Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) dedike válasza Magnum PI (#12892) üzenetére


dedike
addikt

Mert ugye 24-4=18?? :W

Nem velünk szúrsz ki, ha valótlant írsz, hanem Te nem kapsz adekvát választ a kérdésedre!

molnarpeter:

Neked is 1430, s ott azonosítás után megtudod a konkrét, neked szóló választ!

anonymus89:

Egy "átlag" felhasználónak elég az 500 MB, de 80%-nál úgyis kapod a figyelmeztető sms-t, tehát még tudsz lépni az ügyben! ;)
Egyébként osztom HGabor89 fórumtárs véleményét... ;]

Kephamos:

Először aktiváld (kapcsold be) a szolgáltatást a My-T-ben, aztán már nézheted is! Arra ügyelj, hogy csak mobilnettel működik, WiFi-vel nem! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12902) Kephamos válasza dedike (#12901) üzenetére


Kephamos
addikt

És a mobiltévé által generált adatforgalmat levonják az 500MB-ból?

(#12903) kali válasza Kephamos (#12902) üzenetére


kali
legenda

nem!

(#12904) tjb007 válasza Kephamos (#12902) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Mobil TV által generált adatforgalom nem számít bele a leforgalmazható adatmennyisége.

(#12905) anonymus89 válasza Something_ (#12899) üzenetére


anonymus89
addikt

Kielégítő választ kaptam meg akkor ha már 80%-nál tartanék úgy is kapok üzit, gond egy szál sem.
Viszont nekem soha sem lesz 1500,- a számlám mert a legtöbb ismerősöm nem T-mobile-os és emiatt hónapról-hónapra 3000,- fölött van.
Az 1500 T-mobile-s lebeszélhetőséget sosem lépem túl....
Persze adott a 3 ingyenesen hívható szám csak az a baj sosem tudom kb. hol járok mert nem jegyzem fel kivel mennyit beszélek csak a híváslista alapján számolgatok, a My T-mobile-ban meg csak az összesítettet látom.
Mivel így is visszafogom magam, hogy ne legyen annyira sok a számlám kicsit hezitálok (jó a 3 ingyen hívható szám alap de mivel többet beszélek más nem 30-s számmal rendelkező emberkékkel így adott...) mert a net az elég lesz annyi amennyi ha meg találok wifi-t akkor alap, hogy azt használom.
Szóval ez a nagy harci helyzet hogy havonta legalább 60 percet beszélek 20/70-sel.

Valószínűleg akkor maradok és fizetek többet, mert azért 5000,- az minden hónapban 5000,- lesz és így átgondolva az egészet annyi percet nem fogok tudni telefonálni ezért az összegért.
Most amúgy is dupla adatforgalmat biztosítanak febr. 29-ig így meglátjuk mire lesz elég.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#12906) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Garanciához szükséges a számla is, vagy elég a garipapír? (SE telóról lenne szó)

mp

(#12907) tjb007 válasza molnarpeter (#12906) üzenetére


tjb007
nagyúr

Papíron szükséges azonban ritkán szokták elkérni de ettől függetlenül nem árt ha nálad van.

(#12908) bozsozso


bozsozso
őstag

domino kártyát hogyan lehet átíratni másik névre valamint mennyi ennek a költsége?

(#12909) tjb007 válasza bozsozso (#12908) üzenetére


tjb007
nagyúr

Dominos számot más nevére átíratni nem lehet, csak a felhasználóként történő rögzítést kérheti ami díjmentes.

(#12910) bozsozso válasza tjb007 (#12909) üzenetére


bozsozso
őstag

és ha utánna előfizetésesre váltok akkor lehet az "új" felhasználó nevére váltani?

(#12911) tjb007 válasza bozsozso (#12910) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, lehet.

(#12912) bozsozso válasza tjb007 (#12911) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm akkor így lesz. Ja és ez így akkor az egész teljesen díjmentes lesz?

(#12913) Something_ válasza anonymus89 (#12905) üzenetére


Something_
őstag

Kielégítő választ kaptam meg akkor ha már 80%-nál tartanék úgy is kapok üzit, gond egy szál sem.
Ööö, túlforgalmazási díjmentes netnél 50 és 100%-nál kapsz csak azt hiszem.(ezt mindig keverem:D)

legtöbb ismerősöm nem T-mobile-os és emiatt hónapról-hónapra 3000,- fölött van.
Nagyon peches vagy akkor, mert a Mo-i telefonelőfizetések 44%-a T-Mobile-os:D Ha sokallod a 3000-et, akkor az 5.000 még több lenne, ezért vezettem le ezt a gondolatmenetet, de így látszik, hogy nem gondoltad át eléggé:)

Persze adott a 3 ingyenesen hívható szám csak az a baj sosem tudom kb. hol járok mert nem jegyzem fel kivel mennyit beszélek csak a híváslista alapján számolgatok
3 ingyenesen hívható számnál sztem felesleges lejegyezni, hogy mennyit beszélsz az ingyenesekkel, 100 órát úgy sem léped át egykönnyen. Ha lesz androidos telefonod, akkor a Call meter 3G progival könnyen fejben fogod tudni tartani a számládat, és azt is, hogy mennyit beszéltél hálózaton belül és kívül. Ha meg van a telefon írj egy privit és elküldöm a speciális beállításokat a programhoz, nekem is Like díjcsomagom van, így be van állítva.

Dupla adatforgalmat csak új előfizetőknek biztosítanak nem?
"Fizess elő 2011. november 14 - december 31 között MédiaMánia, T-Mobile ikon, Like vagy Fun díjcsomagra új készülékkel, és a csomagban foglalt adatforgalmadat megduplázzuk 2012. február 29-ig!" Dupla

(#12914) kali válasza Something_ (#12913) üzenetére


kali
legenda

(#12915) Something_ válasza kali (#12914) üzenetére


Something_
őstag

:R :R :R
Ezt mindig keverem :W Végülis akkor csak 100%-nál, csak félig mondtam hülyeséget:))
Köszi! Ezt most már megjegyzem, pedig 1430 direkt kiemelte a nevem, vhogy elfelejtettem vagy pont kihagytam az olvasást.

(#12916) BéHGT válasza kali (#12914) üzenetére


BéHGT
senior tag

"A benne foglalt adatforgalmaz tartalmazó díjcsomagok, ahol van túlforgalmazási díj (és nincs hozzá a fentiek közül valami még aktiválva), a 80 és 100%-os limitátlépést követően megy SMS, mikor a feldolgozott adatmennyiség átlépi az értsesítési küszöböt."
Akkor a MédiaMánia L-nél jönni fog 80%-nál, és 100%-nál sms, ugye?

(#12917) dedike válasza BéHGT (#12916) üzenetére


dedike
addikt

Igen, ott menni fog!

Jó szerencsét!

(#12918) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! November 16.-án kötöttem Ikon 200-at, 2 év hűséggel, tehát ebben benne van az akciós dupla adatforgalom 2012.febr.28.-ig. Így az alap havi 1 GB helyett jár havi 2 GB, ha jól gondolom. Most a számlálóm nov.16.óta még csak 1,2 GB-ot mutat, de ma kaptam a 80% felhasználásra figyelmeztető SMS-t. Lehetséges, hogy a T-Mobile rendszerében nincs beállítva, hogy a figyelmeztető SMS küldésekor figyelembe vegye a dupla adatforgalmi akciót, hanem az alap 1 GB-hoz közeledve már jelez?

[ Szerkesztve ]

(#12919) dedike válasza zaskar (#12918) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

December 1-jén nullázni kellett volna a számlálót, mivel a T a te díjcsomagodban elsejétől a hónap utolsó napjáig számláz.
Érdemes ellenőrizni a My-t-ben, hogy a GPRS limit szolgáltatás aktív-e! (Vagy -GPRSLIMITTILTO a 1430-ra, SMS-ben!)
Továbbá vedd figyelembe, hogy ezt a "bónuszt" az adatforgalmi értesítő rendszer nem veszi figyelembe (értsd "nem is tud róla").

Forrás: [link]

Jó szerencsét!

(#12920) zaskar válasza dedike (#12919) üzenetére


zaskar
senior tag

Köszönöm a választ! Mivel kaptam SMS-t, gondolom, hogy aktív a GPRS limit szolgáltatás, vagy nem? Az ellenőrzés amúgy ingyenes?
Igen, már mondták, hogy elsején kellett volna nulláznom...na majd legközelebb. De akkor jól gondolom, hogy a nov.16.-i szerződéskötéstől, a dupla adatforgalmat is beleértve, dec.31-ig közel 3 Gb-ot használhatok fel?

(#12921) anonymus89 válasza Something_ (#12913) üzenetére


anonymus89
addikt

Úgy sokallom a 3000,-t, hogy alapból 1500-ról indulok ha csak őket hívom tehát ezen felül kell fizetnem....
Ha MM-n lenne akkor 0-ról indulok és mehetek 4990,-Ft-ig látom is hol tartok.
Mikor megrendeltem a like díjcsomagot nem kaptam olyan tájékoztatást, hogy az 1500,- FT csak T-mobile-osok irányába forgalmazható le. Ez nem azt jelenti, hogy beleugrok minden üzletbe egyből csak nem tájékoztattak megfelelően, később szerződésből láttam hogyan is működik, amit egyből nem olvastam el ott helyben az idő hiánya miatt.

Az 3 számmal kapcsolatosan pedig nem arról van szó, hogy az órát lépem át értelemszerűen magam sem szenvedek nagyzási mániában és nem is vagyok szófosó.... :D Hanem, hogy ugyebár a My T-mobile-ban a kedvezményeket nem vonja le csak hó végén szóval fokozatosan hozzáírja a számlámhoz a forgalmat, amit velük beszélek.

Dupla adatforgalom szinte meg bárhogy jár itt van felsorolva

Azért köszi a tájékoztatást!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#12922) dedike válasza zaskar (#12920) üzenetére


dedike
addikt

Bocs, igen, aktív a szolgáltatás! :B az "aktivitás" ellenőrzése díjmentes, csak a forgalom lekérdezése kerül 56 forintba alkalmanként.

Igen, jól gondolod, azzal a megkötéssel, hogy a fel nem használt mennyiség nem vihető át a következő hónapra.

Jó szerencsét!

(#12923) zaskar válasza dedike (#12922) üzenetére


zaskar
senior tag

Köszi, közben megtaláltam a T honlapján (meg az előző hozzászóló is linkelte) az akció részleteit, és itt is megerősíti, hogy:

"Az adatlimit-értesítő SMS-ek a promóciós dupla adatleforgalmazhatóság időszak alatt is a díjszabásban szereplő díjcsomagban foglalt alapmennyiségek – azaz nem a promócióban megduplázott adatforgalmak - szerint kerülnek kiküldésre. "

Tehát még forgalmazhatok nyugodtan... :)

(#12924) Something_ válasza anonymus89 (#12921) üzenetére


Something_
őstag

De most jár le a díjcsomagod és megújítod még 2 évre?

(#12925) anonymus89 válasza Something_ (#12924) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem jár le és végül nem is csinálok semmit sem majd Fater megoldja.....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#12926) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
Gariztatással kapcs lenne kérdésem - vettem 2 hete egy i4s-t és rendszeresen újraindul. Vissza akarom vinni, de olvastam hogy ilyenkor kb 14 nap amíg cserélik.. Kérdésem lenne hogy adnak e csere készüléket, és hogy annak a leadottal megközelítőleg egyenértékűnek kell e lennie?
(Westend nagy Tpont)

Egyébként sokan mondtak hogy a 64k SIM kártya is lehet ludas az ujra indulással kapcsolatban és hogy 4s-nek kell a 128k de a Tnél azt mondtak hogy nekik micro SIMben csak 64 van :/

(#12927) Genius007


Genius007
őstag

Üdv.

Pár napja vettem egy ZTE Skate telefont a T-mobilnál előfizura (MediaMania XS).
A havi net keret 150mb.

Viszont, ha jól láttam, akkor ..

" Fizess elő 2011. november 14 - december 31 között MédiaMánia, T-Mobile ikon, Like vagy Fun díjcsomagra új készülékkel, és a csomagban foglalt adatforgalmadat megduplázzuk 2012. február 29-ig! "

Én pár napja vettem a készüléket részletre + vállaltam 2év hűséget a XS-re.
Szóval ha jól értem, akkor 300mb a havi keretem február 29.-ig.
Viszont jött az sms a mai nap folyamán, hogy 80%-át túlléptem a havi keretnek, rá pár órára jött, hogy a 100%-át elértem.
Megnéztem neten, hogy mennyinél tartok, és 69mb-t írt.

Ilyenkor mi van?:U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#12928) samfishR válasza Hooper (#12926) üzenetére


samfishR
senior tag

cserekészüléket adnak, nem hiszem h meg kell egyeznie értékben, nekem legalábbis gagyibbat adtak még mikor visszavittem a telót. igaz az nem i4s volt. és igen, gyártó szervizébe küldik vissza, az meg olyan 2hét.

(#12929) tjb007 válasza Hooper (#12926) üzenetére


tjb007
nagyúr

A dolog ott kezdődik, hogy cserekészüléket sem kötelesek biztosítani, nem, hogy egyenértékű készüléknek kell lennie. Azt adnak (már ha tudnak) ami éppen van nekik, ha egy szakadt, ütött-kopott Nokia 1616 akkor azt kapsz persze nem vagy köteles elfogadni.

(#12927) Genius007

Igen, jól érted, a bónusz adatmennyiséget pedig a rendszer nem veszi figyelembe így arról értesítést nem fogsz kapni, csak a 150MB után.

[ Szerkesztve ]

(#12930) 1430 válasza Genius007 (#12927) üzenetére


1430
senior tag

Az adatforgalmi értesítő "online", míg a Hívásforgalmi tajékoztató 6 óránként frissül. Kérdezed le újra (56 Ft/alkalom) és már minden bizonnyal azt az értéket mutatja, amit az adatforgalmi értesítő küldött, hacsak nem forgalmaztál még utána is.

A kérdésed promócióval kapcsolatos részére (300 MB, de 150-nél jön a 100%-os értesítő) nem válaszolnék, kb. minden 20. HSZ-ben benne van a válasz, olvass vissza! ;]

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#12931) TriackFeri


TriackFeri
aktív tag

Üdv!

T-Mobile -nál tervezek iphone-t venni. Alacsony havidíjas előfizetéssel venném. Számíthatok arra hogy lesz kaució?

(#12932) tjb007 válasza TriackFeri (#12931) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, számíthatsz rá (függetlenül attól, hogy alacsony vagy magas havidíjas az előfizetés).

(#12933) club1 válasza TriackFeri (#12931) üzenetére


club1
veterán

Persze.

(#12934) TriackFeri válasza tjb007 (#12932) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Kb mennyi lehet a kaució összege?

(#12935) tjb007 válasza TriackFeri (#12934) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az majd csak ott helyben derül ki, megtippelni nem lehet plusz felesleges is.

(#12936) TriackFeri válasza tjb007 (#12935) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Az érdekelne hogy max mennyi lehet. Mert ha 50-60ezer is lehet a kaució akkor már túl sok lenne nekem egy összegben.

(#12937) tjb007 válasza TriackFeri (#12936) üzenetére


tjb007
nagyúr

Múltkor pont ebben a topiban írta valaki (a hozzászólást nem találom), hogy tőle 80.000 forintot kértek volna.

(#12938) TriackFeri válasza tjb007 (#12937) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Az már elég húzós.
Köszi a segítséget!

(#12939) Rubie


Rubie
csendes tag

Sziasztok!
Webshopban rendeltem telefont, majd egy héten belül visszaküldtem T-Ponton keresztül, egészen pontosan december 2-án. Azóta még nem kaptam semmilyen visszajelzést, és a pénzt sem kaptam vissza. Hol lehet érdeklődni, hogy hol tart jelenleg az ügyem?
Köszi a segítséget!

(#12940) Genius007 válasza 1430 (#12930) üzenetére


Genius007
őstag

Akkor ha most (elvileg 150nél vagyok, akkor) felrakok egy net metert (vagy valami hasonló progit, ami a forgalmat méri) és szépen lassan elkúszok még +150mb (azaz 300mb-ig)
akkor nem kell semmit sem fizetnem plusszba.

Köszönöm a választ, neked is tjb007 :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#12941) dedike válasza Genius007 (#12940) üzenetére


dedike
addikt

Elvileg igen, gyakorlatilag olyan 130 körül illene abbahagynod...
..a különbség a mérési módszer másságából adódik.

Jó szerencsét!

(#12942) kali válasza Genius007 (#12940) üzenetére


kali
legenda

arra figyelj, hogy a szolgáltatók 10 kilobyte kerekítéssel dolgoznak, ellenben a legtöbb mérésre használt alkalmazás alapban nem, és így eltérés adódhat a mért és a valós értékek között!

közben dedike jóindulata gyorsabb volt, és részint leírta a dolgot... :)

[ Szerkesztve ]

(#12943) Genius007 válasza kali (#12942) üzenetére


Genius007
őstag

:R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#12944) Gigi01


Gigi01
őstag

Hali!

A T webshop-ból rendeltem készüléket,díjcsomag váltással,mert már előfizető vagyok.
Az átvételhez kell valami,modjuk személyi(persze a pénzen kívül :) )?
Én nem leszek itthon,akkor másik családtag átveheti?
Csak azért kérdem,mert rendeléskor az van bejelölve,amit nem is lehet változtatni,hogy csak én vehetem át.És az is ott van,hogy kell személyi,lakcímkártya,Tb vagy adókártya.

[ Szerkesztve ]

(#12945) kali válasza Gigi01 (#12944) üzenetére


kali
legenda

neked szig...stb, másnak meg; link

[ Szerkesztve ]

(#12946) Gigi01 válasza kali (#12945) üzenetére


Gigi01
őstag

A szállítási adatoknál,beírtam fater nevét.Akkor ez nem elég.Fasza,mert 2-ig melózok,addig meg biztos kihozzák.

(#12947) Hooper válasza samfishR (#12928) üzenetére


Hooper
őstag

és i4s csere esetén a gari újra indul az új készülék bekapcsolásától/átvételétől számítva vagy az előző teló vásárlásának napjától érvényes az újra is, tehát 1év mínusz az a pár hét amíg az előzőt használtam?

(#12948) manchester85 válasza Hooper (#12947) üzenetére


manchester85
addikt

Újraindul. Ha nem így kapod meg az újat, oda kell csapni, mert hajlamosak hülyeségeket beszélni.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12949) tjb007 válasza Rubie (#12939) üzenetére


tjb007
nagyúr

Legkésőbb az elállást követő 30 napon belül történik az ilyen ügyek rendezése, ha kérdésed van akkor hívd a 1430 -at (más hálózatokból a 06-1-265-9210 -es számot), írj emailt vagy kérdezz rá ott ahol intézted.

(#12950) Something_ válasza Hooper (#12947) üzenetére


Something_
őstag

Valszeg 2 hét múlva hívnak, hogy mehetsz a refurbished készülékért. Ergo kapsz egy "újat", amit ugyanígy visszavitt valaki, de megjavították.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.