Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) Dave1984 válasza tomlac14 (#12138) üzenetére


Dave1984
őstag

Nem mondom,hogy minden mondatot értek belőle,de köszönöm szépen a választ a kérdésemre :)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#12152) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Amúgy,hogyha most megrendelem neten a sim kártyát,akkor mennyi idő alatt hozzák ki ? Rendelésnél tudok rá kérni 100mbs netet,vagy ahhoz külön fel kell hívnom az ügyfél szolgálatot ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#12153) tjb007 válasza Dyrtyho (#12152) üzenetére


tjb007
nagyúr

A rendelés jóváhagyását követően 1 munkanapon belül illetve a választott időpontban de ezek az időpontok nem garantáltak, ha te keddre kéred a szállítást de a futár csak pénteken tudja kiszállítani akkor csak pénteken fogod megkapni.
Rendelésnél nem tudsz rá kérni mobilnetet (kivéve RelaxNet és Net&Roll), azt neked kell megrendelned amit háromféleképpen tehetsz meg: 1. SMS 2. telefonos önkiszolgáló ügyfélszolgálat 3. My T-Mobile

(#12154) Dyrtyho válasza tjb007 (#12153) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Szóval akkor hol tudom megrendelni a Sim kártyát ? :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#12155) tjb007 válasza Dyrtyho (#12154) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Dominot ITT, a havidíjast pedig ITT.

(#12156) dorkababa válasza kungzi (#12107) üzenetére


dorkababa
aktív tag

....vagy ha rengeteget internetezel,akkor megveszed atanytárskártya 2gb csomagban havi 2k díjjal,a mostani elöfizudról meg lemondod a netet.

(#12157) mb702 válasza hr2 (#12049) üzenetére


mb702
tag

elolvastam az árváltozásokat pdf-ben.
lehet én vagyok a hülye, de az eco-ról és a családbarát kedvezményről nincs semmi.
vagy azok nem változnak jövőre?

(#12158) krystman


krystman
őstag

Tehát akkor a kamatmentes részletre való vásárlásnál is kell fizetni előleget ezt a 10ezret? Mert megnéztem a Skate-et, és ott 3100 valamennyit ír, hogy annyit adjak a futárnak.

(#12159) Something_ válasza krystman (#12158) üzenetére


Something_
őstag

Az előleg képlékeny, csak akkor fog kiderülni, ha megrendelted és felhívott az ügyintéző.
Felesleges is kérdezgetni, mert mindenki csak tippelni tud, ha megrendelted, kiderül. Természetesen elállhatsz a vásárlástól, akkor ha felhív az ügyintéző.

mb702:
elvileg amik nincsenek benne a pdf-ben, azok csak az áfa mértékével emelkedhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#12160) tjb007 válasza mb702 (#12157) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindegyik díjcsomag/szolgáltatás ára változik jövőre, amik nem szereplenek a táblázatban azok az ÁFA kulcs növekedésének mértékével növekednek (+ kerekítés).

(#12161) kungzi


kungzi
veterán

de most ha van egy előfizetésem, és szeretnék egy újat kötni, miért nem engedik, hogy onnantól megint 2 évre aláírjak a kedvezményes árral? vicc ez az egész. az csak nekik lenne jó, hogy minél tovább náluk vagyok

(#12162) Something_ válasza kungzi (#12161) üzenetére


Something_
őstag

Erre van az a megoldás, amit valaki korábban javasolt, hogy válts át dominora, aztán besétálsz és számhordozással visszamész előfizetésre, és így új előfizető vagy.

Vagy képzavarban vagyok, keverem valamivel?

(#12163) kungzi válasza Something_ (#12162) üzenetére


kungzi
veterán

ja igen, de akkor rámsózzák a kötbért, ami már nem olyan poénos :N

(#12164) giigz válasza Something_ (#12162) üzenetére


giigz
veterán

Ebben az esetben 10e Ft-ot fizetni kell, nem?

(#12165) tjb007 válasza kungzi (#12161) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért mert van egy érvényben lévő szerződésed. Ha én két évre szerződést kötök XY céggel, hogy 4 évig ők szállítsák nekem a tejet akkor 4 évig ők fogják szállítani a tejet ha esik, ha fúj.
Új előfizetést meg köthetsz csak a meglévőt nem bonthatod fel, vagyis felbonthatod de "büntetést" kell utána fizetned.

(#12162) HGabor89

És szerinted hajlandó lesz kifizetni a kötbért ?

[ Szerkesztve ]

(#12166) Something_ válasza kungzi (#12163) üzenetére


Something_
őstag

Ja, hogy neked nem járt le még a 2 éved? Hát persze, akkor nem ugrálhatsz..
Azért kaptál x ezer ft kedvezményt a készülékből, mert 2 évre aláírtál. Nem tudom, hogy mennyi járt le, de pl ha 1 év után akarsz váltani, az úgy vicces, mert nem 1 évre írtál alá, hanem 2re, és ezért kaptál kedvezményt a készülékre.

(#12167) kungzi válasza tjb007 (#12165) üzenetére


kungzi
veterán

de érted mi a rossz ebben. van egy szerződésem oké. de én meghosszabbítanám náluk az előfizetésem innentől ismét két évig, ami csak nekik lenne jó, mert újra hozzájuk kötném magam. ki az az ember, aki két előfizetést használ manapság ugyanannál a szolgáltatónál.

sőt még akár tarifa hűséget is vállalnék, mert most is ezt a csomagot fizetem tarifa hűség nélkül, tehát nekem mindegy lenne havidíj szempontjából. abban viszont már nem lenne mind1, hogy 40 ezret vagy csak 22 ezret fizetek ki a készülékért.

(#12168) tjb007 válasza giigz (#12164) üzenetére


tjb007
nagyúr

A havidíjas előfizetésről Domino előfizetésre váltás díja 2700 forint (amennyiben nincs aktív hűsége) ami teljes egészében átkerül majd a Domino egyenlegre.

(#12167) kungzi

"ki az az ember, aki két előfizetést használ manapság ugyanannál a szolgáltatónál."

Kapásból tudok mondani legalább egy embert :)

"akkor csak az lenne a járható út, hogy itt aprón vagy vateran eladom a telóm és veszek helyett egy olyat amit szeretnék."

Gyakorlatilag igen.

[ Szerkesztve ]

(#12169) kungzi


kungzi
veterán

akkor csak az lenne a járható út, hogy itt aprón vagy vateran eladom a telóm és veszek helyett egy olyat amit szeretnék.

(#12170) Something_ válasza tjb007 (#12165) üzenetére


Something_
őstag

Félreértettem, nem tudtam, hogy nem járt le még a hűsége, azt hittem, hogy azon van "kiakadva", hogy a szerződéshosszabbítással drágábban kap készüléket, mintha új előfizetőként venne telefont.

kungzi:
gondolkozz el, sztem rájössz, hogy csak szárnycsapkodás amit csinálsz. 2 évre írtál alá, 2 évente vásárolhatsz akciós készüléket. Figy, ha most, 1 év hűség után kapnál megint kedvezményes készüléket, akkor lehet, hogy 1 év múlva megint megtetszene egy másik készülék és így tovább. Ergo 1-1-1 évre írnál csak hűséget, ami kevesebb kedvezményt von maga után.
Figy, tanulságként jó. Legközelebb ne 2, hanem 1 évre írj alá, viszont így drágább lesz, mintha 2 évre kötnéd le magad.

(#12172) kungzi


kungzi
veterán

akkor az marad, hogy eladom a telóm és kipótolva megveszem domino-ban :D

(#12173) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok srácok,

ha van egy T-s iPhone 3GS amit februárban lehet majd csak szolgáltatónál függetleníteni, akkor azt csak az első tulajdonosa kérheti? Vagy ha én megvettem akkor én is bevihetem és kérhetem,hogy függetlenítsék ki? Persze tudom,hogy ez kb.10 ezer pénz.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#12174) sdavic01


sdavic01
tag

domino quick sim kártyával lehet fb-zni ?

(#12175) whitezo88


whitezo88
nagyúr

3G-n kinek mennyi szokott lenni a sebessége? mértem ma egyet 4S-sel X. kerületben (kőrösi csoma, shell kút) és 4,3/0,7 lett (a telefon korlátja 14Mbit down)

(#12176) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Lenne egy nagyon egyszerű kérdésem. Az ikon200-as csomagban ugye 200perc, illetve 200sms van. A 200 sms csak 30-as számra küldhető, a 70-es, illetve 20-as számra küldött smseket külön számlázzák? Valamint, ugyanígy a lebeszélhető 200perccel?

Köszi :R

yo

(#12177) whitezo88 válasza kenny123 (#12176) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a lebeszélhető mind3ra jó, az sms csak 30asra sajnos. írja is a díjcsomagban.

(#12178) kenny123 válasza whitezo88 (#12177) üzenetére


kenny123
addikt

Ezesetben még jó, hogy az ismerősök 90%a T-s. Köszi a gyors választ! :R

yo

(#12179) Dyrtyho válasza tjb007 (#12155) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Amúgy hogy ha megrendelem neten a Sim kártyát,és amikor kihozza a futár,és esetleg a suli miatt nem leszek itthon,akkor adhatok felhatalmazást,hogy más is átveheti a sim kártyát ? Mert ahogy látom a rendelésnél van egy ilyen rész,hogy "Rendelését csak Ön veheti majd át a futártól!: " Amúgy hogyha épp nem akarom használni a mobilnetet,mert mondjuk olyan helyen vagyok,ahol van wifi,akkor azt a telefonban hol tudom átváltani,hogy wifizés közbe ne számolja az adatforgalmat ? Ja és még egy kérdés,hogy ha épp nem használom a nethez kötött alkalmazásokat,és csak simán be van kapcsolva a telefon,akkor az nem használ adatforgalmat.Ugye ? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#12180) sicklife


sicklife
csendes tag

Sziasztok!
Lenne, egy kérdésem nem tudja valaki, hogy hogy lehet most kikapcsolni a tpercet? Mert eddig a 1777es számon lehetett, de már az megváltozott és nem találtam róla semmi infót.
A választ előre is, köszi.
További szép napot!

"Akkor most vegyél egy ilyet vagy vedd meg ezt" :D

(#12181) djculture


djculture
félisten

Januártól áremelés:
előfizetős:
[link]
Dominó:
[link]

Ma jött az sms róla nemtudom volt e már linkelve,de sose baj ha esetleg többször van.

[ Szerkesztve ]

(#12182) kungzi válasza Dyrtyho (#12179) üzenetére


kungzi
veterán

nem tudom milyen telod van, de ha okostelo, akkor a beallitasok/vezeteknelkuli halozatok/mobil halozatok/adatok engedelyezese. vagy az ertesitesi savban is kitudod nyomni, ha van ilyen lehetoseg a telon. es ha wifit akarsz akkor azt kapcsolod be. ha nem hasznalsz netes progit, de megy a mobilnet, akkor is hasznalhat a telod netet, mert a widgeteket frissiti. pl. idojaras, facebook, hir widgetek stb.

djculture: az emeles azokra is vonatkozik, akiknek jelenleg is szerzodesuk van egy adott csomagra?

[ Szerkesztve ]

(#12183) tjb007 válasza Dyrtyho (#12179) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak te veheted át.

(#12180) sicklife

-TPERCEK a 1430 -ra vagy My T-Mobile.

(#12181) djculture

Volt már, 2 napig ezen ment a vita.

(#12182) kungzi

Mindenkire vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#12184) kungzi válasza tjb007 (#12183) üzenetére


kungzi
veterán

rohadjanak meg :W ez felhaborito

erdekes. tv elofizunal nem emelik meg arat mig elo szerzodesed van. vicc

(#12185) Something_ válasza Dyrtyho (#12179) üzenetére


Something_
őstag

Milyen telefonod van? Nekem ki lehet kapcsolni a mobil adatforgalmat, elvileg az összes androidosnál ki lehet. Nekem mindig ki van kapcsolva, jobban is meríti az aksit ha megy, ha meg akarok nézni valamit, akkor meg bekapcsolom, 1 mp-s művelet.

(#12186) djculture válasza kungzi (#12184) üzenetére


djculture
félisten

T nél azt is emelik az meg pénteken jött a levél tv sat telefon minden emelkedik kivéve a speciális csomagokat.Gondolom most az áfa 2% meg a távközlési adó jön egyszerre ...
Minden esetre én régóta gondolkozom hogy a vezetékes telóhoz a paletta vagy funt beválalom de kihagyom,marad a dominó.Minden nyavaját csak 5-12% al emelnek az isten pénze nem lesz elég.

[ Szerkesztve ]

(#12187) Something_ válasza djculture (#12186) üzenetére


Something_
őstag

Nem emelnek mindent, fizetés kevesebb lesz az adójóváírás eltörlése miatt, legalábbis nekünk asszonnyal :C :DDD

(#12188) Dyrtyho válasza kungzi (#12182) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

És hogy tudom megoldani,hogy akkor ne használjon adatforgalmat,amikor csak bekapcsolva van a telo ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#12189) Something_ válasza Dyrtyho (#12188) üzenetére


Something_
őstag

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de mit jelent ez a kérdés?:D

Ha ki van kapcsolva a telefonod, akkor nem használ adatforgalmat.

(#12190) Dyrtyho válasza Something_ (#12189) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

De én általában bekapcsolva hagyom a telot,még akkor is amikor alszok...szóval ezért kérdezem.De amúgy már rájöttem a megoldásra,a telefonban azt kell beállítani,hogy adatforgalom letiltása :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#12191) Something_ válasza Dyrtyho (#12190) üzenetére


Something_
őstag

Erről beszéltünk mi is. mobil adatforgalom = adatforgalom.

(#12192) sicklife válasza tjb007 (#12183) üzenetére


sicklife
csendes tag

Sikerült köszi :R

"Akkor most vegyél egy ilyet vagy vedd meg ezt" :D

(#12193) Qru


Qru
MODERÁTOR

T-mobile-os APN beállításokat hol találom meg? Neten vagy 3 félét talátam. :(

#nincsbennetarcsi

(#12194) kali válasza Qru (#12193) üzenetére


kali
legenda

milyen készülékhez/eszközhöz kell?

(#12195) kungzi válasza Qru (#12193) üzenetére


kungzi
veterán

nem tudom jo e

www.hundroid.com/felhasznaloi-leirasok

(#12196) Qru válasza kali (#12194) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Galaxy Ace. Frissítettem rajta a Androidot azóta no net. :(

mod:

kungzi: Köszi csekkolom máris.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#12197) tjb007 válasza Qru (#12193) üzenetére


tjb007
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#12198) giigz


giigz
veterán

Gratulálok a T-Mobil-nak! Egyszerűen nem tudják eldönteni, melyik nap jön a telóm. Ha állandóan itthon lennék, akkor ez nem is lenne olyan nagy probléma, de nem vagyok itthon mindig...

Kb. fél éve rendeltem a Vodától egy telót. Írták e-mailben, hogy melyik nap jön meg, és aznap meg is jött.

Itt egy kicsit bonyolultabb a helyzet. Múlthét csütörtökön rendeltem este a telót. Akkor írták, hogy szerdán fog jönni. Másnap a T-s csaj már keddet mondott, akkor jön meg. Ma kapom a levelet, hogy csütörtök lesz a kiszállítás.

Mivel ez az utolsó adat, ezért gondolom csütörtök lesz belőle. Mit ülnek rajta ennyi ideig? Másnap oda a futárnak, és hétfőn (ma) vehettem volna át...

tjb007: Szerinted melyik nap lesz az igazi? Egyszerűen ez már nevetséges...

(#12199) Qru válasza tjb007 (#12197) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köszi! Akkor vmi más gubanc lehet, mert így sem tud kommunikálni. :( Pedig nincs letiltva az adatforgalom se.

#nincsbennetarcsi

(#12200) kungzi válasza Qru (#12199) üzenetére


kungzi
veterán

milyen teló? milyen rom?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.