Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) BéHGT válasza bsanya (#12797) üzenetére


BéHGT
senior tag

Amúgy tényleg a Telenor kapott ilyen szerződést a Samsungtól, vagy fordítva, az már részlet kérdés. De szerintem tut lesz T-nél is. Hugom is arra vár, szegényke... :))

(#12802) Otisz válasza Otisz (#12746) üzenetére


Otisz
őstag

Már mind1...

(OO[IIII][IIII]OO)

(#12803) tjb007


tjb007
nagyúr

A mai naptól elérhető/rendelhető/megvásárolható a Nokia 100 és a HTC Sensation XE.

Tipp: aki esetleg olcsóbban szeretne Nokia 100 -hoz jutni az a Speedshop -nál megvásárolhatja 4490 forintért Domino Quick csomagban.

[ Szerkesztve ]

(#12804) Something_ válasza tjb007 (#12803) üzenetére


Something_
őstag

Szép ára van az XE-nek, habár várható volt, hogy csak pluszba a fülest kell megfizetni.

[ Szerkesztve ]

(#12805) manchester85 válasza tjb007 (#12803) üzenetére


manchester85
addikt

Na, ez jól hangzik, szükségem lenne egy alapmodellre másodtelefonnak. Ez a domino quick mit fed pontosan? Elolvastam a T oldalán, amit írnak róla, de nem igazán értettem, hogy miben más, vagy mik lehetnek a hátrányai. Egy meglévő előfizus T-s kártyával használnám ezt a telót. A lényeg, hogy kapok egy kártyás telefont akkor? :) Köszi.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12806) tjb007 válasza manchester85 (#12805) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Domino Quick csomagok lényege annyi, hogy a vásárláskor nincs semmiféle szerződéskötés, megveszed, elhozod, ha szükséged van a csomagban található SIM kártyára/telefonszámra akkor aktiválod, ha nincs akkor meg nincs.
Szóval igen, lényegében ez egy kártyás csomag.

(#12807) Something_ válasza manchester85 (#12805) üzenetére


Something_
őstag

Azt hiszem, hogy az a szerződés nélküli sim, amit telefonon tudsz aktiválni és kitölti az ügyfélszolgálatis az adataiddal és küldik postán a szerződést, amin lesz egy kód, amit el kell küldeni majd sms-ben az aktiváláshoz.

Kérdés:
Nem jött még meg a novemberi telefonszámlánk asszonnyal, viszont anyósnak már megjött. Meddig kell megjönnie?
(mi Bp-n lakunk, anyós vidéken)

(#12808) djculture


djculture
félisten

Ez a nokia 100 úgy néz ki mint valami 10 évvel ezelőtti teló, csoda hogy nem monochrome a kijelzője...

[ Szerkesztve ]

(#12809) Something_ válasza djculture (#12808) üzenetére


Something_
őstag

Hát szerintem még így is elég tamagocsis a kijelzője:D De hát 4000 ft, 500 ft előállításból még így is elég jó:))

(#12810) djculture válasza Something_ (#12809) üzenetére


djculture
félisten

Még az alcatel ot 305 is amit nyáron 4 ezerért rendeltem a T-mobile tól az is többet ér mint ez. Nekem nekell semmi csak telefonálni sms meg jegyzet,de ez a nokia már nekem is durván csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#12811) lesaux válasza lesaux (#12740) üzenetére


lesaux
veterán

Már működik. A harmadik napon a harmadik ügyintéző megcsinálta (bár az első kettő is állította, hogy már jó).

(#12812) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Éncégem üzleti tarifában vagyok lassan két hete, iphone készülékkel. Outlookbol szinkronizáltam a telefont hogy a régi kártyámról átmentsem a telefonszámokat. Ha valaki hív engem, akkor ismeretlen szám-ot ír ki a képernyőre független attol, hogy el van-e mentve a szám vagy nincs. Most látom hogy régebben volt nemfogadott hívásom ami pedig kijelezte a számot. De pl édesanyám és a barátaim számát is ismeretlen szám szövegként jelzi. A régi számomon pedig írja őket rendesen. Esetleg valaki tudna segiteni?

Előre is köszönöm.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#12813) tomy86 válasza Something_ (#12807) üzenetére


tomy86
addikt

Nekem is megjött a novemberi számla kb. egy hete (szintén BP), 19.-ei fizetési határidővel.

(#12814) dedike válasza Zoona (#12812) üzenetére


dedike
addikt

Nincsenek duplikálva a számok?
Hívószámkijelzés beállítások megfelelőek?
Egyáltalán előfizettél a hívószámkijelzésre?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12815) Zoona válasza dedike (#12814) üzenetére


Zoona
aktív tag

Ha a duplikálás alatt azt érted hogy többször vannak-e felmásolva akkor nincsenek. Hívószámkijelzés megfelelő, most olvasgattam, hogy a T-mobile nál ez egy szolgáltatás, ami nemtudom meg van-e rendelve, de havi 200ft lenne a hívófél kijelzése:D kicsit viccesnek tartom, de majd bemegyek megkérdem

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#12816) Nietzsche_ válasza Something_ (#12809) üzenetére


Nietzsche_
tag

Sokan keresnek ilyen belépő áru telefonokat is azért és a Nokia 1616-hoz képest klasszisokkal jobb... Ma nyomogattam/adtam el belőle. 100X könnyebb használni, mint a vele egy árban lévő 1616-ot (utóbbinak elég rosszak a menüben navigáló gombjai, ill. a teljes gombsor, jobban látható kijelző stb-stb...)

(#12817) Nietzsche_ válasza Zoona (#12815) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ne aggódj, a legtöbb díjcsomagban ingyenes... egy-két fapados/régi díjcsomagban kell csak fizetni érte. (pl. relax, eco)

[ Szerkesztve ]

(#12818) Zoona


Zoona
aktív tag

At Éncégem üzletit nem láttam a felsoroltak között, de majd megérdeklődöm valamelyik nap:D De akkoris, kicsit vicces hogy még lehet fizetni kell érte, és nincs alapbol ilyen:D

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#12819) Nietzsche_ válasza Zoona (#12818) üzenetére


Nietzsche_
tag

Az Éncégemben sem kell érte fizetni, emiatt ne aggódj. :)

(#12820) beci


beci
őstag

Sziasztok.A MediaMania XS csomagban,a 150mega net benne foglaltatik a 2990ft havidijba?Valamint az 5ora tv adatforgalma a 150megan kivul ertendo?Jovore mennyire emelik a havi,es a percdijat?
A 2990ft teljes egeszeben lebeszelheto?
Koszonom.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12821) kali válasza beci (#12820) üzenetére


kali
legenda

- igen
- igen
- link
- igen

(#12822) beci válasza kali (#12821) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm.
A dominó percdijakat nem találom bent.Azok hogy változnak?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12823) kali válasza beci (#12822) üzenetére


kali
legenda

(#12824) beci válasza kali (#12823) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12825) blueye válasza beci (#12820) üzenetére


blueye
veterán

Szinte hetente megkérdezi ezt itt valaki. Olyan hihetetlen hogy ez így van? Vagy nem egyértelműen írja le ezt a http://www.t-mobile.hu ?

(#12826) beci válasza blueye (#12825) üzenetére


beci
őstag

Láttam én már karón varjút...:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12827) blueye válasza beci (#12826) üzenetére


blueye
veterán

?
Azért elég egyértelműen van leírva a linken.
És ott se karóról se varjúról nincs szó :))

(#12828) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Van egy HTC Radar készülékem, kb 1 hét alatt lefogyasztottam vele a 100MB-os netet, milyet érdemes rakni egy ilyen készülékre? Tovább, ha ebben a hónapban váltottam fel 30-ról 100-ra, akkor még tudok esetleg nagyobbra váltani vagy csak következő hónapban?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#12829) Something_ válasza amargo (#12828) üzenetére


Something_
őstag

1 hét 100 mb, 4,5 hét egy hónap. 100 mb * 4,5 hét ~ 500 mb

Milyen böngészővel használtad?

(#12830) amargo válasza Something_ (#12829) üzenetére


amargo
addikt

IE9 van rajta, ha jól tudom.
Nem csak böngészésre használom.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#12831) zaba


zaba
tag

ALCATEL OT 990 várható a T-mobile-nál?

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#12832) Something_ válasza amargo (#12830) üzenetére


Something_
őstag

Ha ez az átlagos használat mellett 1 hétig bírta 100 mb, akkor próbálkozz meg az 500 mb-ssel, vagy csak böngéssz, videókat, letöltéseket mobilnettel el kell felejteni sztem.
WM passzolom, androidos lennél mondtam volna az opera mobil turbo módját, ami tömörítve tölti le az oldalakat, így átlagosan 50-200 kb egy oldal.

Még azt próbálhatnád meg, hogyha sok helyed van, akkor a gyorsítótárnak nagy tárhelyet adj. (100-200 mb)

[ Szerkesztve ]

(#12833) amargo válasza Something_ (#12832) üzenetére


amargo
addikt

Nem nézek rajta videót. De geoserver-ből érkező adatokat jelenítek meg - térkép.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#12834) samfishR


samfishR
senior tag

tiszteletem. valaki miskolcon nem tapasztalt lassulast a mobilnetnel? hspa-t ír ki, de a letoltes vmi borzaszto, speedtesttel lemertem, ~80kB/s. upload egesz jo, 800-1000kB/s, szal lehet hogy csak hsupa van? de hat eddig ment mint a szel.
korlatot sem hiszem hogy kaptam mivel a feltoltes jo, meg amugyis kizart.

(#12835) Totheground


Totheground
addikt

Másnál is gond van a My t-mobile-al?
Időnként 503at dob, és amikor nem, akkor is lassú, mint a fene (olyan 2-3 perc alatt lép be). Minden más oldal jó, szóval kétlem, hogy a netem csinálja.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#12836) lesaux válasza Zoona (#12812) üzenetére


lesaux
veterán

Éncégemhez nem értek, iPhone-hoz pláne nem, Outlookkal soha nem szinkronizáltam, de nekem akkor volt ilyen problémám még évekkel ezelőtt egy gagyibb telefonnal, amikor a számokat a telefonon és a SIM-kártyán is tárolta egyszerre.

(#12837) kali válasza samfishR (#12834) üzenetére


kali
legenda

budapesten is gond volt, a mobilinternetem és a t-s kábelnetem (azzal együtt ugye az iptv ) is belassult, majd behalt egy időre dél környékén...

(#12838) Teo70


Teo70
tag

Tudtok olyan T-pontot Pesten ahol biztos van iPhone 4 8gb Fekete raktáron?

(#12839) Bushmann


Bushmann
tag

Aranyvasárnap alatt nem kezelik a webshopos megrendeléseket? Úgy értem, hogy nem számít munkanapnak? Nem hívhatnak a megrendelésemmel kapcsolatban?

(#12840) blueye válasza Bushmann (#12839) üzenetére


blueye
veterán

"Aranyvasárnap" nem hivatalos munkanap.

[ Szerkesztve ]

(#12841) dokee78


dokee78
félisten

Nem tudom hova való a kérdésem,de felteszem itt OFF-ban.
Ha beadom az Xperia Mini-m holnap a T-szervizbe,akkor még az idén visszakapom?

(#12842) kali válasza dokee78 (#12841) üzenetére


kali
legenda

szerintem a hiba jellegének...stb függvénye, látatlanban nehéz rá mondani bármit is...

(#12843) dokee78 válasza kali (#12842) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs hang,szerintem vagy készülékcsere,de helyben tuti nem tudják javítani szerintem.

blueye Szoft update nem segít,mert csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#12844) blueye válasza dokee78 (#12841) üzenetére


blueye
veterán

Ha helyben javítható (pl. software update) akkor aznap (20 perc múlva) visszakapod. Ha nem akkor szvsz idén már nem lesz nálad. Mi a baj?

(#12845) Something_ válasza dokee78 (#12843) üzenetére


Something_
őstag

Próbálj egy hard resetet, full szűz lesz a telefonod, természetesen a memkari érintetlen marad.

(#12846) dokee78 válasza Something_ (#12845) üzenetére


dokee78
félisten

Csináltam azt is.
Visszaraktam a legelső szoftot is amivel vettem és azzal sem javult meg.

(#12847) leviske


leviske
veterán

Lenne egy n00b problémám:
Már egy ideje tervben volt, hogy veszünk egy iPhone-t karácsonyra (nem nekem) és miután már egy ideje szemeztem az ikon díjcsomagokkal, ezért bevállaltam, hogy menjen az én nevemre. A gondom az, hogy elfelejtettem időben szólni, hogy a SIM kártyát ne pattintsák ki, miután az én telefonomba ugye nem microSIM való.

Nem tudja véletlenül valaki, hogy mennyi egy szimpla SIM csere? Ugyanaz az ár él, mintha ellopták volna?

(#12848) Zoona válasza leviske (#12847) üzenetére


Zoona
aktív tag

Pár száz forintért, vagy akár ha bemész a T-be és elmondod hogy ez a gondod
, adnak egy kis műanyag keretet, amibe ha beleteszed a micro simet akkor ugyan olyan mérete lesz mint a normal simnek

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#12849) leviske válasza Zoona (#12848) üzenetére


leviske
veterán

Köszönöm a gyors választ! :R Nem is gondoltam, hogy ilyen emberbarátiak.

(#12850) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan zajlik egy szervizelés?

Ma beadtam nyiregyen,küldik pestre ott ha tudják kicserélik.
Szétszedik,de össze is tudják rakni szakszerűen?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.