez képest. Arról nem is beszélve, hogy hardveresen egy lépéssel előbb is jár.

i6 Silver

(#17418) dedike válasza manchester85 (#17417) üzenetére


dedike
addikt

Az első mondat kivételével osztom a véleményedet! ;)

Jó szerencsét!

(#17419) manchester85 válasza dedike (#17418) üzenetére


manchester85
addikt

Pedig ideje lenne már kipróbálnod az iOS-t is. Na, legalább az én kedvemért! :DDD

Nietzsche!

Te így gondolod, más meg nem. Folyamatossagban még az S3 se éri el a 4S szintjét, a hang asszisztens pedig bugos, lassú, meg se közelíti a Siri szintjét. Kulfoldi teszteket napi szinten olvasok. Az anyaghasználatról, pentile matrix kijelzőről nem is beszélve. De nem akarok semmilyen összehasonlitásba belemenni, ki kell próbálni, és utána osztani az észt. :U Számomra az iOS egyszerűbb, letisztultabb és szebb is.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#17420) Nietzsche_ válasza manchester85 (#17417) üzenetére


Nietzsche_
tag

Az S III már nem rivális, hanem több annál :) Köszönő viszonyban sincs az üveg'golyó' telefonnal... :)

Igencsak csipkednie kell már a használt - összeharapdált - almának magát az új iphone megjelenésével. :C

Ilyen árból hasonló telefont meg az alma nem tud kihozni szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#17421) tjb007 válasza Nietzsche_ (#17420) üzenetére


tjb007
nagyúr

:DDD
Közel egy hét használat után nem esett le se az állam, se semmim tőle. Jó de semmi extra, aztán lehet, hogy azért mondom ezt mert már túlságosan is összefolynak a dolgok és már különbséget sem nagyon tudok tenni köztük.
A favorit nálam most a One X (pedig nem bírom az Nvidia -t) de a Lumia 900 sem volt rossz (amit sajnos tegnap vissza kellett szolgáltatnom pedig "eljátszadoztam volna" vele még - igen, vasárnap is dolgozom, sőt, 24/7).

(#17422) dedike válasza manchester85 (#17419) üzenetére


dedike
addikt

Szombaton megnyomogattam Fehérváron a Plázában vagy 10 percen keresztül. Nem rossz, az tény!

tjb007:

Azt tudod ugye, hogy most utállak? :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17423) Ghard


Ghard
őstag

Sziasztok.
Van tapasztalata valakinek MagicSim-el kapcsolatban?
Arra lennék kíváncsi, hogy vario típusú simmel megy e rendesen.
Egyébként a hivás ezzel mennyibe kerül? Mert semmit nem találtam ezzel kapcsolatban,de gyakorlatilag lehet vele telefonálni.(ez az a sim amit külön csak netes előfizuhoz adnak)

(#17424) hjamal


hjamal
csendes tag

Hellósztok!
Szeretnék rendelni egy olyan sms szolgáltatást amely INGYEN smsben kiküldi a telefonomra a legfrissebb aktuális Sport/Football híreket, mindegy, hogy angol vagy magyar nyelven. Valaki tudna mondani egy ilyet. Sajnos csak a T-Mobile-osat találtam és az 500ft/30nap. :U
üdv

"Blue is the colour, football is the game..."

(#17425) tjb007 válasza dedike (#17422) üzenetére


tjb007
nagyúr

Inkább ne tedd, nem csak kellemes része van a dolognak.

(#17426) Nietzsche_ válasza tjb007 (#17421) üzenetére


Nietzsche_
tag

De azt te is belátod, hogy ezzel az árral elég komoly részvevő lesz a piacon... :) A One X-et már én is nyomogattam megjelenés előtt, de az S III-t még nem volt szerencsém... Az biztos, hogy a One X-et nagyon eltalálták, de azért design nagyon tetszik az S III részéről, s ha a telefon sem lesz rossz, akkor... :)

(#17419) manchester85

Használtam már iphone-t is, de engem rohadtul nem hatott meg. Az agyonkorlátoltsága annál inkább, nekem minden szempontból agyon pofozható, agyon szabdalható, személyre szabható szabadságot adó op-rendszer kell még akkor is ha szegmentáltabb... :)

De hát én gondolhatom úgy, h. túl-hypolt jelenség és tömegpszichózis az iphone iránti rajongás csak pusztán, te úgy hogy jogos mindez...

Emberek vagyunk különböző véleménnyel és ez így van rendjén ;)

[ Szerkesztve ]

(#17427) Technocool


Technocool
csendes tag

Sziasztok! Nemtudja valaki ha webshopon keresztül vásárlok telefont csak én vehetem át? Mivel ajándékba vásárolnám, de hát alá kell írni a szerződést így nemtudom :S Ha esetleg valaki tudja a megoldást és leírja megköszönöm.

(#17428) tjb007 válasza Nietzsche_ (#17426) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az árával valóban nem nagyon lehet vitatkozni de ez a Samsung érdeke is volt.

(#17427) Technocool

[link]

(#17429) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Az tényleg igaz hogy június 1-től nem lesz mobil flotta és nincs flottán belüli ingyen telefonálás?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#17430) Nietzsche_ válasza hjamal (#17424) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ha mozaik díjcsomagod van - vagy tudsz arra váltani - akkor nyert ügy: lehet most rendelni ingyen opcióként sport infoMMS extrát. Foci EB alatt mennek majd szép számmal ennek köszönhetően az ingyen MMS-ek :)

"Friss sporthírek, események és ajánlók.
A foci-Eb alatt napi összegzés a legfontosabb pillanatokkal, gólokkal!"

Mozaik díjcsomagok

(#17421) tjb007

Az alábbiakat nem tudom, hogy nézted-e Lumia 900-nál...

1, Hotspot működik rajta? Korábbi Lumiákon alap esetben nem elérhető. "Majd jön frissítés egyszer valamikor "- elven működik, ha jól tudom...
2, Mobilinternetnél van-e fájlméret korlát letöltésnél? Nokia-tréner mondta régebben, h. a 710-esen és a 800-ason van.
3, Könyvtárstruktára szabad kezelését továbbra sem engedi? Akkor azon kívül, hogy egy adott helyre beszinkronizál katonás rendben egy film-fájlt, meglehet-e oldani ráégetésen kívül, hogy azonnal is direktben kezelje a feliratot is hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#17431) Nietzsche_ válasza Nietzsche_ (#17430) üzenetére


Nietzsche_
tag

Elsőre időközben meg is lett a válasz :)
[link]

(#17432) hjamal válasza Nietzsche_ (#17430) üzenetére


hjamal
csendes tag

igeeen :) csak az a baj h dominós vagyok. És azért gondoltam én más sportoldalak pl.:Skysport vagy bármi más. ilyenről nem tudsz? :)

"Blue is the colour, football is the game..."

(#17433) Nietzsche_ válasza hjamal (#17432) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ha külön készüléket nem vásárolsz, akkor a dominódat hűségidő nélkül átválhatod mozaik XS-re pl. (3000Ft-os havidíj). Olcsóbbak lennének a percdíjaid, kapnál ingyen 200 MB adatforgalmat, amit nem lehet túlforgalmazni (200 MB-t elérve csak a sebesség lassul, de utána is korlátlanul használható többletköltség nélkül). Nem kellene külön ingyen sms/mms-re várnod, hanem akár mobilinternettel átböngészhetnéd a sport oldalakat érdekes híre után kutatva....

Ha meg vége foci EB-nek/olimpiának egyszeri 2700Ft-os költségért visszalakíthatnád dominósra a kártyádat (ha hosszabb távon nem szeretnéd vállalni pl. készülékvásárlással egybekötve, hűségidőt vállalva).

Ez 2700Ft-os költség viszont nem veszne el, hanem visszaalakítás után lebeszélhető induló egyenleg formájában a kártyádon lenne. :DD Megszüntetéskor, illetve aktiváláskor sem kell teljes havi számlát fizetni, hanem tört havi számla készül (időarányosan ki lesznek számlázva az aktív napok)

Más ingyenes opcióról nem igazán tudok :)

[ Szerkesztve ]

(#17434) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Van olyan lehetőség (én nem találtam), hogy megadva mondjuk a múlt havi használatot össze tudnék hasonlítani két díjcsomagot? Gondolkodom a váltáson a MédiamániaS-ről MozaikS-re de - mivel abban minden díj magasabb és az ingyenesen küldhető sms is kevesebb -, nem vagyok biztos benne, hogy megérné. A túlforgalmazásmentes net miatt gondolkodtam el a dolgon.

(#17435) Nietzsche_ válasza tomy86 (#17434) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ezt neked kell eldönteni a szokások alapján. A számológép adja a legjobb összehasonlítási alapot.:)

Viszont, ha maradsz a Médiamánia S-nél, akkor arra is lehet aktiválni net & roll opciót. Ez plusz egy GB leforgalmazhatóságot ad, növeli a maximális mobilinternet sebességet (megfelelő készülék, illetve lefedettség esetén, ami támogatja akár ezt is kihasználhatod), s ennek az igénybevételével a neted sem válik túlforgalmazhatóvá. Viszont 1000 HUF költségtöbbletet jelent (szerintem ez is egy jó ár) :)

Részletek

[ Szerkesztve ]

(#17436) slice14 válasza slice14 (#17396) üzenetére


slice14
veterán

#17396: Erre valaki, akinek van wp7 mango-s telója?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17437) Richard! válasza slice14 (#17436) üzenetére


Richard!
addikt

a telónak nincs topikja? :U talán ott több sikerrel járnál...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17438) tomy86 válasza Nietzsche_ (#17435) üzenetére


tomy86
addikt

Nyilván nekem kell eldönteni, de ha jól emlékszem régen volt olyasmi oldal (nem feltétlenül a t-mobilenál), hogy beírtam a múlt havi számlámból az adatokat és az alapján össze lehetett hasonlítani a különböző díjcsomagokat. Ez egyszerűbb lett volna :)

Net & roll-t ismerem, de annyival nem használnék több mobil netet (általában az 500MB alatt maradok), hogy megérné ezért külön fizetni. Viszont utálom azt figyelni, hogy hol tartok.

Azért köszi a választ, akkor marad a számológép.

[ Szerkesztve ]

(#17439) slice14 válasza Richard! (#17437) üzenetére


slice14
veterán

Nyilván, de mivel t-mobile-al használom ezért gondoltam hogy akinek van wp-je az tudja a megoldást.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17440) tjb007 válasza Nietzsche_ (#17430) üzenetére


tjb007
nagyúr

2. Nem ütköztem ilyen jellegű dologba, igaz nem is nagyon töltögettem.
3. Megint csak nem próbáltam, gyakorlatilag egy darab saját fájt sem másoltam rá.
Ez a 2,5 nap nekem kevés volt arra, hogy mélyebben elmerüljek benne, na meg egész hétvégén csak egy Androidos tablet volt nálam (egy iPhone 4S kíséretében) amivel elég sok dolog nem kivitelezhető.

[ Szerkesztve ]

(#17441) 1430 válasza Teddyke0 (#17366) üzenetére


1430
senior tag

Már évekkel ezelőtt megszűnt az APN (hozzáférési pont) alapú számlázás, szóval mindegy melyikkel csatlakozol, a sebességre pedig nincs hatással.

St3ven
Igen, ki fog számlázódni a lottózós SMS, mert nem vizsgálja a rendszer, sikeres volt e a fogadás.

Danex
A korlátozott jelszó csak a My T-mobile-ra jó, ügyintéző nem tudja elfogadni. Majd a levélben küldött aktiváló kóddal véglegessé tudod tenni a korlátozott jelszót, és akkor már az ügyintézők is azt fogják kérni.

tomy86
tantusz.nhh.hu
www.telko.hu
toptaifak.hu

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17442) tomy86 válasza 1430 (#17441) üzenetére


tomy86
addikt

:R . Ilyenekre gondoltam. Beigazolták, hogy jobb, ha maradok a MédiaMániaS-nél.

(#17443) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

A 2 éves előfizetés lejárta előtt hány nappal lehet szerződést hosszabbítani ?

előre is köszönöm a válaszokat!

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#17444) SPF


SPF
senior tag

Valaki tudja biztosra?

Ha ugyanazt a főalkatrészt cserélik háromszor, akkor sem lehet új telefont kérni?

(#17445) club1 válasza SPF (#17444) üzenetére


club1
veterán

2003-ban szűnt meg ez a jogszabály (EU-s jogharmonizáció, magyar módra).

(#17446) dedike válasza Gabbo (#17443) üzenetére


dedike
addikt

Üdv!

179 nappal előtte már jogosult lehetsz előrehozott készülékváltásra (aranykártya megléte esetén), illetve 30 nappal előtte már rendes készülékváltásra.

Jó szerencsét!

(#17447) raziel01 válasza SPF (#17444) üzenetére


raziel01
veterán

Ha ugyanazt cserélik 3-szor akkor gyakorlatilag új telefonod van, mert főalkatrész=telefon kb.

(#17448) Richard! válasza raziel01 (#17447) üzenetére


Richard!
addikt

töltőcsati is lehet főalkatrész :U

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17449) Gabbo válasza dedike (#17446) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszodat!

Szeptemberben telik le a két év és aranykártyám van. Akkor ha jól értelmezem szavaidat az előrehozottat igénybe vehetem. Van még valami kritériuma?

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#17450) iceQ!


iceQ!
addikt

Valaki erre tudja a választ? :U :U

17429

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.