Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) koni016


koni016
tag

Holnap szerintem SIM kártyákat fognak leárazni :D

(#12502) koni016


koni016
tag

ááá és mégse, a samsung galaxy y-pszit árazták le

(#12503) Dave1984 válasza kisÁdi (#12500) üzenetére


Dave1984
őstag

Párom oda van ezekért a figurákért:-)
Tegnap rendeltem is egyet kap pontok beváltásával 1530 ftba került,és megvan a karácsonyi ajándéka;-)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#12504) dedike válasza Dave1984 (#12503) üzenetére


dedike
addikt

Azta a nagylelkűséget.... :DDD :Y

Jó szerencsét!

(#12505) Mec


Mec
aktív tag

Sziasztok. Van pár lejárt hűségidős ex-Vodás (függetlenített) Huawei K3565 stick-em. Van arra lehetőség, hogy T-mobile kártyával használhassam, vagy mindenképp kell vennem T-mobile-os sticket is? Céges előfizetéshez szeretnénk tandem kártyákat és ha már vannak ilyen stick-ek akkor használnánk őket, de a TMCC szoftver nem támogatja ezeket a típusokat.

mecsystem.uw.hu

(#12506) Veriakilis


Veriakilis
senior tag

Sziasztok.

Van nekem egy nagyon régi dominó sim kártyám.
Ha jól emlékszem 1999-ben vettem anno egy 3210-es telefonnal.

Jelenleg a dominó-nap díjcsomagban vagyok.

Újabban küldözgettek egy ilyen sms-t:

2012.01.01-jétől módosulnak a díjaink és Üzletszabályzataink, részletek a www.t-mobile.hu-n, felmondási jog a 2003. évi C.tv. 132§ (5) bekezdés szerint. T-mobile.
T-Mobile

És most jött egy ilyen sms tőlük:

TIPP előfizetését töröltük. Köszönjük, hogy hogy igénybe vette szolgáltatásunkat. Új regisztráció a 777-es számon. t-zones.

Mit jelent mindez?
Ráadásul külföldön(németország) tartózkodom, és az sms-ben ajánlott 777-es számot nem tudom hívni.

Mit tudok tenni? Esetleg neten is elérem azt, amit a 777-es számon?

UI.: mindenesetre kipróbáltam, a pénzemet mutatja a *102#-re, és legalábbis kicsörög egy másik szám ha hívom. :F

[ Szerkesztve ]

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#12507) tjb007 válasza Mec (#12505) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha független akkor elméletileg meg kell ennie minden kártyát (bár van ellenpélda is), a TMCC meg a szolgáltatónál sosem forgalmazott stick -et nem támogatja.

(#12506) Veriakilis

Ne foglalkozz vele, ha aktív az előfizetésed akkor semmi ok az aggodalomra.

[ Szerkesztve ]

(#12508) Mec válasza tjb007 (#12507) üzenetére


Mec
aktív tag

Elvileg megeszi, az SMS-eket letölti. A stick-hez kapott szoftverben csak Vodafone kapcsolat állítható be, sima modemes kapcsolódásnál meg nem tudtam beállítani, hogy felkapcsolódjon, ezért próbálkoztam a TMCC-vel.

Akkor ezek szerint nem sok esélyem van, inkább kérjek a tandem kártyákhoz akciós 0Ft-os sticket, ez meg jó lesz dísznek?

mecsystem.uw.hu

(#12509) tjb007 válasza Mec (#12508) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha már egyszer 0 forint akkor egyszerűbb kérni mint ezekkel szarakodni :)

(#12510) embe


embe
nagyúr

Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy nincs-e valami "belső" infó arról, hogy milyen új androidos lesznek-e új andoidos telók most?
A SE Neo érdekelne, nem fogj a Tmobile árulni vajon? Szerződést akarok már lassan egy fél éve hosszabbítani. A kinézett teló az LG Optimus Black. De ez az említett SE Neo is tetszik, csak sajna a T nem árulja.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12511) tjb007 válasza embe (#12510) üzenetére


tjb007
nagyúr

Neo nem lesz (se most, sem jövőre, sem soha).
Gyakorlatilag már le lett írva, hogy mikre lehet számítani (HTC Sensation XE/XL/Explorer, Motorola RAZR és elméletileg a Samsung Note is).

(#12512) embe válasza tjb007 (#12511) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor az LG Optimus megrendelve.Köszi a választ!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12513) krystman


krystman
őstag

ZTE Skate meg elfogyott a T-nek? Nem lehet rendelni, csak rendelést lehet leadni. :F

(#12514) tjb007 válasza krystman (#12513) üzenetére


tjb007
nagyúr

Webshopon rendelhető.

(#12515) Something_ válasza krystman (#12513) üzenetére


Something_
őstag

Miért ne lehetne? Most próbáltam, van készleten.

(#12516) embe válasza krystman (#12513) üzenetére


embe
nagyúr

" Nem lehet rendelni, csak rendelést lehet leadni. " - Ez nem ellentmondásos kicsit? Ez a lényege : rendelést lehet leadni.
Nem is írja, hogy nincs készleten., mint itt például .
"Jelenleg nem kapható, a készlet feltöltés alatt áll."

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12517) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok!
Szeretnék havidíjas előfizetésre váltani, jelenleg Dominós vagyok. Kérdésem az lenne, hogy meg lehet-e oldani, hogy a számom megmaradjon, ha igen, ennek milyen feltételei vannak?
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#12518) Something_ válasza Spirit (#12517) üzenetére


Something_
őstag

(#12519) Spirit válasza Something_ (#12518) üzenetére


Spirit
őstag

Köszönöm szépen, de elfelejtettem hozzáírni, hogy készüléket vásárolnék új előfizetéssel. Ebben az esetben is megoldható?
Nekem előfizetésre lenne szükségem a jelenlegi Domino helyett, apámnak meg új készülékre.

(#12520) Something_ válasza Spirit (#12519) üzenetére


Something_
őstag

Persze, megoldható.

(#12521) Spirit válasza Something_ (#12520) üzenetére


Spirit
őstag

Köszönöm.

(#12522) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Véleményetekre vagyok kiváncsi a Domino Net kártya és a Domino Web-csomag terén. Nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg.

Domino Go!Net S 30 mb elfogy mennyire lehet utána netezni még miután lassitják?

Domino Web-csomag viszont joval kedvezöbb,mint a telenoré amit most használok.

(#12523) tjb007 válasza Gedeon31 (#12522) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amelyik számodra előnyösebb.
A Domino Net -es SIM használatát tekintve hasonló a sima Domino SIM -hez, bármelyik Domino -s Go!Net és RelaxNet csomag igénybe vehető (+Domino Web).
A Domino Web egy kicsit speciálisabb, itt alapesetben sávos díjazás van, ez inkább csak az alkalomszerűn netezőknek ajánlott. Ha esetleg nem jön be ez a sávozásos dolog akkor lehetőség van másik díjcsomagra váltani, név szerint a Domino Relaxnet M -re vagy a Domino Relaxnet L -re de csak is ezekre.

(#12524) Gedeon31 válasza tjb007 (#12523) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi szépen a segitségedet. :)

Domino Go!Net S -röl át lehet váltani Domino Web-re?

(#12525) tjb007 válasza Gedeon31 (#12524) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, de csak Domino Net -es SIM -nél.

(#12526) Gedeon31 válasza tjb007 (#12525) üzenetére


Gedeon31
addikt

Szoval ,ha ilyet veszek akkor igen [link]

Korlátozás után mennyire lehet használni androidos telon? Telenornál pár nap után küldik az sms-t elfogyott a 100mb utána lassitják.

Ezért is szeretnék váltani bosszantó .Ugy tudom facebook is ingyenes a t-mobilnál.

(#12527) tjb007 válasza Gedeon31 (#12526) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehet, hogy én érettem félre de te most új SIM kártyát szeretnél venni vagy már meglévő előfizetésen szeretnél díjcsomagot váltani ?

(#12528) Gedeon31 válasza tjb007 (#12527) üzenetére


Gedeon31
addikt

Uj kártyát szeretnék venni.

(#12529) tjb007 válasza Gedeon31 (#12528) üzenetére


tjb007
nagyúr

Na, akkor veszel egy Domino Net SIM -et személyesen valamelyik T-Pontban vagy T-Partnernél (vagy az alábbi üzletek egyikében) és előfizetsz az általad választott díjcsomagra.
Fontos, hogy díjmenetes havonta csak egyszer válthatsz díjcsomagot, a másodiknál már ki duplán fogsz fizetni.
Gondolom tabletben/USB stick -ben szeretnéd használni.

(#12530) Gedeon31 válasza tjb007 (#12529) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm szépen a segitségedet.

Lg androidos telefonba használnám.

(#12531) 1430 válasza tjb007 (#12529) üzenetére


1430
senior tag

"Fontos, hogy díjmenetes havonta csak egyszer válthatsz díjcsomagot, a másodiknál már ki duplán fogsz fizetni."

Szerintem meg nem. Legalábbis Domino megoldáskor. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#12532) tjb007 válasza 1430 (#12531) üzenetére


tjb007
nagyúr

Látszik, hogy csuklóból, gondolkodás nélkül írtam, na meg nyelvtanilag sincs a toppon :D

(#12533) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok,

hamarosan az egyik előfizetéses kártyám feltöltősre akarom váltani. A váltási költséget nem lehet valahogy kijátszani? Például hűségidő lejárta után számhordozást kérni máshova. Nem érdekel kinél van a kártya kártyásan, csak a szám maradjon meg, így ha az ingyen van, és lehetséges, nekem tökéletes megoldás.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#12534) dedike válasza qfm (#12533) üzenetére


dedike
addikt

Akkora összeg az a 2700,- forint? :U

(Ha elhordozod máshová, ott is kell valamilyen előfizetés... )

Nem érdekel kinél van a kártya kártyásan, csak a szám maradjon meg
Ezt pedig nem értem...

Jó szerencsét!

(#12535) qfm válasza dedike (#12534) üzenetére


qfm
senior tag

Tekintve hogy úgy sem beszélem le, mert arra ott a másik továbbra is előfizetéses számom, feleslegesen nem fizetnék 2700ft-ot a semmiért.

Ha elhordoznám, utána 1 évig békén hagynának a feltöltéssel reményeim szerint. Bár lehet csak én élek a múltban.

Amit nem értesz, csak arra vonatkozott, hogy amíg marad ugyanaz számom, nem érdekel hogy telenornál kártyás, t-mobilenál, vagy vodafonennál, mindhárom drága lenne normális használatra, és csak hívásfogadásra akarom használni. Ezért is jöhet szóba a számhordozás is.

[ Szerkesztve ]

(#12536) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Ed Hardy hátlap szifonhoz, egyre jobb :D

mp

(#12537) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Lenne egy pár kérdésem,remélem nem baj

Először is az lenne a kérdésem,hogy nekem ugye egy T-Mobilos fehér Se Xperia X8 telóm van,de szeretnék rá fekete előlapot venni.Szóval,hogy ha beviszem valamelyik T-Mobilos szaküzletbe azzal,hogy szeretnék rá egy fekete elő és hátlapot venni érintő kijelző nélkül,akkor az kb mennyibe kerülne ? Ott rögtön rá teszik ? Munkadíjjal együtt mennyiért teszik rá ott helyben ? Érdemes venni rá fekete elő és hátlapot

A második kérdésem pedig az lenne,hogy most akkor mennyibe is kerül a T-Mobilenál egy Angry Birds plüss figura ?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :)) :R

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#12538) Something_ válasza Dyrtyho (#12537) üzenetére


Something_
őstag

T-nél szerintem nincs elő és hátlap. Tudtommal gyárit csak érintőpanellel együtt adnak. Az elő és az érintőpanel 12-14e ft körül mozog, a hátlap 3-4e fft körül. Ergo a telefonod árának a feléből meglenne a csere. Egyszerűbb ha veszel 500 ft-ért kevert festéket és lefújod :DDD

Amúgy nem értem, hogy miért nem tudják egyesek használni a T-s keresőt. Csak annyit kell tenni, hogy a T-Mobile oldalán beírod a keresőbe, hogy Angry Birds és már ki is adja...
Angry Birds

[ Szerkesztve ]

(#12539) Dyrtyho válasza Something_ (#12538) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Na és után gyártottat ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#12540) dedike válasza qfm (#12535) üzenetére


dedike
addikt

Így már értem! :)

Jó szerencsét!

(#12541) Nescafé


Nescafé
őstag

sziasztok
My t-mobilba.
Havi forgalomnál hogy megy felfelé a pénz mikor ne mcsinálok semmi.és már nagyösszeget ir ki.?
Vagy amit ott ir az valós.?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#12542) djculture válasza Nescafé (#12541) üzenetére


djculture
félisten

Lehet tippelni?Okostelód van és nem rendeltél hozzá netcsomagot?

(#12543) Nescafé válasza djculture (#12542) üzenetére


Nescafé
őstag

Jah nem volt csak egy sima alap ingyenes net.
valami 13ft/10kb

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#12544) djculture válasza Nescafé (#12543) üzenetére


djculture
félisten

Öreg hiba,sajnos az amit ott ir a valós összeg akkor.10 000 Ft forgalomig
13 Ft / 10 kB
10 000 Ft forgalom felett
0,13 Ft / 10 k
ketyeg a net ilyenkor.A készülékek meg hajlamosak frissiteni adatforgalmat generálni maguktól.

[ Szerkesztve ]

(#12545) Nescafé válasza djculture (#12544) üzenetére


Nescafé
őstag

annak nagyon fogok örülni főleg hogy elég nagy összeg,részletfizetés van?

Na most ugye vanank ezek a netek pl 100mb-os.ha azt elérem mondjuk akkor nem megy már?

 iPhone 15 Pro

(#12546) djculture válasza Nescafé (#12545) üzenetére


djculture
félisten

A netcsomagok jó részénél már egy ideje úgy van hogy lekorlátoznak ha elérted a benne foglalat adatmennyiséget.Elkell mindig olvasni a netcsomag szerződési feltételeit.Részletfizetés ügyébe nemtudom felkell az ügyfsz hívni és megtudod volt már akinek felét elis engedték.Különben elvileg született egy határozat hogy ha valaki nemkér netcsomagot ezeket a havidij nélküli netcsomagokat nem aktiválhatják automatikusan.Tehát elég érdekes a dolog,kivéve ha te tudatosan rendelted meg ezt a szolgáltatást.Ha automatikusan aktiválva volt akkor Nemzeti Média- és Hírközlési hatóság-ra tartozik az ügy.De először a kifogást a T-mobile nak kell jelezned ha ők nem megfelelően reagálnak rá akkor mehetsz tovább.

[ Szerkesztve ]

(#12547) whitezo88


whitezo88
nagyúr

az iPhone hungary azt írta, hogy emelkedtek az árak, de én nem látom ezeket sehol. vagy csak rosszul nézem?

a másik, hogy miért küld hangpostát a T, hogy tartozásom van, mikor most léptem be a my t-be és nincs? (azaz van felvezetve havidíj, meg részlet, de még bőven határidőn belül vagyok)

(#12548) dedike válasza whitezo88 (#12547) üzenetére


dedike
addikt

Pedig ott van az... ;)

miért küld hangpostát a T, hogy tartozásom van

Én felhívnám a 1430-as számot és megérdeklődném!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12549) FіkuszKukіsz válasza tjb007 (#12493) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Még egy kérdésem lenne..

Függetleníttetni csak én tudom, vagy más is megcsináltathatja, ha nála vannak a papírok?

Köszi előre is a választ.

Romanes eunt domus

(#12550) tjb007 válasza FіkuszKukіsz (#12549) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gyakorlatilag bárki intézheti de azért jobb ha az intézi akinek a nevén szerepel.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.