Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok.
Mobiltv-linket hogy kapom meg?
Mert hiába küldöm el a MOBilTV a 17123 ra nem küldi a linket.

 iPhone 15 Pro

(#12602) StLui válasza Nescafé (#12601) üzenetére


StLui
veterán

Töltsd le a műsorújság appot, onnan direktbe indíthatók

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12603) molnarpeter válasza Nescafé (#12601) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Webnwalk.hu-->t-mobile ikon, ott vannak az ilyen szolgáltatások.

mp

(#12604) zsolesz777


zsolesz777
tag

Sziasztok!milyen dolog ez?lejárt a hűsgem a trénél és gondoltam veszek új telefont.meglevő előfizu megújításánál sokkal szarabb feltételeket találtam a neten.ez miért van?nem érdekük megtartani az előfizetőket?nem hiszem el...van erre megoldás, hogy az új előfizus árakat kapjam én is?mondjuk ha váltok dominora és vissza,csak hogy szám is megmaradjon.amit kinéztem 35900ban lehetett megvenni ráadásul részletre...ha megújítok 41 és egyben...ezt adom.grat t!

(#12605) club1 válasza zsolesz777 (#12604) üzenetére


club1
veterán

Ha egy kicsit belegondolsz, nincs ebben semmi meglepő, a világon szinte mindenütt így csinálják. Főleg ott, ahol szolgáltatófüggő telefonokat adnak bizonyos kedvezménnyel.

(#12606) dedike válasza zsolesz777 (#12604) üzenetére


dedike
addikt

Elárulom a titkot: sokat kell fizetni havonta, s akkor az arany/platina szint esetén már kedvezőbb árakat kapsz! :D

(Tudom, én is hasonló cipőben járok épp... :O )

club1:

Kedvezménnyel? :Y (Ja, max 3-4 ezer forint, s nem sufni gsmhez képest...)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12607) djculture


djculture
félisten

Azért pl tavaly karácsonykor sokkal nagyobb akciók voltak,dehát válság van.Ott tartunk hogy a tescoba pl olcsóbban megkapható ugyanaz a telefon feltöltőkártyásan mint a t-mobile nál.Tök értelmes szerintem:) Jó tudom nincs annyi lebeszélhetőség de akkor is érdekes.

(#12608) dedike válasza djculture (#12607) üzenetére


dedike
addikt

Csak ebből így nem lesz új előfizető, s a régi is úgy érzi magát, mintha átverték volna... :U

Jó szerencsét!

(#12609) kezdő


kezdő
senior tag

A mai SE Xperia Mini ajánlat szerintem korrekt!

Ilyenből Dominos ajánlatból kéne több, karácsonyi ajándéknak így tökéletesek. :)

(#12610) lajcsiii


lajcsiii
csendes tag

Sziasztok!

Egy halál egyszerű feltöltőkártyás előfizetés kellene nekem. Nagyon keveset fogok róla telefonálni és sms-ezni, szóval a percdíjak, sms-díjak nem különösebben fontosak. Viszont nem szeretnék havonta/háromhavonta/stb xxx ezer forintot feltölteni rá csak azért, hogy működjön. Az lenne a legfontosabb, hogy a legkevesebb befektetett pénzzel a legtovább működjön a sim (tudjak róla hívást indítani és fogadni is). Meg tudjátok mondani, hogy melyik szolgáltató, melyik tarifacsomagjával járok a legjobban?
(Telefon sem kell hozzá, nem akarok netezni, meg semmi efféle "úri huncutság" :) )

Előre is köszi!

(#12611) djculture válasza lajcsiii (#12610) üzenetére


djculture
félisten

Rendelsz a t-mobile tól egy domino sim csomagot 1 évig jó feltöltés nélkül is,2790 pénz 2700ft lebeszélhetőséggel.

(#12612) tjb007 válasza kezdő (#12609) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem több mint korrekt :) Ha figyelembe veszed, hogy cserébe mit kapsz akkor egy rossz szavad nem lehet.
És ezt most nem azért írom mert, izé..úgyis tudjátok :D

Amúgy én is beneveztem egyre, bár már az összes lehetőségemet kihasználtam :DDD

(#12613) aggleány


aggleány
addikt

Nem tudtam most visszaolvasni, bocs, ha már kérdezte valaki. Ha a Webshopból rendelek ma egy telót, akkor kérhetem hétfőre is a szállítást? Ma van akcióban a készülék, ezért ma rendelném meg, de holnap nem leszek elérhető sehol.

A másik kérdés, hogy kérhetem a szállítást a munkahelyemre is?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#12614) Something_ válasza aggleány (#12613) üzenetére


Something_
őstag

Igen, igen:)
De ha még ma meg is rendeled, szerintem hétfőre nem lesz ott a készülék.

(#12615) tjb007 válasza aggleány (#12613) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kérheted más napra is a szállítást és igen, kérheted a munkahelyedre is vagy lehetőséged van Pick Pack Pontba is kérni.
Amúgy jól teszed, hogy ma rendeled meg mivel holnap már nem ez lesz akcióban :)

(#12616) aggleány válasza Something_ (#12614) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm. :R

tjb007

Neked is köszönöm. Megnéztem ezt a Pick Pack Pont-os oldalt, de nem sikerült rájönnöm, hogy Pesten hol vannak ilyen pontok. (Közben megtaláltam a listát, sorry.) Igazság szerint az lenne a legjobb, ha ott vehetném át. Van rá esély, hogy egy ilyen Pontba odaér holnapra, ha most mindjárt megrendelem?

Nem lehet tudni, hogy Wildfire S lesz-e ilyen akcióban? Nem nekem kellene, egy ismerősnek.

[ Szerkesztve ]

(#12617) Something_ válasza aggleány (#12616) üzenetére


Something_
őstag

Pick Pack Pont és itt a boltkereső.

A holnap az szerintem kizárt. Előfizető az, aki rendelni fogja? Mármint van adat róla a T-nek (T-Mobile, T-Home, stb) ?
Szerintem ha ma megrendelitek, jó esetben holnap fog telefonálni az ügyintéző a megerősítés miatt. Ha holnap 14 óra előtt hív az ügyintéző, akkor hétfőn lesz a szállítás, ha ez után, akkor már csak kedden. Legalábbis tudtommal így van.

"Az ígért szállítási határidőt a megrendelés jóváhagyása után kell számítani."

Volt már rá példa, hogy 2-3 nap is kellett a kapcsolatfelvételhez, de átlagba másnap hívnak. (természetesen arra is volt példa, hogy még aznap hívtak, de kevés rá az esély)

[ Szerkesztve ]

(#12618) tjb007 válasza aggleány (#12616) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pick Pack Pont gyakorlatilag minden kerületben van de a kereső segítségével láthatod magad is: [link]

Az, hogy mi lesz akcióban és mi nem az nem publikus.

(#12619) aggleány válasza Something_ (#12617) üzenetére


aggleány
addikt

Naná, hogy előfizető. Asszem Platinakártyám van, de nem tudom, hogy mióta. Még csak Westel volt az országban, amikor nekem már volt előfizum. :K

Köszönöm a kimerítő tájékoztatást. :R

tjb007

Köszönöm. Tőlem jöhet priviben is. ;)

Azért nem értem a titkolózást, mert így biztosan lesz, aki vár valamire, és aztán ha az pont nem lesz, akkor indul a hiszti. Végig ilyen 20%-ok lesznek? Ha publikus.

(#12620) tjb007 válasza aggleány (#12619) üzenetére


tjb007
nagyúr

Privátban sem fog menni :)
December 23 -ig végig minimum 20% -os kedvezmények lesznek.

(#12621) aggleány válasza tjb007 (#12620) üzenetére


aggleány
addikt

Gyanítottam. :O (Csak poénból írtam, nem akartam kekeckedni.)

Tehát ha minimum 20%, akkor van rá esély, hogy mondjuk 40ezerért kapok Domino-ban egy i4S-t? :C (A logikai gondolatmenet: minimum 20%, tehát lehet akár 90% is.)

Nem tudok két Domino csomagot venni, ugye? Úgy értem, hogy ha esetleg egy másik teló is megtetszene.

[ Szerkesztve ]

(#12622) tjb007 válasza aggleány (#12621) üzenetére


tjb007
nagyúr

Arra aztán tényleg semmi esély :)

"10.8. A Szolgáltató jogosult meghatározni, hogy egy Előfizető évente legfeljebb 2 Domino készülék
csomagot vásárolhat. Az Előfizető tudomásul veszi, hogy az egy évben belüli második vásárlásra csak
a Szolgáltató egyedi elbírálása alapján van mód. Az Előfizető az Előfizetői Szerződés aláírásával
egyidejűleg tudomásul veszi, hogy a Domino készülék csomag továbbértékesítése tilos."

Általában mindig engedélyezett a második Domino csomag vásárlása, karácsony előtt meg főleg.

[ Szerkesztve ]

(#12623) aggleány válasza tjb007 (#12622) üzenetére


aggleány
addikt

Sajnos ezt is gyanítottam. :O

Ezek szerint elpocsékoltam egy lehetőséget, mert már több éve nem vettem Dominó csomagot, mindig az előfizukat hosszabbítom meg.

Tehát ha mondjuk most két ilyen telót szeretnék venni, mert az egyiket odaadnám a barátnőmnek, akkor azt lehetne? Nem akarok ilyet művelni, csak kíváncsi vagyok, hogy lenne-e rá lehetőség.

(#12624) lajcsiii válasza djculture (#12611) üzenetére


lajcsiii
csendes tag

köszi!

(#12625) tjb007 válasza aggleány (#12623) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehetne.

(#12626) aggleány válasza tjb007 (#12625) üzenetére


aggleány
addikt

Igeeeen??? Az jól hangzik. Egyelőre csak fiktív volt a kérdés, de jó tudni.

Köszönöm a mindenféle segítséget. :R Most rendeltem meg, és azt írták, hogy várhatóan hétfőtől lehet átvenni Pick Pack Pontban.

(#12627) tomy86 válasza Something_ (#12617) üzenetére


tomy86
addikt

Annyit módosítanék, hogy régi előfizető esetén nem feltétlenül hívnak. Én múlt hét pénteken rendeltem egy Ray-t, a honlapon ott volt, hogy a várható szállítási idő dec. 6. Kedden meg is hozta a futár a telefont. Se előtte, se azóta nem hívtak a T-től. Máskor sem hívtak a rendelés után.

(#12628) zsolesz777 válasza club1 (#12605) üzenetére


zsolesz777
tag

Az megoldás lehet, hogy átváltok dominora (hisz lejárt a hűség) szám elvileg megmarad és utána visszaváltok előfizura,akkor új leszek.vagy nem ilyen egyszerű?bár gondolom ez pluszköltségekkel járna... :O

(#12629) tomy86 válasza zsolesz777 (#12628) üzenetére


tomy86
addikt

Próbáld meg később is megnézni az árat. Tudom, hogy hülyén hangzik, de ugyanez volt a gondom nemrég. Telefon meglévő előfizetőként 53e lett volna, új előfizetéssel meg 45e. 4-5 órával később beléptem megint a webshopba és akkor már megkaptam ugyanannyiért, mint az újak és még a részletfizetési lehetőséget is felajánlotta, amit az újaknak nem.

(#12630) zsolesz777 válasza tomy86 (#12629) üzenetére


zsolesz777
tag

Többször próbáltam már sajna,mindig ugyanaz...nem zavarna ha drágább, csak lenne részlet.mert úgy jobb lenne nekem...:(

(#12631) tomy86 válasza zsolesz777 (#12630) üzenetére


tomy86
addikt

Csak egy ötlet volt. Én is már a szolgáltatóváltáson gondolkodtam amiatt, hogy drágább és nincs részletre, de szerencsére mire múlt héten megrendeltem már 35e volt és megkaptam 9 havi részletre is.
Nem tudom az általam választott telefonnál (Xperia Ray) mi volt a gond. A webshop zakkant meg vagy a szolgáltató váltott koncepciót pár óra alatt (két nappal korábban is ugyanazt az árat adta, mint az új előfizetőknek).

[ Szerkesztve ]

(#12632) zsolesz777 válasza tomy86 (#12631) üzenetére


zsolesz777
tag

Én is pont a rayt akarom megvenni!:D 41ben kapnám meg előfizuval, de nem részletre...shit!

(#12633) tomy86 válasza zsolesz777 (#12632) üzenetére


tomy86
addikt

Én pénteken rendeltem MédiaMánia S csomaggal és 35900 volt, 9 havi részlettel.

(#12634) BéHGT válasza aggleány (#12613) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én is most akartam rendelni egy Galaxy S 2-t, de azt írta ki, hogy "leghamarabbi szállítás: dec 14." Holnap bemegyek és kihozom szerintem :)
Persze úgy nincs 10%... :((

(#12635) dedike


dedike
addikt

Három alapvető dolog lehetséges a Webshopos rendelések esetén:

1.) Teljesen új előfizető vagy. Ekkor kell a legtovább várni megrendeléskor, már csak azért is, mert semmilyen adat nem áll a szolgáltató rendelkezésére. Ekkor biztosan hívni fognak.

2.) Már meglévő előfizetésed van, de újat rendelsz. Ekkor is felhívnak, de itt már jóval rövidebb a szükséges idő, hiszen a kellő adatok adatok rendelkezésre állnak.

3.) Készülékváltással vásárolsz új készüléket. Ilyen esetben fel sem hívnak, másnap/harmadnap legkésőbb szállítják a kiválasztott darabot.

Jó szerencsét!

(#12636) Something_ válasza dedike (#12635) üzenetére


Something_
őstag

Az 1.) ponthoz annyit tennék még hozzá, hogy meg lehet gyorsítani a folyamatot, ha a rendelés után egyből küld a rendelő egy e-mailt az okmányai másolatával a hazhozszallitas@telekom.hu címre, így már az első telefonos hívás alkalmával mehet a hitelképességi vizsgálat.

(#12637) 1430


1430
senior tag

Mivel mostanság elég sokan javasolták a pick pack pontokat, felhívom rá a figyelmeteket, hogy egyelőre csak teszt jelleggel lett bevezetve. Ez azt jelenti, hogy nem minden átvételi pont választható ki. Nagyjából egy tucat budapesti és kb. minden megyeszékhelyen egy hely választható ki a WebShopban. Szóval ne a belinkelt átvételi hely oldal alapján vágjatok bele a rendelésbe, vagy ha mégis, akkor ne lepődjetek meg, ha a rendeléskor jóval rövidebb a lista.

zsolesz777
Abból kiindulva, hogy azt írod, a 41 drágább mint az új előfizetőknek szóló ajánlat, illetve nincs részletfizetési lehetőség két dologra tudok következtetni:
1. MédiaMánia S díjcsomaghűséggel akarod megvenni.
2. A 24 hónapos hűségedből 18-23 hónap telt csak le.

Namár most ha nem telt le a hűséged, nem tudsz Domino-ra váltani. Ha letelne a hűséged (és van aranykártyád), nem lenne drágább a készülék és akár részletre is meg tudnád venni. (azért csak "akár", mert nem minden készülék vehető meg részletre MédiaMánia hűséggel).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#12638) dedike válasza 1430 (#12637) üzenetére


dedike
addikt

akkor ne lepődjetek meg, ha a rendeléskor jóval rövidebb a lista.

Én meglepődtem... :P ;]

Jó szerencsét!

(#12639) tomy86 válasza zsolesz777 (#12632) üzenetére


tomy86
addikt

1430 Hozzászólását olvasva azt elfelejtettem írni, hogy én készülékváltással, aranykártyásként kaptam meg 36e-ért.

[ Szerkesztve ]

(#12640) aggleány válasza BéHGT (#12634) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem hétfőre (12-re) írták ki a szállítást, onnantól lehet átvenni. Azért az S II-nél már elég sokat jelent az a 10%. Nem érné meg inkább kivárni? :F

Nekem is nagyon kurtácska lett az átvevőpontok listája, de szerencsére az benne volt, amit kiválasztottam a hosszú listából.

Lesz valaha (akár jóval később) a T-nél is Galaxy Note?

(#12641) dedike válasza aggleány (#12640) üzenetére


dedike
addikt

Lesz valaha (akár jóval később) a T-nél is Galaxy Note?

ááá...kész vagyok! :DDD ;]

Elvileg tervezik a bevezetését, igen. (by tjb007)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12642) aggleány válasza dedike (#12641) üzenetére


aggleány
addikt

:P Jóvanna, nem jól írtam. Azt nem írtam bele a kérdésbe, hogy nem elméletileg gondoltam, hanem gyakorlatilag. :DDD

Amúgy helyes, helyes, legyen is. :K Nekem az lenne az ideális, ha az SGS II-mal jönne egy időben, hogy tudjak választani. :B

(#12643) #30026496


#30026496
törölt tag

Sziasztok,

dominó kártyámat váltanám előfizusra. Van lehetőség a T-nél ezt úgy megoldani, hogy mondjuk aláírok 2 évet részletfizetéses konstrukcióval?

Előre is köszi a segítséget.

(#12644) dedike válasza #30026496 (#12643) üzenetére


dedike
addikt

Van. De ha sürgősen szeretnéd, akkor mondj le a 10% online kedvezményről, mert így intézni elég hosszadalmas, meg tudtommal a Webshop ezt a fajta "cserét" nem tudja "kezelni".

Jó szerencsét!

(#12645) BéHGT válasza aggleány (#12640) üzenetére


BéHGT
senior tag

Hát, lehet, hogy megérte volna a 10%, főleg, hogy ha lesz majd ebbe a 20%os adventi kedvezménybe... De én most németbe leszek 23.-áig, 24.-én már nem akarok sehova sem menni vásárolni, marad a főzés és a díszítés! :)
Szóval T-s lettem... ;)

(#12646) aggleány


aggleány
addikt

Tájékoztatásul mindenkinek:

A tegnap délután 13:08-kor megrendelt Domino kártyás készülékem megérkezett a megjelölt Pick Pack Pontba, most kaptam az sms-t. :C Előfizus vagyok és platinakártyám van, számlatartozásom egyszer volt, kb. 7 évvel ezelőtt. Gondolom, ezek is számítanak a szállítás gyorsaságánál.

(#12647) giigz válasza aggleány (#12646) üzenetére


giigz
veterán

Rosszul gondolod, abszolút semmit nem számít a szállításnál. :)

(#12648) dedike válasza giigz (#12647) üzenetére


dedike
addikt

Mindenki így gondolja, aki még soha nem volt platinakártyás... :U

Egyébként nagyon sokat számít az, milyen kiemeltségi szinted van a T-nél. Egy egyszerű, annál jellemzőbb bizonyíték erre, hogy a platinakártyás ügyfél alapból kap "0"-s gombot hívás esetén, meg ügyintézőt is, amire egy földi halandó tízenperceket várakozik...
..nem beszélve az így kapott ügyintéző tudásáról sem... ;)

aggleány:

Mit is rendeltél? Ez most az iPhone 4S lesz? ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12649) Something_ válasza dedike (#12648) üzenetére


Something_
őstag

Angry Birds-es plüssfigurát domino csomagban! :DDD

(#12650) BéHGT


BéHGT
senior tag

Én amúgy Galaxy S2 és Iphone 4S között gondolkodtam. Itthon szinte mindenem Samsung, Ez elött Omnia, Omnia II, Omnia 7, Galaxy S volt. Csaj kihozott 1 fehér galaxy S 2-t, megmutatta, majd pont a mellettem lévő csaj, aki várakozott az ügyfélszolgálathoz, feltette az Iphone 4S-t a dokkolóra tölteni. Nézte, hogy a Samsungot nézem, majd mondta, hogy ő azt venné meg. Mondom azért megnézném a telefonod... Meg is néztem, de engem valahogy nem fogott meg..... És persze nem 1 "összehasonlítást" olvastam végig. Mondjuk nagyon kevés olyat találni, ahol tényleg teljesen "független" az író...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.