Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) dedike válasza sst17 (#13800) üzenetére


dedike
addikt

2013 februárban, ha addigra legalább aranykártyával fogsz rendelkezni, és nem lesz 15 napnál régebbi, lejárt számlatartozásod!

Jó szerencsét!

(#13802) eisento


eisento
addikt

ma beneztem nyomkodni a telefonokat a t-pontba. eddig galaxy sII-ot akartam de olyan semmilyen tegla formaja van :S viszont a htc sensation nagyon bejon. az lehetseges hogy a htc-ket nem lehet reszletfizetessel megvasarolni? my t-homeba nem ajanlotta fel mondjuk egy ikon200-rol (lejart a huseg) mediamania s csomagra. csak olyat talaltam ami a jelenlegi tarifa megtartasaval erheto el. :( sorba nem akartam allni hogy rakerdezzek mert rengetegen voltak

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13803) dedike válasza eisento (#13802) üzenetére


dedike
addikt

Nem neked írta 1430, hogy amíg nem változtatod meg a díjcsomagod, addig nem fogod csak ezt elérni?
Egyébként dehogynem, minden 5 ezer forintnál drágább készülék megvásárolható részletfizetéssel!

Szerk.: De neked... :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13804) Varszegig válasza eisento (#13802) üzenetére


Varszegig
veterán

azért olvasgass bele a telefonok fórumaiba is, mert sok sensation tulaj jött át SII-re, talán nem véletlenül :R

[ Szerkesztve ]

(#13805) cettlee


cettlee
őstag

Üdv

Megyek ausztriába, de a faluba nincsen bekötve internet. Van vkinek tapszalata a kinti mobil netröl? elég fontos lenne hogy korlátlan és stabil legyen, mert szeretek neten játszani és töltögetni is.

ötlet?:)

Köszönöm a segitséget előre is

(#13806) eisento válasza dedike (#13803) üzenetére


eisento
addikt

vissza is irtam hogy atvaltottam mivel ha rajta hagytam az ikon200-on csak iphonet adott fel talalatkent, mas telefont nem

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13807) dedike válasza eisento (#13806) üzenetére


dedike
addikt

Azt írtad, hogy:

nem ajanlotta fel mondjuk egy ikon200-rol (lejart a huseg) mediamania s csomagra. csak olyat talaltam ami a jelenlegi tarifa megtartasaval erheto el.

Utána:

atvaltottam mivel ha rajta hagytam az ikon200-on csak iphonet adott fel talalatkent, mas telefont nem

Már ne haragudj, de akkor nem értelek... :(

Jó szerencsét!

(#13808) timea1991


timea1991
tag

My t-mobilba dominosként hogyan tudok regisztrálni?

(#13809) tjb007 válasza timea1991 (#13808) üzenetére


tjb007
nagyúr

1.Ellátogatsz ide: [link]
2.Rámész arra, hogy Nem tudom a jelszavam
3.Kiválasztod, hogy Domino előfizető vagy, telefonszám és CAPTCHA-kód beír, rákattintasz a Belépés új jelszó készítésével feliratú gombra
4.A válasz SMS -ben kapott kódot beírod majd elkészíted a jelszavadat, ezek után be lehet lépni.

(#13810) atillaahun


atillaahun
veterán

Lehet hogy nem egészen idevaló, de mivel jobb topic-ot nem találtam: tudnátok adni/linkelni egy korrekt mobil adásvételi szerződést? EZT találtam, ami szóba jöhetne, de nem engedi kijelölni. Ezen kívül érdemes még valamit beleírni?

Mod.: nemszóltam sikerült. Bár az utolsó kérdésem még áll.

[ Szerkesztve ]

(#13811) eisento válasza dedike (#13807) üzenetére


eisento
addikt

na akkor. belepek my tmobile-ba telszammal jelszoval majd keszulekek - mobiltelefonok
itt felhozza az elofizetes jellemzoit kivalasztva a meglevo havidijas elofizetesre vallalt huseg 2 ev es a dijcsomagnal ugye az ikon 200-on van. na itt atallitom mediamania s-re es ekkor kilistazza a keszulekeket ranyomok a htc-re kiadja a htc keszulekeket majd ramegyek a sensation-re ott feladja a keszulek arat EGYOSSZEGBEN sehol egy reszletfizetesi konstrukcio. nemtudom igy ertheto-e

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13812) BéHGT válasza cettlee (#13805) üzenetére


BéHGT
senior tag

Annyira kint sem jó a mobilnet. Sőt, nekem még Münchenben sem tetszik a mobilnet... Töltögetésre nem hiszem, hogy meg fog neked felelni....

(#13813) tjb007 válasza eisento (#13811) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért nem látod mert a Sensation -nél, a MédiaMánia díjcsomagos ajánlatokkal a részletfizetés nem elérhető.

(#13814) eisento válasza tjb007 (#13813) üzenetére


eisento
addikt

akkor a vegen csak galaxy s II-ot kell vennem :D amikor volt belole keszleten akkor ott lattan reszletfizetesi konstrukciot most mivel nincs igy csak az egyosszegut mutatja. na majd kiforrja :) koszi!

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13815) dedike válasza eisento (#13811) üzenetére


dedike
addikt

Mert MM S díjcsomaggal csak egyösszegben veheted meg, részletre nem.

MédiaMánia akciós árlista

Szerk.: SGS 2 is csak egyösszegben van...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13816) eisento válasza dedike (#13815) üzenetére


eisento
addikt

erdekes mert decemberben meg volt reszletfizetes sgsII-re akkor gondolom jan.1-tol kuss van reszletfizetesre...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13817) dedike válasza eisento (#13816) üzenetére


dedike
addikt

Most is van. A linkelt árlistában meg tudod nézni, mely készülékek kaphatóak MM díjcsomagokkal részletfizetésre.

Vedd meg "sima" hangalapú előfizetéssel, úgy valamivel drágább, de van részletfizetés!

Jó szerencsét!

(#13818) eisento válasza dedike (#13817) üzenetére


eisento
addikt

ahh nem szoltam :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13819) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Bent voltam egy t-mobile üzletbe igaz egy pici bolt ez csak. Két bájos hölgy ült velem szembe.
Közöltem szeretnék egy domino kártyás sim kártyát. Amivel Domino Go!Net S csomagot tudom használni.

Közölték ök nem adtak el ilyet még csak ,olyan simet amit laptophoz használnak.

Nem tudtam venni ,mert nem tudták most hogy müködik ez.

(#13820) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Jelenleg egy Relax 125-ös előfizetésem van ami februárban lejár. Szeretném megtartani a számot, de mindenképp át akarom irányítani (tudtommal az ingyenes másik T-s számra) a céges telefonomra az összes bejövő hívást, sms-t, mms-t, stb. Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy megtarthassam a számom, esetleg havidíj nélküli, feltöltőkártyás csomagra vissza tudok lépni?

Xbox GT: nozsolt

(#13821) BéHGT válasza Gedeon31 (#13819) üzenetére


BéHGT
senior tag

És tényleg csodálkozunk, hogy itt tartunk?! :D
Hiszen csinos nő kell a pultba, nem olyan, aki ért is valamit hozzá...

(#13822) dedike válasza BéHGT (#13821) üzenetére


dedike
addikt

...arra ott van a telefonos ügyfélszolgálat, azaz a 1430.... ;] :DDD

kabalthenbk:

Természetesen a hűséged lejárta után át tudod váltani Domino-ra az előfizetésedet, 2700 forint egyszeri díja van, de az teljes egészében leforgalmazható. Ha havidíjas akarsz maradni, akkor pedig a Fun-t javaslom, ha van rá lehetőséged, ha nincs, akkor az ECO-t.

A hívásátirányítás díja Domino esetében, saját hálózatba: 11,- Ft/perc, havidíjas előfizetés esetén díjmentes!
Tehát neked kell kiszámolnod, melyikkel jársz jobban, a havidíjassal, vagy a Domino-sal!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13823) Gedeon31 válasza BéHGT (#13821) üzenetére


Gedeon31
addikt

Na ja. Igazad van.

Nekem még mindig nincs sim kártyám . :Y

(#13824) tjb007 válasza nofi (#13820) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak hívást lehet átirányítani, SMS és MMS -t nem.
Domino előfizetésre való átváltásra van lehetőség, ezzel a számod megmarad.

(#13823) Gedeon31

Rendeld meg a webshopból, így olcsóbb is és ingyen házhoz is szállítják.

[ Szerkesztve ]

(#13825) club1 válasza nofi (#13820) üzenetére


club1
veterán

...

[ Szerkesztve ]

(#13826) Gedeon31 válasza tjb007 (#13824) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi szépen a linket. Ez lesz.

Ebböl mennyit is lehet lebeszélni? Nem müködik a bővebb ismertetö.

(#13827) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!
Nem pont T-Mobile téma, de nem tudom, hogy hova tudnám feltenni eme kérdésemet.
Most hívott egy szám, kivettem a tokból a telefont és elhallgatott. Egy 20-as szám. Azt hittem, hogy a telefonommal van valami gebasz, ezért visszahívtam egyből.
Hívtam, ki se cseng, egyből kinyomódik.
Lehet, hogy valami lehúzós szám volt?
Google-ba beütöttem: 06202930041

[ Szerkesztve ]

(#13828) dedike válasza Something_ (#13827) üzenetére


dedike
addikt

Rájött, hogy nem téged akar... :)

Jó szerencsét!

(#13829) Something_ válasza dedike (#13828) üzenetére


Something_
őstag

És megszüntette a számát? Mert visszahívni sem tudom, olyan mintha nekem nem lenne térerő, visszadobja a hívást. Asszonyt hívtam, egyből kicsöngött.

(#13830) timea1991


timea1991
tag

Jó lenne egy domino klub dijcsomag ami hálón belül 25ft kivül 45ft persze ez csak álom

(#13831) BéHGT válasza dedike (#13828) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ennyi... :DDD :DDD
Wow, Timea1991 pont 365 apja regisztrált! :)

[ Szerkesztve ]

(#13832) dedike válasza Something_ (#13829) üzenetére


dedike
addikt

Ez csak simán pech... :P

BéHGT:

365 apja??? :Y

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13833) BéHGT válasza dedike (#13832) üzenetére


BéHGT
senior tag

Jól van, nekem sem megy ma... :DD :DD

(#13834) derf


derf
csendes tag

Üdv!
Ha valaki tudja T-Mobile BroadBand Stick MF195 külső antenna csatlakozójának típusát kérem ne hagyjon tudatlanul.
Előre is köszönöm

(#13835) timea1991


timea1991
tag

Köszönöm

(#13836) Jake88 válasza BéHGT (#13833) üzenetére


Jake88
tag

Azért durva lenne ha valakinek 365 apja lenne :DD :DD

I-phone 4S van itt valakinek?
Meddig bírja az aksija? Ugye I-phone-ban nincs t-mobile menü meg ilyenek se ki-be kapcsoló képernyő. 1,5éves Samsung Wave-t leakarom cserélni Iphone 4-re vagy 4s-re vagy Galaxy S2-re. Csak akkuval vannak itt problémák,hogy meddig bírja.

Wave-em elmegy 3-4napot ha 2óra zenét hallgatok rajta.
Egy Iphone 4 vagy 4S elbír legalább 3napot?
Galaxy S2-nél ugyanez lenne kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#13837) St3ven válasza Something_ (#13829) üzenetére


St3ven
addikt

Csak tipp, de lehet, hogy blokkolta a bejövő hívást, legalábbis akkor is ez történik - fél másodpercre mintha kicsöngene, majd pittyegés, és "ledob".

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13838) dedike válasza Jake88 (#13836) üzenetére


dedike
addikt

Galaxy S2-nél ugyanez lenne kérdésem.

Nézd. Ha semmi mást (de valóban semmi mást!), akkor az is kibírja a két-két és fél napot. De ha van egy kis beszélgetés, SMS, email, böngészés, esetleg játék, akkor esélyes, hogy már este tölteni kell. (Ideértve a 30-35%-os töltöttséget is, hiszen azzal már nem kezdünk új napot!) :)

Jó szerencsét!

(#13839) Jake88 válasza dedike (#13838) üzenetére


Jake88
tag

Ez kemény. Szal akkor napi 2óra zenét felejtsem el magyarul.
Az hittem kb olyan lesz mint egy Wave 1.

(#13840) djculture válasza timea1991 (#13830) üzenetére


djculture
félisten

Ilyen gazdasági helyzetben már az is csoda csak kicsit emelkedett a percdíj..

(#13841) Varszegig válasza Jake88 (#13839) üzenetére


Varszegig
veterán

2000-es akksival nekem majdnem tudja amit a wave. értsd: ha nem nyúlok hozzá, simán kihúz 2 napot (persze a szinkronizálások mennek akkor is, csak nem jön annyi levél). Ha használom is, akkor ez nem igaz, de mivel droidon sok jó app van, nem úgy mint badán, ezért az ember elkezdi használni. De nem nagy para, minden este töltőre teszed, gondolom megoldható, csak nem sátrazol ilyen hidegben:) (Különben a szaktopikban erre bárki válaszol neked SII ügyben:) )

(#13842) Jake88 válasza Varszegig (#13841) üzenetére


Jake88
tag

Jah de majd T-nél venném. :D Iphone 4 vagy 4S és GS2 között vacilálok.
Galaxy S2 T-mobile változatában van valami T-s baromság? Be-kikapcs képernyő meg ilyenek esetleg valami butítás? Csak amiatt kérdezem mert elszoktam már szolgáltatós telóktól. Wave-m az független.

(#13843) Varszegig válasza Jake88 (#13842) üzenetére


Varszegig
veterán

én úgy tudom nincs semmi belehekkelés, csak a böngésző ikonja, és neve lesz origó, de ez nem a t-s sw miatt, ugyanis nekem a független SII-n is ez lett, amikor T-s lettem. Meg persze a product kódja TMH, és nem XEH, mint a függetleneknek. Ennyi. Nincsenek olyan gondok, mint a wave-nél, hogy soha nem kapsz frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#13844) blueye válasza Varszegig (#13843) üzenetére


blueye
veterán

Az az ikoncsere az origo app miatt van (gondolom te töltötted le).

(#13845) Jake88 válasza Varszegig (#13843) üzenetére


Jake88
tag

Szal akkor ami várható lehet internet helyett W'n'W ikon. XEH product kódja van wave-emnek,ami gyári független. Remélem azért telefonon sem virít a T-mobile logója valahol házon...

[ Szerkesztve ]

(#13846) dedike válasza Jake88 (#13845) üzenetére


dedike
addikt

Egy, azaz egy darab [origo] nevű app, meg egy darab T-mobile app (ebben van a Bank, meg Reuters, meg még két valami, de ez már a 3210-ben is volt)....

..tehát ennyi utal benne a T-re! Se kikapcs, se bekapcs, se más! ;)

Jó szerencsét!

(#13847) Jake88 válasza dedike (#13846) üzenetére


Jake88
tag

Okés kösz. De azért asszem elmegyek T-pontba és jobban szemügyre veszem a kicsikét. Remélem lesz egy kirakott példány.

(#13848) dedike válasza Jake88 (#13847) üzenetére


dedike
addikt

Próbáld meg, bár sok helyen biztosan nincs kitéve... :(

Jó szerencsét!

(#13849) Varszegig válasza blueye (#13844) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem nem töltöttem le, de lehet mégis, mert amikor betettem a t-s kártyát, akkor letöltött dolgokat. magamtól biztosan nem. ha eltávolítom az origo appot, akkor visszakapom az "Internet" ikont?

(#13850) blueye válasza Varszegig (#13849) üzenetére


blueye
veterán

Nem tudom, próbáld ki! :)

Lehet hogy a software frissítésnél változott? Az biztos hogy eredetileg nekem sima böngésző volt a Chrome Mobile?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.