Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Something_ válasza kisÁdi (#13250) üzenetére


Something_
őstag

De ezzel mi a gond? My T-be bejelentkezel és webshopon keresztül kiírja, hogy milyen konstrukcióban tudod elhozni a választott készüléket, nem? Ne újra nyomj, hanem meglévő előfizetésre.

(#13252) kisÁdi válasza Something_ (#13251) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Jó rendeben tudom már.Köszönöm a válaszokat.Csak kiírja mennyi lenne az előfizetés megtartásával,de nem ír részletet.Csak egy összeget.

[ Szerkesztve ]

(#13253) Mr.Grincs válasza kisÁdi (#13250) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hogy érted hogy váltottál? Más szolgáltatótól vagy más díjcsomagról? Ha az utóbbira gondolsz, mert gondolom arra értetted, akkor nem lesz para, simán adnak ájfónt.
De szerintem az iphonehoz csak média mániát fognak engedélyezni vagy ikon díjcsomagot.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#13254) dedike válasza kisÁdi (#13252) üzenetére


dedike
addikt

Hívd a 1430at , ott ügyintézőnél biztosan tudsz rendelni, amennyiben a szükséges feltételek fennállnak!

Jelenleg az aranykártya sem feltétel. néhány hozzászólással előbb írta 1430!

Jó szerencsét!

(#13255) DBC


DBC
tag

Bementem tegnap a T-Pontba, hogy előrehozott készülékváltással szerváljak új készüléket. 20 percet vártam a két előttem levőre, amikor sorra kerültem minden túl szépen alakult.
Pl. nem az az összevisszaság volt árban, mint a webshopban. Már az utolsó lépésnél vagyunk, kamatmentesre vettem volna, amikor az ügyintéző elkezd vadul telefonálni, és épphogy csak sejtetni hogy gáz van.
Mint kiderült kb minden más telefont és minden más díjcsomagot meg lehetett volna venni azon kívül (SGS2).
Webshop ugyanúgy kiírja, hogy új előfizetéssel lehet venni részletre, amint beléptem eltűnt ez a lehetőség.

Más, ha rendelek telefont webshopból, és reggelre az a státusza, hogy szállításra vár, az aznap már tuti nem jön ki ugye?

(#13256) dedike válasza DBC (#13255) üzenetére


dedike
addikt

Az érdekes, hogy kiírja...hiszen már vagy három napja nincs SGS 2... :U

Egyébként nem értem mi olyan különleges abban a telefonban... :DDD

Más, ha rendelek telefont webshopból, és reggelre az a státusza, hogy szállításra vár, az aznap már tuti nem jön ki ugye?

Így van! A "szállítás alatt" üzenet esetében számíthatsz rá, hogy másnap nagy valószínűség szerint megkapod a vásárolt cikket!

Jó szerencsét!

(#13257) DBC válasza dedike (#13256) üzenetére


DBC
tag

tegnap volt :P aztán nem volt és megint volt és így tovább.

(#13258) dedike válasza DBC (#13257) üzenetére


dedike
addikt

Azért sikerült rendelned?

Jó szerencsét!

(#13259) DBC válasza dedike (#13258) üzenetére


DBC
tag

Igen, egy db fehér volt.
De gondolom így csak jan 2.-ra érkezik meg :O

(#13260) dedike válasza DBC (#13259) üzenetére


dedike
addikt

Leghamarabb... ezt azért tegyük hozzá, mert arra nem vennék mérget, hogy másodikán megkapod. Készülékváltásos?

Jó szerencsét!

(#13261) lesaux


lesaux
veterán

A rendelés leadásától számítva 21 órán belül a kezemben van a készülék. Piros pont. :)

Egyenes ági leszármazott nem veheti át a csomagot. Fekete pont. (Igen, tudom, olvastam, hogy így van, tudtam róla, fel is készítettem édesapámat, hogy ő lesz kénytelen átvenni, csak aztán éjszaka rosszul lett és elájult. Végül ki kellett jönnie a kapuig.)

Kár, hogy nem merem kipróbálni a készüléket, mert a franc se tudja, él-e az internetcsomagom. Fekete pont. A telefonos üfsz szerint igen, a My T-Mobile szerint nem. Aztán majd ha jön a szarevő díjcsomag a 13 Ft/ 10 kb-jával, akkor leshetek. Nem baj, most harmadszor is felhívom a 1430-at.

(#13262) DBC válasza dedike (#13260) üzenetére


DBC
tag

Igen az. Rossz pont vagy jó? :DD

(#13263) dedike válasza DBC (#13262) üzenetére


dedike
addikt

Annyiból mindenképpen jó, hogy sokkal egyszerűbb a folyamat! :K

(Még lehet is belőle telefon 2-án. Szállítás várható időpontja? )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13264) DBC válasza dedike (#13263) üzenetére


DBC
tag

várható 2.-a. de én ma akartam megkapni :DD :DD

(#13265) dedike válasza DBC (#13264) üzenetére


dedike
addikt

Csak tönkretetted volna szilveszterkor... :P

Jó szerencsét!

(#13266) 1430 válasza lesaux (#13239) üzenetére


1430
senior tag

Úgy vélem, nem publikus lakossági díjcsomagod van, ezért nem használhatsz önkiszolgáló felületeket, ezáltal a My T-Mobile ezen részét sem. Eltaláltam? :D
Mostanában aktiválták? Kaptál olyan SMS-t, hogy 1-én van a fordulónapod? Mert ha igen, akkor aktív a csomag, míg ki nem kapcsoltatod.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#13267) blueye válasza lesaux (#13261) üzenetére


blueye
veterán

Tiltsd le az adatforgalmat és ne aggódj.

(#13268) lesaux válasza 1430 (#13266) üzenetére


lesaux
veterán

Köszi a választ.
Sima Eco díjcsomagom van. Tegnap az első ügyintézővel folytatott beszélgetés után valóban kaptam egy olyan SMS-t, hogy 1-jén van a fordulónapom, de díjcsomagot nem írt. Igazán nyugodt akkor lennék, ha a honlapon is látnám a GoNetet. Mint ahogy a bátyám jelszavával belépve írja is, hogy GoNet L. Nekem meg hogy nincs internetcsomagom. Ha a megrendésre kattintok, akkot pedig nem vagyok rá jogosult.

(#13269) dedike válasza lesaux (#13268) üzenetére


dedike
addikt

Cache törlése? :U Hátha ez a gond...

Jó szerencsét!

(#13270) lesaux válasza dedike (#13269) üzenetére


lesaux
veterán

Nem-nem. Másik böngészővel is ilyen. Most harmadjára már felvetettem egy hibajegyzéket, bár a díjcsomag meglétét ő is megerősítette.

(#13271) Something_ válasza lesaux (#13270) üzenetére


Something_
őstag

De most komolyan ezért nem mered bekapcsolni az új telefonodat? Fogod és kikapcsolod az adatforgalmat. Tudom, hogy ez nem megoldás, de sztem az már túlzás, hogy nem kapcsolod be.
Lehet, hogy azért nem jó az egész, mert még aktiválva sincs az előfizetés :DDD

(#13272) Something_ válasza lesaux (#13270) üzenetére


Something_
őstag

Nah, ebből 2 lett, pedig csak 1szer klikkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#13273) lesaux válasza Something_ (#13271) üzenetére


lesaux
veterán

Most még töltőn van. ;] (Az előfizetés egyébként a Westel 900 óta aktív, most csak készüléket vettem. Meg ugye a Go!Net-et...)

(#13274) BéHGT válasza DBC (#13255) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én SGS 2-t kaptam az Eurocenterben lévő T-be, de csak fehérbe... :U Mondjuk már megszoktam! :)
Sőt... 15 nap alatt, 6 SGS 2 vételénél voltam jelen, ebből 3at én vettem, és az eurocenteri T-ben 10 felett van még a készülékek száma. Legalábbis ezt mondta a csaj tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#13275) Something_ válasza lesaux (#13273) üzenetére


Something_
őstag

Ezeket nem kell kisütni, 2 óra alatt a 0-ról feltöltenek:) Milyen telefon?:)

(#13276) lesaux válasza Something_ (#13275) üzenetére


lesaux
veterán

Defy.

(#13277) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok!
Ha átváltok e-számlára , attól a fizetési mód(csekkes) megmarad, vagy köteles vagyok elektronikusan fizetni? Elvileg csak a számlát kapom távszámlára, de t-home-nál csekk sem jön.
Előre is köszi a választ!

(#13278) BéHGT


BéHGT
senior tag

T emailt ingyenes tudok igényelni MM L-es csomaghoz? És azt csak telefonon tudok igényelni? Esetleg tudja valaki, melyik opciót kell választani?

(#13279) tjb007 válasza BéHGT (#13278) üzenetére


tjb007
nagyúr

A t-email alap minden T-Mobile ügyfél számára ingyenes, bármelyik díjcsomag mellé lehet igényleni mivel nem díjcsomagfüggő, személyesen vagy a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül lehet igényelni.

[ Szerkesztve ]

(#13280) 1430 válasza Nhorbee (#13277) üzenetére


1430
senior tag

Mivel elektronikus számla esetén nem kapsz papír alapú számlát, ezért csekket sem. A regisztrációt követően automatikusan banki átutalásra vált a fizetési módod.

Ha ennek ellenére átváltanál elektronikus számlára, akkor javaslom inkább a Távszámlát, mert
1) most még tart az akció, mely során 1500 Ft kedvezményt kapsz az újonnan regisztrált számlád végösszegéből,
2) az elektronikus számla utján kapott számla a My T-Mobile-ban csak addig látható (a fejlesztés jelen fázisában), míg be nem fizeted a számlát (pontosabban le nem könyvelik a befizetésed). Vagyis ha My T-Mobile-on keresztül (bankkártyával) fizetsz, akkor azonnal eltűnik a számla és vele együtt a számlamegtekintés is. No persze alternatív megoldásként le is menteheted a számlát (ami csak elektronikus formában hiteles).

Bár érdemes sietni a regisztrációval, mert hamarosan vége az ehavi utolsó munkanapnak, és ha még decemberben sikerül a Távszámla regisztráció, már vasárnap megkapod a kedvezményt is.

Még egy apróság: akinek Távszámla regisztrációja van (mindegy mióta), automatikusan van neki elektronikus számla szolgáltatása is, vagyis a My T-Mobile-ban is eléri a számláját (de jelenleg csak addig, míg le nem könyvelik a befizetést).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#13281) DBC válasza dedike (#13256) üzenetére


DBC
tag

na csak próbaképp megnéztem, most is lehet vásárolni webshopban

(#13282) dedike válasza DBC (#13281) üzenetére


dedike
addikt

Lemondtad? ;] :P

Jó szerencsét!

(#13283) DBC válasza dedike (#13282) üzenetére


DBC
tag

neeeem

(#13284) uzsidoboz14


uzsidoboz14
csendes tag

Valaki esetleg még nem tud segiteni a problém mág még mindig az megprobáltam 1430as dolgokbol keresni olyat ahol be lehet álitani valami tiltást de nincs a fogadott emeltdijas smst tiltását feloldottam mrá de semmi hatás!.

"Sziasztok olyan problémám lenne hogy nem tudok emelt dijas sms-t küldeni a telefonomrol elöfizetsées vagyok de mindig azt irja ki hogy sikertelen volt a küldés esetleg van valakinek ötlete hogy miért?"

Help mee fontos lenne:S

I3 550 3.2ghz box 2x2g 1333mhz ddr3 ram gt220 dx10 1gb ddr3 /samsung galaxy s2 (L)

(#13285) kungzi


kungzi
veterán

Sziasztok

Azt szeretnem kerdezni, hogy mobilhoz kerhetek-e olyat, hogy Like dijcsomag (egyetemista vagyok) + GO!Net L dijcsomag?

Most mediamania xs van, es azt olvastam, hogy csak uj fizetoknek lehet ilyen dijcsomagot valasztani. Igaz ez? Vagy en is megvaltoztathatom?

[ Szerkesztve ]

(#13286) dedike válasza kungzi (#13285) üzenetére


dedike
addikt

Igen, kérhetsz! :)

Jó szerencsét!

(#13287) Nhorbee válasza 1430 (#13280) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Köszönöm a választ! Mikor regeltem t-home-os távszámlát, akkor egy kedves ügyintéző azt mondta, hogy a csekkes fizetésem megmarad. De nem kaptam csekket eddig soha. Ezért kérdeztem. :)

(#13288) tjb007 válasza kungzi (#13285) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, igaz, Like csak és kizárólag új előfizetésként igénylehető (vagy Domino -ból való átváltással), átváltani rá nem lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#13289) 1430 válasza uzsidoboz14 (#13284) üzenetére


1430
senior tag

Akkor biztos kimenő emeltdíjas SMS tiltásod van, de azt önkiszolgáló felületeken nem tudod változtatni, csak ügyintézőn keresztül. Hívda 1430-at és kérd egy ügyintéző segítségét!

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#13290) uzsidoboz14 válasza 1430 (#13289) üzenetére


uzsidoboz14
csendes tag

okés! megpróbálom holnap

I3 550 3.2ghz box 2x2g 1333mhz ddr3 ram gt220 dx10 1gb ddr3 /samsung galaxy s2 (L)

(#13291) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Mit lehet tenni akkor ha van egy Nokia6300 telefonom, és elfelejtettem a biztonsági kódját és ezáltal a billentyűzárat nem bírom kioldani?

üdv: mraco

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#13295) kungzi válasza tjb007 (#13288) üzenetére


kungzi
veterán

ennek aztán sok értelme van mondhatom.

(#13296) Mr.Grincs válasza Snowy_owl (#13291) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Vagy gsm boltba is megpróbálhatod, ha nem garis. Ha van rajta adat ami kell neked és hozzá akarsz jutni akkor sokba fog kerülni, ha nem akkor, adjanak neki egy sw frissítést az pár pisztolyorrú mátyás.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#13297) club1 válasza kungzi (#13295) üzenetére


club1
veterán

Ha belegondolsz van értelme, hogy a szolgáltató csak így teszi elérhetővé ezt a tarifát. Egyrészt új előfizetőket gyűjt ebben a célcsoportban, másrészt az eddig össze-vissza fizetőket (prepaid) tereli a (neki) biztos bevételt jelentő előfizetés felé, harmadrészt meg miért biztosítaná ezt az előfizetőknek kedvezőbb díjcsomagot (ingyen) a meglévő előfizetőinek. Semelyik szolgáltató sem saját maga ellensége...

[ Szerkesztve ]

(#13298) St3ven


St3ven
addikt

MMS-t akartam küldeni egy androidos üzenetkezelő alkalmazással (GO SMS), de csak animálódott az üzenetes nyilacska folyamatosan, miközben az üzenetszámláló összesen 4 MMS-t könyveli el...
Ugyanezt láttam a gyári SMS alkalmazásban, pontosabban ott a "Küldés..." szó szerepelt.

Végül egy óra elteltével sárga (GO SMS) ill. piros (gyári sms app) felkiáltójellel leállt a dolog.
(Közben rájöttem, hogy a párom pár napja kapcsolta ki a Net Startot, ami azt hiszem, kellett volna, hogy fogadni tudja.)

A kérdésem csak az, hogy mennyibe fog kerülni nekem ez a mutatvány, azaz hányszor számlázzák ki a kézbesítetlen MMS-t?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13299) Snowy_owl válasza Mr.Grincs (#13296) üzenetére


Snowy_owl
őstag

köszi neked, és Zsolt_72-nek is. :) Egyébként úgy látom topikot is tévesztettem. Bocsánat.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.