Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy emelt díjas telefonszámok a havi lebeszélhető keretből vonódnak le?
Mert ma küldtem egy lottót, és az azt írta ki, de úgy tudom ez függ díjcsomagoktól. (Like)

(#17352) Something_ válasza Dicker (#17351) üzenetére


Something_
őstag

Pluszba megy.

(#17353) Dicker válasza Something_ (#17352) üzenetére


Dicker
őstag

Oké köszi, akkor küldök még egyet. Nehogy már kiszámlázzanak nekem 220 Ft-ot.. :D Ha nyerek, már pedig miért ne nyernék, akkor vendégeim vagytok mind a fórumon egy sörre :D

(#17354) Something_ válasza Dicker (#17353) üzenetére


Something_
őstag

Számládhoz fogják pluszba beírni, szóval nem külön.

(#17355) dero


dero
csendes tag

hatha valaki tud infot adni szamomra..

domino web +3000ft-os bonuszt valaki megkapta vagy honnan lehet ezt megtudni?
mert nalam ha belepek a my-tmobile-ba, ott nem latszik csak az amit feltoltottem... vagy ez csak az uj stickekre vonatkozik?

(#17356) Dicker válasza Something_ (#17354) üzenetére


Dicker
őstag

Tudom. Értem, csak ez a hónapom most ingyen van, mert leírattam az összeget másból.

(#17357) Varszegig válasza dero (#17355) üzenetére


Varszegig
veterán

Én kaptam smst az új egyenlegről a tabra, és abban benne van az extra 3000.

(#17358) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Hali!
Bocs azavarásért, de nem találtam még választ a kérdésemre, hiába nyálaztam át a hivatalos t-mobil honlapot. Megpróbálkozom itt, talán kapok választ. :) Tehát a kérdésem: létezik-e olyan előfizetés ami 5 szám között ingyenes (természetesen valamennyi havidíj fejében 500-1000 ft) beszélgetést tesz lehetővé? egy előfizető nevén lenne az egész, de ha külön is megoldható az sem baj! :) Köszi a válaszokat!

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#17359) Nietzsche_ válasza bohoc71 (#17358) üzenetére


Nietzsche_
tag

Családbarát opció, maximum 5 szám vonható be. Ügyfélazonosság nem feltétel. Sőt, kártyás is lehet, de feltöltőkártyás szám önmaga után nem tudja viselni a költségeket (ez esetben a családbarát opció díja a havidíjas havi számláján kerül feltüntetésre).

Részletek

(#17360) Nietzsche_ válasza Something_ (#17350) üzenetére


Nietzsche_
tag

Hivatalos állásfoglalás még nincs és sajnos félhivatalos sem. A másik "T" speciel árakat emelt.

Írhatnék/írhatnak okosságokat, de ez tiszta spekuláció lenne/lehet csak és nem több. :)

(#17351) Dicker

Az a mobilvásárlás terhére megy - minden esetben a havidíjon felül számlázódik.

[ Szerkesztve ]

(#17361) Armi5


Armi5
tag

Hűségidő alatt lehetséges Médiamánia XS-ről Mozaik XS-re váltani? Valahol azt láttam, hogy igen, de van itt valaki aki biztosan tudja ezt?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#17362) Nietzsche_ válasza Armi5 (#17361) üzenetére


Nietzsche_
tag

Tarifahűséged, ha van rá akkor is lehet. (ha meg a tarifára nincs akkor bármerre válthatsz).

Ugyanaz a tarifa kategória (2999 Ft - 3660 Ft-ig). :)

(#17363) Armi5 válasza Nietzsche_ (#17362) üzenetére


Armi5
tag

Köszi a választ! Azt nm lehet tudni miért nem lehet ezt telefonon intézni? Vagyis bármit...
egésznap azt mondja a 1430 gépe, hogy a szolgáltatás jelenleg nem elérhető (1-es menüópontra mondja, ami a díjcsomag váltásos pont)

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#17364) polonic válasza Armi5 (#17363) üzenetére


polonic
félisten

Intézd akkor my t-mobileban. Gondolom ott is lehet.

(#17365) Armi5 válasza polonic (#17364) üzenetére


Armi5
tag

majd T-Pontban. My T-mobileban sem lehet, azt írja hívjam ügyfélszolgálatukat ...

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#17366) Teddyke0


Teddyke0
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni Nokia c5-03 telefonhoz van mozaik xs díjcsomagom ha a díjcsomagban foglalt netet akarom használni akkor a hozzáférési pont kiválasztásánál melyiket kell választani van "WAP" és "T-mobil NET". mind a kettővel csatlakozik a netre csak nem szeretnék akaratlanul plussz fizetős szolgáltatást.
Segítségeteket előre is köszönöm üdv. Edit :)

(#17367) Dicker válasza Teddyke0 (#17366) üzenetére


Dicker
őstag

Minden wap net, de nem minden net wap!
:DDD :DDD
Az előbbi egy elavultabb technológia, utóbbit illik használni, mert gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#17368) Richard!


Richard!
addikt

Szép Napot!

A közeljövőben szeretnék egy telefont venni a barátnőmnek.Olyat lehet,hogy a telefont előfizetés nélkül veszem meg? Szóval nem kellene új telefonszám stb.az maradna a régi.Ezt én el tudnám intézni egyedül is,vagy kell az is akinek a nevén van az előfizu?Igazából ajándék,meglepetés lenne...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17369) Dicker válasza Richard! (#17368) üzenetére


Dicker
őstag

1. Listaáron, előfizetés nélkül, neked találták ki.
2. Meg tudod venni domino kártyával. Aztán eldobod a kártyát, vagy elrakod magadnak. Ő meg beleteszi a sajátját :)
3. Megveheted függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#17370) Richard! válasza Dicker (#17369) üzenetére


Richard!
addikt

Szia!
Köszönöm,de az még kimaradt h részletre szeretném... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17371) dedike válasza Richard! (#17370) üzenetére


dedike
addikt

Készülékváltás? :K
De kell az előfizető hozzá.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17372) Dicker válasza Richard! (#17370) üzenetére


Dicker
őstag

http://www.edigital.hu

Itt megkapod részletre, ugyanúgy, mint a T-mobile-ban, előfizetés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#17373) Fubu007


Fubu007
csendes tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne.
Hogyan tudok lemondani egy számot a T-mobil Családbarát kedvezményből majd egy ujjat felvenni?
ha valaki azt tippeli hogy 1430 akkor mondja már meg utána miket kell nyomni mert már kitépem a hajam.
Köszönöm

(#17374) dedike válasza Fubu007 (#17373) üzenetére


dedike
addikt

Mindenképpen ügyintézőre lenne szükséged, azaz egy 0-s gombra. Menütérkép

Jó szerencsét!

(#17375) Richard! válasza Dicker (#17372) üzenetére


Richard!
addikt

a cetelem bank nem a kedvencem.csak a nyugdíjasok vehetnek részletre cuccot.más nem.tapasztalat ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17376) Richard! válasza dedike (#17371) üzenetére


Richard!
addikt

akk buktam a meglepit. :W

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17377) Dicker válasza Richard! (#17375) üzenetére


Dicker
őstag

Itt már többen vettek. De hát jól van. :)
Akkor marad a T-mobile, 2 év előfizetés a saját nevedre. :)

(#17378) dedike válasza Dicker (#17377) üzenetére


dedike
addikt

De ha van készülékváltásra alkalmas előfizetés a családban, akkor hülyeség lenne.

richie900812 :

Én nem adnám ilyen könnyen fel!
Rendeld online, ügyesen add meg az átvevő nevét, és kapcsold ki az értesítőket, amiket küldenek, vagy adj meg saját számot... ;)

Jó szerencsét!

(#17379) Richard! válasza dedike (#17378) üzenetére


Richard!
addikt

mármint a t-mobile webshopról?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17380) dedike válasza Richard! (#17379) üzenetére


dedike
addikt

Igen, onnan gondoltam! :K

Jó szerencsét!

(#17381) Richard! válasza dedike (#17380) üzenetére


Richard!
addikt

minden lehetőséget ki kell aknázni ;) köszi :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17382) St3ven


St3ven
addikt

Nektek működik a My T-Mobile?

A belépés gombra kattintva lényegében nem történik semmi, még csak nem is tölt. Két napon keresztül két különböző gépen, három különböző böngészővel próbáltam. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17383) St3ven


St3ven
addikt

Még egy kérdés.

Tegnap lottóztam. Volna. Ugyanis kb. fél órával a teló beépített Mobil-lottó alkalmazásával történő tippfeladást követően érkezett a Szerencsejáték Zrt--től a visszaigazolást kérő sms.
Erre rögtön (kb. 5 mp múlva) válaszoltam, majd az sms "Várakozás a kézbesítési adatokra", azaz függő státuszba került. Mire a T elküldte, természetesen lejárt az időkeret, és kb. 3 sms-ben értesítettek, hogy sikertelen a fogadás.

A kérdés pedig: most ki kell fizetnem ezt az sms-t, amivel tkp. semmire sem mentem? Csak mert nem egyszer próbáltam tegnap a tippfeladást, és nem is csak egy telón.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17384) Dicker válasza St3ven (#17383) üzenetére


Dicker
őstag

Próbáld ki a LottózoM alkalmazást, ha androidról van szó. Nekem azzal sikeresen ment. Amúgy, ha nem érvényes, akkor nem hiszem, hogy levonják, csak egy alap sms árát. Bár a legtöbb helyen levonják, hogy aztán ügyfélszolgálatot hívogassák az emberek, hogy visszakapják a pénzt...

(#17385) St3ven válasza Dicker (#17384) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi, de S40 6th edition (Touch and Type), szóval nem fog menni. :(

De ha jól sejtem, ez a progi is csak annyit csinál, hogy előállítja az L5,szám1,szám2,szám3,szám4,szám5 karaktersorozatot sms-ben, aztán elküldi a Szerencsejáték Zrt.-nek, amivel nincs is gond, csak szerintem itt a rendszerük volt nem kicsit leterhelve, ezért a nagy késlekedés

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17386) Dicker válasza St3ven (#17385) üzenetére


Dicker
őstag

Igen. Az is olyan. Mikor adtad fel pontosan?
Én pl. péntek éjjel. Tökéletesen ment. Elküld. SMS-ek sokasága. 18 éves.. megerősítés.. majd a számokat küldték el, a megerősítés után.

(#17387) St3ven válasza Dicker (#17386) üzenetére


St3ven
addikt

Szombat 16.00-kor. 17.30-ig lehetett volna játszani erre a hétre.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17388) Teddyke0 válasza Dicker (#17367) üzenetére


Teddyke0
csendes tag

köszike akkor az internetet fogom használni

(#17389) St3ven válasza St3ven (#17382) üzenetére


St3ven
addikt

Telóról Opera Minivel összejött.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17390) Nietzsche_ válasza St3ven (#17383) üzenetére


Nietzsche_
tag

A mobillottóval nem szokott hiba különösebb hiba lenni, tegnap viszont sajnos volt. Jött is a rendszerüzenet tegnap 10-11 körül, h. az elérése bizonytalan.

Nem kell fizetned semmiért, a sikeres visszaigazolással terhelődik csak az egyenlegeden.

(#17384) Dicker

Akkor nem is volt vele semmi gond...

[ Szerkesztve ]

(#17391) Dicker válasza St3ven (#17389) üzenetére


Dicker
őstag

Hagyd akkor azt a programot. Csináld netről vagy egyszerűen írd be te a számokat az smsbe, de szerintem csak az időzítéssel, és a szerverrel volt a gond.
Segítség

[ Szerkesztve ]

(#17392) Nietzsche_ válasza Dicker (#17391) üzenetére


Nietzsche_
tag

Mindegyik megoldással mennie kellett volna, nem alkalmazás hiba volt. Akkor egyik megoldással sem ment - lásd fentebb :)

[ Szerkesztve ]

(#17393) St3ven válasza Nietzsche_ (#17390) üzenetére


St3ven
addikt

Az OK, hogy a lottó díja nem terhelődik, de akkor a visszaigazoló sms-é sem?

@Dicker:
Közben Nietzsche kolléga megerősítette, hogy rendszerhiba volt, de köszönöm Neked is a segítséget!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17394) SPF


SPF
senior tag

Ha ugyanazt a főalkatrészt cserélik háromszor, akkor sem lehet újat kérni?

(#17395) atila4


atila4
senior tag

Ha így rendelek meg valamilyen készüléket akkor úgy bármikor vissza lehet mondani a sim kártyának az előfizetését és utána csak a telo részleteit kell fizetni?

2 év hűség az előfizetésre
Nincs hűség díjcsomagra
Különböző havidíjú és jellegű díjcsomagok közül választhat rendelés közben

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#17396) slice14


slice14
veterán

Hali. Szeretném megosztani a wp7-es mobilom netjét, de azt írja hogy nincs megosztható mobilátviteli kapcsolat. Mit kel még beállítsak a MOBIL ADATÁTVITEL-nél? Mert a net az megy, de a hozzáférési pont nincs kitöltve. Mik a beállítások? Mozaik XS csomagom van.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17397) slice14 válasza slice14 (#17396) üzenetére


slice14
veterán

És így nem osztható meg a mobilnet.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17398) St3ven válasza atila4 (#17395) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, a két év hűség leteltével bármikor felmondhatod az előfizetést...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17399) dedike válasza atila4 (#17395) üzenetére


dedike
addikt

Nem. Két év hűség a díjcsomagra. Tehát két évig fizeted a havi előfizetési díjat, plusz az első évben a telefon havi részleteit (ha vannak).

slice14:

Tudja azt a wp7? :U

St3ven:

Szerintem ő nem a két év utáni időre gondolt... (akkor ugye már nem lehet részlet).

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17400) atila4 válasza dedike (#17399) üzenetére


atila4
senior tag

Köszi. Most nézem elnéztem amúgy. Nem láttam a 2-t :DDD

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.