Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18403) BéHGT


BéHGT
senior tag

Nekem van Te+Én kedvezményem egy 30-as számra. MM M díjcsomagban 26Ft-ért hívok hálón belül. A kedvezményes hívásom 18,2Ft lesz /perc? Vagy rosszul számoltam valamit?

(#18404) AMD Power válasza BéHGT (#18403) üzenetére


AMD Power
titán

50% hívod olcsóbban.....13Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18405) BéHGT válasza AMD Power (#18404) üzenetére


BéHGT
senior tag

Itt -30%-ot ír.

[ Szerkesztve ]

(#18406) AMD Power válasza BéHGT (#18405) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg. Én mondjuk szinte biztos voltam a 50% kedvezményben. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18407) djculture


djculture
félisten

Kiváncsi leszek erre az augusztus 1 aszf változásra..

(#18415) kisjimy


kisjimy
aktív tag

sziasztok!

Tudna valaki infót mondani,hogy miket változtatott meg a t-mobile aug.-1 től? Anyám kitrörölte az sms-t.Az előfizetőkre is van valami változtatás?

(#18420) djculture válasza kisjimy (#18415) üzenetére


djculture
félisten

Azt még senki. Ugyanis jött egy 6 hó 28 napján a t-mobile.hu-n megnézhető az aszf változás szöveg, erre honlapon sehol semmi az augusztusiról, julius1 a legutolsó.

[ Szerkesztve ]

(#18421) dedike válasza djculture (#18420) üzenetére


dedike
addikt

Még éppen benne vannak az időben. Éjfélig még ráérnek... ;]

Jó szerencsét!

(#18422) FRENK1988 válasza kisjimy (#18415) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ez engem is erdekel

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#18423) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Szia!

Köszönöm a segitséget,utána nézek a honlapon!

(#18424) tjb007 válasza djculture (#18420) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyetlen egy fontos változás lesz ami mindenkit érinteni fog, hogy a MédiaMánia díjcsomagok le lesznek zárva, a továbbiakban nem lehet választani/nem lehet rá váltani.
Akik jelenleg is ilyen díjcsomagban vannak azok természetesen változatlan feltételekkel vehetik továbbra is igénybe.

(#18425) djculture válasza tjb007 (#18424) üzenetére


djculture
félisten

Ja már azt hittem jön az adó miatti emelési nyilatkozat itt is.. De így örvendetes, meg vagyok nélküle:K

[ Szerkesztve ]

(#18426) AMD Power válasza tjb007 (#18424) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is baj. A Mozaik jobb lett.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18427) sifarr válasza tjb007 (#18424) üzenetére


sifarr
senior tag

Egyetlen egy fontos változás lesz ami mindenkit érinteni fog, hogy a MédiaMánia díjcsomagok le lesznek zárva, a továbbiakban nem lehet választani/nem lehet rá váltani.
Csak ennyi változás? :DD
Na, még a végén bejön a korábban többször megírt, T-Mobile-ra vonatkozó prognózisom! :K

Tehát a dupla adós időszakból már 2 hónapig nem hárít át semmit a Tmob. Azaz később egyre kevésbé éri meg neki emelni. És egyre jobban megéri kihasználni a nem emelés ügyfélszerző, -megtartó és marketing hatását!
Már azért is, mert a Tesco is belekezdett egy reklámhadjáratba, miszerint ők nem emelnek. Ahogy írtam is: a tesco nem szereti, ha a nevéhez az áremelés szó kapcsolódik.
A korábban javasolt T-és reklámszlogent kicsit módosítom: veled vagyunk - nem emelünk. :C

[ Szerkesztve ]

(#18428) #04441088 válasza dedike (#18421) üzenetére


#04441088
törölt tag

Most jott az sms. :DDD

(#18429) Vangelis válasza sifarr (#18427) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Könnyíts a telefonadós terheiden a vodafonnal :)

Ez mekkora...., a telefonadó nem is az ügyfelek adója :D

De még reklámozzák is.

Bexarás.

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18430) albiosz válasza albiosz (#18052) üzenetére


albiosz
őstag

Hosszabbították 2013. márc. 31-ig. :) [link]

(#18431) tjokai


tjokai
senior tag

Sziasztok
Egy kérdés hozzáértőhöz!
Tavaly novemberben vettem egy telefont új előfizetéssel 1év törlesztős fizetéssel. Alárírtam 1év hűséget a Go!NetL internetcsomagra és 2év hűséget az ECO díjcsomagra. Nos sajnos munkahelyi problémák akadtak, nem valószínű h kifogom tudni fizetni ezt a havi 10e ft körüli összeget a fennmaradó 6hónap időszakban, adósságba meg nem szeretnék keveredni, így lenne egy személy, aki átvállalná az egész hóbelebancot tőlem!

Van erre lehetőség, h átírassam a telefont+netet+simet+díjcsomagot a vásárló nevére? HA igen, milyen költségekkel jár ez és hogy tudom ezt lerendezni? Személyeen megkell jelenni mindkét félnek is átíráskor(ez kicsit problémás lenne, mert a vevő fél országgal messzebb lakik)?

Előre is köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#18432) dedike válasza tjokai (#18431) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Természetesen nincs akadálya a dolognak! :N
Aki átválallja, elvileg annak is meg kell felelni a T hitelképességi vizsgálatán, valamint ki kell fizetnetek 6064,- forintot az átírásért.
Tudtommal mind a kettőtöknek egyszerre kell jelen lennie az aktus során.

Jó szerencsét!

(#18433) sifarr válasza Vangelis (#18429) üzenetére


sifarr
senior tag

Könnyíts a telefonadós terheiden a vodafonnal :)
Ez mekkora...., a telefonadó nem is az ügyfelek adója :D
De még reklámozzák is.
Bexarás.

Úgy látszik, a Voda (és tesco páros) próbálja menteni a menthetőt.
De amíg a Tré nem emel, s főleg ha végig lenyeli a féléves dupla adóztatás költségét, addig ez komolytalan próbálkozás. :K
Azt nem lehet az előfizetőknek elmagyarázni, hogy miért van az, hogy az egyik nem emelt. Még ha ketten próbálják a Telenorral együtt, akkor se. :N
Én már nagyon várom a Tré kontra reklámjait. Mert le kellene aratnia a nem emelés miatti babért. Főleg ilyen Voda mosakodós reklámok mellett.

(#18434) dedike válasza sifarr (#18433) üzenetére


dedike
addikt

Nem szoktam ezt tenni, de most kivételt teszek, mert annyira tökéletesen fogalmaztad meg! :R
Tehát:

+1

Jó szerencsét!

(#18435) AMD Power válasza dedike (#18432) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem is mind a két félnek ott kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18436) Vangelis válasza sifarr (#18433) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nagyon elbaxta a vodafone.

Azért tényleg kíváncsi lennék, hogy mennyien húztak el onnan.

De nekem gyanús, hogy elég sokan.

Szerintem tré már csak azért se fog emelni.

Majd találnak valami kiskaput :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18437) sifarr válasza Vangelis (#18436) üzenetére


sifarr
senior tag

Azért tényleg kíváncsi lennék, hogy mennyien húztak el onnan.
De nekem gyanús, hogy elég sokan.

Még biztosan nem nagy ez a szám. Pár tízezer.
(Ezt is írtam korábban valahol.) A legtöbb előfizető (postpaid) csak az augusztusi számlában veszi észre az emelést. Ők akkor fognak anyázni.
A kártyások nagy része csak abból, hogy gyorsabban fogy az egyenlegük.

Szóval a reklám a Tmobnak ezért kellene. Minél hamarabb.
Már azért is, mert reklám fronton a Voda volt a leginkorrektebb. Ő mindig hasonlítgat. Az én hálóm a legjobb, leggyorsabb és hasonlók. Amik vitathatók is.

Viszont az, hogy ki emelt és ki nem, az egy cáfolhatatlan tényállítás! :K

(#18438) sifarr válasza Vangelis (#18436) üzenetére


sifarr
senior tag

Majd találnak valami kiskaput :)
Ha emelni akar, ahhoz nem kell kiskapu.
Megteheti pont úgy, mint a másik kettő.
Nyugodtam beállhatott volna a másik kettő mellé.

Ha nem emel a Tmob - és szerintem ez egyre valószínűbb -, akkor nem fog trükközni sem. Minek bőszítené ezzel az ügyfeleket, akik úgyis rájönnének a trükkre előbb-utóbb.
Ha nem emel, akkor ennek üzletpolitikai okai lesznek: ügyfélmegtartás, ügyfélszerzés, ügyfél-elégedettség növelése, és ügyfélhűség erősítése (nem hűségszerződésekkel!).
Válság van. Az ügyfelek árérzékenyebbé váltak. Örülnek minden gesztusnak, amit a szolgáltatójuktól kapnak. Az adó nem áthárítása pedig egy egyértelmű gesztus.
Ha ezt jól kommunikálják az ügyfelek felé, akkor ez bőven megtérülhet.
Csaek egy példa: gondolj arra, hogy itt a mobilarénán hány vodás írta, hogy alacsonyabb csomagra váltott. Ezen többet veszít a szolgáltató, mintha lenyelte volna fél évig az újabb adót.
Mert aki beáll egy alacsonyabb fogyasztásra, az meg is marad ennél a szintnél akkor is, amikor a két külön adó közül az egyik megszűnik januárban. Ez pedig hosszabb távú bevétel és profitcsökkenést jelent.
Az szolgáltató váltókról nem is beszélve. Aki egyszer úgy érzi, hogy a szolgáltatója emelt, pedig lám a másik nem, és úgy érzi, a szolgáltatója "cserben hagyta", becsapta, az sokáig nem fog visszatérni ahhoz, akit otthagyott. És oda megy, ahol úgy érzi, jobban megbecsülik, mint ügyfelet.

Szóval a Tmob trükközni nem fog.
Ha emelne mégis, akkor egyszerűen bejelenti. De ennek a valószínűsége minden hónappal csökken.

[ Szerkesztve ]

(#18439) tjokai válasza dedike (#18432) üzenetére


tjokai
senior tag

Na az frankó :O Azt nem tudom h oldom meg h egyszerre ott lehessünk mindketten a helyszínen :F No mindegy, majd megoldom vhogy! Köszi az infót :R

Üdv!

(#18440) AMD Power válasza Vangelis (#18436) üzenetére


AMD Power
titán

Hiába akarnék elmenni ha van számla és telefon kötbérem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18441) odrif


odrif
MODERÁTOR

Akkor vasárnaptól fizethetem a telefonadót?
Percenként 2 ft-t az első 10 perc beszélgetés alatt?

20 éve a Prohardveren

(#18442) lafaty80 válasza sifarr (#18438) üzenetére


lafaty80
őstag

Ráadásul úgy tudom mondjuk nem első kézből, de telenorostól, hogy kemély 10misik mentek el pl náluk fejlesztésekre, hogy a kormány valagát kinyalják. Aztán emelték az árakat, és most fel lettek jelentve és kemény misiket fognak még elveszteni.
Mondjuk nem sajnálom őket, de azért a T sem angyal, szóval tőlük ez inkább kivárásra ment, hogy ki hogy reagál a dolgokra állam/szolgáltatók.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18443) AMD Power válasza lafaty80 (#18442) üzenetére


AMD Power
titán

Egyik sem egy angyal. De ez természetes.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18444) Varszegig válasza odrif (#18441) üzenetére


Varszegig
veterán

nem

(#18445) sifarr válasza lafaty80 (#18442) üzenetére


sifarr
senior tag

Ráadásul úgy tudom mondjuk nem első kézből, de telenorostól, hogy kemély 10misik mentek el pl náluk fejlesztésekre, hogy a kormány valagát kinyalják. Aztán emelték az árakat, és most fel lettek jelentve és kemény misiket fognak még elveszteni.
Hát a Telenor "nyalt is" rendesen. Ők a fő pártszolgáltatók. :) Fidesz is, mszp is.

A hálót pedig fejlesztette a Voda is, meg a Tmob is. Igaz, utóbbi mérsékeltebb ütemben.
A feljelentést, büntetést nem értem. Áremelésért nem lehet büntetni őket. Az állam sem. Nincs rá jogalap. Szabadáras szolgáltatás.

Mondjuk nem sajnálom őket, de azért a T sem angyal, szóval tőlük ez inkább kivárásra ment, hogy ki hogy reagál a dolgokra állam/szolgáltatók.
Ha kivárásra ment volna, akkor aug. 1-től megemelhette volna az árait a Tmob. Hiszen a Voda már júl. 1-től emel. A Telenor júl. idusán életbe lépő emelése is 2 hete ismert. Tehát azért kivárni, hogy mit lép a másik 2 szolgáltató mára okafogyottá vált.

Tehát a további "kivárásnak" már más oka van. Erről a feltételezésemet leírtam.

(#18446) dedike válasza odrif (#18441) üzenetére


dedike
addikt

Ha Vodafonos vagy, akkor igen. Ha T-s, akkor NEM. De augusztustól sem.... ;)

Jó szerencsét!

(#18447) Varszegig válasza dedike (#18446) üzenetére


Varszegig
veterán

konkrétan adót sehol sem fizet. amit fizet a másik kettőnél az a megemelt perdíj, vagy az átalakított tarifacsomag.

(#18448) zoli62 válasza lafaty80 (#18442) üzenetére


zoli62
addikt

Honnan tudod, hogy fel lettek jelentve?

(#18449) AMD Power


AMD Power
titán

Ez komoly? :U

10 ezer Ft feletti tartós fogyasztási cikkeknél 3 év (pl. mobiltelefonok)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18450) #04441088 válasza AMD Power (#18449) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ez a hsz véletlen jött ide?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.