Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) St3ven válasza Vangelis (#18544) üzenetére


St3ven
addikt

m.origo.hu -> T-Mobile -> T-Mobile szolgáltatások -> SMS-küldés

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18552) EczkE


EczkE
addikt

Mit és milyen számra kell elküldeni, hogy aktiválva legyen az ingyen Facebook?

Asszem mindenféleképpen!

(#18553) Sn[4k3] válasza EczkE (#18552) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Én nem küldtem semmit, mégis behozza, igaz nekem 3675Ft van az egyenlegemen ;] Azt hisze, 15Ftnak kell lennie.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#18554) EczkE válasza Sn[4k3] (#18553) üzenetére


EczkE
addikt

Köszi, de ezzel nem lettem előbbre. :DDD :R

Asszem mindenféleképpen!

(#18555) Vangelis válasza St3ven (#18551) üzenetére


Vangelis
nagyúr

thx

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18556) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok

Van valami baj a hálózat sms küldés küldés funkciójával vagy mivel? :DDD 45 perc késéssel kaptam meg az sms-t amikor be akartam lépni egy bank internetes felületére, 13 perc késéssel, amikor a My T-mobile felületére léptem be.
Tegnap is eljátszotta ezt. :(((
Hívni tudnak.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18557) dedike válasza EczkE (#18552) üzenetére


dedike
addikt

Semmit, sehová. Böngésződbe kell írni a "0.facebook.com"-ot. Opera Minin nem elérhető, valamint aktív adatkapcsolat szükséges hozzá.
Legalább 15 forintnak azonban rendelkezésre kell állnia az egyenlegeden.

Bővebben a T-Mobile oldalán.

(#18556) Egorov:

Szia!

Elvileg egy ki-be kapcsolás megoldja. Ha azonban ez újra előjön, akkor 1430, vagy személyes ügyfélszolgálat, lehetőleg T-Pontban.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18558) szente


szente
addikt

Hali!

Ha Dominó SIM-et akarok venni, akkor megoldható, hogy később átvigyem az előző számom, vagy csak akkor lehet, ha megveszem a SIM-et?

Üdv.

(#18559) Tomikapc


Tomikapc
aktív tag

Üdv. A kérdésem, hogy sim kártyát mennyiért cserélnek microsim kártyára a nagy T-nél? Készülék vásárlás nélkül.

Tomikapc

(#18560) 1430 válasza szente (#18558) üzenetére


1430
senior tag

Új Domino SIM-hez nem tudsz számot választani, előre össze vannak "csomagolva". Legfeljebb kitesznek eléd pár SIM csomagot, amin rajta van a hívószám, és azok között választhatsz, később pedig nincs lehetőség számcserére.

Tomikapc
Előfizetői díjszabás 5.2. pontja (4064 Ft). Domino is ennyi.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18561) Tomikapc válasza 1430 (#18560) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

Köszönöm!

Tomikapc

(#18562) szente válasza 1430 (#18560) üzenetére


szente
addikt

Nem számot választani akarok, hanem az előző SIM-em számát akarom használni az újhoz(számhordozás). Bocs, ha nem voltam érthető.

[ Szerkesztve ]

(#18563) dedike válasza szente (#18562) üzenetére


dedike
addikt

Persze. A számhordozás, mint lehetőség -a megfelelő feltételek fennállása esetén- mindenki számára biztosított.

De a tied egy köztes megoldás lenne, de nem lesz, mert:

ha most veszel egy Domino előfizetést, akkor annak a számát nem lehet a jövőben te jelenlegi számodra módosítani, ergo csak a jelenlegi számodat tudod áthordozni, s Dominosként használni. ;)

Jó szerencsét!

(#18564) szente válasza dedike (#18563) üzenetére


szente
addikt

Az lett volna a lényeg, hogy Webshopban megvettem volna a SIM-et, mert ott jóval olcsóbb, és ha megjött volna, akkor beballagtam volna a helyi T-Pontba, hogy rakják rá a Vodás számot.De ahogy értelmezem amit írtál, ez nem járható.

(#18565) dedike válasza szente (#18564) üzenetére


dedike
addikt

Én is így értettem, azért írtam, amit írtam. ;)

Jó szerencsét!

(#18566) szente válasza dedike (#18565) üzenetére


szente
addikt

Nem értem. :O :D
Azt írtad, hogy részmegoldás lenne, de nem lehet mert... és leírtad amit akarok.

(#18567) dedike válasza szente (#18566) üzenetére


dedike
addikt

Nem lehet, mert Domino-nál nincs lehetőség a hívószám cseréjére, az csak a havidíjas csomagok esetén elérhető opció. :(

Jó szerencsét!

(#18568) szente válasza dedike (#18567) üzenetére


szente
addikt

Na így már világos. De viszont akkor úgy hangzott, hogy a vásárlásnál se lehet ezt elintézni, de ma délelőtt bentvoltunk a T-pontban és az ügyintéző azt mondta, hogy csak vigyük be a számhorodási kérelmet a másik szolgáltatótól. :F

(#18569) dedike válasza szente (#18568) üzenetére


dedike
addikt

Nem úgy értette, hogy havidíjas akarsz lenni? :U

Jó szerencsét!

(#18570) 1430 válasza szente (#18564) üzenetére


1430
senior tag

Akkor rendeld a Domino SIM-et eleve számhordozással a WebShopon (csak SIM), és vidd be egy T-pontba a szolgáltatódtól kapott számhordozási nyilatkozatot (kétkapus), és add meg a rendelési azonosítót is a kollégának, aki "tovább löki" a WS rendelést.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18571) szente válasza 1430 (#18570) üzenetére


szente
addikt

Zsír, köszi! :R

Viszont van olyan opció, hogy a számhorodást interneten keresztül szeretném elintézni.
Ez az opció nekem nem jó? Mert akkor nem kellene elballagnom a T-hez.

(#18572) zebede


zebede
őstag

Hello!
Aranykártyás vagyok a T-nél.
Fiamnak nézegettem a Fun Aranytárskártya díjcsomag-ot, mert ebben elvileg ugye nem tudja túllépni a keretet.

Ezzel a díjcsomaggal milyen készülékek és mennyiért vásárolhatók?

Mert semmilyen telefon árlistában nem említik ezt a díjcsomagot.

(#18573) hermanyi


hermanyi
őstag

Urak BlackBerry készülék tulaj vagyok és érdeklődnék ,hogy a BIS szolgáltatás akciózása (2130 helyett 1100 huf) az csak a MédiaMánia élőfizetéssel érhető el .Vagy esetleg Mozaik díjcsomaggal is ?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#18574) Nietzsche_ válasza zebede (#18572) üzenetére


Nietzsche_
tag

Bármilyet (előfizetésre vállalt hűségidővel)

Árlista

[ Szerkesztve ]

(#18575) Nietzsche_ válasza 1430 (#18570) üzenetére


Nietzsche_
tag

Technikai jellegű kérdés:

Ez egyébként pusztán annyi lenne, hogy CNR-ben, avagy ha úgy jobban tetszik SZ.A.R-ban (Számhordozási Adminisztrációs rendszerben :) ) WS azonosítót be kell írni (az átvétel rögzítés végén)? Csak mert WS-es jogosultsága szerintem igazán kevés T-Pontos kollégának van... Azt is tavaly decemberben kapták csak meg... hogy élnek-e még az más kérdés...

T-Pontban brutálisan ritka, h. valaki így kérje... ha már bemegy, akkor megcsinálják anélkül... :)

[ Szerkesztve ]

(#18576) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

A gyűjtött kapcsolat pontokat fel tudom hazsnálni Domino csomag vásárlására is?
Ha igen, hgy, mert a weblapon nem találok ilyen opciót.

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18577) 1430 válasza Nietzsche_ (#18575) üzenetére


1430
senior tag

Egyrészt be kell írni, másrészt ezért is írtam T-Pontot, mert ott kell legyen jogosultságuk, az pedig, hogy nem értenek hozzá... az nem kifogás. Hívják fel a támogató csoportot, ahogy a Partner üzletek is teszik, akiknek nincs WS jogosultságuk.
Ha ők akarják megkötni a szerződést 4050 Ft-os áron, akkor az "asztalra kell csapni", mert nem a hozzá nem értésük miatt nem akarják megcsinálni (tudod, mire gondolok).

szente
Nyilván azt kell választanod, hogy interneten keresztül akarod megrendelni, de a rendelésed egészen addig állni fog, míg be nem mész üzletbe, ahol lerendezed a számhordozást (ez kikerülhetetlen).

hermanyi
Úgy emlékszem igen, de ehhez nem ártana megnéznem a belső anyagokat, szóval inkább kérdezz rá 1430-on.

Bici
Nem.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18578) Bici válasza 1430 (#18577) üzenetére


Bici
félisten

:R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18579) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Mitől függ a kapcsolatpontok növekedése? Illetve ha én Like díjcsomagban vagyok, havi 1500-2000-t fizetek, akkor elérhető az aranykártya vagy ez mástól is függ? Az előfizetés májustól van meg, azonban ezelőtt erre a névre, számra volt már kb. 4-5 évig Domino csomag. Jelenleg 244 pontom van és utolsó hónapban 36 pontot kaptam. Előre is köszönöm a segítséget.

(#18580) hermanyi válasza 1430 (#18577) üzenetére


hermanyi
őstag

Köszönöm az infót . :R
Sajnos én is erre a következtetésre jutottam ,de nem gond jó lesz nekem a Média-
Mánia

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#18581) dedike válasza hermanyi (#18580) üzenetére


dedike
addikt

Ha jelenleg nem MM díjcsomagod van, akkor július 31-ig találd ki, hogy mit szeretnél.

Jó szerencsét!

(#18582) hermanyi válasza dedike (#18581) üzenetére


hermanyi
őstag

Jelenleg Echo csomagban vagyok . De sajna nem a legjobbak a percdíjak és abszolúte nem tudom kihasználni a BB tudását .

Amúgy mi lesz júli 31 után? Augusztust leszámítva :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#18583) kali válasza hermanyi (#18582) üzenetére


kali
legenda

- eco lesz az!
- változások! :DD

(#18584) hermanyi válasza kali (#18583) üzenetére


hermanyi
őstag

Elnézést Eco díjcsomagban vagyok .
És lehet róla tudni valamit ? Mármint a változásokról?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#18585) tjb007 válasza hermanyi (#18584) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#18586) hermanyi válasza tjb007 (#18585) üzenetére


hermanyi
őstag

Nagyon szépen köszönöm . :R

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#18587) Technocool


Technocool
csendes tag

Sziasztok! Kérdésem az lenne mitöl van az hogy egyik hónapban 309 pont kell az arany szint eléréséhez ebbe a hónapban már 315 pont kell és folyton csak növekszik és ahogy értelmezhető a honlapon 315 pont kell még az aranyhoz, pedig tudtommal fogyni kellene neki!!!!! És már 2 hónapja ez van sajnos pedig biztos vagyok benne hogy volt fogadott hívásom ami alapján kapok kapcsolat pontokat! Meghallgattam a 1430-on keresztül is előző hónapban a kapcsolatpontjaim száma XY pont, tehát biztos hogy kaptam! Dominós számról van szó!

(#18588) timea1991


timea1991
tag

90ft-ért 100mb akció tart még?

(#18589) csibor válasza tjb007 (#18585) üzenetére


csibor
őstag

Valami hasonló lesz helyette? XS az én telefonálási szokásaimhoz tökéletes lenne.

(#18590) vgyuri válasza Technocool (#18587) üzenetére


vgyuri
őstag

Régebben több pontot kaphattál, és ezek most elvesznek:
"6.1. A Szolgáltató a fenti 5. fejezet szerint a Kártyabirtokos részére kiadott Beváltható Kapcsolat pontokat az 5.4. pont szerinti
pontjóváírástól számított 24 hónap után törli a Kártyabirtokos pontegyenlegéről, amennyiben a Kártyabirtokos ebben az
időszakban a Programszabályzat 7. fejezetének rendelkezései szerint nem használta fel. (Lásd: Alapfogalmak / Elévülő pontok)" [link]

"a T-Pontokban válthatóak be ... 1 pont = 1 Ft értékben." - nekem ez tetszik a legjobban. [link]

(#18588) timea1991: Tart még a 90 forintos akció (Kedvezményes havi díj az első két hónapban új előfizetőinknek). [link]

[ Szerkesztve ]

(#18591) odrif válasza vgyuri (#18590) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én nem vagyok új előfizető mégis igénybe tudta, venni.

20 éve a Prohardveren

(#18592) dedike válasza csibor (#18589) üzenetére


dedike
addikt

Már van. Mozaik a neve. ;)

odrif:

Az újat itt úgy értsd, hogy maghatározott intervallumon belül nem volt ez az opció aktív az előfizetéseden.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18593) 1430 válasza Technocool (#18587) üzenetére


1430
senior tag

& vgyuri
A Domino számok nem gyűjtenek beváltható pontokat, csak technikai pontokat, ami az arany vagy platina kártya megítéléséhez kell.
A havonta gyűjtött pontok közül az utolsó 6 hónapot a rendszer folyamatosan összesíti, és ha ez eléri a 360 pontot, jöhet az aranykártya. Mivel az új havi pontszám bejövetelekor az előzőleg 6. havi pontszám kiesik, így előfordulhat, hogy kevesebb pont jön be, mint amennyi kiesik, és összességében csökken a hat havi pontszám.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18594) vgyuri válasza 1430 (#18593) üzenetére


vgyuri
őstag

Köszönöm, ez sokkal pontosabb megfogalmazás. Így már én is értem, hogy a több éves Domino kártyámon miért nem jött még össze az arany sem.

(#18595) Kabu


Kabu
tag

Sziasztok!

Lehet hülyeséget fogok kérdezni, de kíváncsi lennék egy dologra:

Van egy T-mobilos-os mobilinternet előfizetésem, amit mostanában elég ritkán használok, de mivel aláírtam a hűséget, ezért szépen fizetem rá a havidíjat ( Net&Roll M)...

Kaptam egyik barátomtól egy Galaxy SII-es telefont, aminek egyetlen problémája, hogy a mikrofonja nem működik, minden más funkció tökéletesen fut, tehát hasonlóan, mint egy Tab-ot, tudnám használni ( netezni, navigációnak, fényképézőnek...stb )...

Arra gondoltam, hogy amennyiben beleteszem a mobilnet stick-jében található sim kártyát, akkor azzal vajon futni fog a net a telefonon is?? :F
Számomra ez egy szuper megoldás lenne, de sajnos még pár napig nem tudom kipróbálni, mert a stick és a telefon pár száz kilométerrel odébb vabn egymástól :W

:R

(#18596) kali válasza Kabu (#18595) üzenetére


kali
legenda

igen, használhatod netezésre adott sim kártyát a mobiltelefonban!
esetleg konfigurálni kell majd egy megfelelő netes hozzáférési pontot - ha az automatikusan nem történik meg -, de nem ördöngősség az, egy perc az egész!

[ Szerkesztve ]

(#18597) Kabu válasza kali (#18596) üzenetére


Kabu
tag

Szuper, nagyon szépen köszönöm :)!

(#18598) kali válasza Kabu (#18597) üzenetére


kali
legenda

arra figyelj, hogy a kimenő hívás elég drága lenne (123 ft/perc minden irányban), ha véletlenül csinálnál olyat!
amúgy nincs mit! :)

[ Szerkesztve ]

(#18599) Daffni2 válasza kali (#18598) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem adat kártyával még véletlenül sem lehet hívást kezdeményezni.

SMS küldés- fogadás lehetséges, bár a küldés igen drága.

"Aki ad,az nyer"

(#18600) kali válasza Daffni2 (#18599) üzenetére


kali
legenda

pedig lehet ám! :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.