Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) AMD Power válasza #04441088 (#18450) üzenetére


AMD Power
titán

Nem. Ez egy célzott kérdés volt a T-Mobile "felé".

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18452) lafaty80 válasza zoli62 (#18448) üzenetére


lafaty80
őstag

Írtam, telenorostól :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18453) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Azt látom a My T-Mobile-ban, hogy a Go!Net M internetcsomagom aktiválási dátuma a következő:
2012.05.01

Jól emlékszem, hogy a 90 Ft-os kedvezményes havidíj az aktiválás hónapjára plusz két teljes hónapra érvényes?

Azaz nekem július 31-ig él a kedvezmény, és ráérek aznap visszaváltani, nem?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18454) St3ven válasza St3ven (#18453) üzenetére


St3ven
addikt

Tovább bonyolítja a kérdést a következő oldalon található infó:

A Go!Net havidíjkedvezmény-akció 2011. október 1-jétől 2012. június 30-ig érvényes.

Akkor akárhogy is nézem, ez azt jelenti, hogy a következő hónapra már nem vehetem igénybe a kedvezményt?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18455) Nietzsche_ válasza St3ven (#18454) üzenetére


Nietzsche_
tag

1, A holnapi nappal meghosszabbításra fog kerülni az akció.
2, Abban az esetben, ha le is járt volna, akkor is a promóció kiírási feltételei szerint neked végig 'ketyegett' volna a promóció. És igen, jól emlékszel: havidíjasnál az aktiválás hónapjára és ezen felül két teljes hónapra szól a promóció (dominónál kétszer 30 nap)

(#18456) St3ven válasza Nietzsche_ (#18455) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi! :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18457) barnam_


barnam_
nagyúr

MédiaMánia S előfizetésem van, ebben van 500MB mobilnet is. Az APN-ek közül mindegy melyiket használom? Mert a wnw nevű egy fokkal mintha gyorsabb lenne, és a ping az jóval kevesebb (~200ms - ~300ms).

(#18458) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Valaki nem tudja miért tünt el a hamarosan kapható készülékek közül a HTC one S? Akkor nem fogják forgalmazni vagy csak csúszik?

(#18459) JulesC válasza bozsozso (#18458) üzenetére


JulesC
tag

Általában mennyi ideig vannak a telefonok "hamarosan megjelenő készülékek" listáján? LG Optimus 4X-re fáj a fogam.. :)

(#18460) t-bali3 válasza bozsozso (#18458) üzenetére


t-bali3
senior tag

Elég érdekes, hogy csak úgy eltűnt...kb ennyire lehet komolyan venni azt a listát.

(#18461) lafaty80 válasza t-bali3 (#18460) üzenetére


lafaty80
őstag

Egy ideje figyelem azt listát, és eddig rendben volt, tehát ha oda felkerült valami az meg is jelent.

(#18459) JulesC: Ez már mindkettőtöknek. Nézzetek be a teló topic-jába, elég érdekes hírek fejlemények vannak a teló körül, nem csodálom hogy leszedték: topic

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18462) dedike válasza barnam_ (#18457) üzenetére


dedike
addikt

Tudtommal lényegtelen melyiket használod. Ha az jobb, akkor használd azt! ;)

(#18459) JulesC:

Teljesen változó, van ami fel sem kerül, van, ami heteket tölt ott.

(#18460) t-bali3:

Sajnos az ott szereplő információk tájékoztató jellegűek, bármikor előfordulhat benne változás!

Jó szerencsét!

(#18463) barnam_ válasza dedike (#18462) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a méréseket EDGE alatt végeztem, mivel legtöbbet ezen használom a telefont :)
Oké, akkor marad wnw-n.

(#18464) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
kérdés
mozaik XS csomagom van
Azt mondták hogy fix 3k és ha ezt lebeszélem akkor csak akkor tudnék telefonálni ha feltölteéném a kártyám, a net meg ugye korlátlan
biztosítást kötöttem a telefonra és az 600 Ft erre kaptam a számlát 4500 Ft ról
felhívtam a t-mobilosokat azt mondta a csaj hogy ilyen nincs hogy fix lebeszélhetőség van de akkor se értem mivel a my t-mobilba azt irja hogy Aktuális havi forgalom (nettó): 2 830 Ft
Akkor miért 4500 at kéne befizetnem?

Xbox One: bandymnc

(#18465) DS39 válasza bandi0000 (#18464) üzenetére


DS39
nagyúr

ha lebeszéled a havidíjat, utána is tudsz beszélni nem kell feltölteni, de értelemszerűen az a 3000 Ft felett számolódik.

az összeg amit írsz nettó, tehát még rá kell számolni a 27%-os áfát.

[ Szerkesztve ]

(#18466) kungzi válasza bandi0000 (#18464) üzenetére


kungzi
veterán

ha túllépted a 3k-s mennyiséget, akkor azt pluszba kell fizetni. 3k az alap, ez lebeszélhető, ha nettel vagy mással túlléped a 3k-t akkor hozzáírják

(#18467) bandi0000 válasza kungzi (#18466) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hát köszönöm jó tudni jó buzik mert nem igy mondták nekem szóval akkor annyit kell tennem hogy nem átlépni a netto 3000 et és kész
de abba amit irnak hogy netto mennyi abba benne van a net is hívás sms stb?

Xbox One: bandymnc

(#18468) barnam_ válasza bandi0000 (#18467) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tanulság: nem azt kell elhinni, amit mondanak, hanem amit olvasol...
Mert a T oldalán a Mozaik díjcsomagnál szó nincs arról, hogy ha eléred a keretet, utána csak akkor tudsz telefonálni, ha feltöltöd az egyenleged. Az a Fun Aranytárskártya díjcsomag.

(#18469) bandi0000 válasza barnam_ (#18468) üzenetére


bandi0000
nagyúr

és amúgy van olyan lehetőség hogy akkor lekorlátozzák a hívásokat hogy egy adott összegnél ne lépjem túl?

Xbox One: bandymnc

(#18470) barnam_ válasza bandi0000 (#18469) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem hiszem, meg hülyék is lennének ha engednék.
Akinek előfizetése van, legyen annyi felelősségérzete, hogy kordában tudja tartani a hívásait :)

De ha egy hónapban csak fix három ezret akarsz telefonálni, miért nem kártyás csomagod van?

(#18471) bandi0000 válasza barnam_ (#18470) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem az volt a lényeg igy olcsóbban kijött a telefon meg ugye a kapcsolat pontokat is gyüjtöm
meg igy van netem is szóval első körben jól hangzott :D

Xbox One: bandymnc

(#18472) barnam_ válasza bandi0000 (#18471) üzenetére


barnam_
nagyúr

Első körben mindig jól hangzik, csak mikor fizetni kell, akkor már nem annyira ;]

(#18473) bandi0000 válasza barnam_ (#18472) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hát igen de az ilyenekből tanul az ember majd megpróbálok 2000 alatt maradni és akkor elvileg nem lépem át a 3k-s limitet :D és akkor remélem marad a havidij

Xbox One: bandymnc

(#18474) dedike válasza bandi0000 (#18464) üzenetére


dedike
addikt

Egy kis olvasnivaló az aktuális egyenlegről, 1430 klaviatúrájából. :)

Jó szerencsét!

(#18475) Nordik


Nordik
őstag

Mozaik XS díjcsomagom van. Miért írja a My T-Mobile, hogy az Ön jelenlegi díjcsomagja: Go!Net Alap, mikor rámegyek arra az opcióra, hogy "Szeretne még többet internetezni? Válasszon mobilinternet díjcsomagjaink közül"?

(#18476) 1430 válasza Nordik (#18475) üzenetére


1430
senior tag

Mert a Mozaik díjcsomagoknál a Go!Net Alap biztosítja a benne foglalt forgalmi keretet.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18477) Nordik válasza 1430 (#18476) üzenetére


Nordik
őstag

Köszöntem! :R

(#18478) werszomjas


werszomjas
őstag

Valaki küldött már vissza 8 napon belül telefont a T-mobile-nak?

Azt írják 30 nap mire visszajut a pénzem, ez mindig ennyi idő, vagy ez csak egy maximális idő, tehát hamarabb is várható a pénz? (1 hete küldtem vissza)

Személyesen adtam le egy T-pont üzletben, de nem kaptam semmi igazolást, csak a T-mobile Webshop visszáru kísérőlevélből egy másolatot.

Kicsit hülyén érzem magam, hogy elküldtem a telefont, de sehogy sem tudom bizonyítani, hogy tényleg elküldtem, és a dátumot sem, hogy mely napon, a kísérőlevélen ugyanis nincs dátum, csak az adataim, meg hogy mit küldtem vissza. :R

Van valakinek személyes tapasztalat ilyen téren? :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#18479) kali válasza werszomjas (#18478) üzenetére


kali
legenda

hamarabb is várható!
a 30 nap a maximum, amely intervallumon belül kötelesek visszatéríteni az összeget!
link

[ Szerkesztve ]

(#18480) lafaty80 válasza werszomjas (#18478) üzenetére


lafaty80
őstag

Én 29.-én adtam le a T-pontban. A hölgy mondta hogy másnap küldik fel belső postával. Ma hívtam őket telefonon és csak annyit tudtam hogy náluk nincs, vicc.

A helyi T-pontot persze nem lehet felhívni csak személyesen felkeresni. De a melóm miatt nem tudok beérni az idióta nyitva tartásuk miatt.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18481) werszomjas válasza lafaty80 (#18480) üzenetére


werszomjas
őstag

Te kaptál valami papírt / igazolást arról a T-pontban hogy leadtad a telefont?

(#18479) kali > köszi, akkor max 30 nap :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#18482) lafaty80 válasza werszomjas (#18481) üzenetére


lafaty80
őstag

Kísérőlevelet. De arra ráírattam a leadási dátumot, mivel 8. nap du-án adtam le (pontosabban 9.nap -> 8. munkanap)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18483) t-bali3


t-bali3
senior tag

Sziasztok!

Az SII árát feltúrták megint? Mintha múlthéten még csak 115 lett volna, alap 2 éves előfizuval...így aztán várhatom, hogy benézzen 100 alá :(

(#18484) 1430 válasza t-bali3 (#18483) üzenetére


1430
senior tag

Valahol meg kell spórolni a telefonadót. ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18485) dedike válasza 1430 (#18484) üzenetére


dedike
addikt

Na ezt pont úgy írtad, mintha köze lenne a két dolognak egymáshoz.... :P ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18486) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
akkor mi van ha a my t-mobilba jelzi hogy már meg van az összeg amit be kell fizetnem és nem kaptam még számlát?
Vagy van olyan hogy az otp-n keresztül befizetem akkor ha emgkapom véletlen a számlát mit csináljak vele?

Xbox One: bandymnc

(#18487) dedike válasza bandi0000 (#18486) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Ha csekket is kapsz a számla mellé, akkor fizesd ki nyugodtan, de a My-T felületén.
Ellenben, ha csoportos beszedéssel fizeted, akkor várj a sorodra... :K

Egyébként 10-éig ne aggódj a számla miatt! :N

Jó szerencsét!

(#18488) bandi0000 válasza dedike (#18487) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jah jó köszönöm akkor majd várok még

Xbox One: bandymnc

(#18489) dedike válasza bandi0000 (#18488) üzenetére


dedike
addikt

Különben a fizetési határidő is szerepel a számla sorában. Nekem mindig aznap vonja a legnagyobb hazai pénzintézet. :K

Jó szerencsét!

(#18490) barnam_ válasza bandi0000 (#18486) üzenetére


barnam_
nagyúr

Vagy van olyan hogy az otp-n keresztül befizetem akkor ha emgkapom véletlen a számlát mit csináljak vele?
Fizesd be még egyszer... :DDD

A papíros számlát mindig kiküldik, ha az van beállítva, függetlenül attól hogy csekken vagy neten fizeted. Nekem emailben jön a számla (mivel neten fizetem), kényelmes hogy nem kell rakosgatnom a számlákat, viszont idegesítő hogy nem jár hozzá részletes magyarázat, csak fizetős szolgáltatásként érhető el :(((

(#18491) dedike válasza barnam_ (#18490) üzenetére


dedike
addikt

Fizesd be még egyszer...

Ne akarj neki rosszat! :P

Levelezés, meg mire visszautalják... :(

Különben milyen részletes magyarázatra gondolsz? :U

Jó szerencsét!

(#18492) barnam_ válasza dedike (#18491) üzenetére


barnam_
nagyúr

A papíros számlán fel van sorolva mikor milyen számokat hívtam (20-30-70-vezetékes), mennyi sms-t küldtem, mennyit neteztem. Ezt hiányolom az e-számlából.

(#18493) kali válasza barnam_ (#18490) üzenetére


kali
legenda

nekem banki átutalás van beállítva, e-mail útján kapom az értesítést a számláról, és amikor jön adott e-mail, akkor belépek a my t-mobile felületére, és ott megnézem - ingyen - a részéletes számlát!
bár már most is látom a befizetendő összeget és a befizetési határidőt, de a részletes számla csak akkor jelenik meg, ha jön az e-mail útján történő értesítés a számla elkészültéről!

(#18494) Nietzsche_ válasza kali (#18493) üzenetére


Nietzsche_
tag

Magánszemélynek nem csak elektronikusan, hanem havi egyszeri qlkalommal nyomtatott formában is ingyenes a részletes szla. Jogi személynek elektronikusan ingyenes (ha kéri ezt a szolgáltatást) nyomtatott formában viszont díjazott tétel (havi 1000 Ft)

(#18495) barnam_ válasza kali (#18493) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem tudom hogyan, de én ezt eddig nem vettem észre :B Az maradt meg bennem, hogy ezért fizetni kell, így nem is kerestem.

(#18496) zoli62 válasza barnam_ (#18492) üzenetére


zoli62
addikt

Nem használod ezt ?[link]

(#18497) barnam_ válasza zoli62 (#18496) üzenetére


barnam_
nagyúr

Soha nem hallottam még róla :B De eltettem a kedvencek közé :R

(#18498) kali válasza Nietzsche_ (#18494) üzenetére


kali
legenda

*.pdf formátumban néztem meg, illetve mentettem le, a lényeg, hogy adott a részletes számla elektronikus formában is!

(#18499) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a T-mobile-nál lehetséges-e mindössze két hónapra internetet vásárolni külföldi használatra laptopra?

Ha igen, akkor melyiket ajánljátok?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#18500) barnam_ válasza LallerHUN (#18499) üzenetére


barnam_
nagyúr

Külföldön mért a T-s netet akarod használni (mivel a mobilnet roamingban nem olcsó mulatság)?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.