Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) _Csordi_ válasza 1430 (#13947) üzenetére


_Csordi_
csendes tag

Nem tudom mennyi pontom van most. Szerintem ezt nem is jelzi ki a My T-Mobile. Csak arra van lehetőség, hogy azt nézzed meg, hogy a következő (arany vagy platina) szintig mennyi pont kell.

(#13952) JNashville válasza tjb007 (#13949) üzenetére


JNashville
senior tag

Nem is kifejezetten microSIMes modemet keresek, hanem olyat, amibe adapterrel téve a microSIMet Enni fog hibátlanul. Az azért mégse normális megoldás, hogy most megint kifizetek ezért 4 rongyot, aztán amikor kijön a következő iPad, megint. Nekem az is elég lenne, ha biztosan tudnám, hogy amilyen sticket most osztogatnak, az biztosan viszi az adapteres microSIMet.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#13953) 1430 válasza _Csordi_ (#13951) üzenetére


1430
senior tag

Hívd fel a 1430-at, és a 7-es menüben (Kapcsolat program) majd a 2-es menüben (személyes információk) elvileg lekérdezhető az utolsó havi és az utolsó 6 havi pontszám.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#13954) Dyrtyho válasza _Csordi_ (#13951) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Most néztem,és ja nem jelzi ki :((

best regards, egy fórumozó blogger

(#13955) tjb007 válasza JNashville (#13952) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt senki sem fogja neked tudni megmondani, hogy melyik modem fog az adaptereddel menni (amúgy mindegyikkel kéne), csak azzal mehetsz biztosra, ha mindegyikbe belepróbálod.

(#13956) Something_ válasza _Csordi_ (#13951) üzenetére


Something_
őstag

Nekem jelzi a pontszámot az "Utolsó 6 hónap egyenlege"-énél.

(#13957) phantom88


phantom88
tag

Gratulalok a T-mobilnak, mar vagy 2 honapja nem lehet kikapcsolni a napi netes mobil internet csomagjukat, sms-re hibauzenet, automata nem csinalja meg, visszadob az elozo menube. Ha be lehet kapcsolni egy SMS-sel, akkor illene a kikapcsolasnak is menni!!! [moderálva]

Kicsit nyugodtabban hívd fel őket és kérj egy ügyintézőt inkább.

[ Módosította: stevve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#13958) dedike válasza phantom88 (#13957) üzenetére


dedike
addikt

Milyen üzenetet küldesz, milyen számra?

Jó szerencsét!

(#13960) phantom88 válasza dedike (#13958) üzenetére


phantom88
tag

1430-ra -GONAPINET

(#13959) Zsolt_72: OK, felreertheto voltam, nem azokat tamadom, akik itt segitenek. T-re meg nagyon megharagudtam, radasul masik csomagot szeretnek... :W

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#13962) dedike válasza phantom88 (#13960) üzenetére


dedike
addikt

A jelszavas védelmed nem aktív véletlenül?

My-T-ben esetleg nem próbáltad?

Jó szerencsét!

(#13963) phantom88 válasza dedike (#13962) üzenetére


phantom88
tag

A My-T-ben nincs kikapcsolas funkcio :D! Mindenhol van, de itt nincs. A My-T meg szinten vicces, dominosoknak 5 szamjegyes jelszo? nanemar...

A jelszavas védelmed nem aktív véletlenül?

Ha nem tudom, hogy van ilyen, akkor gondolom nem kapcsoltam be. Ez micsoda egyebkent?

(#13961) Zsolt_72 Lenyugodtam, csak hosszu ido utan ROM-ot csereltem a Blademen, es ilyenkor be van kapsolva a mobilnet a ROM-ban, persze hogy lecsipte a 190 forintot... Ezutan gondoltam, hogy elofizetek egy 600 forintosra, de nem engedi meg azt sem, mert van csomagom... vicc... es ez tenyleg tobb honapos dolog...

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#13964) eisento


eisento
addikt

skacok ha mondjuk ujra alairok 2 evet es veszek keszuleket is legkozelebb mikor vasarolhatok ujra keszuleket? 1 ev utan? vagy meg kell varni mig lejar a 2 eves huseg es csak utana?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13965) Something_ válasza eisento (#13964) üzenetére


Something_
őstag

(#13966) eisento válasza Something_ (#13965) üzenetére


eisento
addikt

danke bite :DD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13967) kali válasza eisento (#13966) üzenetére


kali
legenda

néhány ezressel drágább lesz, letudva a 18 - 24 hónap különbözetét!

(#13968) Something_ válasza kali (#13967) üzenetére


Something_
őstag

Gondolom az aranykártya kedvezménye miatt sztem azonos lesz. Habár ezt passzolom.
Lerágott csont, tudom, de megkérdezem:
Lemegy a 2 év hűség, és a meghosszabbítás az az árlistán új előfizetői akciós ár vonatkozik a készülékre?

Másik kérdésem:)
Like díjcsomagot ugye 2 év után egyszer meg lehet hosszabbítani még 2 évre. A meghosszabbítás csak akkor lehetséges, hogyha felsőoktatási képzésben veszek részt a 2 év lejárta után is?

(#13969) kali válasza Something_ (#13968) üzenetére


kali
legenda

nem lesz azonos, nekem 2 év hűség mellett aranyra 18 hónap után pont a különbözeti 6 hónapos + 6 e ft szokott lenni!

[ Szerkesztve ]

(#13970) Something_ válasza kali (#13969) üzenetére


Something_
őstag

Gondolom ez telefonfüggő.

(#13971) dedike válasza kali (#13969) üzenetére


dedike
addikt

Ez így van, megerősíthetem! :K

phantom88:

Na de már. A szabályokat nem Te hozod. Ha nem hajtod végre, így jártál, nem fogod tudni használni az adott szolgáltatást!
Hívd telefonodról a T-mobile hálózatából díjmentesen hívható 1430-as telefonszámot, majd kérd ügyintéző segítségét!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13972) tjb007 válasza Something_ (#13968) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Like díjcsomagot ugye 2 év után egyszer meg lehet hosszabbítani még 2 évre. A meghosszabbítás csak akkor lehetséges, hogyha felsőoktatási képzésben veszek részt a 2 év lejárta után is?"

Ugyanazok a feltételek vonatkoznak a hosszabbításra is mint az igénybevételére, azaz igen, csak érvényes felsőoktatási diákigazolvány bemutatásával lehetséges a hosszabbítás.

(#13973) Something_ válasza tjb007 (#13972) üzenetére


Something_
őstag

Köszi a választ:)

(#13974) phantom88 válasza dedike (#13971) üzenetére


phantom88
tag

Na de már. A szabályokat nem Te hozod. Ha nem hajtod végre, így jártál, nem fogod tudni használni az adott szolgáltatást!

Beregisztraltam a rendszerbe, de mondom, hogy a napinetnel nem jelenik meg sehol a leiratkozast lehetove tevo gomb! Mas szolgaltatasoknal megjelenik. A szabalyokat nem en hozom... de ha min 4 felekeppen lehet bekapcsolni egy szolgaltatast, miert a legkenyelmetlenebb funkcioval lehet csak kikapcsolni? vajon miert...

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#13975) ubid


ubid
őstag

Helló!

Valaki tudna ajánlani valami olcsó tarifacsomagot ? Olyat amiért így külön nem kell fizetni....

( Kártyás vagyok )

-.-

(#13976) Jake88 válasza ubid (#13975) üzenetére


Jake88
tag

Olcsó nincs! Vagy Domino Nap vagy ha szánsz rá egy kis pénzt akkor Domino Aktív 560ft-os havidíjért

De én ajánlanék neked egy olcsó előfizetést ami 2in1 az-az ha lebeszéled töltheted feltöltőkártyával.
Fun díjcsomag.
1625ft-os havidíj ezen felül ha ez nem elég akkor feltöltheted feltöltőkártyával.
Én is ezt fogom választani,mert most Media Mánia S-em van és nem használom ki.

Hálón belül: 26ft/p
Hálón kívül: 36ft/p

Viszont ha egyetemista vagy akkor van olcsóbb a like díjcsomag.

[ Szerkesztve ]

(#13977) ubid válasza Jake88 (#13976) üzenetére


ubid
őstag

És a dominó aktív csomagja az mit takar azért a pénzért ?

-.-

(#13978) Jake88 válasza ubid (#13977) üzenetére


Jake88
tag

[Katt ide!] Ide minden levan írva.

De én inkább a fun-t választanám.

(#13979) Coolmat válasza Jake88 (#13976) üzenetére


Coolmat
őstag

Azt ugye tudod, hogy Fun-t csak meglévő előfizetés mellé lehet igényelni társkártyának, önállóan nem, vagyis nem válthatsz csak úgy át MM S-ről Funra, legfeljebb Mix-re.

(#13980) Jake88 válasza Coolmat (#13979) üzenetére


Jake88
tag

Igen? Nekem azt mondták T-be hogy simán válthatok. Mix nekem azért nem jó,mert drága havidíj.
Eco-ba meg nem jó percdíj.

[ Szerkesztve ]

(#13981) Coolmat válasza Jake88 (#13980) üzenetére


Coolmat
őstag

T oldalán világosan le van írva, meg a nevében is bennevan hogy társkártya :) Ha van valamilyen T-Home előfizetésed akkor amellé is igényelheted az oldal szerint.
Sajnos egyéb jó alternatíva nincs a T-nél (ill. a Like ha egyetemista vagy), esetleg megpróbálhatod lepasszolni családban/ismerősi körben az előfizud és mellé igényelsz egy Funt amit te használsz.

[ Szerkesztve ]

(#13982) Jake88 válasza Coolmat (#13981) üzenetére


Jake88
tag

De akkor nem értem tegnap mért mondták azt,hogy lehet rá váltani. Igazából egyik előfizu sem jó...
Dominós meg biztos nem leszek.
Sajna nem vagyok egyetemista. Szóval like már kivan zárva.
Akkor lehet marad MM S végül is elnetezgetek vele melóhelyen.
És ha dominós lennék 5000-es kártya így is elmenne havonta. Így meg legalább van net.

Hát mix-et is néztem. de nem tom.

[ Szerkesztve ]

(#13983) Coolmat válasza Jake88 (#13982) üzenetére


Coolmat
őstag

Sőt, kijavítom magam, úgy rémlik korábban a topikból hogy Mix-re se lehet csak úgy váltani előfizetésről, hanem csak új előfizuként vagy Dominóról váltva lehet igényelni (majd egy nálam okosabb ember remélem megerősíti vagy megcáfolja ezt).

(#13984) Something_ válasza Jake88 (#13982) üzenetére


Something_
őstag

A helyedben a családban körbejárnék, hátha van főiskolás/egyetemista akivel tudsz köttetni egy ilyet.
Mi anno úgy voltunk a telenornál, hogy:
3 előfizetés családi csomagban. (asszony, anyós és én) Ez havi 1000 ft volt előfizetésenként (csak a családi csomag! E mellett 40 ft körüli volt a percdíj!)!!
Volt még 2 kártyás a családi csomaghoz, havi 3-400 ft-os díjért. (anyám, asszony húga)
Átjöttünk a T-hez és most úgy van, hogy asszonynak és nekem Like díjcsomag van, így körbe tudjuk hívni a családot, csak meg kell csörgetniük minket és ingyen hívjuk, külön havidíj nélkül)
Nekünk "szerencsénk" volt, mert én főiskolás vagyok/voltam(még 2 hétig az vagyok:D), anyám meg a 3. főiskoláját végzi, így kapóra jött a jogviszonya:))

[ Szerkesztve ]

(#13985) Gedeon31


Gedeon31
addikt

T-homenál a my t-homeban Kedvezményjogosultság: arany.

Ez számit a T-mobilenál valamit?

(#13986) kali válasza Gedeon31 (#13985) üzenetére


kali
legenda

számít; link (lényeg; kedvezmények és a programról - illetve azok almenüi)

[ Szerkesztve ]

(#13987) dedike válasza Coolmat (#13983) üzenetére


dedike
addikt

Így van, Mix csak új előfizetéssel kérhető (de a Fun is), tehát beleváltani nem lehet.... :(

Jó szerencsét!

(#13988) Gedeon31 válasza kali (#13986) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm szépen meglesem. :)

(#13989) xLt`


xLt`
tag

Sziasztok!
Vettem egy wildfire s készüléket. A saját topikjában próbáltak segíteni de lehet nem a mobilbeállítással van a gond. Létezik olyan, hogy le van tiltva t-mobilen belül, hogy nem jelzi ki a hívott fél számát? Az én számom kijelzi, de minden bejövő hívást ismeretlennek észlel.
Köszi, üdv

(#13990) Kommy válasza xLt` (#13989) üzenetére


Kommy
veterán

Nincs a csomagodban hívószámkijelzés, vagy nincs csak simán aktiválva.

(#13991) kali válasza xLt` (#13989) üzenetére


kali
legenda

milyen előfizetésed van? bizonyos csomagoknál külön kell előfizetni a hívószám kijelzésére!

Gedeon31; nincs mit, jó szórakozást! :)

[ Szerkesztve ]

(#13992) Something_ válasza xLt` (#13989) üzenetére


Something_
őstag

(#13993) domerator


domerator
veterán

Surgos es fontos!
Tudja valaki, hogy Budapesten melyik tmobil uzletben van FEHER SonyEricsson Xperia Mini Pro? (ugye ez a billentyuzetes valtozat)
Holnap hoznank el husegido hosszabbitassal szemelyesen (egy baratom adna ajandekba a parjanak)
Koszi

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#13994) Something_ válasza domerator (#13993) üzenetére


Something_
őstag

Nem. Megpróbálhatod az ügyfélszolgálatot felhívni, de nekem pl nem adtak ki adatot, mert, hogy nem tudják megnézni. Utána mentünk tescoba vásárolni, az üzletsoron volt egy T-Pont, odamentem, megkérdeztem, hogy van e náluk. Mondták, hogy nincs, de megnézik a rendszerbe, hogy melyik boltba van.

(#13995) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Fun Aranytárskártya díjcsomag ez egész jó havi dijjal kinálják.

Van valamelyötöknek ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#13996) domerator válasza Something_ (#13994) üzenetére


domerator
veterán

Thx
Azt tudtam, hogy az ufsz ebben keptelen normalis infot adni, en inkabb azert irtam ide be, hogy hatha akad valaki, aki pl. tegnap volt az XY tmobilban es vett feheret, vagy latta, hogy van.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#13997) xLt` válasza kali (#13991) üzenetére


xLt`
tag

Az én számomat kijelzi, elküldi stb. Be van kapcsolva. ECO díjcsomag.
A bejövő hívásokat nem jelzi ki!!!

(#13998) Something_ válasza domerator (#13996) üzenetére


Something_
őstag

Honnan lehet látni, hogy van e a készülék a boltban? Tudtommal raktáron vannak a készülékek, oda meg nem lát be senki.

xLt`:
Eco díjcsomaghoz meg kell rendelni, ez egy külön szolgáltatás, aminek a havidíja 203 ft. Vagy My T-Mobile-ba belépve tudsz előfizetni vagy a 1430-as telefonszámon az ügyintéző bekapcsolja neked. Az a lényeg, hogy a te díjcsomagodban ez nincs benne, ez havi plusz pénz.

(#13999) xLt` válasza Something_ (#13998) üzenetére


xLt`
tag

Eddig úgy tudtam, hogy csak a saját hívószámom elküldését lehet "tiltani". Az előző előfizumba ez be volt kapcsolva, de azt hittem ez csak a saját hívószámomra vonatkozik. Mostmár azért is fizetek, hogy lássam ki hív?:/

(#14000) Something_ válasza xLt` (#13999) üzenetére


Something_
őstag

Igen, az ilyen alapdíjcsomagokban külön kell fizetni érte. De ha megnézed a linket amit az előbb szúrtam be neked, ott le van írva tisztán minden.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.