Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) Land válasza 1430 (#17646) üzenetére


Land
veterán

Nem volt előtte árlista. Mutattam a telefonon, hogy azaz ár, amit kér tőlünk az tarifahűség nélkülire vonatkozik, de ő biztos volt benne, hogy Mozaik XS-re csinálta a szerződést..
A Lumia 800 esete már érthető így.:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17652) adamssss


adamssss
veterán

Tudja valaki, hogy a T kínálatában mikor fog megjelenni a Lumia900?
Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17653) dedike válasza adamssss (#17652) üzenetére


dedike
addikt

#17544

Jó szerencsét!

(#17654) daniele


daniele
aktív tag

A minap megvettem dominó csomagba személyesen az új alcatel ot 995-ös telefont. Neten ez van ha a Domino feltöltőkártyás csomagot jelölöm be:

"Feltételek:
Ajándék kedvezmény minden új Domino kártyához:2
60 díjmentes perc hálózaton belül
100 MB díjmentes belföldi adatforgalom

990 Ft lebeszélhetőség
Domino 5 díjcsomag, amit később átválthat más Domino csomagra

A készülék ára:
T-Pontokban és partnereinknél:54 990 Ft Webshop ár
10% kedvezménnyel: 49 491 Ft
Kosárba
"

Megkérdeztem, hogy akkor 60percet hálozaton belül ingyen beszélhetek meg van 100mb-os ingyen neten a sim kártyára?" a hölgy azt mondta, hogy nincs... Ez csak 1 sima sim 990ft-al... Megkaptam a sim-et de a 990ft-os egyenlegen kívül nincs más rá írva... Most akkor átbaszott? Mert sehol sem látom a T-honlapján, hogy "csak akkor élnek ezek a funkciók ha webshopból rendelem meg..."

(#17655) tjb007 válasza daniele (#17654) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#17656) Sn[4k3] válasza daniele (#17654) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ezigen, milyen ára van! :Y
Tuti ez lesz a következö telefonom! Nyár végén shopping.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17657) blueye


blueye
veterán

Én komolyan nem értem hogy miért nem használjátok a webshopot? Aki ide tud postolni az simán 5 perc alatt tudna ott olcsóbban, jobb feltételekkel vásárolni. Szóval miért nem?

(#17658) St3ven válasza blueye (#17657) üzenetére


St3ven
addikt

És gyakorlatilag 0 a hiba lehetősége, azaz hogy nem olyan díjcsomaggal és nem olyan áron kapod meg, amilyennel szeretnéd és amennyiért jogosult lennél rá, ellentétben az üzletekben a nagyrészt hozzá nem értő, nemtörődöm ügyintézőknél történő vásárlással.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#17659) daniele válasza tjb007 (#17655) üzenetére


daniele
aktív tag

Köszönöm. :R

(#17660) Sn[4k3] válasza blueye (#17657) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Jó kérdés. Bár elméletben nem, de gyakorlatban sikerülhet webshop áron a helyi T-be hozatni akciósan cuccot. És boltból azért másabb, mert.:
- olyan díjcsomaggal viszed amilyennel akarod
- ha nem azt kapod amit kellene (más szín/hibás), visszalépsz
- így is úgy is bíbelödni kellene a salátákkal, jobb helyben.
Szerintem.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17661) blueye válasza Sn[4k3] (#17660) üzenetére


blueye
veterán

Tévedsz.
A kedvezményeket nem kapod meg, a díjcsomagos részedet nem értem, a "saláta" a futárnál történő átvételnél 30 mp, visszalépni bőven van időd.

Próbáltad már?

(#17662) Anulu79


Anulu79
addikt

Nem tudja valaki, hogy ha rendelek valami telefon tartozékot akkor azt melyik üzletből rendeli a T? Mindig elfelejtem.

(#17663) #04441088 válasza tjb007 (#17655) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ez a 60 díjmentes perc meddig használható fel, ill. perc vagy másodperc alapú? :R

(#17664) Vangelis válasza blueye (#17661) üzenetére


Vangelis
nagyúr

+8 nap még utána is van.
Bőven lehet gondolkodni Jobb webshop :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17666) blueye válasza #04441088 (#17663) üzenetére


blueye
veterán

Csak perc alapú tud lenni. A felhasználási időhöz talán olvasd el az idézett képen levő szöveget....

(#17668) zoli62


zoli62
addikt

My T- Mobile belépéskor [link] Hmm :F

(#17669) Gedeon31 válasza zoli62 (#17668) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam működik nincs hiba.

(#17670) atila4 válasza zoli62 (#17668) üzenetére


atila4
senior tag

Nekem se működik. Pedig fontos lenne :W

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#17671) DS39 válasza zoli62 (#17668) üzenetére


DS39
nagyúr

szintén. :(((

(#17672) zoli62


zoli62
addikt

Nekem is fontos lenne. Ezek szerint inkább nem működik, mint igen. :((

(#17673) Pug


Pug
veterán

Megint kiszállt... :K

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17674) atila4


atila4
senior tag

Igazán kiríhatnák, hogy mivan...

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#17676) Pug válasza #40993792 (#17675) üzenetére


Pug
veterán

A megszokás helyett, jobb lenne ha megoldanák, hogy a kedves ügyfeleik hó elején is tudják használni a webes felületet... De lehet megint én vagyok túl követelőző... ;]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17678) Pug válasza #40993792 (#17677) üzenetére


Pug
veterán

Sajnos igazad van...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17679) zoli62 válasza #40993792 (#17675) üzenetére


zoli62
addikt

Én nem vettem észre, hogy csak hónap elején kenne ilyen gond, műltkor hónap végén volt. :)

(#17680) Frenky25


Frenky25
tag

Sziasztok! Van nekem egy Fun aranytárskártya előfizetésem, amit szeretnék más díjcsomagra váltani. Hogy tudnám , ezt megtenni? A My T-Mobile nem engedi.
Hallottam még olyat, hogy SIM csere is előjöhet. Ilyen esetben kell fizetni érte?

(#17681) 1430 válasza Frenky25 (#17680) üzenetére


1430
senior tag

Legfeljebb Eco MIX-re válthatod kártyacsere nélkül, ellenkező esetben üzletben tudják átváltani egyéb díjcsomagra, mert valóban SIM kártyát kell cserélni (amiért nem kell fizetni).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#17682) Nordik


Nordik
őstag

Mozaik XS díjcsomagnál egy extra ingyen van, vagyis beletartozik a 3000Ft-os havidíjba?

Ebben az esetben ha kérem az extra percdíj csökkentést akkor az a 3000Ft-on belüli lebeszélhető percekre is már vonatkozik a kedvezmény vagy csak afölött?

(#17683) Pug válasza Nordik (#17682) üzenetére


Pug
veterán

Természetesen vonatkozik a 3000 Ft-on belüli hívásokra is, különben nem sok értelme lenne :U és egy extra valóban ingyenes.

Más:

Az egyik pécsi T-pontban, az Árkádban lévőben az elméletileg "szakértő" (külön tech-es póló, elméletileg Ő csak azért van ott, hogy a készülékekről pontosabb tájékoztatást adjon) emberke a fülem hallatára mondta a vásárló hölgynek a Lumnia 710-esre, hogy majd szó nélkül bele tudja rakni az sd kártyáját. Én azt hittem ott visítom ki. És Ő elvileg azért van ott, mert ért hozzá.
Na ezek után nem csoda, hogy az egyszerű eladó lánykák azt se tudják a telefonokról, hogy színes vagy fekete-fehér... Vicc kategória :(((

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17684) Sn[4k3] válasza Pug (#17683) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ohó, itt ilyen is volt, nem egy ;] Nagy okosságok által megállapíttatott vala:
- a Samsung a Wave-re az Android új verzióját, a badát rakta fel
- a Samsung Jet okostelefon
- a Samsung Galaxy Ace üzleti célokra kiegyezett telefon
- a rezisztív panel fejlettebb a kapacitívnál* (!)
- a pixelhibás termék hibája "nem zavaró" :U
és még lenne egy pár.

*annyiban egyet értek, hogy a rezisztív panel elönye, hogy nem csak ujjal vezérelhetö, plusz pontosabb emiatt. Hehe, emlékszem, hogy tompa ceruzával vezéreltem anno a Nokia 5230-am :D

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17685) Pug válasza Sn[4k3] (#17684) üzenetére


Pug
veterán

Csak azt nem értem, hogy egy telekommunikációs szolgáltató cég, hogy a p*csába engedheti meg magának, hogy szakmailag ennyire suta embereket alkalmazzon. :F

A másik kedvencem még, amit az összes okos libuci elmond a vevőknek, de múltkor még a szervizes elnyomta nekem készülék cserélni: Ne felejtsem el formázni az akkumulátort!
Jelzem ugye Lítium-Ionos akkumulátorokról van szó... Fájdalom a köbön...

A rezisztívnek valóban meg van a bája, szerettem is az 5800-asom, lehetet erőből nyomkodni, most asszony nyüstöli rendesen :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17686) Sn[4k3] válasza Pug (#17685) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ó, az akku kisütését kifelejtettem :D
Sebaj, legalább próbálkoznak, mint Gyözike a logikai játékokkal.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17688) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

Jo-jo, ertem en es tudom sajnos, hogy van egy-ket ilyen kollega, de azert altalnositani butasag lenne, kategorikusan kijelenteni meg plane hulyeseg.... vannak azert szakmailag normalisan kepzett t-pontos kollegak is szep szammal.... es telefonos ugyfelszolgalaton meg tobben vannak akik a telekom egeszenek csak egy kis toredekevel foglalkoznak, szemelyes ugyfelszolgalaton meg mindenhez erteni kell. Nem csak bizonyos 'eset-tipusokat' illetoen kell naprakesznek lenniuk... az meg nem js tudasanyag ismeretet koveteli meg (több olyan ugyfelszolgalati folyamattal megdobva mindezt, ami spex telefonon nem is intezheto csak szemelyesen).. azert mert valaki webshopon rendeli meg ugyanugy fenall a hatterben rogzito kollega hiba-lehetosege... szemelyes ugyfelszolgalaton ezzel szemben tobb apro reszletre ki lehet terni es az ugyfel-specikusabb ajanlatokat, plusz extrakat iz jobban szemelyre szabni es ott, ha barmi problema van akkor o mindig ott van es segit es nem csak egy nevtelen, arctalan hang a vonal, vagy a virtualis eter masik vegen.... :)

bocsi az ekezerltek miatt. (mobilrol sebteben)

[ Szerkesztve ]

(#17689) Pug válasza Nietzsche_ (#17688) üzenetére


Pug
veterán

Én eddig a T-pontokban ülő személyzet nem túl magas felkészültségét sajnos többször tapasztaltam, mint fordítva. Elhiszem, hogy vannak szakképzet munkatársai is a T-nek, de sajnos eddigi magyarországi működése alatt velük nem nagyon találkoztam. :(

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17690) krisztian112 válasza Nietzsche_ (#17688) üzenetére


krisztian112
senior tag

A Webshopos vásárlásnak, a legeslegnagyobb vonzóereje uyge a 10% kedvezmény a házhozszállítás, és a 8 napon belüli vásárlástól elállás. A hibázás meg más tészta, csak az nem hibázik aki nem dolgozik, szóval egyaránt leeht hiba bolti illetve webshopos vásárlásnál is de mnodom itt a 10% kedvezmény nyom a latba.

Huawei P10 lite

(#17691) blueye válasza Pug (#17689) üzenetére


blueye
veterán

Amikor még westel(900), t-mobile külön volt akkor még (csak) nagyon felkészült ügyintézők voltak.

(#17692) Pug válasza blueye (#17691) üzenetére


Pug
veterán

Azokról az időkről nincs tapasztalatom, mert akkor még Pannon-os voltam.

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17693) blueye válasza Pug (#17692) üzenetére


blueye
veterán

Hozzá kell hogy tegyem hogy akkor jóval kevesebb és jellemzően sokszor "kvalifikáltabb" előfizető volt - ezt az igényt könnyebb volt kiszolgálni.

[ Szerkesztve ]

(#17695) Nietzsche_ válasza krisztian112 (#17690) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ez teny, hogy sokat nyom rajta. Foleg bele-belecsuszhat ugy baki, hogy brutalisan sok ugyfelszolgalati folyamat van, de ezeknel a t-mobile nem szokott lacafacazni, jóváírja, kezeli azt ami szuksegszeru, ami indokolt. Nem egy olyan ceges ugyet latok pl. amelyek megbizhato kollegakboz jarnal csak vissza rengeteg simmel is akar aminek az ugyeit a 10% kedvezmeny ellenere sem vinne mashoz soha cegvezeto. S ugyanez a pozitiv tapasztalati vetulet sokszor megvan maganszemelyeknel is.... "latja, erre pl egy telefonos ugyintezes folyaman sose gobdoltak volna... es azota sokkal kevesebbet fizetek" az ugyfel beall es alkalomadtan 40 percig is kerdez es sokszor ertelmeset, amivel mindenki jol jar (t-home, t-mobile, energia - ezek kozotti keresztertekesites vagy barmi legyen az.... zomeben fiatalok egy informaikai dolgokba jobban 'integralt' forumozok vannak itt. De a nagy atlag (eleg sokan) nem ilyenek es ezt kell tiszteletben tartani, megerteni (ennek apro szikraja is hianyzik sokszor innen :D) bocsi a kitero reflektalas miatt, de ez mar kikivankozott es nagyon elfert ide... :)

[ Szerkesztve ]

(#17696) dedike válasza blueye (#17691) üzenetére


dedike
addikt

Az még a Sugár korszak volt... :)

Nietzsche:

De a nagy atlag (eleg sokan) nem ilyenek es ezt kell tiszteletben tartani, megerteni (ennek apro szikraja is hianyzik sokszor innen

Ne személyeskedjél... :P :D

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17697) Nietzsche_ válasza dedike (#17696) üzenetére


Nietzsche_
tag

Eszembe nem jutott... akinek nem inge.... :D

[ Szerkesztve ]

(#17698) Pug válasza Nietzsche_ (#17695) üzenetére


Pug
veterán

De a nagy atlag (eleg sokan) nem ilyenek es ezt kell tiszteletben tartani, megerteni (ennek apro szikraja is hianyzik sokszor innen )

Szerintem az itt fórumozók nagy rész tisztában van azzal, hogy a T ügyfeleinek nagy része nem rendelkezik olyan információs társadalomhoz köthető technikai tudással és akár érdeklődéssel, mint a fiatalabb generáció, de ez hogy jön ahhoz, hogy mondjuk a személyzet egy jelentős rész pont ebből analfabéta (olyanok is, akiknek pont a kevésbé informált vásárlóközönséget kellene "felvilágosítania"). Valahogy nagyon nem értem a gondolatmeneted logikai vezérfonalát. :U

Vagy ha az idézetet a T-s alkalmazottakra gondoltad, akkor már ne haragudj meg, de nem, nem tudom elfogadni, hiszen ezen embereknek, mint már mondottam korábban is, pontosan az a munkájuk, hogy tájékoztatást adjanak, problémákat oldjanak meg, olyan problémákat, amihez ügyfeleik nagy része valószínűleg nem ért. Szerintem az elfogadhatatlan, hogy ezen személyzet inkompetens legyen a saját munkakörében. Gondolom te se szeretnél egy olyan sebész keze alá feküdni, aki nem tudja hol vannak a szerveid... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17699) cocobanana


cocobanana
tag

helló
elég kezdő vagyok az előfizetéses témában. van nekem egy mobilotthon prémium csomagom 650Ft / hó és azt 100% lebeszélhetem . na már most 11ft/ percbe kerül a vezetékes hívások. ez a előfizetésem március óta van, és baromira kevés percet szoktam vele telefonálni, azaz sosem érem el a 650ft lebeszélhetőséget (1 órát) és érdekes módon áprilisban 700ft-os számlát küldtek, míg májusra meg 800ft. kérdem én akkor hogyan van az ingyen lebeszélhetőség, vagy mi alapján számolják ezek?? köszönöm

(#17700) Nietzsche_ válasza Pug (#17698) üzenetére


Nietzsche_
tag

#17688) Nietzsche_

Nem tudom, hogy ezt hogy lehet ennyire félreolvasni, épp ellenkezőleg.... Jó-jó, tudom: ékezetek nélkül nehezebb, de hogy ennyire... :P :DD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.