Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) Something_ válasza 1430 (#13400) üzenetére


Something_
őstag

Ohh, köszönöm a választ, meglepődtem, hogy ráadásul részarányosan számlázzák.

(#13402) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Üdv
Tudja valaki mikor várható újabb iPhone készlet?Már majdnem két hete vadászom egyre:D

(#13403) dokee78


dokee78
félisten

Előfordulhat,hogy a T-mobile kb. 18.000Ft-os fülest ad egy 55.000 Ft-os Live with Walkmannhoz.

(#13404) tomy86 válasza dokee78 (#13403) üzenetére


tomy86
addikt

Én úgy tudom, hogy csak az MH-410 jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#13405) BéHGT válasza kisÁdi (#13402) üzenetére


BéHGT
senior tag

Csak és kizárólag online érdekel? Ha pesti vagy, nézz be az Eurocenterbe... :K
4S volt még 30.-án.

(#13406) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Nem tudtok vmit arról, h Gödöllő térségében a net szolgáltatásban kimaradások vannak? Mert reggel óta nincs adatkapcsolatom...
(be van kapcsolva, jók a beállításaim, befizettem, eddig ment, stb...)

(#13407) Abri


Abri
aktív tag

hy all
tegnap vki rejtett szammal hivott. hogyan tudom kinyomozni ki lehetett? dominos vagyok, a t-mobile kiad ilyen informaciot?

(#13408) rasoio


rasoio
csendes tag

Sziasztok!

A Go!net díjcsomagoknak mikor van a fordulónapja ? Aktiválástól számolva 1 hónap ?

Origin: MinimumGame | youtube.com/MinimumGame | SE Xperia arc S

(#13409) blueye válasza Abri (#13407) üzenetére


blueye
veterán

Sehogy.
Nem.

(#13410) tjb007 válasza rasoio (#13408) üzenetére


tjb007
nagyúr

A My T-Mobile -on belül meg tudod nézni (Előfizetések testreszabása->Mobilinternet).

(#13411) kungzi válasza Abri (#13407) üzenetére


kungzi
veterán

ha folyamatosan hívogat és feljelented, akkor a rendőrség lekérheti. még a beszélgetést is lekérheti

(#13412) club1 válasza kungzi (#13411) üzenetére


club1
veterán

Természetesen beszélgetést csak végzés birtokában rögzítenek, azaz a beszélgetés visszamenőleg nem lekérhető.

[ Szerkesztve ]

(#13413) kisÁdi válasza BéHGT (#13405) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Nem csak Online,de én 4-et szeretnék.Webshopban készletértesítőre raktam az iPhone4-et 1 órája jött egy e-mail,hogy újra lehet kapni az áruházban.De az internet azt írja a webshopban nem lehet kapni.Ilyenkor azt jelenti hogy a T-pont üzletekben van?

(#13414) kungzi válasza club1 (#13412) üzenetére


kungzi
veterán

fogadjunk, hogy a Nemzetbiztonsági Hivatal lekérheti :DDD

(#13415) dokee78 válasza dokee78 (#13403) üzenetére


dokee78
félisten

Vaterán is találtam T-mobile-s LwW-t és ahhoz is Live Sound van+itt valaki azzal kapta az LwW-t. :K

(#13416) club1 válasza kungzi (#13414) üzenetére


club1
veterán

Visszamenőlegesen nem megy. Fizikailag most képtelenség (nem kiépített) ennyi egyidejű hívás rögzítése (digitalizálása). A nemzetbiztonságiak is a törvények szellemében működnek, azaz határozattal állnak rá valaki(k)re.

(#13417) BéHGT válasza kisÁdi (#13413) üzenetére


BéHGT
senior tag

Próbáld meg az eurocenterben a minervát. ;)

(#13418) kisÁdi válasza BéHGT (#13417) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

A hölgyet?:D Mondjuk nincs olyan messze lehet elnézek oda.
Egyébként teljesen mindegy,hogy hol veszem?T-pontban vagy T-partnernél?

[ Szerkesztve ]

(#13419) BéHGT válasza kisÁdi (#13418) üzenetére


BéHGT
senior tag

A hölgy sem rossz, majd meglátod! ;) De be is telefonálhatsz, hogy van-e készletük!
Szerintem teljesen mindegy...

(#13420) Something_ válasza kungzi (#13414) üzenetére


Something_
őstag

Ez nem a CTU:D Itt még ujjlenyomatot sem tudnak úgy azonosítani, hogy berakják a rendszerbe és a meglévő adatbázisból kiválasztja:D Ujjlenyomat is úgy van, hogyha van 10 gyanúsított, akkor összevetik a helyszíni ujjlenyomattal és a 10 gyanúsítottét.

(#13421) dokee78 válasza 1430 (#13315) üzenetére


dokee78
félisten

Rászóltam,mert fődarab csere lett. :K

(#13422) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Android-os Call Meter 3G programhoz nincs valakinek MediaMania S beállítása?

Live-Die-Respawn

(#13424) Something_ válasza #40993792 (#13423) üzenetére


Something_
őstag

Érdekes, inkább hagyjuk :DD Akkor valszeg nincs szabad hely .. :C

(#13425) Nova96


Nova96
őstag

Ha már x telefont cserélik, gyakran akkor vissza lehet kérni a pénzt? :Y

[ Szerkesztve ]

(#13427) club1 válasza Nova96 (#13425) üzenetére


club1
veterán

Ha jótállásról írsz, akkor a jótállásról szóló törvény erről már nem rendelkezik. A ptk-ban van erre lehetőség, de ugye az ptk...

(#13428) 1430 válasza rasoio (#13408) üzenetére


1430
senior tag

Domino esetén az aktiválástól számított 30 nap után, havidíjas előfizetőknél a Go!Net-eknek mindig a hónap első napján van az adatforgalmi fordulónapjuk (és minden olyan csomagnál, ahol 32 kbps-ra lassítanak vagy túlforgalmazási díjat kell fizetni).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#13429) Nova96 válasza club1 (#13427) üzenetére


Nova96
őstag

Ez a 2 készülék a héten.(Összesen 5)És hogyan lehetne vissza kérni? :R

(#13430) Something_ válasza Nova96 (#13429) üzenetére


Something_
őstag

5 készüléket vettetek és 2-vel volt eddig probléma és az 5 készülék árát szeretnétek visszakapni, mert nem váltak be? Nem értem pontosan:D

(#13431) Nova96 válasza Something_ (#13430) üzenetére


Nova96
őstag

Nem 1 telefon 5x cseréltek.De a héten már 2x is és úgy összesen 5.És ennek az 1. szeretném vissza kapni.

(#13432) Something_ válasza Nova96 (#13431) üzenetére


Something_
őstag

Ahh, értem. Bocs, láma voltak. Elvileg úgy van, hogyha 3 fő alkatrészt cseréltek és nem javult a probléma akkor szoktak új telefont adni. A pénzvisszafizetésről majd jönnek a nagyok és elmondják, hogy szokott lenni, de sokat olvasgatok a topikot, ilyen téma még nem volt.

Milyen készülék amúgy?

(#13433) Atus85


Atus85
aktív tag

Mit szóltok a médiamánia xl-es telefon áremelkedésekhez? Meglèvő előfizetőkre is vonatkozik? Elég durva. Galaxy s2 díjcsomagra vállalt 2 év hűség esetén 75.000ft, 30.000 helyett. Havidíj:16.760ft.

(#13434) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Helloka!

Nem régiben váltottam Fun díjcsomagra.

Internet
Benne foglalt, havi belföldi adatforgalom

40 MB

A csomagban foglalt havi belföldi adatforgalom felhasználását követően a le- és feltöltési sebesség legfeljebb 32 kbit/s-ra csökken a következő fordulónapig, túlforgalmazási díj nélkül.1

Tehát ha lemegy a 40mega utána is tudok netezni csak 32kbit/s sebességgel ?(díjmentesen?)
Hogy tudom megnézni ,hogy hány mega netem ment el eddig ?

előre is köszi :)

üdv asusboy

[ Szerkesztve ]

(#13435) Something_ válasza AsusBoy (#13434) üzenetére


Something_
őstag

Igen, lekorlátoznak csak. Megnézni my T-ben tudod, pénzért.
Opera Minit javaslom vagy a Mobile-t turbó modban a 3g-s nethez.

[ Szerkesztve ]

(#13436) BéHGT válasza Atus85 (#13433) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én "örülök" neki, képzelheted mennyire! Bár csak Les csomagom van, de végülis kihasználom, úgyhogy jó nekem.. És persze, hogy változik meglévőkre is, hiszen itt az adó amit kaptak a kormánytól, meg az áfa emelés... Lesz rá indok. :(((

(#13437) SzGee


SzGee
aktív tag

sziasztok regisztráltam elektromos számlára
azt írják, hogy e-mailben küldik majd a számlát
ma beléptem az online felületre, fenn van már a fizetendő összeg, számla sorszám, stb, de a mail és a számla nem érkezett meg

kb mikorra várható? mit tartalmaz a mail? egy linket ahonnan letölthető a számla, vagy maga a számla is benne lesz?

köszi előre is

If you leave me, can I come, too?

(#13438) nord_ válasza Atus85 (#13433) üzenetére


nord_
veterán

Elég pofátlanul emeltek árat nem csak a díjcsomagoknál, hanem egy rakás telefonnál is! (Pl. HTC Rhyme, HTC Radar.)

Januárban készüléket cseréltem volna, de ha rajtam múlik, ilyen hozzáállás mellett rajtuk rohad a készlet.

(#13439) nord_ válasza BéHGT (#13436) üzenetére


nord_
veterán

Ja... 2 százalékos áfa-emeléstől a 40ezres telefon hirtelen 60ezer lesz... Nem elég, hogy aláírnék egy kétéves hűségnyilatkozatot tizenszázalékkal emelt árú díjcsomagra, még a telefonon is lehúznának. Kapják be.

(#13440) BéHGT válasza nord_ (#13439) üzenetére


BéHGT
senior tag

Hát igen, pedig én is majdnem januárra halasztottam az SGS 2 vételt... Mert hogy januárban mindennek lemegy még jobban az ára, mert behal minden... Ezek szerint tévedtem, vagy csak nem akarnak új ügyfeleket...
És a percdíj sem utolsó, az is szépet nőtt!

(#13441) Atus85 válasza nord_ (#13438) üzenetére


Atus85
aktív tag

Én a telefonáremelkedést írtam. Csak azért írtam bele az xl csomagot mert én azt néztem, illetve azzal készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#13442) BéHGT


BéHGT
senior tag

Viszont itt még ugyanúgy a régi árakat írja a tarifacsomaghoz. [link]

(#13443) Atus85 válasza BéHGT (#13442) üzenetére


Atus85
aktív tag

Én az új telefonárat látom a linkedben. Ja tarifacaomagot írtál. Elnéztem. Mondjuk engem a telefonárak jobban felidegistettek mint a havidij.

[ Szerkesztve ]

(#13444) agemate


agemate
addikt

Üdv!

December 23-án új telefont és díjcsomagot vettem, MIX (2990/hó)-ról váltottam MediaManiaS-re. Így néz ki az aktuális számlám:

Számla kelte: 2012.01.03.
Fizetési határidő: 2012.01.20.
Számlázott összeg: 4 234 Ft

Azért ennyi, mert benne van időarányosan a dec. 1-23-ig a MIX díja és 23-31-ig a MediaMánia S díja is?

Még egy kérdésem van, miszerint a MyT-Mobile-ban ugye látom a havi forgalmamat, ami 411 Ft és nettó. Ez biztosan nem ennyi, visszanéztem a kimenő hívásokat és sms-eket és 288 Ft-ra jön ki. Ebben a havi forgalomban benne van a mobilnet használat is? Tudtommal az külön 500 mega, csak túlforgalmazásnál kell érte pluszt fizetni a havi díjon felül. :U

(#13445) djculture válasza Atus85 (#13443) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem a telefonárak a gyenge forint miatt vannak+ áfa. Ha így haladunk még ennek a duplája is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#13446) kali válasza agemate (#13444) üzenetére


kali
legenda

az adatforgalom is szerepel benne, majd a számla zárásakor írják jóvá!

(#13447) BéHGT


BéHGT
senior tag

Most egy kicsit én is belenéztem a my T-be... Kicsit furcsa. Eltűnt az, amit mutatott eddig, mármint a havi díj. Nem tudom azért, mert ugye 20E Ft előleget bekértek. Számlázott összegnél csak a telefon havi törlesztője van. Legalábbis azt hiszem. De hogy mennyi volt a múlt hónapban a számlám, arról nem látok semmit...

(#13448) dedike válasza agemate (#13444) üzenetére


dedike
addikt

Nem. Mixnél a teljes havidíjat fizetned kellett, míg a MM S-nél csak a 9 napot!

Igen, a mobilnet használati díja is benne van, azt utólag, a számla elkészítésekor írják jóvá!

Jó szerencsét!

(#13449) narancsnn


narancsnn
senior tag

Tisztelt T-mobiel!

Január 27.-én jár le az előfizetésem a Vodafone-nál. És szeretnék átmenni Önökhöz.
A kérdésem az volna, hogy mint egyéni vállalkozó, milyen havi díjas előfizetést tudnék nyitni. Csak egyesül dolgozom, nem foglalkoztatok senkit. Ami még szempont lenne, hogy a családomnak is nyitnék a nevemre előfizetést, és Őket szeretném korlátlanul hívni.
A havidíj minél alacsonyabb legyen.

Ezt írtam a T-mobile ügyfélszolgálatnak, hátha itt hamarabb választ kapok.:)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.