Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) lafaty80 válasza Vangelis (#18695) üzenetére


lafaty80
őstag

Erre hirtelen ezt találtam:

3.3.5. Az előfizetői szerződés módosítása
(1) Az egyedi előfizetői szerződés módosítására az előfizetői szerződés megkötésének
szabályai vonatkoznak. [Eht. 132. § (1)]
(2) A Szolgáltató jogosult az előfizetői szerződésben foglaltakat egyoldalúan módosítani az
alábbi esetekben [Eht. 132. § (2)]:

a) az egyedi előfizetői szerződésben vagy általános szerződési feltételekben foglalt
feltételek bekövetkezése esetén azzal, hogy - amennyiben jogszabály vagy
elektronikus hírközlésre vonatkozó szabály másként nem rendelkezik - a
módosítás nem eredményezheti a szerződés feltételeinek lényeges módosítását;
b) jogszabályváltozás vagy hatósági döntés indokolja; vagy
c) a körülményekben bekövetkezett lényeges változás indokolja (pl.: igénybevétel
feltételei, minőségi célértékek változnak).
(3) A Szolgáltató az általános szerződési feltételek egyoldalú módosításáról az Előfizetőt a
módosítás hatálybalépését megelőzően 30 nappal értesíti az előfizetőket megillető
felmondás feltételeiről szóló tájékoztatással együtt. Ebben az esetben az előfizető
jogosult a módosítás tárgyában megküldött értesítést követő 8 napon belül a szerződés
azonnali hatályú felmondására. [Eht. 132. § (4)]

(4) Amennyiben a módosítás az előfizető számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, az
előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül
jogosult felmondani az előfizetői szerződést. [Eht. 132. § (5)]

Gondolnám, hogy a tömeges felmondások meghártáltatnák a T-t, de balga és többségében nem tudatos vásárlók vagyunk a nagy átlagban.... szóval nyelni fogjuk... mert sok választásunk nem lesz. 3-4 rossz közül a jobbik-rosszat kell választani sajnos :D

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18702) m0ski válasza Daffni2 (#18693) üzenetére


m0ski
aktív tag

Lehet hogy már megkopott az emlékezetem, de amikor az ÁFA emelés miatt díjat emeltek, akkor előjött ugyanígy a téma, és akkor azzal szereltek, hogy a jogszabály változás miatti áremelésre ez nem húzható rá.
Nem tudom hogy jelen esetben mi a helyzet. Bár kifelé azt kommunikálják, hogy ez nem a telefonadó továbbítása az ügyfélre.

(#18703) Vangelis válasza m0ski (#18702) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt nem is tehetik mert jogszabályt sértene, ugyanis nem háríthatják át :)

Mint telefonadó.

egyéni áramelélést csinálnak. Tehát lehet bontani ,... egy sört is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18704) lafaty80 válasza m0ski (#18702) üzenetére


lafaty80
őstag

Olvasd el amit linkeltem, tehetik te meg felmondhatod akkor... elvileg

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18705) kenny123


kenny123
addikt

Jelenleg ikon200-am van, de régebben ki tudtam bővíteni +1gb adatforgalommal, és úgy hogy ha ezt elérem, nem túlforgalmaznak, csak lelassítanak.
Valaki meg tudná mondani mi volt ez, illetve mi a költsége, és az aktiválás menete?

Köszönöm! :R

yo

(#18706) kali válasza kenny123 (#18705) üzenetére


kali
legenda

(#18707) Vangelis válasza 1430 (#18692) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A paletta díjcsomagról nincs még infód?

Mert állítólag még azokról nem volt szó.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18708) Dave1984


Dave1984
őstag

Ha tavaly májusban hosszabbítottam hűséget2 évre ,de díjcsomagra nem vállaltam hűséget,vszont készüléket vásároltam,ebben az esetben megszüntethetem az előfizetést?

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#18709) sifarr válasza hackeeeee (#18671) üzenetére


sifarr
senior tag

Remélem innentől majd elgondolkodik az, aki azzal vagdalózott azzal, hogy a T biztosan nem fogja áthárítani az adót az ügyfelekre és, hogy jól tette az, aki lelépett pl. a Vodától, meg, hogy mekkora gáz, hogy a Voda emel, hát tessék....
Én voltam az, aki azt mondta többször is, hogy szerintem (ez nem azonos a biztossal), a Tré nem emel, hárít át. Bár sosem zártam ki a lehetőségét.

Átgondoltam.
1) Csalódtam a Trében. :O Szerintem nem cselekedett bölcsen. Főleg azért, mert ha már 2 hónapot benyelt, akkor - itt is mondom, szerintem - többet nyert volna a jó reklámkampánnyal átcsábított előfizetőkkel. Most a Tesco folytatja ezt a reklámot.

2) Újra összeállt a kartell. ;] A négyeskét a bíróság lebegteti. Most már szinte biztos, hogy csúszni fog a kezdéssel. Tehát a 3 grácia újabb időt nyert a közös tangóra.

Az már egy más kérdés, hogy az új helyzetben - ismerve mindhárom szolgáltató árváltozását - kinek hova érdemes átmennie, vagy éppen maradnia.
Úgy nagy általánosságban megállapítható a postpaid-változásokról, lakossági fronton, hiszen a fórumozók többsége odatartozik:
Az előfizetőknek leghátrányosabban a Telenor emelt.
A Voda és a Tré emelése összevethető. Ha valaki sokat beszél Vodás számokkal, akkor a Voda az opciókkal jobb lehet. Bár ez függ attól is, hogy a lebeszélhető havidíjat felszámolja-e halón belüli hívásokra a Voda, vagy a halón belüli hívások a ciklus kezdetétől az opciós percekből számítódnak le.
Egyéb esetekben a Tré egy hangyányit jobb. Jobb abban is, hogy a családbarát feltételei és ára sem változott. Így a legtöbb ingyenes időt adja a publikusok közül.

Tehát a menni/maradni kérdés eldöntésében újra az előfizető telefonálási szokásainak a súlya nőtt meg. Kivéve a Telenornál. Az még a djuice-t is hazavágta

Prepaid esetében szolgáltatótól függetlenül váltani érdemes.
Itt főképp telefonálási szokásokat megvizsgálva - és figyelembe véve az esetleges készülékcsere költségét, havi költésekből a megtérülését - bármelyik szolgáltató prepaidje jó lehet. Tesco, Blue vagy a djuice control.
Sima prepaidben maradni bármely szolgáltatónál hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#18710) zaskar válasza kali (#18706) üzenetére


zaskar
senior tag

Sziasztok! A múlt hónapban én is kértem a Netroll 1 gigás mobilinternet bővítő opciót, mert a hónap felénél láttam, hogy túl fogom lépni az alap 1 Gb-ot(ikon 200-am van). Ez ebben a hónapban is automatikusan aktiválódik, vagy újra kell kérnem? Kérdeztem már a telefonos ügyfélszolgálatot meg egy értékesítőt is, de úgy tűnt, egyikük sincs tisztában ezzel a dologgal...köszönöm előre is.

(#18711) 1430 válasza zaskar (#18710) üzenetére


1430
senior tag

Igen, folyamatosan aktív marad, míg le nem mondod, és addig hónapról - hónapra az 1GB-tal nagyobb keretet kapod meg hó elején.

Dave1984
Aki készülék árából kapott kedvezményt a hűségért cserébe, az nem bonthat kötbér fizetése nélkül, mert a kapott kedvezményt nem érinti a változás.
Ha azért vállaltál volna hűséget, hogy például 10%-kal kevesebb legyen a havidíj, akkor a hozzá tartozó kötbért nem kellene kifizetned, de esetedben ilyen nyilván nem áll fenn.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18712) Vangelis válasza 1430 (#18711) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor magyarul ha a havidíjat felemelnék a duplájára sem lehetne reklamálni, csak nyelni?

Azért jól ki van ez találva :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18713) Otisz válasza 1430 (#18711) üzenetére


Otisz
őstag

Ebből a szempontból a Vodafone volt a legkorrektebb.

Díjcsomagot lefele lehet módosítani, ha már bontani nem engedik az embert?

(OO[IIII][IIII]OO)

(#18714) Vangelis válasza Otisz (#18713) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor engem jól átveretek a délelőtt folyamán.

Nekem teljesen mást mondtak kétszer is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18715) Otisz válasza Vangelis (#18714) üzenetére


Otisz
őstag

Szerintem személyesen kell intézni, ott majd megmondják a tutit.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#18716) Dave1984 válasza 1430 (#18711) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszönöm a válaszod.Tarifakedvezményt is kaptam:-) 1 évig
Marad még Májusig :-(

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#18717) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!Domino kàrtyàs vagyok és Go Net S-ben vagyok.Ha lejàrt a 30 MB adatforgalman és ma van a fordulò napom valamint levonták a pènzt akkor kapok értesìtést,h megint van 30MB-èm és nagyobb sebességem?THX

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#18718) 1430 válasza Vangelis (#18707) üzenetére


1430
senior tag

Nos, itt valóban nem szerepelnek a Paletta díjcsomagok, csak a T-Home tájékoztatóban, tehát a Domino utáni díjak emelkednek. Azért még rákérdezek a T-Mobile havidíjasra.

#18712: Tarifahűség esetén a szerződés tartalmaz egy havidíj szintet, ami alá nem mehetsz. Ha minden havidíjat a duplájára emelnének, akkor például válthatnál olyan kisebb havidíjú díjcsomagra, amire ma még nem teheted, mert a minimális havidíjszint alatt van, de az áremelés hatására már átlépi ezt a szintet (persze a forgalmi díjak jó eséllyel magasabbak lesznek...).

Dave1984
Ezek szerint valami speciális ajánlatot kaptál tavaly telefonon? ;)
Például ha még tartana a tarifa kedvezményed is, és felmondanád a szerződést, a tarifakedvezményhez tartozó kötbért nem kellene kifizetned, de a készülkkötbért igen.

Orlin
Nem. Csak akkor kapsz SMS-t, ha nincs elég egyenleged és ezért nem sikerül levonni az új időszaki díjat, így a szolgáltatás felfüggesztésre kerül (egyenlegtöltéskor pedig automatikusan visszaaktiválódik, ha nem kapcsolod ki előtte). Például ha 12-én jár le a 30 napod, akkor 13-án 0:15 körül újul meg a csomag vagy függesztődik fel egyenleg hiányában, és utóbbi esetben az erről szóló SMS valamikor reggel/délelőtt érkezik (hogy ne ébresszük fel olyan korán az ügyfelet).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18719) Vangelis válasza 1430 (#18718) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De nekem nem dominóhoz van rendelve.

hanem havidíjashoz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18720) hackeeeee válasza sifarr (#18709) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem személyes célzás volt, akit érint, és magára veheti, az magára veszi. Vodás topic-ban volt többször erről szó, hogy a T biztosan nem fog emelni, mert már módosított ASZF-et, és k*csögök, mert Ők emelnek..

Hát, valahol azt mondom, hogy a Voda opciója úgymond a "megegyszerűbb". Plusz, mint ott írtam is korábban, akiknek FIX csomagjuk van, ők jártak a legjobban, mert ők lebeszélhetik az emelés díját is (mivel ott a havidíj 100%-ban lebeszélhető).

Én akkor is azt vallottam, hogy felesleg duzzogva elmenni a szolgáltatótól, mert úgyis mindenki ezt fogja tenni, és mostmár tényleg ez történt. Tehát, aki most ez miatt ment a Vodától a T-hez, mert Neki azt mondták, hogy Ők nem fognak emelni, az most valszeg anyázik magában... Én meg azt mondom, hogy így járt. :) Persze azt megértem, hogyha valami nagyon xar csomagja volt, és így lemondhatta, de akkor sem kellett volna még másik szolgáltatóhoz rohanni, amíg nem derül ki mindenkinél, hogy pontosan mi is lesz.

Nah meg arra leszek kíváncsi, hogy meddig fogják hagyni bontani az ügyfeleket. Ebben eddig a Voda volt a "legrendesebb".

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#18721) busman válasza 1430 (#18718) üzenetére


busman
addikt

Szia! Egy gyors kérdés:arany illetve platina kártyának van lejárati ideje?Illetve mennyi időn belül pótolják?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18722) Daffni2 válasza 1430 (#18711) üzenetére


Daffni2
addikt

"Aki készülék árából kapott kedvezményt a hűségért cserébe, az nem bonthat kötbér fizetése nélkül, mert a kapott kedvezményt nem érinti a változás."

Az adott tarifacsomagra vállalt hűségért cserében kapta olcsóbban a telefont!

Mivel a szolgáltató egyoldalúan módosította a szerződést és az hátrányos az ügyfélre nézve, joga van bontani az ügyfélnek kötbér nélkül.

Tegyük fel:
Felajánlották, hogy xy dijcsomaggal aminek a havi díja 10 000 Ft, perc díja 20 Ft, ha erre 2 év tarifamegtartást vállalok X forintért kapok xy telefont.

Csakhogy azóta a szerződésben szereplő tarifacsomag havidíjat már 11500 Ft a perc díjat 22 Ft-.ra változtatták.

Na ezért jogos kötbér nélkül a bontás.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#18723) dedike válasza busman (#18721) üzenetére


dedike
addikt

Igen van, rajta van a kártyán. A platinát automatikusan postázzák, az aranyat kérni kell. Bővebben

Jó szerencsét!

(#18724) cris78


cris78
őstag

Ha hűségem van (régi) Eco csomagra és Go!Net M-re, akkor válthatok Mozaik xs csomagra és a Go!Net helyet kérném a Net&Roll 1GB limitbővítő opciót?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18725) kali válasza Daffni2 (#18722) üzenetére


kali
legenda

esetleg ott (is) lesz majd csavar, hogy akinek díjcsomagra van hűsége, annak az előfizetésre is... :U

(#18726) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Webshop-on keresztül vettem egy készüléket, amiről kiderült, hogy hibás.
A telefonos üsz azt mondta, hogy 8 napon belül visszaküldöm, és akkor sztornó az egész, hűségnyilatkozatot is visszacsinálják.
Ez igaz?
Azért kérdezem, mert azt is mondta, hogy kell valami indigós papírnak lennie az átvett készülék mellett, ami ezt a 8 napos lehetőséget érvényesíti, de nincs.
A T-pontban is el tudom ezt intézni?

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18727) dedike válasza Bici (#18726) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Igen, igaz.
Ha visszaküldenéd, ez a nyomtatvány javasolt. (Részletesebben, 5. pont)
Igen, T-Pontban is intézhető!

Jó szerencsét!

(#18728) lafaty80 válasza Bici (#18726) üzenetére


lafaty80
őstag

Nem adnak már visszárus papírt. Igen tpontban is le tudod adni, 8 munkanapon belül.

Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18729) Bici


Bici
félisten

Köszi mindkettőtöknek!
:R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18730) DS39


DS39
nagyúr

üdv!

a t-mobile online felületén a mobilnet előfizetésemnél a beállításokban van olyan rész hogy Megújul? - Igen mellette pedig egy Lemondom gomb.
ezzel csak a megújulást mondom le vagy magát a mobilnetet?
azt szeretném elérni hogy a hó végén lejáró mobilnetem ne újuljon meg, de addig még szeretném használni a benne foglalt adatforgalmat.

[ Szerkesztve ]

(#18731) CsuRi101 válasza Daffni2 (#18722) üzenetére


CsuRi101
tag

Ez abban az esetben működhet, ha a bontatlan, megkezdetlen garanciájú készüléket is vissza tudod adni. Ami ugye lehetetlen. A készüléket már használod, amortizálod, így a kapott kezdemény miatt benne kell maradnod a szerződésben. Vagy kötbért fizetni. Más opció nincs.

(#18732) djculture válasza CsuRi101 (#18731) üzenetére


djculture
félisten

Tájékoztatjuk továbbá, hogy a hűségvállalás időtartama alatt hűségnyilatkozata értelmében az előfizetői szerződés kötbérfizetési kötelezettség nélkül nem mondható fel abban az esetben, ha a hűséget a határozott időtartamból eredő kedvezmények (pl.: készüléktámogatás) figyelembevételével kötötte meg, és a díjmódosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. Egyéb esetben, az értesítéstől számított 15 napon belül élhet felmondási jogával, ha jelen értesítésben közölt díjmódosításunkat nem kívánja elfogadni. Ez esetben a Magyar Telekom nem követelheti a szerződés felmondását követő időszakra eső kedvezmény összegét.

Majd rájönnek az emberek hogy az "óriási :)" készülékkedvezmények ezért vannak.

(#18733) Daffni2 válasza djculture (#18732) üzenetére


Daffni2
addikt

"ha a hűséget a határozott időtartamból eredő kedvezmények (pl.: készüléktámogatás) figyelembevételével kötötte meg,"

Szerintem ezzel a megfogalmazással csúnyán mellényúltak.
Nem a határozott időtartam miatt volt a készülék árábó kedvezmény, hanem az adott tarifacsomag 2 évre vállalása miatt.

Mivel amit vállalt az ügyfél, egyoldalúan módosították, ezért bontható kötbér nélkül.

Igazi T-s szarakodás, itt is kiderül a Voda volt a legtisztességesebb, mert 8 napig simán lehetett bontani.

"Aki ad,az nyer"

(#18734) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!
Lehet már végre valamit tudni a 900 MHz-en való szolgáltatásról? Jó lenne mostmár valamit intézkedni. Hamarosan mobilnetet rendelek notebook-hoz és ha semmi változás nem várható 3G-lefedettségben, akkor 10 év után más szolgáltatóhoz is kénytelen leszek benézni. Na meg emiatt is. Érdekes módon ott nem vonogatnak le 60 Ft-okat pusztán azért, mert szeretném megnézni, hogy hol tartok adatforgalomban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#18735) Otisz


Otisz
őstag

Feleségem személyesen érdeklődött, és kötbér nélkül alapból nem enged a rendszer még csak kisebb csomagra sem váltani (hűségidős, készülékes előfizetés).

(OO[IIII][IIII]OO)

(#18736) timea1991 válasza longwild (#1) üzenetére


timea1991
tag

Bolti terminálokon tegnaptól újra van 1500ft s feltöltési lehetőség

(#18737) dedike válasza timea1991 (#18736) üzenetére


dedike
addikt

Ez így igaz! :K

Jó szerencsét!

(#18738) djculture válasza timea1991 (#18736) üzenetére


djculture
félisten

Nem sok értelme van...Inkább kifizetek 3 ezret és akkor 1 évig használható a kártya.

(#18739) dedike válasza djculture (#18738) üzenetére


dedike
addikt

Nagyon sok olyan ember van, akinek nincs egyszerre 3000 forintja, nekik ez sokat számít! :K

Jó szerencsét!

(#18740) djculture válasza dedike (#18739) üzenetére


djculture
félisten

Voltam már én is ilyen cipőbe a 13 év alatt mióta feltöltő kártyás mobilom van:) A t legalább korrekt meg 180 napot ad a 1500ft ra is

(#18741) asddsa22


asddsa22
csendes tag

Hali,

most nézem az e számláimat, és látom, hogy az eddigi 22-25. határidőről 16.a lett a befizetés határideje... nem kapok csekket, hanem bankkártyával fizetem.
Viszont minden hónap elsején/elején, 1.-2.-3. tudom csak fizetni. Lehet nagy gáz ebből? Mert már most tegnap küldték az SMS-t, hogy hamarosan letelik a határidő.
Bankkártyával fizetőknek nem küldenek levelet, csak ha túllépi a 30 napot, igaz?

köszi a választ

(#18742) djculture válasza asddsa22 (#18741) üzenetére


djculture
félisten

Fizetési felszólítás eljárási díj /635 Ft/számla vagy mennyi most épp/ az bejátszhat szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18743) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Esetleg egy ilyesmi aklalmazás nincs tervben? Sok ember dolgát megkönnyítené. Nem is értem, hogy az okostelók virágkorában nincs egy nyamvadt alkalmazása a T-nek. Csak nem azért, mert az ingyen lenne az ügyfeleknek szemben a hívásforgalmi tájékoztatóval? :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#18744) dedike válasza szabogabor10 (#18734) üzenetére


dedike
addikt

..ööö..izé...nem okoskodni szeretnék, de jelenleg a T-nél nincs túlforgalmazási díjas internetcsomag a választhatók között, így nagy meglepetés nem érhet a fizetendő díjakat illetően. A lassításról pedig kapsz értesítést, így el tudod dönteni aktuálisan, hogy van-e szükséged valamilyen kiegészítő opcióra.

(A lefedettség meg adott, azzal úgysem tudunk mit csinálni. Nekem annyiból van ezzel szerencsém, hogy ahol a laptopot használom, ott nagyon jó a térerő. Bár nem hinném, hogy ez téged vigasztal.)

Jó szerencsét!

(#18745) szabogabor10 válasza dedike (#18744) üzenetére


szabogabor10
veterán

De nekem MédiaMániám van, az értesítő SMS-ek pedig általában 40-50 perc, de volt olyan, hogy 3 óra! eltolódással érkeztek meg. Ezt nem lehet korrekt, real-time tájékoztatásnak nevezni.
A lefedettséghez: nálam mindhárom szolgáltatónak van 3G lefedettsége, a T-é a leggyengébb, a másik kettő max térerővel jön a ház minden pontjában. Viszont utazásaim során nagyon rossz kép alakult ki a T 3G lefedettségéről. A telóm csak 3G üzemmódban rengetegszer vált a Voda hálózatára, bár tiltott. Nagyon feltűnő a különbség a Voda és a Telenor/T-Mobile lefedettsége között. :(

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#18746) djculture válasza szabogabor10 (#18745) üzenetére


djculture
félisten

Ja ezt csak alátámasztani tudom itt újszászon is csak a T-nek van gprs mindkettő másiknak 3g van. Nemtudom miért alakult ez így de, jó volt mikor valaki vette a mobil internetes csomagokat hazahozva meg meglepődött hogy hálózat az kb a csiga tempója alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#18747) dedike válasza szabogabor10 (#18745) üzenetére


dedike
addikt

Igen, a MM ebből a szempontból nem a legjobb. Én mondjuk le is cseréltem egy Mozaik XS+ Net&Roll 1GB kombóra, s ez így pont elég egy hónapra, együtt 4 ezerért.

Jó szerencsét!

(#18748) szabogabor10 válasza dedike (#18747) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez a kombó nekem is jó lenne, viszont én elég sokszor használom a MobilTV-t, az pedig önállóan +2k lenne.
Még a lefedettséghez: ez az LTE dolog nekem nagyon csípi a szemem. Az arra szánt pénzt simán áldozhatták volna a Vodához hasonló 3G lefedettség kiépítéséhez. Nagyon rossz a fejlesztési stratégiájuk. A T-nek az az egyetlen szerencséje, hogy még másfél évig hűség köt hozzájuk. Ha addig nem változik a helyzet, akkor egy 3 tel.számos előfizetést viszek át a Vodához. Addig is tesztelem a hálózatukat hamarosan egy önálló mobilnet előfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#18749) 1430 válasza szabogabor10 (#18748) üzenetére


1430
senior tag

Másfél év alatt várhatóan lesz változás. ;)
"...célunk, hogy 2013-ra az ország közel 100% -án 21 Mbites sebességű HSPA+ szolgáltatást tegyünk elérhetővé..."

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18750) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! T-nél vásárolt készüléket garanciális szervízre bármelyik T-szervizbe bevihetem, igaz?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.