Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) St3ven válasza metaksza (#17300) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor valószínűleg nem is fognak hívni, csak hozza a futár a cuccot.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17302) club1 válasza raziel01 (#17299) üzenetére


club1
veterán

Ezek szerint téged még nem vágott át/szívódott fel ismerősöd... Néha még családon belül is előfordul.

(#17303) metaksza válasza St3ven (#17301) üzenetére


metaksza
tag

a weboldal azt írja,hogy jóváhagyás alatt.
Nyáron rendeltem tőlük,akkor is hívtak. Csak utána visszamondtam 8 napon belűl,majd fél éves pereskedés,szóval szerintem nem szeretnek. :D

(#17304) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok!
T-mobile családbarát kedvezmény működik akkor is ha az egyik fél pl: Németországban tartózkodik?

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#17305) St3ven válasza metaksza (#17303) üzenetére


St3ven
addikt

Na az kemény.

Nem tudjátok, működik még a Domino Web kedvezmény? Amikor feltöltöm talán 3000 Ft-tal és jóváírnak plusz 1500-öt, vagy valami ilyesmi, az összegekben nem vagyok biztos, de a honlapon nem találtok erre vonatkozó információt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17307) Varszegig válasza St3ven (#17305) üzenetére


Varszegig
veterán

tegnap kérdeztem rá, és 1430 válaszolt is, egy oldalt kb. visszalapozol. max kettőt:)

(#17308) krisztian112


krisztian112
senior tag

Azt megtudná mondani valaki, hogy a T-mobile 2 év hűség aláírásával 18.hónap utána telefonvásárlás miylen árképzéssel van? Mert ugye drágábban adják úgy a telót mintha lejárt volna.

Huawei P10 lite

(#17309) St3ven válasza Varszegig (#17307) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi, megvan, viszont a kérdésfeltevés ezen részében erősen kételkedem:

a domino web feltöltési akcióban (feltöltök min. 3000-et, és kapok 3000 ft extra egyenleget) a leírás szerint jún. 30-ig kell elhasználni

50% lenne a kedvezmény? Ezzel kapcsolatban még megvárom a válaszokat, nehogy feltöltsem 3000-rel, aztán valójában csak 5000-től adnak bónuszt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17310) zoli62 válasza 1430 (#17285) üzenetére


zoli62
addikt

Miért mindhárom magyar hálózatban?

(#17311) Varszegig válasza St3ven (#17309) üzenetére


Varszegig
veterán

"Feltöltési akció

Töltsd fel minimum 3000 Ft-tal Domino Web egyenleged
és 3000 Ft plusz leforgalmazható egyenleget adunk!

Egyenlegfeltöltés honlapunkon"

(#17312) St3ven válasza Varszegig (#17311) üzenetére


St3ven
addikt

Na látod, ezt nem találtam sehol. Kösz. Ez így akkor rohadtul megéri. Lehet feltüöltöm kétszer is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17313) Varszegig válasza St3ven (#17312) üzenetére


Varszegig
veterán

csak arra figyelj, hogy az extra csak június végéig használható el.

(#17314) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Like díjcsomagom van és 3 számmal ingyen beszélek, de a telefonadó miatt majd velük is 2 Ft-ért fogok. Ezt majd levonja az 1500 Ft-os lebeszélhetőségből amit hálózaton belül használhatok föl vagy pluszba megy a számlára?

(#17315) St3ven válasza pana0017 (#17314) üzenetére


St3ven
addikt

A jogszabály szerint nem te vagy az adóalany, szóval a percenkénti 2 Ft-os tételek a szolgáltatót terhelik, és neki is kell őket befizetni az államnak.

@Varszegig
Most 2000 Ft az egyenlegem; ha feltöltöm 3000-rel, és kapok hozzá további 3000-et, akkor az utóbbi (a 3000-es kedvezmény) fog elkezdeni ketyegni, jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17316) club1 válasza pana0017 (#17314) üzenetére


club1
veterán

Az adó a szolgáltató oldalán keletkezik. Hogy ő hogyan hárítja tovább, az ő dolga. Sejtésem szerint nem lesz része az előfizetési díjnak az adótartalom (így nem is lesz lebeszélhető), de a részletek május legvégén/június legelején fognak megjelenni egy új ÁSZF közlemény formájában...

(#17317) pana0017 válasza St3ven (#17315) üzenetére


pana0017
senior tag

De nem úgy volt a törvény, hogy a magánszemélyeknek 700 Ft? Én értelmeztem akkor félre? Ezt a változást a szolgáltató akkor csak úgy tudja behajtani rajtunk, ha emeli a percdíjait?

(#17318) St3ven válasza pana0017 (#17317) üzenetére


St3ven
addikt

Változott a végszavazásra a javaslat, de igen, a 700 Ft - akarva-akaratlanul - benne maradt, hogy azzal a szolgáltató mit kezd, neked azzal nem kell foglalkozni.

Egyébként én is percdíj-emelésre számítok.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17319) Varszegig válasza St3ven (#17315) üzenetére


Varszegig
veterán

igen, tegnap én ezt a választ kaptam.

(#17320) St3ven válasza Varszegig (#17319) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi, valami ilyesmit hámoztam ki én is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17321) dedike válasza blueye (#17294) üzenetére


dedike
addikt

...lassan ingyen van... ;]

..vagy jön az SGS 3, s nem akarják, hogy rajtuk maradjon... :Y

(#17303) metaksza:

Legyél türelemmel, általában 3 munkanapon belül hívnak vissza, hogy elkérjék a szükséges okmányokat.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17322) metaksza válasza dedike (#17321) üzenetére


metaksza
tag

Köszönöm,remélem holnap sort kerítenek erre,és pénteken már a kezemben lesz a készülék. :)

(#17323) 1430 válasza pingwin011 (#17290) üzenetére


1430
senior tag

Annyit tennék hozzá club1 válaszához, hogy az EU-ban csak akkor megy a mobilnet, ha valamelyik EU adatcsomagot aktiválod (és van aktív belföldi adatcsomagod, de ez nálad nyilván adott). Az EU GPRS-t (ami 61 Ft/10 KB) akár most is aktiválhatod, bár ha ez az ár megfelel, akkor az EU GPRS LIMIT-et javaslom, mert ott legalább 28 MB-nál lekorlátoz, hogy ne kapj infarktust a számla láttán. Travel & Surf csomagot viszont csak akkor aktiválj, mikor már kint vagy.

metaksza
3 munkanapon belül fognak felhívni (akkor is, ha van már előfizetésed). Ha megnézed a rendelésed a WebShopban, tolódott a várható szállítási dátum is (legalábbis így kéne legyen).

St3ven
Itt van.
Jól gondolod.

zoli62
Mert a készülékletiltás - függetlenül annak okától - átmegy a másik két hálózat felé is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17324) kojenci87


kojenci87
csendes tag

Sziasztok!

Like díjcsomagban vagyok hűség nélkül (díjcsomagon és előfizetésen sem) és szeretnék venni részletre egy telefont, az online felület azonban nem ajánlja fel, csak új előfizetés esetén.
Nem tudjátok véletlen, hogy miért nem lehetséges?

Köszönöm!

(#17325) metaksza válasza 1430 (#17323) üzenetére


metaksza
tag

Igen,tolódott. 30.-ára..

Köszönöm.

(#17326) 1430 válasza kojenci87 (#17324) üzenetére


1430
senior tag

Új előfizetéshez 7 hónap után lehet legkorábban készüléket venni, és míg nem éred el az arany szintet (ami biztosra vehető, hacsak nem produkálsz közel 4000 Ft-os számlákat), addig a WebShop-ból ráadásul csak egy összegben és tarifahűség nélkül (már a Like-ra is lehet tarifahűséget vállalni, hogy olcsóbban kapjál készüléket).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17327) kojenci87 válasza 1430 (#17326) üzenetére


kojenci87
csendes tag

Köszönöm a választ!

Ha teljesen új előfizetést kötök, ahogy a webshopban látható, akkor sem vásárolhatok készüléket akár egy összegben vagy részletfizetéssel? Mert ha jelenlegit felmondom, és újat kötök akkor csak vásárolhatok készüléket, mert ha nem lenne hozzá készülék egy sim kártyával nem sokra megyek.

(#17328) 1430 válasza kojenci87 (#17327) üzenetére


1430
senior tag

Ezt megteheted, de az új előfizetést Like-al már nem kérheted.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17329) metaksza


metaksza
tag

Nos,ma felhívtak. Kedden érkezik a kicsike.
Ami meglepett,hogy nem szólt semmit mobilelőlegről, és hitelképességet sem vizsgált.
Bár,már egyszer volt erről pár kérdés,de az lassan egy éve volt..

(#17330) blueye válasza metaksza (#17329) üzenetére


blueye
veterán

Van már számlatörténeted mint t-s ügyfél és gondolom ennek alapján már nem volt szükség a vizsgálatra.

(#17331) dReFiX


dReFiX
senior tag

Hali, lenne egy gyors kérdésem, van egy Like díjcsomagom jövő nyárig hűséggel, de kijött a like 300, arra válthatok úgy, hogy ne változzon a hűség ideje stb. ?

(#17332) Zin válasza blueye (#17330) üzenetére


Zin
senior tag

Sziasztok

egy német telefont szeretnék felhivni T-mobileos a elom elofizetéses. hogyan irjam be a német teloszám elötti dolgokat? Teloszám példa: 0178-1947598.... nem az eredeti szám ez. Ezt hogyan tudom mobilrol felhivni?
Ingolstadt a "város"
üdv

[ Szerkesztve ]

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#17333) tomy86 válasza Zin (#17332) üzenetére


tomy86
addikt

Az első 0 helyére ezt írd: +49.
Pl. egy Müncheni telefonszám így néz ki: 089-12345678. Tőlünk így hívható: +49-89-12345678

[ Szerkesztve ]

(#17334) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Ha rendeltem egy készüléket készülékváltással a Webshopból, és már a szállításra vár felirat szerepel állapotként, akkor még hívni fognak? Vagy azelőtt kellett volna, hogy ebbe az állapotba került volna?

[ Szerkesztve ]

(#17335) Zin válasza tomy86 (#17333) üzenetére


Zin
senior tag

sikerült.köszike.Szohoz se jutott, h magyarul szollaltam meg XDD

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#17336) dedike válasza megema (#17334) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Már nem fognak hívni, az ott szereplő időpontban kapod meg a készüléket. ;)

Jó szerencsét!

(#17337) megema válasza dedike (#17336) üzenetére


megema
őstag

Köszi! Remélem, hogy tényleg így lesz. Tegnap éjfél előtt rendeltem Pick Pack-es átvétellel. Holnapra elvileg ott lesz...

(#17338) djculture


djculture
félisten

Na megjött az sms hogy 7hó elsejétől módosulnak az üzletszabályzatok. Gondolom ez már az adó előszele mi?

(#17339) dedike válasza djculture (#17338) üzenetére


dedike
addikt

:N Ez egyszerűen az aktuális ÁSZF változásokra figyelmeztet, hogy szükség esetén lépni tudj! ;)
(A változás tartalmát még nem néztem.)

Jó szerencsét!

(#17340) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

van ez a domino go net dolog.jól értelmezem,hogy ha elküldöm az aktiváló sms-t,akkor 2x30 napon át 90/990 ft-ért használhatom?

amennyiben szeretném visszamondani a szolgáltatást,akkor azt hogyan lehet?vagy egyszerűen csak nem generálok adatforgalmat?

köszönöm a választ előre is!

(#17341) dedike válasza betyarr (#17340) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Igen, jól gondolod!

Ugyanazzal a kóddal tudod deaktiválni, csak a + jel helyére - jelet írsz!

Jó szerencsét!

(#17342) betyarr válasza dedike (#17341) üzenetére


betyarr
veterán

és ha a 2x30 nap letelte után lemondom,akkor 90/990 ft-ért mobilneteztem és nincs semmi "retorzió"?
gondolom ha ezt követően újra aktiválom,akkor már a teljes díjat fogja lefogni az egyenlegemből.

(#17343) dedike válasza betyarr (#17342) üzenetére


dedike
addikt

Így van. Ez ilyen "evéskor jön meg az étvágy" típusú promóció szerintem! :K

Jó szerencsét!

(#17344) betyarr válasza dedike (#17343) üzenetére


betyarr
veterán

köszi a válaszokat! :R

(#17345) 1430 válasza dReFiX (#17331) üzenetére


1430
senior tag

Idézem: "A díjcsomag új előfizetésként (akár számhordozással), Domino előfizetésről számlás előfizetésre való áttérés, valamint Like díjcsomagról Like 300 díjcsomagra való áttérés esetén igényelhető."
Ez egy egyszerű díjcsomagváltást jelent, ami nincs hatással a hűség hosszára.

megema
Ha budapesti PPP-ba kérted, akkor holnap délután már ott is lehet, de vidéki PPP esetén lehet csak szombat délelőtt érkezik az átvevőhelyre. Minden esetre a www.pickpackpont.hu oldalon a pc0000001478xxxxxxx kóddal (ahol az xxxxxxx a webshop rendelési azonosítód) indulás előtt ellenőrizheted, mehetsz e már a csomagért.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17346) ViZion


ViZion
félisten

Helló!

ZTE MF195 stickekről tud vki valamit? Új, nem működik sem XP, sem Win7, sem linux alatt, driverek felrakva, települ meg minden... de vmiért nem frankó. Próbálva több gépen, töb stick. Másik, illetve régebbi ZTE megy riccenés nélkül.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17347) ViZion válasza ViZion (#17346) üzenetére


ViZion
félisten

JAh, kimaradt: másik stickek (HUAWEI, OPTION) működnek, van net. esetleg kell ehhez valami plussz? Vagy széria hibás ez a retek?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17348) zoli62


zoli62
addikt

Másnak sem megy a belépés My T-Mobil-ba?

(#17349) Gedeon31 válasza zoli62 (#17348) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam működik :)

(#17350) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Rég jártam erre fele, az lenne a kérdésem, amit gondolom már átrágtatok, de keresés alapján nem találtam semmi extrát. Szóval van valami hivatalos/félhivatalos állásfoglalás, hogy most akkor augusztustól hogy lesz ez a 2 ft-os akármi?
Arra lennék kíváncsi, hogy most 400 ft lesz vagy 700? Mindenképpen a maximumot fogom fizetni, mint magánszemély, mert sztem pont ez az átlag telefonos használat..
Szóval érdekelne, hogy 400-al vagy majdnem a duplájával lesz több a telefonszámlám?:)

Az meg, hogy nem az embereken fogják "leverni" ezt a külön adózást a szolgáltatók a verseny miatt, az meg vicc. Mindenki 2 ft-tal emeli, és akkor ugyan ott vannak a szolgáltatók a versenyben, mint eddig.. :D De ez egy más téma.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.