Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) puskas1993


puskas1993
tag

Sziasztok.

Most szeretnék venni egy telefont a T-Mobiletól és azt szeretném megkérdezni, hogy a régi készülékemet beveszik-e és ha igen akkor mennyiért? Ja és persze milyen állapotban kell lennie?
Ezt csak azért kérdezem itt, mert eddig még nem válaszoltam a mailemre és jelenleg szabad ügyfélszolgálatos sincs.

(#17802) Vangelis válasza immi77 (#17800) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet még leesik az véletlenül.

Bárkivel megeshet,.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17803) slice14 válasza immi77 (#17800) üzenetére


slice14
veterán

Én egy Omnia W-t vettem, és vásárlásnál nem vettem észre a burkolat hibát. Ami gyári hibának néz ki. Most csücsül a teló a Samu-nál, remélem megcsinálják.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17804) Yooha


Yooha
aktív tag

Erre nem találtam választ:
Ha Pick Pack pontba kérem, akkor a "szállítás alatt" esetén még a boltba utazik a telefon, vagy már ott van? És mi lesz a következő állapot?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#17805) immi77 válasza slice14 (#17803) üzenetére


immi77
tag

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valakinek ilyen forma biztosítási ügyintézési tapasztalata. Mennyire akadékoskodnak a szervizesek?
Tudom, hogy amíg működik, addig inkább csak esztétikai probléma, de engem roppant mód zavar, főleg, hogy érzem a repedést, amikor használom az érintőképernyőt.
Vagy tényleg meg kellene várnom ;], amíg leesik annyira, hogy nem működik?

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#17806) puskas1993 válasza Yooha (#17804) üzenetére


puskas1993
tag

Ekkor már a futárnál van a készülék.

(#17807) Yooha válasza puskas1993 (#17806) üzenetére


Yooha
aktív tag

De már egy napja? Nem ilyen nagy az ország! :) És a Pick Pack pontba is futár hozza?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#17808) dedike válasza puskas1993 (#17801) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Nem, a régi készülékedet nem veszik "be". Ez alól akkor van kivétel, ha éppen van ilyen akció. (Legutóbb ez tavaly, a Lumia 710 és 800 bevezetésénél volt egy ideig.)

Yooha:

GLS csomagkövető. Itt is megpróbálhatod az ellenőrzést, bár nem tudom ez ad-e eredményt. A rendelésszám elé a 0006-ot is írd be.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17809) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Tegnap este 5 órakor rendeltem egy dominós telót nem hívott meg senki de már az van írva hogy szállítás alatt. Azt szeretném én megtudni hogy mielőtt ide ér a futár felhív előtte vagy meg lehet oldani hogy felhívjon? :)

(#17810) dedike válasza imcsoo (#17809) üzenetére


dedike
addikt

A rendelés során volt egy ablak, ahová beírhattad volna a kívánságodat. Ott tudtad volna ezt megadni. Mivel szállítás alatt van, ezt már pótolni nem tudod.

(Mondjuk más kérdés, hogy én is beírtam ezt már többször is, de a futárra rákérdezve, ő azt mondta, ezeket az üzeneteket ők nem kapják meg.)

Jó szerencsét!

(#17811) Debesq


Debesq
tag

Megjött a telóm szerencsére. Domino 5 csomagos kártyám van. Netet egyből tudnom kéne használni? sms-t is küldtem, hogy legyen GoNet M, és válaszba jött hogy bekapcsolták. Mégse tudok netezni. Ilyenkor mi a teendő?

(#17812) imcsoo válasza dedike (#17810) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Oda nem írtam semmit :( De telefonszámomat megadtam rendelésnél..
Holnap egész nap itthon lesz édesapám de ha én pont nem lennék itthon akkor 5-10 percet ugye tud várni a futár? :) Mert vater nem nagyon ért hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#17813) 1430 válasza balagedebr (#17799) üzenetére


1430
senior tag

Az Optimus Black júniustól nem kapható. Ezeketből vissza szokta kérni a központ a maradékot az üzletekből és a WebShopra teszik fel. Szóval még megérheti felvenni készletértesítőre, de lehet sokat kell várni vagy már nem is lesz. Ha "sürgős" nézzél másik készüléket.

immi77
Szerintem nem a keresztbe repedt kijelzőre gondolnak az idézett részben, inkább csak olyasmire, mikor például megkarcolódik a hátlap vagy lepattan egy rész a burkolatból. ;)
A szervizesek nem akadékoskodnak, mert előbb fel kell hívnod egy 80-as számot, és ha kapsz kárszámot, akkor a szervizes már nem kötözködik.

Yooha
A csomagod nyomon követheted a www.pickpackpont.hu oldalon, ahol a csomagkód a pc0000001478xxxxxxx, ahol az xxxxxxx a 7 jegyű WebShop rendelési azonosítód. Amúgy ha vidéki PPP-ba kéred a szállítást, az 2 munkanap.

imcsoo
Ma délután került a szállítóhoz, holnap viszik ki, és a GLS oldalán tudod nyomon követni holnap hajnaltól a 0006xxxxxxx csomagkóddal, ahol az xxxxxxx a 7 jegyű rendelési azonosítód.
Fel is hívhatod holnap a 06-1/802-0265-ös számon a GLS-t, ha egyeztetni szeretnéd a kiszállítás várható időpontját.

Sky94
Ha van szolgáltatásod és jók a készülékbeállítások (ez nyilván adott, ha T-mobile-tól vetted), akkor mennie kellene. Mennyire "gyorsan" próbálkoztál? Mert az első fizetős tranzakcióval aktiválod a számot, és eltarthat pár percig, míg minden szolgáltatás rendelkezésre áll. Már működik?

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17814) dedike válasza Debesq (#17811) üzenetére


dedike
addikt

Esetleg egy ki-bekapcs...

Jó szerencsét!

(#17815) Debesq válasza dedike (#17814) üzenetére


Debesq
tag

köszönöm. egy kicsit bepánikoltam, hogy új azt már is sz.r :) kikapcs-be és már jó is volt. semmi gond nincs már :W

(#17816) balagedebr válasza 1430 (#17813) üzenetére


balagedebr
tag

Ismét köszönöm a választ!

Olyan kérdés merült fel még bennem, hogy az akciós készüléklista első oszlopában mutatja, hogy lehet ezeket a telókat részletre is venni. Erre bárki jogosult? Kell még valami plusz papír hozzá, vagy csak a céges flotta belépéses munkáltatói igazolás, és készülék választáskor mondom, hogy részletre szeretném venni? Vagy hogy működik ez?

(#17817) dedike válasza balagedebr (#17816) üzenetére


dedike
addikt

Legutolsó infóm szerint flottához nincs részletfizetéses telefon...

Jó szerencsét!

(#17818) immi77 válasza 1430 (#17813) üzenetére


immi77
tag

Köszönöm a válaszodat!

Akkor biztosítás ügyben holnap futok egy kört. :R

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#17819) 1430 válasza balagedebr (#17816) üzenetére


1430
senior tag

Nem kell több papír, de lehet több lesz az előleg (ha kérnek egyáltalán előleget), ha részletre vásárolsz.

dedike
Előfordulhat olyan flotta, ahol nem vehetnek akciós készüléket > mert nem írhatnak alá hűséget, de eddig csak egy ilyennel találkoztam az évek során, ami ráadásul már nem is aktuális, mert a legutóbbi megállapodás megújításakor ezt a megkötést eltörölték. Szóval az alap akciós árlista alapján lehet készüléket venniük, akár részletre is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17820) balagedebr válasza 1430 (#17819) üzenetére


balagedebr
tag

Köszi a választ! Akkor próbálkozunk :)

(#17821) n@p@lm válasza dedike (#17817) üzenetére


n@p@lm
őstag

de van, anno én is úgy vettem a defyt.

(#17822) dedike válasza 1430 (#17819) üzenetére


dedike
addikt

Jó ezt tudni! Köszönöm! :K :R

n@p@lm:

Neked is! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17823) Nordik


Nordik
őstag

1 éve kötöttem hűséget sima 2 éves hűséget, 1 év Gonet L hűséggel. Az 1 év a holnapi napon jár le.

Gondoltam egyet és megpróbáltam lemondani már ma a My T-Mobile felületen és engedte. Ez miért van? Nem lesz ebből gond, hogy hűség előtt 1 nappal lemondtam? Vagy egyébként nem is engedné? :U

(#17824) 1430 válasza Nordik (#17823) üzenetére


1430
senior tag

Engedi, illetve az Előfizetés testreszabása / Mobilinternet menüpontban ha módosítasz, egy figyelmeztetést ír ki, de ez mindenkinek megjelenik:

A "további információ" alatt nem tudom, hogy megjelenik e a hűség, mert nincs olyan ismerősöm, akinek lenne ilyen hűsége, ezen a példaszámon pedig nem reagál a kattintásra...
Amúgy ha holnap lejár a netre a hűséged és már ma kikapcsoltad, akkor nem fognak érte problémázni. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17825) Nordik válasza 1430 (#17824) üzenetére


Nordik
őstag

Nem jelenik meg.

Gyorsan felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták ebből nem lesz probléma. Egyébként gyorsan vissza is aktiváltam. :)

2011.06.08-án kötöttem a hűséget, most átváltotta nekem a Mozaik XS-re, amit szerettem volna és azt mondta a holnapi napon már nyugodtan le lehet mondani a GoNet-et.

De lehet inkább megvárom a holnap utánt, nehogy 1 nap miatt a nyakamba sózzanak valami kötbért vagy mittomén, bár azért ennyire csak nem szemét cég a T. :)

Egyébként így, hogy most Mozaik XS és Gonet is van egybe, így hogyan fogy az adatmennyiség? Először a Mozaikból? Nem gond egyáltalán, hogy a kettő díjcsomag együtt van most aktiválva?

(#17826) imcsoo válasza 1430 (#17813) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Köszönöm :R Holnap fel is hívom a futárt hogy mikortól jöhet :)

(#17827) oosaki_nana


oosaki_nana
csendes tag

Sziasztok!
Lehet, hogy butaságot kérdezek, vagy már más kérdezte, de nem találtam választ sem itt, sem a T honlapján. Na szóval... Olyan problémám van, hogy még anno vettem egy telót előfizuval, hűséggel, minden széppel-jóval.... Aztán mostanra már beleuntam, hogy hol megérkezik a számla, hol nem, a csoportos beszedési se működött rendesen, szóval jó lenne átváltani kártyásra, de úgy, hogy a szám megmaradjon, ezt már ismeri mindenki.... Megoldható ez valahogy?

(#17828) Frozzy válasza oosaki_nana (#17827) üzenetére


Frozzy
őstag

szvsz megoldható de ehez mindenképpen be kell menned egy t-mobile szaküzletbe! :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#17829) oosaki_nana válasza Frozzy (#17828) üzenetére


oosaki_nana
csendes tag

Ó, köszönöm a gyors választ ^^ Az már amúgy is tervben volt, akkor jó, ha egyben ezt is megcsinálják ^^ Még egyszer köszi :) :)

(#17830) Frozzy válasza oosaki_nana (#17829) üzenetére


Frozzy
őstag

Szivesen! remélem sikerrel jársz :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#17831) .bruszli. válasza oosaki_nana (#17827) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ha már lejárt a hűségidőd,akkor minden további nélkül válthatsz Dominora.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#17832) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Ha az osztrák T-ben veszek egy prepaid telefont, azt tudom majd itthon is használni magyar T-s SIM-mel?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17834) ANDROID??? válasza oosaki_nana (#17829) üzenetére


ANDROID???
addikt

Amennyiben dominóra váltod az előfizt, annak lehet lesz költsége.
Már elérhető a távszla szolgáltatás, és azzal nincs olyan gond, hogy nem érkezik meg a "csekk"...

(#17835) Pug


Pug
veterán

Na megrendeltem a Jekod tokot fóliával, 1995 Ft-ot csak megért :)

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17836) Pug válasza Pug (#17835) üzenetére


Pug
veterán

bazzzz, sorry
ezt nagyon nem ide akartam :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17837) zolikum


zolikum
csendes tag

Sziasztok,

vázolnám a helyzetem:
2010. augusztusában vettem egy telót, 2 év hűséggel. Mix díjcsomagom van+GoNet, összesen fizetek 4350-Ftot. Aranykártyás vagyok.

Szeretnék készüléket cserélni, és egyben módosítanám a díjcsomagomat is, Mozaik S-re (5000Ft-os havidíj).

Webshopban bejelentkezés, készülék és díjcsomag kiválasztása után nem enged tovább a rendszer, csak annyit ír, hogy "Hiba!".

Én csinálok valamit rosszul (le kell modani a GoNet-et?, nem válthatot felfelé díjcsomagot hűségidő alatt?), vagy a rendszer problémázik?

válaszokat előre is köszönöm!

(#17838) Nordik válasza zolikum (#17837) üzenetére


Nordik
őstag

Sim cserével jár a művelet.

Be kell fáradnod egy T Pontba. :)

(#17839) n@p@lm válasza Nordik (#17838) üzenetére


n@p@lm
őstag

miért jár sim cserével?

(#17840) Nordik válasza n@p@lm (#17839) üzenetére


Nordik
őstag

Nemtudom, de barátnőm ugyanígy váltott és SIM cserével járt.

(#17841) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Várható vajon fehér sony live with walkman ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#17842) Nordik


Nordik
őstag

2011.06.08.-án kötöttem 1 év hűséget a GoNet! L díjcsomagra. Mikor mondhatom le? Már ma vagy csak holnap? :)

(#17843) jenko


jenko
tag

Sziasztok!
Kérdésem, hogy T-s mozaik xs esetében korlátozhatják-e a VOIP kliensek használatát mobilnettel? Vodánál asszem matrix 1-2 esetében igen. T oldalán ilyen infot nem találtam.

(a topikban visszaolvasva sem találtam erre választ, de ha mégis volt erről szó akkor bocs)

Gyors választ/linket előre is köszönöm.

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#17844) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!
Még május elején vettem egy telefont. Előfizetéssel, részletre. De a csekk még nem jött meg. Mire várható általában? Mert, ha "elfelejtették" kiküldeni, és már itt kéne lennie úgy befizetem a neten keresztül..

+ Még egy kérdés:
Jelenleg egy olyan díjcsomagban vagyok, hogy pár emberrel ingyen beszélhetek.
Tegyük fel, ha az egyikük külföldre megy, akkor én őt ingyen hívhatom, csak ő fizet a hívásfogadásért? Mert nincs kikötve, hogy belföldi hívásra lenne korlátozva. Vagy ez, hogy működik pontosan?
--
Én hívok egy magyar T-s számot, aki külföldön tartózkodik, akkor a hálózaton belüli tarifák érvényesülnek elvileg nem? Szóval itt a 0 Ft. Odaát meg a 30 valamennyi.

(#17845) dedike válasza ANDROID??? (#17834) üzenetére


dedike
addikt

Pontosan. 2700 magyar forintot fognak kérni a váltáskor, ami teljes egészében felhasználható.

#17839n@p@lm:

Mix és Fun díjcsomag esetén a díjcsomagváltás mindig SIM cserével jár, mert ezek speciális díjcsomagok, egyesítik az előfizetés és a feltöltőkártya előnyeit. (Bár azt hiszem a kettő váltogatható egymás között SIM- csere nélkül.)

#17842Nordik:

Ma már nyugodtan, de ezt már 1430 írta tegnap.

#17843jenko:

Én úgy tudom, hogy igen, de még nem hallottam senkit e miatt panaszkodni.

#17844Dicker:

A napokban meg kell érkezne a számlának! Ha nem érkezne, hívd a 1430-at!
Igen. Ha Te hívod, neked az ingyen van a roaming díját a hívott fizeti. (Neked nem kell tudnod, hogy ő külföldön van.)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17846) blueye válasza jenko (#17843) üzenetére


blueye
veterán

Gyakorlati tapasztalat hogy nem korlátozzák.

(#17847) jenko válasza blueye (#17846) üzenetére


jenko
tag

Köszönöm, akkor megyek a ZTE tepsiért t-be mozaik xs-sel. Másik versenyző a Huawei G300 lett volna (ami jobb telefon) a vodánál, de leheletnyivel magasabb havidíjjal és kevesebb havi MB-tal, továbbá a honlapon egyértelműen hivatkozott voip korlátozással kis összegű havidíj esetén.

Gyakorlatban zavaró-e a kisebb 3G lefedettség, ha alapvetően vidéki nagyvárosban (T-mobile térképén fedett) és főútvonalak mentén autóban használnám?

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#17848) blueye válasza jenko (#17847) üzenetére


blueye
veterán

Ott nem zavaró. De ha letérsz kis falvak felé akkor csak az EDGE marad. Igaz Viber nekem azzal is működött.
Nézz el ide: viber_ingyen_telefonalas_a_mobilodon

(#17849) tomy86


tomy86
addikt

Rossz helyre ment :B

[ Szerkesztve ]

(#17850) 44kos


44kos
tag

Hali!

Ma köttettem mobilnetet, kemény 2500ft-os havidíjjal, és valami hitelképességi vizsgálati papírt alá kellett írni. Ez mire kell nekik egy 2500ft-os tétel esetén?
Ahhoz, hogy utána az eladó "szabályosan" kérdezhesse meg, hogy mennyi a szüleim havi nettó jövedelme(diák vagyok, ők fogják fizetni), vagy esetleg valahol utánam kérdeznének?
Ennyi fölösleges kapacitásuk van, hogy ilyen bizbasz 2500ft-s tételek előfizetői után nyomozgassanak?
Bezzeg amikor költöztünk, az átkötés miatt 1hónapig kellett őket b@sztatni, hogy jöjjenek már.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.