Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) dedike válasza kali (#18950) üzenetére


dedike
addikt

..öööö...izé...ezt kapta a keresztszüleitől? :Y :DDD

Jó szerencsét!

(#18952) djculture válasza CarajoEsp (#18943) üzenetére


djculture
félisten

Az szép, ilyenről se hallottam még. Hogy lehet egy a rendszerben rég meglévő és élő telszámot beregisztrálni egy új előfizetéshez? Nagyon nem csak az ügyintéző hibájának tünik, hanem ez a rendszer hibája ha ilyet egyáltalán befogad.

[ Szerkesztve ]

(#18953) djculture válasza bendikeee11 (#18946) üzenetére


djculture
félisten

A hívószám-lekötési idő 90 nap, mely a rendelkezésre állási idő lejárta után kezdődik. Ha ez is letelt akkor vehetsz másik kártyás csomagot. Ha még ezen belül vagy akkor fel tudod tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#18954) Daffni2 válasza djculture (#18952) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem egyáltalán nem lehet az ügyintéző hibája.

"Aki ad,az nyer"

(#18955) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Hello Mindenki!

BIG Helpre lenne szükségem S.O.S!!!!

Szóval párom most áprilisban vett telefont a Média Mánia S díjcsomagja mellé és ezzel 2 év hűséget írt alá (meghosszabította az előfizuját). Nekem van egy nem publikus flottám ahova be szeretném hozni, hogy ingyé beszéljünk egymással. Az Üsz. 9.2.3-as pontja alapján fel tudja mondani vagy Dominora át tudja váltani a díjcsomagját, hogy a flottába belelépjen?

:R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#18956) cris78 válasza 1430 (#18942) üzenetére


cris78
őstag

Ezek szerint akkor még is jó az értelmezésem, hogy ha A Go!Net adott S,M,L csomagjára váltok(esetemben M-ről L-re) megkapom a kedvezményt. Tehát ha 3 hónapig (legyen 4 hónap) maradok az L-ben és útána visszaváltok M-re akkor is jár a kedvezmény? :))
Amúgy hiszek neked, meg te megértetted, hogy mit akarok a Net&Roll 1Gigás dologgal, hogy nem akartam szerződést bontani, csak átváltani és többet fizetni. Amit te is mondtál, hogy lehetséges lenne, csak a rendszer nem engedi. Csak én is józan paraszti ésszel gondolkodtam... :DDD

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18957) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Ennyit a T-ről:

A Webshop-ban vásároltam egy Sony S telefont Domino csomagban,
de mivel a telefon nem jött be, így éltem a 8 napos visszavásárlási garanciával.
Június 18.-án az Europark-ban lévő T-Pont üzletben leadtam a teljes packot,
kártyával együtt.
Tegnap már felhívtam a T-t, hogy a 30 nap lejárt, mikor kapom a pénzt vissza?
Utánanéztek, a telefon hozzájuk még nem érkezett vissza!
Mondták, menjek be abba az üzletbe, ahol leadtam, és én járjak utána.
Persze vigyem a papírost is, amit kaptam a telefon leadásánál.

Ilyenkor, mivel a 30 nap lejárt, lehetne valamilyen szervezethez fordulni?
Mert azt is mondta az ügyintéző a 1430-on, hogy v.mivel kompenzálják majd ezt a bakit.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#18958) lafaty80 válasza BroCreSt (#18957) üzenetére


lafaty80
őstag

Én is küldtem vissza, 7 napig a 1430-on semmit sem tudtak a telefonról. Aztán mondjuk minden rendben ment. Most várom vissza a pénz 20.-án azaz ma járt le 30 nap.

várok 1-2 napot a posta miatt, aztán mehet az erőleves :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18959) Def26


Def26
félisten

Sziasztok!

Kaptam egy sms -t a t-mobile -tól, hogy emelkednek a díjak, blabla és hogy 9.2.3 pontra hivatkozva felmondhatom az előfizetésem ha nem értek egyet ezzel.

Nos voltam bent egy t-mobile pontban és ott ezt megerősítette az ügyintéző. Vagyis ha akarom akkor kötbér nélkül felmondhatom az előfizetésem. Ez azért jó, mert 3 hónapja vettem egy telefont részletre a lehető legolcsóbb havi díjjal (eco 1920). A részletet éppen 1 hete fizettem be (van lehetőség arra, hogy idő előtt befizesd az összes részletet egyben), így hát le tudom mondani gond nélkül az előfizetést. :) A számra nincs szükségem, mert csak a teló miatt vettem. Mellette van egy másik előfizetés amit nem akarok lemondani.

Szerintetek, ha lemondom az előfizetést akkor nem kerülök valami nem hivatalos fekete listára?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18960) sch_a válasza Def26 (#18959) üzenetére


sch_a
addikt

Csak akkor mondhatod le, ha az eredeti (lista ár) és a kedvezményes (amennyiért előfizetéssel vetted a telefont) ár közötti különbséget kifizeted.

(#18961) Def26 válasza sch_a (#18960) üzenetére


Def26
félisten

Na majd meglátjuk. Konkrétan ránézett az előfizetésemre és azt mondta, hogy mehet, csak 08.01 után, mert attól az időpontól él az új ászf.

Egyébként meg majd balhézok egy keveset, mindig elérem amit akarok. Írok panaszkönyvet, kihívom az üzlet vezetőt, elmondom, hogy nem tudom fizetni a megemelkedett költségeket amiket rám akarnak hárítani stb...

Sikerült már így lemondani régebben telenort is. Addig csináltam a fesztivált/leveleztem velük, hogy kaptam egy levelet valami fővezértől aki engedélyezi lemondani az előfizetést kötbér nélkül, ezzel a levéllel kellett bemennem a Budaörsi Telenorba. Nem nagy dolog. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18962) Daffni2 válasza Def26 (#18959) üzenetére


Daffni2
addikt

Nos voltam bent egy t-mobile pontban és ott ezt megerősítette az ügyintéző.

"Vagyis ha akarom akkor kötbér nélkül felmondhatom az előfizetésem."

Ezt is ott mondták, vagy Te értelmezed úgy?

Nyilván a maradék részleteket ki kell fizetni, de ez más.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#18963) cris78


cris78
őstag

Most ezzel a felmondásos dologgal az merűlt fel bennem, hogy ha felmondom a szerződést, akkor megszűnik az előfizetésem? Azaz a telefonszámom megszűnik? Vagy lehet azt kérni, hogy a hűségidőt vegyék le, mert nem tudom,hogy meddig válalható számomra ezek a nagyösszegű árváltozások. Persze ha a telefon részleteit kifizetem egyben. Na itt tovább menve, ha ez lehetséges, akkor lehet azt is hogy csak a hűséget veszik le és két hónap múlva bemegyek, hogy akarok egy új telefont egy díjcsomaggal hűséggel? Ez csak felvetés, nem akarok ilyet csinálni. Csak felmerűlt bennem.
Amúgy hány előfizetője lehet a cégnek? Mert most a változások miatt kiküldött sms-ek után fizethetnek a közös kaszába sms adót rendesen.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18964) Def26 válasza Daffni2 (#18962) üzenetére


Def26
félisten

Már kifizettem az összes részletet 3 hónap alatt. A lényeg, hogy ha van részletre telefonod vagy laptopod, akkor bármikor egy összegben tudod rendezni egy t-mobile pontban a hátralékot. Ettől még természetesen az előfizetésed tovább kell fizetned a hűség lejártáig.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18965) blueye válasza Def26 (#18964) üzenetére


blueye
veterán

Ha visszaolvasnál értenéd amit írtak neked: a telefont részletre vetted, vissza is fizetted a részleteket, DE nem listaáron kaptad hanem kedvezményesen, a kedvezmény és a listaár közötti különbséget fogják még tőled kérni (és így valószínűleg nem éri meg).

[ Szerkesztve ]

(#18966) DBC válasza blueye (#18965) üzenetére


DBC
tag

Dehát ő meg mondta, hogy bármit ki tud harcolni! :DD

(#18967) cris78


cris78
őstag

Hol lehet megnézni, hogy január-február környékén mennyi volt a lista ára a telefonomnak? (xperia mini)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18968) Def26 válasza blueye (#18965) üzenetére


Def26
félisten

Fölösleges oktatnod, külön elmondattam vele, hogy milyen költségeim lesznek. Tisztában vagyok azzal amit Te is leírtál, de mivel ők emelnek árat, benyelik. Ezt mondta konkrétan.

Engem nem érdekel, hogy oldja meg. ;) Ha nem így fog történni, akkor jön a panaszkönyv és hivatkozok arra amit ő mondott. Veszteni valóm nincs. :))

Amúgy meg pár nap múlva kiderül, majd leírom ide és akkor jöhetsz puffogni, hogy az nem is úgy van, mer' nem tudok visszaolvasni...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18969) blueye válasza Def26 (#18968) üzenetére


blueye
veterán

Nem oktattalak. De egy fórumban alapvető ha elkezd írni valaki egy témához hozzászólást, akkor legalább az előző 20-at megnézi. Netikett, tudod? Segítek.
Puffogni inkább te puffogsz úgy látom, de hajrá Don Quijote! :))

(#18970) DBC válasza Def26 (#18968) üzenetére


DBC
tag

Kikérted mások véleményét aztán arrogáns stílusban elküldesz mindenkit a p...ba. érdekes.

(#18971) smooh


smooh
csendes tag

Üdv.
2 hónapja vásároltam, telefont részletre, díjcsomagra nem vállaltam hűséget.
Visszamondhatom az előfizetést?

(#18972) Tibee86


Tibee86
veterán

Tegnap nekem is jött az sms. Jövőhéten bemegyek majd megkérdezni, hogy bonthatok e szerződést, vagy sem. Januárban vettem ikon 200-al egy telefont, nem részletre, de közel sem listaáron. Kíváncsi leszek mit mondanak, de ahogy itt olvasgatom, kötbért fizessek, és akkor majd bonthatok... :(((

(#18973) Def26


Def26
félisten

Most beszéltem velük. Válasz, igen felmondhatom. :DD Bár szerinte érdemes ezt előre jelezni, hogy fel tudjanak ajánlani egy ajánlatot. Ezt mondjuk nem tudom mire érti... :U de egy biztos, nincs extra költségem.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18974) Cilindrik válasza sch_a (#18960) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Igen nekem is ezt mondtát, ezek szerint még ők se tudják ki kivel van?

(#18975) Cilindrik válasza Tibee86 (#18972) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Na most beszéltem velük hasonló cipőben járok mint te. Azt mondták hogy mivel kedvezményesen vetted/m a telot és a kedvezményt nem érinti a változás ezért nem mondhatod fel, nem szüntetheted meg a számot (kötbér ellenében igen) de mehetsz alacsonyabb díjcsomagba akár a legkissebbe is. Ez igy szerintem korrekt.

Annak hogy valaki részletre vette a telót sztem nincs jelentőségehisz teljesen más számlaszámon kezelik, külön kapod a csekket külön jelenik meg a neten is.

(#18976) icecave válasza Cilindrik (#18975) üzenetére


icecave
nagyúr

Viszont aki tarifahűséget is írt alá azzal mi a helyzet? Én felmondani nem akarom, csak kisebb csomagba menni, de lehet, ez csak a sima előfizetést illeti, a tarifahűségest nem...

(#18977) Tibee86 válasza Cilindrik (#18975) üzenetére


Tibee86
veterán

Ebben csak az a gáz szerintem, hogy ugye 2 évig kell fizetnem ezt az előfizetést. Most emelnek 400 ft-ot a havidíjon. Mondjuk 3 hónap múlva emelnek 1000 ft-ot, majd újabb 3 hónap múlva 2000 ft-ot, és nem tudok ellene semmit tenni, mert kedvezményesen vettem a telefont. Ha tényleg válthatok díjcsomagot, akkor azért egy fokkal jobb a helyzet, majd megnézem, hogy van e olyan, ami nekem jobb lenne. Bármilyen díjcsomagra válthatok?
Ami furcsa számomra, hogy mindenki aki előfizetéssel vesz telefont, kedvezménnyel jut a telefonhoz, tehát felbontani kb senki nem fogja tudni, akármeddig emelhetik a tarifákat, mivel megmagyarázzák azzal, hogy olcsóbban vettél telefont, fizess kötbért.

icecave: Én próbálom tanulmányozni a papírt amit adtak, de fogalmam sincs, hogy most csak az előfizetésre 2 év, vagy tarifahűségem is van. Felmondani én se akarom, mert domino nem kell, de egy olcsóbba szívesen átmennék.

[ Szerkesztve ]

(#18978) Cilindrik válasza icecave (#18976) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

azt mondta hogy a tarifahűségre is vonatkozik ez

(#18979) Cilindrik válasza Tibee86 (#18977) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

hát szerintem ha három hónap mulva emelnek akkor is szerződészegés a részükről és ugyan ez a helyzet, az tök mindegy hogy az állam miatt emelnek vagy mert keveslik a bevételt, de nem vagyok jogász ugyhogy csak okoskodok :DD

(#18980) icecave válasza Cilindrik (#18978) üzenetére


icecave
nagyúr

Értem, viszont akkor mikortól lehet bemenni ezt intézni? Mert akkor be is szaladok valahova, utána 2 hétig nem lesz a környékemen T-pont.

(#18981) Cilindrik válasza icecave (#18980) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

aug. 1 től

(#18982) icecave válasza Cilindrik (#18981) üzenetére


icecave
nagyúr

Értem, viszont addig biztosan kiderül,mi a helyzet, mert ha tarifahűséggel hozott el valaki telefont, 2 éves szerződéssel (de nem részletfizetés), akkor sem tudom elképzelni,hogy megengedik a kisebb tarifába lépést. Persze,ha igen, akkor az csak jó :)

(#18983) Cilindrik válasza icecave (#18980) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

és csak 15 napig lehet

(#18984) locall


locall
tag

Sziasztok!

Melyik a leggazdaságosabb mobilnet ahol nincs túlszámlázás, csak korlátozás?

mailozgatni, Viber / Kik Messenger-ezni kellene

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#18985) manchester85


manchester85
addikt

Újabb iPhone áremelés. Az i4 8GB 150 ezer két év hűséggel. Én még 110-ért vettem októberben.

Ikon 200-zal 130 egy kifutó i4. Én 60-ért vettem a csúcsmodell 3G-t 2009-ben. Ha a csúcsmodell 4S-t nézzük, ami szintén kifutó, akkor az 160 ezer ikon 200-zal. 100 ezerrel több, mint amennyi anno a 3G volt 2009 tavaszán.

Na most mindenki nézze meg a 24 hónap hűségre vonatkozó árakat, és vesse össze a maiakkal. Fiúk, miért nem húzzátok le a rolót, nem lenne egyszerűbb szimplán egyáltalán nem forgalmazni iPhone-t Van olyan, aki ennyiért meg fogja venni?

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#18986) Jojo5 válasza manchester85 (#18985) üzenetére


Jojo5
őstag

sajnos van olyan, mert ha T-s szeretnél maradni és iPhone-t szeretnél nem lesz más lehetőséged... :O :W

most nézem 118k-ért vettem a 16 gigás I4et... kész röhej ami most megy... :W

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18987) sch_a válasza manchester85 (#18985) üzenetére


sch_a
addikt

Egyébként minden készülék jóval drágább lett ahogy nézem..

[ Szerkesztve ]

(#18988) manchester85 válasza sch_a (#18987) üzenetére


manchester85
addikt

Erre megint nagy szükség volt... :W (Miért kell mindenhol a fölösleges flame-et kelteni?)

Jojo5!

A csúcsmodell 16 gigás i4-et. Most meg a lassan harmadmodell 8 gigás, kifutó 2 éves kerül 130 ezerbe. Menjenek a francba.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#18989) kali válasza sch_a (#18987) üzenetére


kali
legenda

okafogyottá vált... :U

[ Szerkesztve ]

(#18990) sch_a


sch_a
addikt

Igazatok van, nem volt szép.. Csak arra akartam utalni hogy aki iphone-t vesz, valószínűleg ilyen árban is megveszi.

(#18991) kali válasza sch_a (#18990) üzenetére


kali
legenda

hidd el, nem mindenki, mindenkinek van ár tekintetében (is) fájdalomküszöbe, sokaknál már az előző t-s ár is átlépte azt, de így lassan már szinte mindenkinél...
persze kivételek mindig vannak - és lesznek is -, de ez nem csak adott táborra igaz!

[ Szerkesztve ]

(#18992) Cilindrik válasza kali (#18991) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

tapasztalatom alapján apple fun-oknak nics ilyen küszöbük

(#18993) KZP válasza manchester85 (#18988) üzenetére


KZP
őstag

Nem az volt/van, hogy a T nem is dönthet árképzés szempontjából, hanem az Apple által megszabott keretek között mozoghat? (iPhone-ról van szó, természetesen.)

(#18994) kali válasza Cilindrik (#18992) üzenetére


kali
legenda

de nem minden apple terméket használó ember, apple fun fan is egyben! :(
tapasztalatom szerint meg sok ilyen van!

[ Szerkesztve ]

(#18995) manchester85 válasza Cilindrik (#18992) üzenetére


manchester85
addikt

Inkább ne használj olyan idegen eredetű szavakat, amiket nem tudsz leírni.

KZP!

Én is hallottam valami ilyet, fene tudja, mi van a háttérben. De ez így már tarthatatlan.

i6 Silver

(#18996) Def26 válasza manchester85 (#18985) üzenetére


Def26
félisten

Ehhez képest remek árban vannak vodafonnál az iphone -ok. Pedig régebben ott voltak drágábbak.

Iphone 4s 16gb Mátrix 3 tarifával (6780,-) egyszeri 29.990,- + 12x10000.
Iphone 4 8gb Mátrix 3 tarifával (6780,-) egyszeri 24.990,- + 12x6250,-

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18997) manchester85 válasza Def26 (#18996) üzenetére


manchester85
addikt

Azért az túlzás, hogy remek. A 4S így 150 ezer, és drágább a havidíj, de a csomag semmivel se jobb, mint az ikon 200, vagy a MM S. Sőt...

i6 Silver

(#18998) Cilindrik válasza manchester85 (#18995) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

ott a pont :R

(#18999) Cilindrik válasza kali (#18994) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

persze, inkább csak arra akartam rámutatni hogy mindig is lesz egy olyan "embertömeg" akinek bármennyiért el lehet adni iphone-t

(#19000) dedike válasza Cilindrik (#18999) üzenetére


dedike
addikt

Nagyon megköszönnénk, ha szerkesztenéd a hozzászólásaidat! :)

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.