Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) Vangelis válasza milestone (#17147) üzenetére


Vangelis
nagyúr

netshopban 8 napig visszaküldheted.

Vagy pénz vissza vagy olyan áron másik teló.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17153) Gedeon31 válasza #40993792 (#17152) üzenetére


Gedeon31
addikt

Gyakorlatban hogyan működik? Személyesen bemegyek egy T-pontba vagy csak postai úton küldhetem vissza a telefont?

(#17155) Gedeon31 válasza #40993792 (#17154) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi szépen :)

(#17156) metaksza


metaksza
tag

Én is küldtem vissza anno készüléket, először postai úton,amit visszaküldtek, majd ezután bevittem egy T-pontba,és úgy visszaküldték. Igaz, történt egy kis pereskedés is (békéltető testület,stb) mert az augusztusban visszaküldött készülés árát (20.000 forint mobilelőleg) februárban küldték vissza,akkor is két részletben.

(#17157) milestone válasza #40993792 (#17152) üzenetére


milestone
tag

Hm.. nem túl életszerű ez a kizárólagosság.
Nem értem, miért ne lehetne cserélni egy hibás példányt garanciális csere formájában?
Ez csak személyes vásárlás esetén létezik (és az is 72 órán belül)?

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Gedeon31: igen, mind2 megoldás lehetséges, nekem ezt mondták, amikor leadtam egy T-Pontban.

[ Szerkesztve ]

(#17158) -v-


-v-
addikt

Sziasztok,

T-nél nem lehet olyat csinálni, hogy 08.16-án jár csak le a hűségnyilatkozat az előfizumra, de már most venni telót hűségnyilatkozattal előbb? És akkor akkortól élne gondolom az új két éves hűségnyilatkozat, amikor a másik lejár.. ilyet lehet? Csak mert ha belépek az oldalra, ott nem írja h ne lennék jogosult mert mégnem járt le a hűségidőszak.. régen ezt mintha írta volna mindig, szóval azért gondolta, hátha lehet ilyet.

(#17159) blueye válasza milestone (#17157) üzenetére


blueye
veterán

Azzal hogy leadtad a készüléket és a SIMet elálltál a szerződéstől, tehát az már nem él, így nem lehet cserélni.
Ha szervizbe adtad volna le jobban jártál volna.

(#17160) dedike válasza -v- (#17158) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Ha aranykártyás vagy, és nincs 15 napon túli lejárt tartozásod, akkor egy előrehozott készülékváltással új készüléket vásárolhatsz. Az új hűséged ettől a naptól fog újból indulni.
Lépj be, ott válaszd a "meglévő előfizetés megújítása" pontot, s ha ott megjelennek különböző konstrukciók, akkor tied a pálya!

Jó szerencsét!

(#17161) -v- válasza dedike (#17160) üzenetére


-v-
addikt

Ez remek hír, köszi! :)

(#17163) milestone válasza #40993792 (#17162) üzenetére


milestone
tag

Arra gondoltam visszaküldöm, és kérek majd egy cserét (tehát a kettő nem zárja ki egymást), u.akkor nem tájékoztattak a 72 órás határidőről, ami a cserére való jogosultságot illeti, sem a személyes érdeklődés során (egy partnerüzletben, sem a telefonos ügyfélszolgálaton - mindezek a 3. napon), csak később, a 8. napon, amikor már késő volt ebből a szempontból.
Szervizes javítást nem mertem bevállalni, mert a Defy fórumában figyelmeztettek arra, hogy nem mindig sikerül a szerviznek úgy összerakni a készüléket egy kijelzőcsere után, hogy a vízállóság továbbra is biztosított legyen; ők is cserét ajánlottak.

Köszönöm a részletes magyarázatot :)
(neked is Blueye).

[ Szerkesztve ]

(#17164) xors


xors
senior tag

Hali!
Nemrég jöttem át a vodától és meglepve tapasztaltam, h a metroban csak GPRS netkapcsolat van... Eléggé meglepődtem, hiszen a vodánál simán jött a 3G. Itt meg már hirdetik a 4G -t, azt még a metroban 3G sincs! :O :((( nem tudja valaki, hogy egyáltalán van -e remény, h valaha is lesz?

(#17165) 1430 válasza milestone (#17147) üzenetére


1430
senior tag

3 napon belüli csere csak műszaki hiba miatt lehetséges, esztétikai okokból nem. Azt nem tudom, mit értesz "nagy mértékben elégedetlen voltam a készülék kijelzőjével" alatt, de ezt az üzletben tudták volna amúgy is elbírálni. WebShop rendelés esetén is él a 3 napos csere, de ha élsz vele, bukod a 8 napos visszaküldési lehetőséget (mivel az új készüléknek más lesz az IMEI száma). Illetve ha jól értem, mostanában volt ez a rendelés, és mivel már nem forgalmazuk, így nem tudták volna másikra cserélni, legfeljebb a visszavásárlás maradt volna (gyakorlatilag most ez történt) vagy hasonló árkategóriájú készüléket választhattál volna, amit most is megtehetsz...

Gedeon31
Személyesen a szervizzel rendelkező T-Pontokban lehet leadni a WS-on rendelt készülékeket.

b4zsi-
Ha nem tudod a jelszót, csak a meghatalmazásos vagy a kapcsolattartón keresztüli aktiválás fog működni. Ha tudod a jelszót, próbáld meg telefonos ügyintézőn keresztül.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17166) Gedeon31 válasza 1430 (#17165) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm szépen :)

(#17167) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok.

A T-nél tud valaki egy jó flottát?
Köszönöm.

(#17168) Wictor


Wictor
senior tag

Estét!

A Mozaik díjcsomagok is időarányosan számlázódnak? Tehát ha hó.15-én kötnek előfizetést, következő hónapban csak a maradék 16 nap után kell fizetni?

[ Szerkesztve ]

(#17169) dedike válasza Wictor (#17168) üzenetére


dedike
addikt

Szintén!

Igen, úgy.

Jó szerencsét!

(#17170) Wictor válasza dedike (#17169) üzenetére


Wictor
senior tag

Köszönöm. :R

Még egy hülye kérdés: ma átírattam ismerősöm nevére egy előfizetést. Annak, hogy az enyém volt eredetileg, marad-e valami nyoma a rendszerben (nálam)?

[ Szerkesztve ]

(#17171) dedike válasza Wictor (#17170) üzenetére


dedike
addikt

Ezt a kérdést passzolom... :(

Jó szerencsét!

(#17172) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Üdv.
Érdeklődnék, hogy ha céges csomagban vagyok kb 40-50 ember akik ingyen beszélhetnek egymással és olcsóbbak a tarifák az mellé külön valahogy lehet kérni kiegészítő mobilinternetes csomagot úgy , hogy nem én vagyok a cég előfizetője csak sima felhasználó. Van egyáltalán ilyen opció és ha igen akkor meghatalmazás kell ahhoz is mint anno a telefonvásárláshoz?
Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv: Balázs

(#17173) dedike válasza b4zsi- (#17172) üzenetére


dedike
addikt

6 hozzászólással ezelőtt válaszolta meg a kérdésed 1430... :Y

Jó szerencsét!

(#17174) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Üdv!
Meg tudnátok mondani, hogy aranytárskártyás vagyok-e, illetve mennyi pontom van? Mire lehet azokat felhasználni? Számom előélete: két évig volt előfizetéses, azóta Dominós, lett párszor feltöltve. Erősen gondolkozok, hogy szolgáltatót váltsak (Telenor), de lehet maradok, ha jó ajánlatok lesznek.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17175) polonic válasza Sn[4k3] (#17174) üzenetére


polonic
félisten

Azt, hogy aranytárskártyás vagy-e meg a pontjaidat, azt vajon miért tudnánk itt mi a topikból megmondani?

Egyelőre nem vagyok még mobilból is t-s. De szerintem nézd meg a my t-mobile-ban. Ott van mindkét információ.

Abból indulok ki, hogy a t-home-nál így van.

(#17176) Sn[4k3] válasza polonic (#17175) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ahh, rosszul fogalmaztam, este van :B Linket akartam kérni, hogy hol nézhetnèm.meg.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17177) b4zsi- válasza dedike (#17173) üzenetére


b4zsi-
őstag

Köszönöm szépen és elnézést a figyelmetlenségemért! :R

(#17178) Wictor válasza Sn[4k3] (#17176) üzenetére


Wictor
senior tag

Itt ni! Számod és ügyfélbiztonsági kódod (5 számjegyű) beírod, aztán legalul láthatod a pontjaid. 1 pont = 1 Forint

[ Szerkesztve ]

(#17179) Sn[4k3] válasza Wictor (#17178) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Kösz!
Hát az szerint nem vagyok aranytárskártyás, csak valami más, 312 pont kéne a szintlépéshez... ez nagyon zsír :(((

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17180) 1430 válasza Sn[4k3] (#17179) üzenetére


1430
senior tag

Ne aggódj, ha aranykártyás lennél sem tudnád semmire beváltani a pontjaidat, mert Domino-nál ezek csak technikai pontok. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17181) n@p@lm válasza 1430 (#17180) üzenetére


n@p@lm
őstag

na az szép....

(#17182) slice14 válasza 1430 (#17180) üzenetére


slice14
veterán

Esetleg csúcsidő kedvezményre + ilyesmire. Ha jól tudom, mert mikor még domino-s voltam akkor én is igénybe vettem a csúcsidő kedvezményt

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17183) 1430 válasza slice14 (#17182) üzenetére


1430
senior tag

1. A Domino soha nem gyűjtött beváltható pontokat.
2. A csúcsidő csökkentés díjmentes.
3. A csúcsidő csökkentés és a többi tarifális kedvezmény (SMS Plusz, Perc Plusz és Te+Én Plusz) a Domino hívószámokhoz le lett zárva most május 1-től, vagyis csak az használhatja, akinek már aktív.
4. Jelenleg a Domino számoknak azért jó aranynak/platinának lenni, mert feltöltési bónuszt kaphatnak, mert igényelhetnek Kapcsolat kártyát, hogy az elfogadóhelyeken kedvezményekben részesüljenek, és mert 2 évente új telefont is vehetnek a meglévő Domino számhoz (a normál Domino árlistához hasonló áron de több lebeszélhetőséggel).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17184) slice14 válasza 1430 (#17183) üzenetére


slice14
veterán

Ja bocsi én tavaj augusztusban váltottam előfizusra, és azóta nem követem a Domino-s dolgokat. Bocs hogy hülyeséget írtam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17185) dedike válasza slice14 (#17184) üzenetére


dedike
addikt

Ne törődj vele, két hónap alatt sikerül néha tökéletesen megváltoztatni egyes dolgokat.... :)

Jó szerencsét!

(#17186) Sn[4k3] válasza 1430 (#17183) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Azigen... akkornem sok mindenre használhatom amúgy nem vagyok aranytárskártyás, kiderült...

A Domino 5 milyen feltöltési kedvezményeket ad? Nek tudtak nekem.semmit sem mondani a viszonteladónál a csomagról...

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17187) dedike válasza Sn[4k3] (#17186) üzenetére


dedike
addikt

Ha nem vagy AK-s, akkor tudtommal semmit... :(

[link]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17188) milestone válasza 1430 (#17165) üzenetére


milestone
tag

A kijelző fakó/fátyolos volt, sárgás árnyalatú, fényereje gyenge, napsütésben olvashatatlan.
Ezt nem nevezném esztétikai kifogásnak, inkább műszakinak hibának. A különböző tesztekben, fórumokban nem panaszkodtak hasonlóra, ezért gondoltam, hogy egyedi hiba és kértem volna cserét.
A 72 órás határidőről nem szóltak, ezért gondoltam elég a 8. napon bevinni.
Mivel elfogyott a készlet (legalábbis nem rendelhető, talán van még egy pár példány hasonló esetekre, de azok vélhetően már nem értékesíthetők), így gondot jelenthetett volna a cseréje. Arra gondoltam, hogy esetleg méltányossági alapon egy Defy+-ra cserélték volna...
Mindez már úgy tűnik, hogy elméleti marad...
Köszönöm a választ.

(#17189) blueye válasza milestone (#17188) üzenetére


blueye
veterán

Nem értelek.
A pénzt visszakapod.
Defy+ -t lehet rendelni a webshopból.
Ügy megoldva. Nem?

(#17190) 1430 válasza Sn[4k3] (#17186) üzenetére


1430
senior tag

2012.08.31-ig van egy olyan feltöltési akció, hogy ha előzetes regisztráció után legalább 3000 Ft-tal töltesz, akkor bónusz adatkeretet kapsz, amit 30 napon belül tudsz felhasználni, de csak ha Domino 5 díjcsomagban vagy (regisztrálni másik díjcsomagból is lehet, a bónusz is jár, csak nem felhasználható, de a 30 nap elkezd ketyegni).
Részletek >>
(a honlaphoz képest annyit javítanék, hogy már nem kell 30 naponta regisztrálni, mert megoldották, hogy minden "bónusz" regisztráció 08.31-ig érvényes)

milestone
Ha nem tudtak volna sima Defy-t biztosítani, akkor kaptál volna egy tól-ig összeget, amin belül választhatsz készüléket, ráfizetni nem lehetett volna (és ne kérdezd a tól-ig-ot, mert ha tudnám sem mondanám el :N ). Szóval ha a Defy+ nem fért volna bele a keretbe...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17191) n@p@lm válasza 1430 (#17190) üzenetére


n@p@lm
őstag

30 mb?
az kemény :))

(#17192) dedike válasza n@p@lm (#17191) üzenetére


dedike
addikt

Mint azt egy ideje már tudjuk: Szuvenyîr nyîhâhâ nyekukukcs protkovâ... ;]

Jó szerencsét!

(#17193) milestone válasza 1430 (#17190) üzenetére


milestone
tag

kösz.
Blueye: 50e a lélektani határ.

(#17194) blueye válasza milestone (#17193) üzenetére


blueye
veterán

Akkor végképpen nem értelek.

(#17195) milestone válasza blueye (#17194) üzenetére


milestone
tag

prepaid only

(#17196) metaksza


metaksza
tag

Készülök megrendelni az alcatelt, és a t oldala azt írja, hogy kérhetnek mobilelőleget, ami 10.000 ft. Erről ki tud bővebb tájékoztatást adni?

(#17197) giigz válasza metaksza (#17196) üzenetére


giigz
veterán

Nekem kértek 10.000 Ft-ot, hogy fizessek előre.... :)

[ Szerkesztve ]

(#17198) metaksza válasza giigz (#17197) üzenetére


metaksza
tag

Én nem szeretnék.
És ez ilyenkor úgy megy,hogy akkor 3 hónapig - már ha mozaik xs díjcsomaggal számolunk,amiben nem telefonálunk túl,tehát csak a díjcsomagban foglaltakat használjuk fel- nem vonnak le pénzt,és a negyedik hónapban pedig csak 2000, vagy úgy számolják, hogy mindennek az egységárát veszik,és úgy vonják le a 10.000ből? (a második variáció sokkal szarabb, de kinézem a t-mobiletól.

(#17199) giigz válasza metaksza (#17198) üzenetére


giigz
veterán

Pedig előre kell fizetni. :K

Ha egy hónapban 3.000 Ft-ot fizetsz, akkor ez 3 hónapra elég, és a negyedik hónapra marad 1.000 Ft, tehát annyival olcsóbb lesz majd az a számlád. Utána pedig megy minden rendesen.

(#17200) TecK válasza TecK (#17141) üzenetére


TecK
tag

Tehát azt mondjátok hogy ha nem vagyok megelégedve a telefonnal és garanciálisan amúgyis cserélniük kéne de én nem tartok rá igényt hanem inkább egy másik telefont válaszatnék akkor eltolhatom a biciklit? :(

T&T Klímatechnika - tntklima.eu

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.