Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13454) blueye válasza narancsnn (#13449) üzenetére


blueye
veterán

Szerintem a telefonálási szokásaidat is add meg (pl. melyik hálózatba mennyit beszélsz).

Amúgy így pár kártyára nyilván csak publikus díjcsomagot választhatsz, amik mind ott vannak a t-mobile.hu-n.

(#13455) narancsnn válasza blueye (#13454) üzenetére


narancsnn
senior tag

Szia!
Köszönöm.
Álltalában, T-mobile és a voda hálózatba telefonálok.
Meg mi szükség van ahhoz, hogy bármilyen csomagot válasszak?!

(#13456) club1 válasza narancsnn (#13455) üzenetére


club1
veterán

Egyéni vállalkozóként ezeket a csomagokat tudod választani. Csomagválasztás nélkül mire fizetnél elő?

(#13457) blueye válasza club1 (#13456) üzenetére


blueye
veterán

Miért ne választhatna ezek közül?

(#13458) narancsnn válasza club1 (#13456) üzenetére


narancsnn
senior tag

Mire gondolsz a kérdéseddel kapcsolatban?
Amúgy ezekhez a csomagokhoz milyen papírokat kell bevigyek? Köszi.

(#13459) narancsnn válasza blueye (#13457) üzenetére


narancsnn
senior tag

Választhetok, de nem biztos, hogy ez kedvező lenne Nekem... Gondolom Én...

(#13460) club1 válasza blueye (#13457) üzenetére


club1
veterán

Mert mindenki tudja, hogy az átlagos hívásidők alapján másodperc alapon ugyanazon percdíjakkal telefonálva kb. 25%-al olcsóbban lehet kijönni. De természetesen értem a kérdésed, egyéni vállalkozóként elméletileg előfizethet magán előfizetőknek szóló díjcsomagokra is, azonban ezzel kapcsolatban azért az ÁSZF-et célszerű átnézni...

(#13462) narancsnn válasza club1 (#13461) üzenetére


narancsnn
senior tag

Köszönöm az információkat.

(#13463) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Van egy T-Mobile-os Domino-s simkártyám még a Westeles korszakból, kb. 2-3 éve már nem volt használva. Most megtaláltam és szeretném használni, amikor bekapcsolom a telefont azt írja, hogy korlátozott.

Vissza lehet aktiválni a kártyát, hogy ismét tudjam használni?

(#13464) dedike válasza Gabesz1019 (#13463) üzenetére


dedike
addikt

Nem. Az már kuka. :(

(Gondolom nem töltögettétek...)

HGabor89:

Ja... ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13465) Something_ válasza dedike (#13464) üzenetére


Something_
őstag

Még megpróbálhatja felhívni, hátha valaki más használja már a számot és visszavásárolhatja :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#13466) T_boy


T_boy
tag

Sziasztok!

Nemrégiben vásároltam egy mobiltelefont Domino csomagban. Nincs szükségem a SIM kártyára, így az lenne a kérdésem, ha átadom másnak a kártyát, akkor utána tartozom-e felelősséggel, akkor ha "át van írva" az adott személy nevére. Pont itt olvastam, hogy tulajdonképpen az én nevemen marad a kártya.

Köszönöm a választ! :)

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#13467) Huroq válasza T_boy (#13466) üzenetére


Huroq
senior tag

Én egyszer odaadtam a sim kártyámat másnak, bajt csinált vele és nálam kopogtattak a rendőrök és számon kértek :) Azóta semmilyen körülmények között nem adok oda sim-et senkinek, ha az én nevem is ott szerepel :)

Bocsi ha nem volt válasz a kérdésedre, csak egy megjegyzés volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#13468) djculture válasza T_boy (#13466) üzenetére


djculture
félisten

Én úgy emlékszem átirni nem is lehet csak használójának bejegyezni vagy mi. Majd a szakik pontosabban megfogalmazzák. Minden esetre nem érdemes ismeretlennek átruházni.

(#13469) T_boy válasza djculture (#13468) üzenetére


T_boy
tag

Meggondoltam, inkább megtartom! :) köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#13470) Rocko007


Rocko007
aktív tag

Sziasztok!

Elnézést a láma kérdésért, de a mobil internettel nem boldogulok. Van egy Nokia E52-m, tegnap óta meg egy MédiaMánia S előfizetésem hozzá. Korábban kitöröltem a mobilnet elérést, mert egyik programom folyamatosan internetezett a beleegyezésem nélkül. Most meg szeretném használni a csomagban foglalt mobilnet szolgáltatást.

Tud-e benne valaki segíteni?

Előre is hálásan köszönöm!

(#13471) tjb007 válasza Rocko007 (#13470) üzenetére


tjb007
nagyúr

Először próbálkozz ezzel: [link]
Ha nem megy akkor meg kérhetsz segítséget a telefon topikjában.

(#13472) club1 válasza Rocko007 (#13470) üzenetére


club1
veterán

...

[ Szerkesztve ]

(#13473) BéHGT


BéHGT
senior tag

Tehát ha a tmobile oldalán nézem a jelenlegi egyenlegem, abban benne van az internet is, meg az sms-ek is? Magyarul nem annyi egyenleg maradt telefonálásra, amennyi hátra van az előfizetési díjból? Mert ugye MM csomagban van sms és net is, és azt utólag vonják le?

(#13474) blueye válasza BéHGT (#13473) üzenetére


blueye
veterán

Nem. A MM csomagban nem vonnak le semmit ha használod az SMSeket és az adatforgalmat, ezt az adott MM csomag szerint vagy felhasználod abban a hónapban vagy nem és ettől függetlenül tudod felhasználni telefonálásra az előfizetés díját.

(#13475) asddsa22


asddsa22
csendes tag

sziasztok,

2630 Ft-os telefon törlesztőmet meddig tudom elhúzni? ugyanis csak következő hó 9. én tudom kiegyenlíteni az összeget, az előfizetést azt rendezem. Számíthatok valami féle büntetőkamatra illetve felszólítási díjra? Vagy ez a 9 nap még belefér

köszi

(#13476) Rocko007 válasza tjb007 (#13471) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :R :R :R :R :R

(#13477) evooo


evooo
aktív tag

Dec.31-én lejárt az 1 év hűségem, mi a teendő ha le akarom mondani az előfizetést? Illetve dominóra átválthatom az előfizetést?

(#13478) DonThomasino válasza evooo (#13477) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ha lejárt hűség akkor bármire válthatsz, de talán csak személyesen lehet intézni.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#13479) kungzi


kungzi
veterán

bent voltam egy T-Pont-ban, mert tarifa csomagot váltottam. Egy meglepő, de elég nagy gondot véltem felfedezni. A hölgy csak a telefonszámomat kérte. Se irat, se aláírás, sem anyja neve vagy valami. Ennyi erővel bemegyek holnap és akinek rosszat akarok megváltoztatom a legdrágábbra az előfizuját és ő még tudni se fog róla és vissza se fogja tudni állíttatni. Ez elég tré dolog szerintem

(#13480) BéHGT válasza blueye (#13474) üzenetére


BéHGT
senior tag

Úgy értem, hogy amit jelenleg mutat az oldalon egyenleget, hogy hol tartok, abban akkor nincs benne az sms és a net? Csak a telefonbeszélgetés?
Köszi a választ!

(#13481) kungzi válasza BéHGT (#13480) üzenetére


kungzi
veterán

abban minden benne van

(#13482) BéHGT válasza kungzi (#13481) üzenetére


BéHGT
senior tag

És azt csak úgy tudom leellenőrizni, hogy hol is tartok a tényleges beszélgetésekben, hogy fizetek érte? Vagy valahogy jobban nyomon lehet követni?

(#13483) kungzi válasza BéHGT (#13482) üzenetére


kungzi
veterán

kérhetsz alkalmanként 381Ft-ért hívásrészletezőt :D

(#13484) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

Volna egy kérdésem, aki tud megköszönném ha segítene. Szóval adott egy szituáció, hogy egy ügyfél vásárol előfizetést okos telefonnal egyetemben a szaküzletben. Első kérdése az ügyintézőnek: "Sikerült már választani mert 15 perc múlva zárnánk"..... Gondolom elkéri az igazolványokat, (mert ha jól tudom ez a menete) elkészíti a szerződést és átadja a mobiltelefont oly serényen. Aztán mivel az ügyintéző nem kérdez semmit sem az derül ki a szerződésből, hogy az a szám más nevén van de a szerződést megcsinálta az ügyfél nevére. Na már most mikor a " szám tulaja" belép a My T-mobil-ba mit lát, hogy a számlatulajdonos neve, nem a sajátja hanem az új ügyfélé.
Kérdem én, hogy ilyenkor mi a teendő, hogy visszaálljon minden a régire, mert ezen a számon: "+36-30/63-63-630" azt a tájékoztatást kaptam, hogy ők sajnos nem tudnak segíteni viszont ajánlotta, jó lenne ha még ebben a hónapban a végére járnánk, mert a szolgáltató átmozgathat egy másik előfizetésbe, valamint abban az üzletben kellene utánajárni, ahol az előfizetés és a készülék került megvételre. Kicsit vonakodva állok az ügyfélszolgálathoz mert, hívom bizalommal de mire tudnak választ adni????

Előre is köszönöm!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#13485) DonThomasino válasza kungzi (#13479) üzenetére


DonThomasino
veterán

Szerintem ellenőrizni kellett volna neki az adataidat,
csak lehet éppen nem volt kedve. :)

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#13486) kungzi válasza DonThomasino (#13485) üzenetére


kungzi
veterán

Hát elég gáz a mai világban, de nincs igazam? :U Bárki bemehetett volna és a legdrágábbra átváltoztatja és bizonyítsam be, hogy nem én változtattam meg, és 1 hónapig nem is tudom visszaállítani, mert annyi a határ. Siralmas... Biztos még a szilveszter hatása alatt volt :DDD

(#13487) DonThomasino válasza anonymus89 (#13484) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ezt szerintem csak is személyesen és ott ahol eredetileg csinálták.
Komolyabb dolgokba a telefonos ügyfélszolgálat egy 0. (saját tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#13488) DonThomasino válasza kungzi (#13486) üzenetére


DonThomasino
veterán

Most kifogtál egy ilyen ügyintézőt, lehet h tetszettél neki. :)
Jogos, de előfordul....

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#13489) kungzi válasza DonThomasino (#13488) üzenetére


kungzi
veterán

az gáz, mert bűn ronda volt :DDD

(#13490) dedike válasza kungzi (#13486) üzenetére


dedike
addikt

Dehogynem, egy hónapban többször is változtathatod a díjcsomagod, de a másodiktól kezdve minden újabb váltásért a díjcsomag havidíjának megfelelő összeget számláz a T! ;)

DonThomasino:

Nagyon megköszönnénk, ha használnád a szerkesztés gombot! :R

...és nincs ronda nő, csak kevés alkohol... :D

anonymus89:

:Y Na, ezen nem gyengén elcsodálkoztam!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13491) DonThomasino válasza dedike (#13490) üzenetére


DonThomasino
veterán

A ronda nő lehet csak a díjcsomag váltókkal foglalkozik,
bízva abban hogy többet nem mész vissza. ;)
A szép nők meg az új előfizetőkkel foglalkoznak.

Rendben!

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#13492) anonymus89 válasza DonThomasino (#13487) üzenetére


anonymus89
addikt

Amit nem írtam le én 270 km-t nem fogok utazni, egy olyan miatt, amit "őfelsége" rontott el mert sietett valahova, tudtommal az ügyfél az első.....
Az utazást senki nem téríti meg nekem nem beszélve arról, hogy időm sincs rá.

kungzi ez :D
dedike kíváncsi leszek a végére.....

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#13493) kungzi válasza dedike (#13490) üzenetére


kungzi
veterán

jó, de ha megtörténne a dolog, akkor ki fizetne érte 20k-t, vagy nem tudom mi a legdrágább csomag, mikor le is beszélhetné akkor és majd kövi hónapba lemondja. de az akkor is 20k :U

(#13494) dedike válasza kungzi (#13493) üzenetére


dedike
addikt

Ebben tökéletesen igazad van. Egy jelszót illett volna legalább kérdezni, vagy egyéb módon azonosítani az ügyfelet! :)

Jó szerencsét!

(#13495) DonThomasino válasza dedike (#13494) üzenetére


DonThomasino
veterán

Nem hogy illet volna, szerintem kötelessége, bármilyen változtatásnál.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#13496) blueye válasza BéHGT (#13480) üzenetére


blueye
veterán

Ne hagyd magad félrevezetni és próbáld értelmezni amit én írtam és amit itt írnak a képben legfelül.

(#13497) BéHGT válasza blueye (#13496) üzenetére


BéHGT
senior tag

Természetesen nem hagyom, és köszi a választ! Csak ugye valaki írt, hogy neki rossz adatot mutat a my T... És arra azt a választ kapta, hogy a net is és az sms is benne van, azt utólag vonják le kedvezményként... Ezért kérdeztem. De akkor ok, köszi!

(#13498) dedike válasza BéHGT (#13497) üzenetére


dedike
addikt

A My-T-ben látható "aktuális havi forgalom" egy szám, amelyben benne vannak az elküldött SMS-ek, a leforgalmazott adat, a hívásdíjak, minden forgalommal kapcsolatos díj. A hónap végén, a számla elkészülte során vonják le azokat a forgalmi-és egyéb díjkedvezményeket, amit a díjcsomagod tartalmaz! (Egyébként ott is van: kedvezmények levonása nélkül....) :)

blueye:

Természetesen ami a képen van, az jár, de utólag kerül jóváírásra! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13499) agemate válasza dedike (#13448) üzenetére


agemate
addikt

Rendben, köszönöm!

(#13500) blueye válasza dedike (#13498) üzenetére


blueye
veterán

Igen ez így igaz, én sem szeretnék senkit félrevezetni.
Csak arra akartam rámutatni hogy a havidíj 100%-ban leforgalmazható.

Amúgy legegyszerűbb a kimenő hívások idejét nézni és abból megsaccolni hogy hol tarthatsz ha ennyire fontos hogy ne nagyon lépd át a havi keretet.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.