Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) ANDROID??? válasza Vangelis (#17745) üzenetére


ANDROID???
addikt

Több előfizetésem van, és a netcsomagokkal amiket említettek csak elvonták a figyelmemet... lol..

(#17752) ANDROID??? válasza Sn[4k3] (#17741) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja nem arról tájékoztattak, hogy ha felmegyek netre x összeg lesz, hanem arról mennyi a már felhasznált forgalom, és akkor havtak amikor már meghaladta a 10000-et a netforgalom, de 2012-ben hogy a fszba lehetnek ilyen prasztok az ügyfelekkel, pléáne, hogy ott a thome is meg a net is tőlük, bár ezek is megszüntethetőek az összes tmobile számommal együtt, ha ezt ki kell jattolnom és majd más szolgáltató kapja a havidíjakat helyettük, ez alatt értek még legalább 7-8 előfizut, ami a közeli rokonságnál van, és meg lesz oldva a nem engedik el kérdés....
Mert amikor annó a díjcsomagomat átváltották flottásról (céges) magánra, akkor is elfelejtettek szólni, hogy lökött ügyfél az 5 előfizetését (akkor annyi volt) áttettük 130HUF/perc díjas díjcsomagba a tudtán kívül, és pár ezerrel megugrott a szla, akkor is csak azért vettem észre mert épp felnéztem a honlapra, hol is tarthat a számlaegyenlegem, ha akkor azt nem teszem meg akkor nem váltottam volna díjcsomagot csak 2-3héttel később a telefonokon és akkor is ki tudja hány tízezerrel vettek volna még le...
De persze én vagyojk a pcs, ha nem figyelek a részletekre...

(#17753) Pug válasza ANDROID??? (#17751) üzenetére


Pug
veterán

Hát valóban "lol"... hogy ennyire láma módon csináltál magadnak egy borsos számlát. Azt továbbra se értem, hogy hogyan gondoltad azt, hogy a 100MB a telefonhoz tartozik és nem az előfizetéshez... :U

De persze én vagyojk a pcs, ha nem figyelek a részletekre...

Ez enyhe kifejezés, a leírtak alapján...

Egyszerűen elfelejtettem, hogy nem így működik előfordul na én kérek elnézést...

Akkor sem ugrott be, mikor kaptad az értesítőket? :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#17754) ANDROID??? válasza Pug (#17753) üzenetére


ANDROID???
addikt

Egyszerűen elfelejtettem, hogy nem így működik előfordul na én kérek elnézést...

(#17755) Sn[4k3] válasza ANDROID??? (#17752) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Figyelj, te voltál a hülye, hini a templomban kell. Én is hülye voltam, mert azt hittem, hogy a rendszer hülye, hogy kiszámlázza a zero fb forgalmát (kb ez is történt). Ettöl függetlenül nem a T-t kell ostoroznod, máskor ügyelj, amúgy sem hinném, hogy pisti blödsége miatt az egész família menne szolgáltatót váltani. Szvsz, nem is tudnál, mert hüségidöt vállaltál a mobil miatt.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17756) kungzi válasza dedike (#17744) üzenetére


kungzi
veterán

szia

dominoba mikortól lesz kapható?
update: most nézem, hogy már megint van, reggel még nem volt :)

eskü lehet csinálok még egy előfizut, mert most nem tudnék venni csak augusztusban mert akkor jár le a mostani hűségem, de mindenképp akarok egy sgs3-t

a mostani előfizut kérném a legolcsóbbra és az újat valami normálisra és kihoznám a galaxy s3-t

ez megoldható így?

vagy nem akar, most a galaxy s3 miatt egy akciót a T, hogy meglehet idő előtt hosszabbítani a hűséget? az lenne a legjobb :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17757) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

Mindezektől eltekintve - eddigi tapasztalatok alapján - elképzelhetőnek tartom, hogy méltányosságból egy részétől vagy ennek az egészétől eltekintenek.

(#17758) dedike válasza kungzi (#17756) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Dominoban 189990,- forint, illetve 170991,- forint, ha Webshopból rendeled. [link]

Esetleg készülékváltás? (Ha legalább arany vagy...) :K
(A 18 hónapod már biztosan letelt. Lépj be a My-T-be, és ellenőrizd, hogy engedné-e a készülékváltást! ;) )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17759) kungzi válasza dedike (#17758) üzenetére


kungzi
veterán

reggel még nem volt, én is most néztem rá :D

(#17760) Debesq válasza Vangelis (#17723) üzenetére


Debesq
tag

Nekem nem írta ezt ki, de mindegy mert ma már sikerült :) , ugyanannyiba kerül, mint tegnap.
Egyébként tényleg nem veheti át más a csomagot? A feltöltőkáryásat sem? Mert délelőtt nem leszek itthon. Vagy ezt, hogy lehetne megoldani?

(#17761) Sn[4k3] válasza Debesq (#17760) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Írj egy meghatalmazást.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17762) ANDROID??? válasza Sn[4k3] (#17755) üzenetére


ANDROID???
addikt

:)
Csak ezen az egyen van jelenleg hűség, de ha kötbérrel otthagyom őket, akkor is anyagilag a T jön ki rosszabbul mintha 2 évig használnám normálisan az előfizt...
Aza ügyfélszolgálatossal amikor beszéltem, direkt mondtam neki, hogy ezen a számon veszem a telt de a másikon fogom használni, így neki kellett volna jelezni, hogy valamit válasszak mert alap esetben drága lesz a dolog, és nem ajánlgatni hogy ha hűséget vállalok a csomagok közül valamelyikre, akkor még 10-15-el olcsóbb lesz a tel mint most... Ezt nem tette meg... Így félre tájékoztatott, lehet nekem nem jutott eszembe, de annyi mindenről dumált, hogy el is felejtkezik az ember róla, az a szitu hogy az összes lehetőséget elmondják mellé mert ez van nekik kiadva...

(#17763) ANDROID??? válasza Nietzsche_ (#17757) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ebben bízom én is(ha nekem szántad a választ) , mert nem most kezdtem a T-nél, és a számláim sorra rendezve vannak, és terveztem újabb készülék vásárlását és ezzel szerződésem meghosszabítását, ill. több szerződés meghosszabbítását..

(#17764) Debesq válasza Sn[4k3] (#17761) üzenetére


Debesq
tag

Hát ez így elég tré. Gondoltam itthon hagyom max a személyimet és kész. Nem értem mért kell, hogy én vegyem át. Máshonnan már rendeltem sokszor, és akkor se én vettem át, garancia meg így is van. Na mindegy.

(#17765) DS39 válasza Debesq (#17764) üzenetére


DS39
nagyúr

alá kell írjad a szerződést, az pedig mindenképp neked szól.

ANDROID???:
ne sírd szét a topicot, ezt te k.rtad el, veszel egy telefont, új előfizetéssel, akkor minden kedvezmény az új előfizetéshez szól, ez így egyértelmű. az ügyfélszolgálatost meg nem érdekli mivel használod a telefont, a kedvezményt nem a telefonhoz, az (új) előfizetéshez adták, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#17766) Debesq válasza DS39 (#17765) üzenetére


Debesq
tag

Értem én, de egy feltöltős sim-et bárhol vehetek csak úgy, szerződés nélkül, nem? Mindegy. Így utólag nem lehet módosítani, hogy mikor hozzák? Vagy azt oda kellet volna írni, ahol az volt, hogy: Megjegyzések a futárnak: ? (vagy valami hasonló)

(#17768) Debesq válasza #40993792 (#17767) üzenetére


Debesq
tag

Rendben. Akkor még gyorsan módosítom, ha tudom. Köszönöm a segítséget mindenkinek! :R

(#17769) blueye válasza Debesq (#17766) üzenetére


blueye
veterán

A Dominó Szerződés is szerződés mint azt a neve mutatja :)

(#17770) DS39 válasza Debesq (#17766) üzenetére


DS39
nagyúr

igen vehetsz, pl a Lidl-ben, de aktiválás után postai úton kell rendezni a papírmunkát.
itt viszont a futár hozza magával, és el is viszi aláírás után.
de esetleg meg lehet vele beszélni hogy majd később visszaküldöd postán a szerződést.

[ Szerkesztve ]

(#17771) Debesq


Debesq
tag

Ezt nemtudtam. De sikerült módosítanom a rendelést és megjegyzésbe odaírtam, hogy mikor lenne jó. Azért köszönöm mégegyszer :) :)

(#17772) Varszegig válasza Debesq (#17766) üzenetére


Varszegig
veterán

feltöltős kártya esetén is van szerződés, azt hiszem nem kell részleteznem, miért is kötelező ez.

(#17773) blueye


blueye
veterán

Minden t-pontban hiánycikk a microSIM-SIM adapter?

(#17774) n@p@lm válasza ANDROID??? (#17740) üzenetére


n@p@lm
őstag

te még jól jártál :) :) :)
engem ennyinél hívtak fel :D

(#17775) Vangelis válasza n@p@lm (#17774) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez komoly vagy félreszámláztak ?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17776) Sn[4k3] válasza n@p@lm (#17774) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

:Y Azigen

Mi lett végül?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17777) n@p@lm


n@p@lm
őstag

a dolog lényege hogy beaktiváltak egy ajándék szolgáltatást ami utólag kiderült mivel nekem spec díjcsomagom van, nem járt volna.
2010 decemberében vettem egy moto defy-t (hogy az ördög vinné el) és az új előfizuhoz akkor decemberben adtak valami 500 mb ajándék adatforgalmat.
az ügyintéző lelkesen beaktiválta én meg használtam.
hív az asszony hogy hívta őt a t-mobile hogy tudom-e hogy már majd negyedmilliónál jár az adatforgalom számlám.
mondom nem, de mindjárt beszélek velük.
aztán megbeszéltem velük hogy ez így nem lesz kóser, tessenek jóváírni ha már 1x tévesen aktiválták;)
és secc-perc alatt jóváírták. persze előtte visszahallgatták az ügyfélszolgálatossal folytatott beszélgetésemet amiben direkt rákérdeztem az aktiválás előtt hogy nekem is jár-e az ajándék 500 mega mert csak akkor kapcsolja be.
hát röviden ennyi :)

(#17778) Sn[4k3] válasza n@p@lm (#17777) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Akkor nagy mákod volt :D

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17779) TheMarci


TheMarci
addikt

Sziasztok, ay lenne a kérdésem, hogy van egy díjcsomagom, és ha másikra szeretnék váltani, akkor az ingyenes, ezt olvastam. Ekkor kell -e hűségidőt vállalnom, vagy akár 2-3 havonta váltogathatok a díjcsomagok között? A mostanimat telóval együtt vettem, de már vagy 3 éve, szóval ehhez már nem köt semmi.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#17780) dedike válasza TheMarci (#17779) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Nem, nem kell hűségidőt vállalnod ilyen esetben. Havonta egy alkalommal van lehetőséged díjcsomagot váltani, bármilyen irányban. (Természetesen Like és Fun csak megfelelő feltételek esetén választható, Ikon pedig csak új iPhone vásárlás esetén.)

Jó szerencsét!

(#17781) TheMarci válasza dedike (#17780) üzenetére


TheMarci
addikt

Köszönöm a gyors választ, még egy olyan kérdés jutott az eszembe, hogy mobilinternet előfizetést is lehet 1-2 éves hűség nélkül venni? Azt látom, hogy van olyan akció, hogy a havidíj az első x hónapban olcsóbb, ha éves hűséggel veszed, ez oké, csak azt nem tudom, hogy lehet -e határozatlan időre venni?

Do You Dream?

(#17782) balagedebr


balagedebr
tag

Sziasztok!

0 tapasztalatom van T-mobile-al, ezért szeretnék segítséget kérni. Előre is sorry, ha láma kérdések lesznek. Tehát lehetőségem van céges flottába belépni (Partner 3 Vállalati akármi a neve). Ha jók az információim, akkor ez úgy fog működni, hogy a munkahelyem kiad nekem egy munkavállalói igazolást (amivel kvázi hozzájárul, hogy belépjek a flottába), amivel mint mezei user be tudok menni a t-mobile üzletbe és kötni szerződést. Cáfoljatok meg, ha nem így van!?

Legfontosabb kérdésem az lenne, hogy hogyan tudok a webshop-ból vásárolni, hogy ki tudjam használni a 10% kedvezményt? (ugye még nincs felhasználóm, hogy belépjek és rendeljek, ha meg új ügyfélként teszem be a kosárba a telót, akkor pedig csomagot kellene választani, ami pedig megint nem jó, mert nekem ez a céges flottás díjcsomag lesz, ami nyilván nincs a listában hiszen arról a munkáltatóm állapodott meg a T-vel). Első gondolatom az volt, hogy a boltban szerződéskötéskor csak Sim kártyát kérek, majd mivel így már van felhasználónevem belépek a webshopba és megrendelem a kiszemelt telefont. Ez mennyire működőképes? Számolnak fel pénzt a szűz sim kártyáért? vagy mi ennek a módja? Ha ez működik, akkor ugyanolyan áron fogok tudni telefont venni, mint ahogy most listázom a telefonokat(új havidíjas, 2év hűség vállalás, nem vállalok hűség díjcsomagra)? Egyáltalán ezt az árat kell néznem? példával élve SE Arc S 62991ft

Köszi előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#17784) ANDROID??? válasza n@p@lm (#17774) üzenetére


ANDROID???
addikt

szerkesztve

[ Szerkesztve ]

(#17785) 1430 válasza ANDROID??? (#17763) üzenetére


1430
senior tag

Először is, mikor anno csatlakoztál ahhoz a flottához, aláírtad a nyilatkozatot, melyben elfogadtad, hogy ha nem vagy már jogosult a díjcsomag használatára, akkor 8 napon belül jelezned kell, és átváltanak más díjcsomagra. Amennyiben ezt elmulasztod, a Szervuszba kerülsz... De ezt az apróságot ne tedd a sztorihoz, csak azt, hogy egyszer csak átraktak, minden ok nélkül...

De hogy valami bíztatót is írjak neked, a Net Start panaszokat kiemelten kezelik, és ha nem is írják jóvá teljesen, átszámolják Go!NapiNet-re:
"...a Szolgáltató a hozzá beérkező, Net Start adatdíjcsomaggal kapcsolatos reklamációkat kiemelt figyelemmel kezeli, egyetlen Net Start adatdíjcsomaggal kapcsolatos panaszt sem utasít el, a Net Start adatdíjcsomag keretében keletkezett forgalom – jóváírás után fennmaradó részét – átszámítja a sokkal kedvezőbb díjazású Go!NapiNet díjcsomag szerinti díjakra, és az ügyfélpanaszok maradéktalan rendezése érdekében egyedi megoldásokat kínál fel az ügyfelek számára."

Sky94
Miért nem kérted Pick Pack Pontba? A beérkezéstől számított 5 munkanapon belül akkor vehetted volna át, amikor tudtad volna...

balagedebr
Ha csak SIM-et veszel (hűség nélkül, 5000 Ft-ért), akkor legkorábban 7 hónap múlva vehetsz készüléket a számhoz, és akkor is 1-2 ezer Ft-tal drágábban, mint az itt látható árak. Ja és WebShopban csak egy összegben (bár ha később eléred az arany szintet... igaz a kedvezőbb flottás percdíjak mellett "nehezebb" minimum bruttó 3810 Ft-os számlákat generálni, amivel meglehetne az aranykártya).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17786) ANDROID??? válasza 1430 (#17785) üzenetére


ANDROID???
addikt

MA kaptam sms-t, hogy válaszlevelüket postázzák (pedig emailben kértem a tájékoztatást) ez tippem szerint nem egy jó előjel...

Ezt honnan tudod? Ha tényleg így lenne azért ez jóval elfogadhatóbb "tanuló pénz" lenne mint alap esetben..

(#17787) blueye válasza ANDROID??? (#17786) üzenetére


blueye
veterán

Nézted a nicket? (segítek: 1430)

(#17788) cettlee


cettlee
őstag

üdv!

200 mega lenetezhetö adatcsomagom van. csak FB messenger-re és néha forumozásra használnám a telot.

Szerintetek megvalosithato 200 megábol a nonstopp online levés?

(#17789) 1430 válasza ANDROID??? (#17786) üzenetére


1430
senior tag

Mármint a flottás dolgot honnan tudom? Onnan, hogy minden flottánál van ilyen, és kezdetben Szervusz, aztán Eco, most meg már Exo XS-re szólnak a nyilatkozatok. Mivel 130 Ft-os percdíjakról írtál, gondolom neked még a Szervuszos verzió volt.

Ami a Net Start panaszt illeti, azért válaszoltak ilyen gyorsan, mert kiemelten kezelik a Net Start panaszokat. Gondolom nem "szöszöltek" vele sokat, csak jóváírták és küldik a korrekciós csekket. Email-ben csak akkor válaszolnak, ha eleve email-t írsz, egyébként hatósági elvárás a levél.

cettlee
"online levés"
Még szerencse, hogy anyám nem olvassa ezt a fórumot, mert képes lenne Scrabble játék közben kitenni a "levés" szót! :D
Szerintem amúgy elegendő lehet a kereted rá.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17790) ANDROID??? válasza blueye (#17787) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ezt nem értem . :F

(#17791) Sn[4k3] válasza cettlee (#17788) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Én elvagyok 100MB-tal is, már belassítottal, de Opera Minivel ugyan úgy élvezhetö.

ANDROID???: Google 1. találat. Nem tudom, hogy a fórumtárs "kivezényelt support" vagy csak képben van :)

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17792) ANDROID??? válasza 1430 (#17789) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azt hiszem szervusz volt... (nem most volt)

Panasz "leadás" T pontban személyesen 06.04. (délelőtt) történt.
Távszámla van beállítva, és a netes felületen lehetne látni a korrekciót?

(Különben 100mb ingyen netezés lett választva a készülékcseréhez...)

SN Bíztatókat ír. Remélem igaza lesz...

[ Szerkesztve ]

(#17793) ANDROID??? válasza blueye (#17787) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja tényleg, bakker de lassú vagyok :D
06.04. óta csak az jár a fejemben mi lesz a számlákkal, mert ugye a májusiban is volt meg ebben a hónapban is van ilyen... Remélem ha megadják a jóváírást, mindkettő hónapra meglesz...

(#17794) 1430 válasza ANDROID??? (#17792) üzenetére


1430
senior tag

Igen, az kiderült a sztoriból, hogy személyesen tettél panaszt, ergo arról levélben megy válasz.

Távszámlán nem fogod látni, mert nem fognak új számlát kiállítani. Legfeljebb ha a következő számlából adnának jóváírást, akkor az lenne látható a júliusban érkező számla képén.

A 100 MB-os kedvezmény arra a számra van, amelyiken készülékváltás történt, és a leírtak alapján nem (csak) ezen volt forgalmad. Természetesen a Net Start forgalomból is jóváírásra kerül az első 100 MB (onnantól, hogy megkaptad az SMS-t a kedvezmény aktiválásáról), ha azzal forgalmaztatok, de célszerűbb lenne másik adatcsomagra váltani, sőt inkább olyan díjcsomagra, amiben van adatkeret (ha még nem tettétek meg).

Sn[4k3]
Nem a cég megbízásából fórumozok este 11-kor. :N Viszont ott dolgozom.
Tudod, én olyan gyerek voltam, aki kiesett a padból, úgy jelentkezett, ha a tanár olyan kérdést szegezett az osztálynak, amire tudtam a választ (és csak azért is hangosan bemondtam, ha nem engem szólított fel a válaszadásra ;] ).
Szóval ez egyfajta rossz szokás nálam, hogy válaszolok olyan kérdésekre, amikre - legalábbis azt gondolom, hogy - tudom a választ.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17795) ANDROID??? válasza 1430 (#17794) üzenetére


ANDROID???
addikt

Amin a 100MB van az nem is volt használva netre 1kb sem, mert azt hittem hogy ezen van, az is megzavart, hogy a rendelésnél leadott telszám az amin a net magas szla generálódott. a rendelés pedig a másik számra lett leadva...

(#17796) Sn[4k3] válasza 1430 (#17794) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Tudod, én olyan gyerek voltam, aki kiesett a padból, úgy jelentkezett, ha
a tanár olyan kérdést szegezett az osztálynak, amire tudtam a választ
(és csak azért is hangosan bemondtam, ha nem engem szólított fel a
válaszadásra ;]).

Magamra ismertem :D De már "javulok" :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17797) blueye válasza ANDROID??? (#17793) üzenetére


blueye
veterán

Volt egy (amugy tobb) nagyon jo tanarom. O mindig amikor mar tudni kellett volna vmit de senki sem ertette akkor a tabla sarkaban elkulonitett egy reszt es odairta hogy "gy.k." es ujra levezette hogy hogyan kerultunk oda, na ez a gy. k. azt jelentette hogy "gyengebbek kedveert". Sokat tanultam Tole (a tantargyrol is).

[ Szerkesztve ]

(#17798) dedike válasza 1430 (#17794) üzenetére


dedike
addikt

Szóval ez egyfajta rossz szokás nálam, hogy válaszolok olyan kérdésekre, amikre - legalábbis azt gondolom, hogy - tudom a választ.

Azért meg mi vagyunk a hibásak, hogy nem tudtunk olyat kérdezni, amire nem tudod a választ... igaz? :D

Bár szerintem nem is igazán van "olyan" kérdés. :N

blueye:

Sztorizgatunk, sztorizgatunk? :D :C

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17799) balagedebr válasza 1430 (#17785) üzenetére


balagedebr
tag

Köszönöm a gyors választ, akkor érdemesebb bemenni és boltban személyesen megvenni.

Másik kérdés, kinéztem egy telefont: LG Optimus Black P970, viszont webshopban "Jelenleg nem kapható.." és a linkelt listában pedig nincs benne. Ez azt jelenti, hogy már nem lesz kapható a telefon egyáltalán, vagy esetleg boltokban "elfekvő" készleteket fel lehet lelni? hogy szokott ez működni?

(#17800) immi77


immi77
tag

Sziasztok!

Sajna életemben először sikerült leejtenem a telefonomat. :( Egy Samsung Omnia 7-ról lenne szó. A kijelző keresztbe megrepedt, illetve a burkolat is sérült több helyen kisebb mértékben.
Egyébként úgy tűnik a készülék működőképes.
Van készülékbiztosításom, az a kérdésem hozzátok, hogy evvel a problémával számíthatok-e javításra (burkolat, kijelzőcsere).
Azért kérdem, mert a biztosítási leírásban találtam ilyen kitételt, hogy:
A biztosítón nem tartozik felelősséggel olyan javításokért
"a Készülék kizárólag külső megjelenését érintő olyan károsodás miatti javítás, amely nem befolyásolja a készülék működését."

Ennek fényében valahogy meg lehet oldani, hogy javítsák mégis?

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.