Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) krystman válasza St3ven (#12348) üzenetére


krystman
őstag

:R Köszi szépen!

(#12352) Teaway válasza Something_ (#12343) üzenetére


Teaway
veterán

"még sosem kért PIN2-t, azt mikor szokta?"

PIN2 kód

Nincs itthon csokid??

(#12353) domerator válasza djculture (#12350) üzenetére


domerator
veterán

Egy fenét... a jövő évi díjemeléseket majd ráfogják a sokkal többféle karácsonyi csengőhang előállításainak iszonyatos költségeire... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12355) St3ven válasza krystman (#12351) üzenetére


St3ven
addikt

Nincs mit. :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#12356) Ptech


Ptech
őstag

Like díjcsomagos készülékárakról hol találok infót? Itt csak a Galaxy Mini árát látom kiírva, semmi mást.

A Wildfire S ára érdekelne elsősorban.

(#12357) tjb007 válasza Ptech (#12356) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sehol mivel nincsenek külön Like -os árak. A linkelt oldalon látható Galaxy Mini ára nem speciális Like -os ár volt, amit ott látsz az az akkori 2 év hűséggel, bármelyik díjcsomaggal értendő ára volt ami nem lett aktualizálva.

[ Szerkesztve ]

(#12358) Ptech válasza tjb007 (#12357) üzenetére


Ptech
őstag

Ja értem, köszi a felhomályosítást.

(#12359) giigz


giigz
veterán

Huhhh, ez de érdekes...

Küldtem egy SMS-t - 29 Ft
Hívófél számkijelzése - 200 Ft (Ez gondolom azonnal levonásra kerül hó elején)
Mobilnet: Bőven korláton belül vagyok
Mobil TV: Bőven korláton belül

Aktuális havi forgalom: 325 Ft ????

[ Szerkesztve ]

(#12360) dedike válasza giigz (#12359) üzenetére


dedike
addikt

Adott hónap 7-e után számít csak pontosnak az ott látható adat! ;)

Jó szerencsét!

(#12361) Something_ válasza dedike (#12360) üzenetére


Something_
őstag

Nekem már írja a novemberi számlát, hogy befizetésre vár. Gondolom az már a valós végösszeg. Meg vagyok vele elégedve!:D Unalmas volt már a telenornál a havi 5-6-7e-es számla a semmiért..

(#12362) dedike válasza Something_ (#12361) üzenetére


dedike
addikt

Igen, de az előbb az aktuális egyenleg volt a kérdés... ;)

Jó szerencsét!

(#12363) Something_ válasza dedike (#12362) üzenetére


Something_
őstag

Tudom :K

(#12364) diegho


diegho
nagyúr

Lejárt a hűségidőm és szeretném lemondani az előfizetésemet, holnap bemennék egy T-pontba, kell valamit vinnem személyi stb-n kívül?

(#12365) dedike válasza diegho (#12364) üzenetére


dedike
addikt

Nem. A személyi és a lakcímkártya bőven elég. :)

Jó szerencsét!

(#12366) HardRic


HardRic
addikt

A T-mobile a nála vásárolt készülékek - konkrétan egy Galaxy SII-ről lenne szó - javítását házon belül végzi, vagy közvetíti a gyártó szervizei felé?

(#12367) Something_ válasza HardRic (#12366) üzenetére


Something_
őstag

HTC-nél pl a hivatalos szervíz, az E-Care végzi, Samunál is gondolom a gyártó végzi.
HTC-nél pl nem kell beadni a T-hez, hanem egyből lehet vinni az E-Care-hoz a t-s garijeggyel.

(#12368) HardRic válasza Something_ (#12367) üzenetére


HardRic
addikt

HTC szervizügye speciálisabb, a samsung túlságosan néptelefongyártó, nem csodálkoznék ha a T külön javitja.

(#12369) tjb007 válasza HardRic (#12366) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amelyik márkának van saját szervizhálózata az oda megy (tehát a Samsung a Samsung szervizbe, Nokia a Nokia szervibe stb.), aminek meg nincs az a szerződött partnerekhez.

(#12370) Something_ válasza HardRic (#12368) üzenetére


Something_
őstag

Szerintem a prémium kategória miatt még a futár is kimegy és elviszi, hívd fel őket, sztem 99%, hogy nem számít, hogy milyen szolgáltató, Samsung, prémium:
https://my.samsung.hu/szervizfutar

(#12371) HardRic


HardRic
addikt

Köszönöm.

(#12372) 1430 válasza giigz (#12359) üzenetére


1430
senior tag

Mit tartalmaz az aktuális egyenleg? A ki nem számlázott forgalmi díjak nettó összege. Tehát a hívószámkijelzést nem tartalmazza, mert egyrészt az nem forgalmi díjas, hanem havidíjas, másrészt ha MédiaMániát használsz (úgy vélem), ahhoz díjmentes...
Viszont a beszélgetések, SMS-ek, MMS-ek, adatforgalom, TV forgalom, stb. benne van, akár belföldi, akár nemzetközi, akár roaming, akár emeltdíjas, akár külön díjas forgalmakról legyen is szó, sőt a havid számla terhére történő mobilvásárlás is benne van az aktuális egyenlegben.
A díjcsomagban foglalt (vagy külön kedvezményes) forgalmakat utólag írja jóvá a rendszer a számlában.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#12373) djculture válasza domerator (#12353) üzenetére


djculture
félisten

Nem csodálkozok semmin most olvastam [link] ezt,ezek után csoda hogy nem duplája lett az ár.Egyre nagyobb baromságokat találnak ki a távközlési cégek ellen.

(#12374) giigz válasza 1430 (#12372) üzenetére


giigz
veterán

Ezért érdekes ez nekem.

Ha a 200 Ft-os hívószámkijelzést nem kell beleszámolni, akkor annál rosszabb. Nekem fizetni kell egyébként érte, MM XS-ben nincs benne alapból.

Most egyébként visszament 285 Ft-ra, de akkor is 29 Ft-nak kellene lennie.

Majd meglátjuk hetedikén. :)

(#12375) koni016


koni016
tag

Csáó, aki a webshopból rendelt annak mik a tapasztalatai? Azt olvastam hogy meglehet adni hogy melyik napon és mikor jöjjön a futár. Ez most tényleg így van? pl ha azt írom hogy péntek 18 óra körül jöjjenek, akkor pontosan abban az időben jönnek?
Fontos lenne, mert csak pénteken és hétvégén vagyok otthon, de csak munkanapokon szállítanak házhoz, így csak a péntek jöhet szóba.

(#12376) giigz válasza koni016 (#12375) üzenetére


giigz
veterán

Meglehet adni.

Ha jól emlékszem 9 és 17 óra között van kiszállítás, tehát a 18 óra sehogyan sem lesz jó.

-Rendeld oda, ahol napközben vagy, a futár fel fog hívni, és kimész a kapuhoz, stb.

-Rendeld Pick Pack Pontba, és akkor mész érte, amikor neked jó!

(#12378) Something_ válasza koni016 (#12375) üzenetére


Something_
őstag

Hali.

Napot meg lehet adni, időt nem. Az idő is csak a szállítás napján, reggel 8-9 között kérdezhető meg, mikor a futárnak is meg vannak a címek.
Azt elfelejtettem írni, hogy 8tól 17 óráig van kiszállítás, ergo a 18 óra ugrott.

[ Szerkesztve ]

(#12379) koni016


koni016
tag

Most találtam egy ilyet: "A szállító cég csak munkanapokon, 8:00 és 20:00 óra között végzi a szállítást." Végülis nekem jó a 16 óra is, csak lehet hogy reggel jönnek akkor meg nem lesz senki otthon.
Az a pick pack pont meg nincs a településen :D

(#12380) Something_ válasza koni016 (#12379) üzenetére


Something_
őstag

Érdekes az a 20 órás időpont, én direkt felhívtam a GLS-t és ott mondták, hogy délután 5-ig van kiszállítás.
Legegyszerűbb, hogyha felhívod a GLS-t és megkérdezed, annál jobban más nem tudja neked megmondani.

Ha az adataid között valós a Dunaújváros, akkor ott van Pick Pack Pont.

[ Szerkesztve ]

(#12381) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok!

Ezek az adventi napi akció kizárólag új előfizetőknek szól vagy lejárt hűség után régi előfizető is igénybe tudja venni?

(#12382) Something_ válasza bozsozso (#12381) üzenetére


Something_
őstag

"Ajándék kedvezmény új havidíjas előfizetésekhez"

De kipróbálhatod, ha beírod pl a mostani akciós készülékhez a telefonszámodat és az azonosítódat és kidobja az árat. De sztem sanszos, hogy csak új előfizetéshez igényelhető.

Árak alatt kipipálod a Meglévő havidíjas opciót.

(#12383) bozsozso válasza Something_ (#12382) üzenetére


bozsozso
őstag

Ok meg is néztem és meglévőhöz is jár a jelenlegi akció valamint ha az MM xl csomagra aláírok valamint a többihez is van a 10%-os webshopos kedvezményen felül is

(#12384) koni016 válasza Something_ (#12380) üzenetére


koni016
tag

Hétköznap dunaújvárosi vagyok, de péntektől nem :D
Szerdán vagy csütörtökön kapok pénzt és szeretném ha péntekre már megjönne a mobil, de lehet hogy inkább személyesen veszem meg az egyik boltnál csak úgy nem kapok 10% kedvezményt.

(#12385) Coolmat


Coolmat
őstag

Üdv!

Lenne pár kérdésem amik lehet triviálisak, de szeretnék biztos megerősítést kapni:

1. Még márciusban az egyik Dominos számomra lett véve egy Blade, amihez volt olyan megkötés, hogy erre a számra 2 évig nem vehetek újra telefont. Sajnos a papírt nem találom, így nem tudom pontosan hogy szól a szövege ennek. Szeptember 16-án át lett váltva ez a számom Like díjcsomagra (arany fokozatú volt Dominósként, és az is maradt szerencsére). Nézelődtem a T oldalán készülékeket, és eddig jól ki is írta az árakat a meglévő előfizetésemre belépve, viszont mikor az új webshop lett beüzemelve, már azt írta ki, hogy erre az előfizetésre nem igényelhetek készülékváltást. Ma megint megnéztem és megint engedne készülékváltást. Ezekszerint a márciusi Dominóra kötött "2 évig nem válthatsz készüléket" szabály előfizura váltás után is érvényes maradt, vagy csak a webshop bolondult meg a frissítéskor? Nem mostanság váltanék készüléket, csak érdekelne, hogy muszáj lesz-e majd megvárnom 2013 márciusát.

2. Még a Like-ra váltáskor szerettem volna egy másik Dominós számomat Fun-ra váltani a Likehoz kötve, de azt mondták ezt nem tehetem meg, csak 3 hónap múlva. Ha dec. 16-án bemegyek és azt mondom váltsák át mert lejárt a 3 hónap, akkor ezt meg tudják csinálni a Like csomagomhoz kötve a társkártyát?

3. Gondolkozom egy Domino Web Quick csomag vételén, mert néha szükségem van backup internetre, és a sávos díjazás pont megfelelne az alkalmi igényeimnek. Ha esetleg később mégis szükségem lenne állandóan nagyobb keretre, akkor lenne-e lehetőségem erről a Domino Webről áttérni mondjuk Aranytárskártya Relaxnet M-re, hasonlóan egy hangalapú előfizetésváltáshoz? Ha modem vagy egyéb készülék nélkül kérem akkor nincs hűség erre az Aranytárskártya Relaxnetre sem, jól gondolom?

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#12386) djculture válasza Something_ (#12380) üzenetére


djculture
félisten

Hozzám jöttek még este 6 kor is.Tavaly télen havazáskor.

[ Szerkesztve ]

(#12387) dedike válasza giigz (#12374) üzenetére


dedike
addikt

Nekem fizetni kell egyébként érte, MM XS-ben nincs benne alapból.

Na ez érdekes lenne...
...benne van egyébként! ;)

(Bővebben: Díjszabás, 3 oldal, 1.17.)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12388) Nietzsche_ válasza Coolmat (#12385) üzenetére


Nietzsche_
tag

1. Az újabb dominós csomag vásárlására vonatkozott. (két év), ha át lett váltva a telefonszám és erre még nem vásároltál készüléket (ill. ha aranykártya szinten van), akkor megteheted ezt a készülékcserét is (két év hűséggel) aranykártya szintnek megfelelően.

2, Ezt hol intézted? Webshopon/t-pontban/t-partnerben? :) Csak kíváncsi vagyok :) Csont nélkül megfogják oldani ezt már :)

3. Domino webet nem tudom, h. engedélyezné-e a rendszer, h. átvidd havidíjasba (sima domino-t tuti, h. engedné (domino webesen pl. domino díjcsomag machinálást se igazán enged a rendszer))... Mindegy ennyi erővel ha veszel egy új számot készülék nélkül aranytárk. Relaxnet M-mel... ebben az esetben, ha hűség nélkül viszed 5000 HUF a belépési díj, ha egy év hűséggel akkor 810 Ft. (hűségidő alatt is felmondható, de egy ötezer forintos kötbér van a szerződésen). Ha ismerősök/hozzátartozók között viszont van valakinek T-home-os vezetékes internetje és ő a kedvedért frissen hosszabbít rá egy hűségidőt (hűségidő alatt is meglehet tenni), akkor összekapcsolva (rendszer szintű logikai összekapcsolás, de ez a T-home-os részéről semmilyen felelőséggel nem jár) akkor lemegy a számodra bármelyik mobilnetes adatkárty. díjából 40%....

Ezzel a megoldással viszont az 1 GB helyett 4 GB-s Relaxnet M-est kaphatsz meg 2395 Ft-os áron... :K

[ Szerkesztve ]

(#12389) dedike válasza Coolmat (#12385) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

1.) Dominosként vetted a készüléket, utána lettél havidíjas előfizető. Szerintem ez a magyarázata a dolognak. Ha nem tévedek, vásárolhatsz készüléket közben, csak akkor újraindul a két év hűség. (Ha tévedek, akkor majd kijavítanak... )

2.) Igen.

3.) Természetesen bármikor átválthatod havidíjasra, olyankor (ha nem veszel igénybe kedvezményt) hűség sem kell hozzá!

Nietzsche_:

Előfizetésesre bármit át lehet váltani, (plusz)pénzről van szó... ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12390) Nietzsche_ válasza dedike (#12389) üzenetére


Nietzsche_
tag

Hidd el rendszerszinten tudom a háttérvonatkozásokat :) Csak a domino web egy elég speciális csomag, amin domino díjcsomagot se lehet igazán váltogatni. Ezért bizonytalankodok, még nem találkoztam ilyen igénnyel. Sima domino-val tuti jó lenne, a domino webre nem mernék esküdni :)

Ha át is vinnéd Coolmat, akkor hangsúlyozd, h. mindenképpen hűség nélkül. Hidd el ezt fontos kiemelni mobilnetnél. :D

(#12391) Coolmat válasza Nietzsche_ (#12388) üzenetére


Coolmat
őstag

1. Ez jó hír, még nem vásároltam az új előfizura készüléket, nincs rajta hűségem és aranykártyás vagyok. Új Dominó quick vagy web quick vásárlásra is vonatkozik ez a 2 éves Domino megkötés? Mondjuk ha igen akkor sem nagy kunszt, max más nevére lesz beregisztrálva a leendő web quickes számom.

2. Vidéki T-partnerben. Ezekszerint már akkor egyből el lehetett volna a Funt is intézni, csak inkompetens volt az ügyintézőm? :) (Már a Like-al is legalább fél órát szenvedett szegény, mert sosem csinált még ilyen csomagot).

3. Igen, pont az ilyen belépési és hasonló díjakat szerettem volna elkerülni ezzel az átváltással (Domino web quicknél ez csak 1000Ft amit beépítenek a modem árába). Mondjuk még az 1 év húséges belépési díj sem tűnik vészesnek. Ezen oldal alján találtam most egy rövid bekezdést: "Ha Domino kártyáját előfizetésre váltja, még kedvezőbb tarifákkal internetezhet! Az előfizetésre történő váltást a Webshop oldalán, a személyes ügyfélszolgálaton vagy a 1430-on kezdeményezheti."
Nem biztos át lesz váltva Relaxnetre, ezt mint egy elméleti lehetőséget vázoltam fel, hogy működne-e.
T-Home-os kedvezmény sajnos nem játszik nálam.

Még egy kérdésem lenne a domino web quickhez kapcsolódoan: sok helyen (pl. itt) úgy hirdetik, hogy jár hozzá 1GB adatforgalom amit 1 hétig lehet felhasználni, de erről említés sincs a T oldalán. Akkor most jár az 1GB 1 hétre vagy nem? :)

(#12392) dedike válasza Coolmat (#12391) üzenetére


dedike
addikt

Még egy kérdésem lenne a domino web quickhez kapcsolódoan: sok helyen (pl. itt) úgy hirdetik, hogy jár hozzá 1GB adatforgalom amit 1 hétig lehet felhasználni, de erről említés sincs a T oldalán. Akkor most jár az 1GB 1 hétre vagy nem?

Igen, jár. Említés azért nincs róla, mert ez a kedvezmény csak a nem T-től (T-s üzletben) vásárolt esetekben él!

Jó szerencsét!

(#12393) giigz válasza dedike (#12387) üzenetére


giigz
veterán

Amikor engem hivnak, hogy lassam a szamot az 200 Ft havonta XS-ben

(#12394) Coolmat válasza dedike (#12392) üzenetére


Coolmat
őstag

Köszönöm a megerősítést, így egyre biztosabb hogy megveszem, csak sajnos sehol sem lehet most kapni :(

(#12395) dedike válasza giigz (#12393) üzenetére


dedike
addikt

Amikor téged hívnak, az ingyen van, hogy lássad a számot az XS-ben! ;)

Coolmat:

Egyenlőre csak rendelni lehet, de ott nincs az 1GB... :(

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12396) giigz válasza dedike (#12395) üzenetére


giigz
veterán

Elhiszem, biztosan jobban tudod! Ez volt kiirva, amikor vettem az elofizetest...

(#12397) dedike válasza giigz (#12396) üzenetére


dedike
addikt

Vegyél már elő egy számlát, aztán nézd meg! (Egyébként az MM-ben mindig ingyen volt a hívószámkijelzés...) ;)

Jó szerencsét!

(#12398) giigz válasza dedike (#12397) üzenetére


giigz
veterán

Még most kezdődött pár napja az előfizum.

Amikor töltöttem ki az űrlapot, akkor volt olyan, hogy az én számomat jelezze ki másoknak (ingyenes), és egy másik pontban volt, hogy mások számát jelezze ki nekem, de ez már 200 Ft. Kértem ezt is, tehát bejelöltem. A részletekben meg oda volt írva, hogy MM M-ben, meg még milyen díjcsomagokban ez a szolgáltatás ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#12399) dedike válasza giigz (#12398) üzenetére


dedike
addikt

Én mióta MM díjcsomagok vannak, azt használom. Előbb az S-t, mióta van, az XS-t.
Soha nem fizettem a hívószámkijelzésért, Te sem fogsz! :N

Jó szerencsét!

(#12400) Nietzsche_ válasza giigz (#12398) üzenetére


Nietzsche_
tag

Az összes médiamánia díjcsomagban díjmentes. Max a régebbi Relax díjcsomagokban és a fapados ECO-ban kellene érte fizetni... :)

A fentebb tárgyalt összeg csak tájékoztató jellegű itt is írták már többször, hogy az egyéb kedvezményeket csak a hónap lezárását követően vonja le (ingyenes net utáni jóváírás, családbarát, stb...)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.