Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) dedike válasza Gabbo (#17449) üzenetére


dedike
addikt

Nem lehet 15 napnál régebbi lejárt számlatartozásod, de ez azt hiszem az aranykártyának is feltétele.

Jó szerencsét!

(#17452) St3ven válasza 1430 (#17441) üzenetére


St3ven
addikt

Az remek. Van esélye a Nietzsche kolléga által említett felülvizsgálati kérelem pozitív elbírálásának?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17453) club1 válasza iceQ! (#17429) üzenetére


club1
veterán

Mobil flották mindig is lesznek, attól függetlenül, hogy az ingyenes perceket is megadóztatják júliustól.

(#17454) 1430 válasza St3ven (#17452) üzenetére


1430
senior tag

Igen, jelzed a panaszt, 30 napon belül pedig írásbeli választ kapsz a kivizsgálás eredményéről (mely tartalmazza a jóváírást mértékét is, ha arra kerül sor).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17455) St3ven válasza 1430 (#17454) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi! :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17456) SPF válasza raziel01 (#17447) üzenetére


SPF
senior tag

Igen, de ha továbbra is sz@r marad?

club1: köszi!

(#17457) slice14


slice14
veterán

Felmerült benem egy kérdés. A Mozaik XS csomagban foglalt netet meglehet osztani wifi-n keresztül, Vagy a GoNet kiegészitő kavar be? Csak azért kérdem, mert még MediaMania XS csomagban simán ment. Igaz az még android volt.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17458) 1430 válasza slice14 (#17457) üzenetére


1430
senior tag

Nincs ilyesfajta korlátozás egyik T-Mobile adatcsomagban sem, a hiba a készülékedben van. :B

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17459) slice14 válasza 1430 (#17458) üzenetére


slice14
veterán

De mi? Mert a hozzáférési pont az automatikusan beállítódot és net az megy. Csak ép a megosztás nem megy.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17460) slice14 válasza 1430 (#17458) üzenetére


slice14
veterán

Hozzak létre egy új profilt azokkal a beállításokkal amit automatikusan beállított. Vagy milyen beállítást használjak? Jelenleg a wnw beállítások vannak, de mért nem látja a wp a profilt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17461) Nietzsche_ válasza slice14 (#17460) üzenetére


Nietzsche_
tag

Egyszerűbb lenne, ha bemennél egy T-mobile szervízbe, hogy nem működik megfelelően - ők megmutatják, h. miért nem, vagy mi nincs jól beállítva és mindenki örül ;)

[ Szerkesztve ]

(#17462) slice14 válasza Nietzsche_ (#17461) üzenetére


slice14
veterán

Akkor is ha független?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17463) slice14 válasza slice14 (#17462) üzenetére


slice14
veterán

És Debrecenben hol a T szervíz? A plázában?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17464) polonic válasza slice14 (#17463) üzenetére


polonic
félisten

A weboldalon miért van az üzletkereső?

[link]

(#17465) slice14 válasza polonic (#17464) üzenetére


slice14
veterán

Ja bocs.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17466) Nescafé


Nescafé
őstag

Számlazárás mikor van a t-nél?

 iPhone 15 Pro

(#17467) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Like díjcsomagom van és a netes ügyintézőben megadtam 2 számot amelyet ingyenesen hívhatok, azonban most a 3.-at nem engedi kitölteni, csak azt írja, hogy még nincs megadott szám. Ezt mennyi idő után lehet majd beírni illetve t-pontban vagy telefonon ezt megcsinálják most is díjmentesen?
A másik dolog, hogy ennél a 3 ingyenes számnál ki lehet választani 20-as és 70-es számot is. Az miért lehetőség, amikor az akció csak 30-asra vonatkozik?

(#17468) adam3 válasza pana0017 (#17467) üzenetére


adam3
aktív tag

Egy hónapban egyszer lehet vátloztatni az ingyenes számokat.

20/70 is lehet T-Mobile-os, a számhordozás miatt.

(#17469) pana0017 válasza adam3 (#17468) üzenetére


pana0017
senior tag

Akkor telefonon se tesznek be nekem 3. számot?

(#17470) adam3 válasza pana0017 (#17469) üzenetére


adam3
aktív tag

Fogalmam sincs ott hogyan megy az ellenőrzés. Ha az ügyintézőn múlik akkor szerintem beteszik, ha pedig rendszerből tiltva van, akkor neki sem fog menni. Próbáld meg felhívni őket, vagy várd meg míg itt egy hozzáértő válaszol...

(#17471) =Thor=


=Thor=
tag

Hello!

Korlátozott jelszavam van. Postán megkaptam az aktiváló kódot, amit kétféleképpen lehet(ne) aktiválni:

1, My T-mobile-on keresztül. => Többször is próbáltam az elmúlt napokban,de mindig azt kapom, hogy technikai hiba, hiba történt a kérés feldolgozása közben.
2, 1430-on keresztül. => Kiválasztom az aktiváló kód megadása menüt, de mindig azt kapom, hogy nem korlátozott jelszóval azonosítottam magam, ezért nem kell megadni aktiváló kódot.

Ötlet?

UI: Ja, és hogyan lehet ügyintézőhöz kapcsoltatni magam 1430-on? Csak én nem találtam ilyen opciót?

(#17472) adam3 válasza =Thor= (#17471) üzenetére


adam3
aktív tag

Mikor belépsz My T-Mobile-ba, a neved mellett kiírja, hogy korlátozott jelszóval léptél be?

Vagy a befizetésre váró számláknál azt a szöveget látod, hogy az ön belépési szintjén nem engedélyezett a számlák megtekintése?

Ha az egyikre is a válaszod nem, akkor sikerült az aktiválás :)

(#17473) dedike válasza Nescafé (#17466) üzenetére


dedike
addikt

Ebben a hónapban 31-én éjfélkor.

Jó szerencsét!

(#17474) slice14 válasza =Thor= (#17471) üzenetére


slice14
veterán

Vagy 1430-at felhívod, és ügyintézőhöz fordulsz segítségért. Nekem így aktiválták a fiókomat, és nem is került bele 3 percbe.

0-ád gomb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17475) =Thor= válasza adam3 (#17472) üzenetére


=Thor=
tag

Sajnos mindkettőre igen a válasz... :F

(#17476) Nescafé válasza dedike (#17473) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi
Akkor minden hónap végén az utolsó nap éjfélkor.

 iPhone 15 Pro

(#17477) =Thor= válasza slice14 (#17474) üzenetére


=Thor=
tag

Na de hol van a 1430-on ügyintézőhöz kapcsolás menüpont?

(#17478) dedike válasza Nescafé (#17476) üzenetére


dedike
addikt

Pontosan! :)

=Thor=:

A 0-s gomb az ügyintéző, nem túl sok hozzászólással ezelőtt linkeltem egy menütérképet a 1430-hoz.

Jó szerencsét!

(#17479) =Thor= válasza dedike (#17478) üzenetére


=Thor=
tag

Köszönöm!

(#17480) Richard!


Richard!
addikt

Miért nem tudok belépni a my t-mobile-ba?hiába kattintok a belépésre,nem történik semmi :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17481) adam3 válasza Richard! (#17480) üzenetére


adam3
aktív tag

(#17482) Richard! válasza adam3 (#17481) üzenetére


Richard!
addikt

thanks ;) :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17483) pana0017 válasza adam3 (#17470) üzenetére


pana0017
senior tag

Önkiszolgáló is ezt mondta. Sajnos még plusz pénzért sem állítják be szerintem.

(#17484) =Thor= válasza dedike (#17478) üzenetére


=Thor=
tag

Hello!

Mindjárt kiugrok az ablakon... :)

A főmenüben a nullás gomb nem használható, ha belépek az önkiszolg. almenübe és ott nyomok 0-át, akkor pedig mintha semmi sem történt volna: folytatja a gép a mondókát... :F

(#17485) Richard! válasza =Thor= (#17484) üzenetére


Richard!
addikt

én a helyedben kiugornék ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17486) =Thor= válasza Richard! (#17485) üzenetére


=Thor=
tag

Akkor indulok... :DDD

(#17487) Nietzsche_ válasza pana0017 (#17469) üzenetére


Nietzsche_
tag

Havonta egyszer módosítható, rendszerszinten nem lehet hozzáférni - tehát ha a fentebb írtak szerint 'jópofa' akar lenni az ügyintézo - akkor sem lehet hozzáférni.

(#17488) 1430 válasza =Thor= (#17471) üzenetére


1430
senior tag

Véleményem szerint nem publikus díjcsomagod van, ezért tiltott az önkiszolgáló használata, és ilyenkor nem tudod véglegesíteni a korlátozott jelszót. Ha így van, akkor menj be üzletbe jelszót módosítani.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17489) 1430


1430
senior tag

Hmm. Itt nem szerepel az új adóval kapcsolatos áremelés, pedig július 1-től hatályos részt is tartalmaz. Lehet nem lesz vagy nem azonnal lesz beépítve az árakba? :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17490) zoli62 válasza Richard! (#17480) üzenetére


zoli62
addikt

A föoldalon levő 101 élmény reklámbanner miatt egy programozási hiba van,ezért nem tudsz belépni. A hiba javítása folyamatban. Egyébként az ügyintézés linkre kattintva be tudsz lépni.

(#17491) zoli62 válasza 1430 (#17489) üzenetére


zoli62
addikt

Hát neked kell tudni, nem ? :)

(#17492) dedike válasza 1430 (#17489) üzenetére


dedike
addikt

Hmmmm....

....én sem tétlenkedtem:

Felhívjuk figyelmét, hogy a még nem hatályos ÁSzF-ek szövege az elektronikus hírközlésről szóló törvény (Eht.) 132. § (6) bekezdése alapján a hatálybalépés napjáig módosulhat.

Tehát: Te tudsz valamit, amit mi nem.... :U :K

Jó szerencsét!

(#17493) =Thor= válasza 1430 (#17488) üzenetére


=Thor=
tag

Pedig publikus csomag: ikon 200.

Tőled is megkérdezem: Hogyan tudok "élő emberrel" beszélni a 1430-on? :F

(#17494) dedike válasza =Thor= (#17493) üzenetére


dedike
addikt

Nagyon sok kitartással, vagy 20 ezres havi számlákkal. Ez utóbbi esetben azért kell egy pár hónap.... ;]

Jó szerencsét!

(#17495) Nietzsche_ válasza 1430 (#17489) üzenetére


Nietzsche_
tag

Júniusi részletes változásokról még nem láttam infó-mailt. Ezt hogy kell érteni szerinted?

"Törlésre kerül az Adatsebesség-lassításra vonatkozó pont, tekintettel arra, hogy azt a Szolgáltató nem alkalmazza".

Hogy ennek mi értelme van az számomra homály:

"Hálózatbiztonsági okoból kifolyólag Domino előfizetők esetében az internet hozzáférés feltétele, hogy az Előfizető Domino egyenlegén minimum 15,- forinttal rendelkezzen"

Ha egyszer már kifizette a netcsomagot az efi. akkor nem értem benne a rációt, h. miért kell még az a 15 Ft-os egyenleg...

[ Szerkesztve ]

(#17496) dedike válasza Nietzsche_ (#17495) üzenetére


dedike
addikt

Hogy ennek mi értelme van az számomra homály:

"Hálózatbiztonsági okoból kifolyólag Domino előfizetők esetében az internet hozzáférés feltétele, hogy az Előfizető Domino egyenlegén minimum 15,- forinttal rendelkezzen"

Szerintem simán pénzgyűjtő akcióról van szó...

Jó szerencsét!

(#17497) zoli62


zoli62
addikt

De nagy a csönd. :)

(#17498) 1430 válasza Nietzsche_ (#17495) üzenetére


1430
senior tag

A törölt adatsebesség-lassításra vonatkozó rész még a megboldogult korlátlan adatforgalmi opcióra vonatkozott (minden nap vizsgálta a rendszer az elmúlt 7 nap forgalmát, és ha az napi átlagban meghaladta a 1,5 GB-ot, akkor 14 napra lekorlátozta a sebességet).

Miért van erre a 15 Ft-os Dominos szabályra szükség? 06.01-től érvényes IÁSZF 4.3.3.:
"A Szolgáltató által biztosított Internet hozzáférés a felhasználók által megosztottan használt korlátos informatikai és hálózati erőforrásokra épül. A Domino (előre fizetett) szolgáltatások esetében Szolgáltató folyamatos és azonnali egyenleg kontrollt biztosít, aminek megbízható működése elengedhetetlen az ügyfelek kiszolgálásához. A folyamatos egyenleg kontroll működési sajátossága miatt az egyenleg nélküli vagy nagyon alacsony egyenlegű ügyfelek túlterhelhetik az informatikai és hálózati rendszereket, miközben a szolgáltatást egyenleg hiányában nem tudják használni."

Egyébként a 15 Ft alatti korlátozás beáltáról és feloldásáról SMS-t kap az ügyfél.

Természetesen a kifizetett keret ideje alatt nem lesz egyenlegvizsgálat. 06.01-től érvényes IÁSZF 4.3.3.:
"A fentiek miatt a szolgáltatás minőségének fenntartásának érdekében, különösen DOMINO előfizetők mobilinternet szolgáltatásának zavartalan biztosításához a Szolgáltató azon Előfizetők számára biztosítja az internet-hozzáférést, akik rendelkeznek legalább 15 Ft értékű Domino egyenleggel vagy időszaki díjas adat egyenleggel. A Domino egyenleg feltöltése után az internet hozzáférés ismételten rendelkezésre áll. Tekintettel arra, hogy a túlforgalmazási díj mentes adatdíjcsomagok Előfizetői minden esetben rendelkeznek felhasználható adatmennyiséggel (le/feltöltési sebesség csökkentés esetén is), ennek megfelelően túlforgalmazási díj mentes adatdíjcsomaggal rendelkező Előfizetők számára az internet hozzáférés minden esetben biztosított."

Tehát ha nincs keret, és az egyenleg lecsökken 15 Ft alá, akkor aktív szolgáltatás ellenére is megszűnik a hozzáférés, egyenlegtöltést követően pedig visszaáll. Domino Go!Net és Domino RelaxNet adatcsomagok esetében mindig van keret (kvázi korlátlan keret van, még ha lassított is a sebesség > kivéve Go!NapiNet), a többi (túlforgalmazási díjas) adatcsomagnál pedig eleve nem megy a fizetős forgalom, ha nincs miből levonni, viszont a kapcsolódási próbálkozások alkalmával az egyenlegvizsgálat terheli a rendszert.

dedike
Egyes (nyilván hátrányos) módosításokat korábban be kell jelenteni, az újdonságokról érdemben nem változó dolgokról elég csak a hatálybalépéskor tájékoztatást kiadni (erről szól az ÁSZF 7. melléklete). Tehát percdíj emelés nem várható 07.01-től, mert annak már szerepelnie kellene a közleményben. Például a Nietzsche_ által felhozott 15 Ft-os Domino egyenleghez kötött internet hozzáférés korlátozás már az áprilisi közleményben is szerepelt, mert az adott esetben hátrányos is lehet.

=Thor=
Az önkiszolgálóban nem tudsz ügyintézőt kérni, mert az az "önkiszolgáló". Lépj be másik almenübe, és ott lesz majd 0-ás gomb.
Amúgy ha belépsz a My T-Mobile-ba, akkor látod a kezdőoldalon, hogy korlátozottan vagy belépve, és a linket, ami a kódmegadásához jutsz? Ha igen, és a megadás során hibaüzenetet kapsz, akkor azt tudom elképzelni, hogy nem jó aktiváló kódot adtál meg. Ennek oka az is lehet például, hogy idő közben létrehoztál egy új korlátozott jelszót, a levelet meg még az előzőhöz kaptad.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17499) Nobuo


Nobuo
tag

A t-s számla (TV+net) alján található arany pontok adnak kedvezményt telefon vásárlásakor? Ha igen, akkor hogy van ez pont/forint arányban?

(#17500) #78121280 válasza Nobuo (#17499) üzenetére


#78121280
törölt tag

1 pont 1 Ft-nak felel meg.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.