Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!

A my t-mobileban leszeretném kérdezni az adatforgalmi egyenlegemet, de miután rámegyek a lekérdezésre (melynek dija 56 Ft), azt dobja ki hogy: Hiba történt a kérés feldolgozása közben!

November óta van meg az Ikon 200-as dijcsomag, azóta ezt a hibát irja. Miért nem tudom lekérdezni?

indul a sörös aludni

(#13652) tjb007 válasza atillaahun (#13650) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#13653) atillaahun válasza tjb007 (#13652) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi szépen.
Én régen még valami olyasmit láttam, hogy 1. hónap után kimenő hívások, 2. hónap után bejövő hívások is, 3. hónap után pedig IMEI alapján tiltanak. Ez nincs még meg valahol hivatalosba leírva?

(#13654) Coolmat


Coolmat
őstag

Üdv!

Felfedeztem az árlistában egy ilyet: T-Mobile BroadBand Stick E173-S2 Diák - 5990 Ft Dominóban
Alatta a csillagozott rész: "T-Mobile BroadBand Stick E173-S2 Domino Web kizárólag diák ajánlatként érhető el, érvényes felsőoktatási diákigazolvány bemutatásával. Az akcióban 1db kedvezményes Domino Web csomag vásárolható diákigazolványonként."
Tud valaki valami bővebb infót erről az akcióról? Valahogy nincs agyonreklámozva a dolog :) Publikus csomagként 6990Ft-ért szerepel, webshopban pedig jelenleg nem kapható ez a modem, csak a T-Mobile BroadBand Stick MF195 6291Ft-ért. Tudom nem nagy különbség az a 300Ft pláne ha ki is hozzák, de azért gondoltam rákérdezek mi ez az akció pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#13655) tjb007 válasza atillaahun (#13653) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs.
Természetesen nem a telefon letiltása az első fokozat ha erre lettél volna kíváncsi.

(#13656) atillaahun válasza tjb007 (#13655) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen azt tudom. Inkább erre a 3 hónapra lettem volna kíváncsi.

Mert most fenn áll egy olyan helyzet, hogy használt telót vennék, de már az eladó is cserélte, így nem ő nevén van, és nem igazán tudom, hogy kaphatnék korrekt biztosítékot arra, hogy nem fogják letiltani pár hónap múlva. Mert előfizetésesen lett véve, de az eredeti tulaj nem igazán elérhető.

(#13657) tjb007 válasza Coolmat (#13654) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ennél bővebb információ nagyon nincs.
Diákként 1000 forinttal olcsóbban megkapod mint az átlagpógár.

Amúgy a gyorsboltban 4090 forintért megkapod az MF195 -öt is.

(#13658) Coolmat válasza tjb007 (#13657) üzenetére


Coolmat
őstag

Láttam a gyorsbolt árát is, abban viszont csak az 1GB 1 hétig forgalmazhatóság van, a T-től rendelve ehelyett 1990Ft felhasználható egyenleg van még benne az árban. Nem mellesleg a T 1 év helyett 2 év garanciát vállal a modemre. Nehéz döntés, de valószínűleg csak februárban fogok beruházni rá, addig van időm kitalálni hol vegyem meg.

[ Szerkesztve ]

(#13659) St3ven válasza atillaahun (#13656) üzenetére


St3ven
addikt

Meg ne vedd a telót, ha már rögtön az elején ilyen körülmények tarkítják az egész ügyletet.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13660) zamar


zamar
csendes tag

Üdv!

Nem tudjátok, hogy a My T-Mobile-ban hol lehet előfizetői díjcsomagot váltani. Mert mindenhol írják, hogy lehet, de már vagy 1 órája keresem és sehol nem találom.
Előre is köszi.

(#13661) atillaahun válasza St3ven (#13659) üzenetére


atillaahun
veterán

De most mit tudok csinálni, ez az első LG OB hetek óta, ami itt van a városban, garanciás, és jó állapotú. A mostani telómtól meg szabadulnék már.
Most még úgy néz ki valami olyasmit sikerült elérni a tulajnál, hogy bescanneli a számláit, ezzel igazolva, hogy fizeti rendesen az előfizetést.
Bár ezt nem egészen értem még hogy gondolta pontosan. Mármint mennyire fog ez nekem biztosítékot adni.
Bár jobban belegondolva, ha elmegyek vele a boltba, megmondják, hogy eddig nem volt tartozása, majd 1 múlva nem fizet többet, akkor is ugyanott vagyok, hogy letiltanak.
Szóval nem tudom hogy lehet előfizetéses telefont megfelelő körültekintéssel venni.

[ Szerkesztve ]

(#13663) kali válasza zamar (#13660) üzenetére


kali
legenda

my t-mobile -> az ön előfizetései -> hívások/híváskedvezmények, szolgáltatások, díjcsomagok -> az ön díjcsomagja/díjcsomagváltás -> tovább -> tetszőleges kiválaszt -> megrendelem...stb!

(#13664) dedike válasza atillaahun (#13661) üzenetére


dedike
addikt

Esetlegesen segíthet, ha valakinek 10, vagy annál is több éves arany/platina kártyája van. Azt valószínűleg nem fogja eldobni egy számlatartozás miatt! Persze igazi, kézzelfogható biztosítékot ez sem ad.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13665) BéHGT


BéHGT
senior tag

Platinát egy "mezei" felhasználó is el tud érni?!

(#13666) kali válasza BéHGT (#13665) üzenetére


kali
legenda

esetlegesen igen!

(#13667) dedike válasza BéHGT (#13665) üzenetére


dedike
addikt

Persze! De akkor havi 30-nál illik többet fizetni... ;]

Jó szerencsét!

(#13668) .bruszli. válasza dedike (#13667) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Simán megéri... :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#13669) BéHGT válasza dedike (#13667) üzenetére


BéHGT
senior tag

Akkor 14-el nem szállok versenybe! :) Persze nem tudom, megérné-e...

(#13670) dedike válasza dedike (#13667) üzenetére


dedike
addikt

Persze majd jön 1430 és reméljük kiszámolja, én csak tippeltem... :DDD

Jó szerencsét!

(#13671) atillaahun válasza dedike (#13664) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi a tippet, ezt majd még megpróbálom leellenőrizni. Mit kérjek a tulajtól, hogy ezt hitelesen megtudhassam? Mármint ami elküldhető, megmutatható neten keresztül is.

(#13672) Jake88 válasza Zoleee89 (#13050) üzenetére


Jake88
tag

Sziasztok!
Adott egy céges szám ami régen saját nevemen volt. Beléptem egy flottás csomagba,de most kiszeretnék lépni belőle. Kártya cég nevén van de számlafizető az én vagyok.

Szóval díjcsomagot váltottam mert céges már nem volt olyan jó. Céges-ről Médiamánia-S-re. Hogy lehet megoldani azt,hogy számomat is visszaíratom a saját nevemre? Telefont szeretnék majd venni de cégesre nem lehet. Nagyon hulladék ez flottás csomag. Gondolt egyet ember és megnövelte havidíjat is. vagy 1500ft-al. Persze erről én nem tudtam csak most amikor megjött a számla.

Állítólag valami céges papírokra lenne szükség. De mi történik akkor,ha nem hajlandó ezt kitölteni? Azaz nincs meghatalmazás?

Lényeg az,hogy ne függjek a cégtől.

[ Szerkesztve ]

(#13673) .bruszli. válasza atillaahun (#13671) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Meg ilyenkor alap egy adásvételi szerződés,ami kitér arra,hogy ha az eladó hibájából ( számla vagy részlet nem fizetése miatt ) letiltásra kerülne a készülék,akkor köteles visszavásárolni a telót a szerződésben meghatározott áron.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#13674) dedike válasza atillaahun (#13671) üzenetére


dedike
addikt

Legegyszerűbben a havi számla végén tudod ellenőrizni, igaz ott csak a kiemeltségi szint van leírva, az érvényessége, meg az, hogy mióta van, az nincsen.

Jó szerencsét!

(#13675) .bruszli. válasza Jake88 (#13672) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

A számlatulajdonostól ( itt ugye a flotta ) kell egy meghatalmazás,hogy eljárhass ilyen esetekben. A nélkül nem tehetsz semmit.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#13676) Jake88 válasza .bruszli. (#13675) üzenetére


Jake88
tag

De mi történik,hogy ha nem fog adni cég? Mert így is köcsögök lettek. Gondoltak egyet és megnöveltették csomagot is +1500ft-al. Persze erről én nem tudtam semmit. Már azt se bánnám ha új számom lenne csak szabaduljak meg flottától.
Azon gondolkozom,hogy nem fogom fizetni az előfizetést.

(#13677) blueye válasza Jake88 (#13676) üzenetére


blueye
veterán

Akkor új számod lesz.
Persze nem árt tudni hogy mit írtál alá a flotta felé...

(#13678) atillaahun válasza .bruszli. (#13673) üzenetére


atillaahun
veterán

Tudom, de mint írtam jelen esetben az eladó nem a tulajdonos, tehát nem az ő nevén van az előfizetés. Az eredeti tulaj legfeljebb csak neten keresztül érhető el, és már kicsit irreális őt zaklatni ilyenekkel, mert ő egyszer már ugye eladta a telefonját annak akitől most venném.

(#13674) dedike
Köszi, megkérem majd akkor, hogy úgy szkennelje be.

[ Szerkesztve ]

(#13679) Jake88 válasza blueye (#13677) üzenetére


Jake88
tag

És ha lejár 2évem márciusba akkor megszüntetni sem tudom mint számlafizető?

(#13680) .bruszli. válasza Jake88 (#13676) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Megtehetik,hogy nem adnak. Ahogy előttem is írták,attól függ,milyen szerződésed van a flottával...szóval előtte azért annak járj utána. Amennyiben te vagy a számlafizető,akkor nem velük tolsz ki,ha nem fizeted a további számlákat.

(#13678) atillaahun Akkor 2 verzió van : vagy bevállalod a kockázatot,vagy elfelejted. Amúgy a 2. tulaj (akitől most vennéd) is írhatna garanciát ( de nyilván nem fog ) letiltás ellen...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#13681) Jake88 válasza .bruszli. (#13680) üzenetére


Jake88
tag

Hát ez azért marha jó,hogy ha nem lehet szabadulni flottából. Remélem azért ha nem adnak legalább számot megtudom majd szüntetni. Talán még márciusig ki is bírnám.

[ Szerkesztve ]

(#13682) .bruszli. válasza Jake88 (#13681) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Elvileg igen...arra nem kötelezhetnek,hogy maradj a megváltozott feltételekkel továbbra is számlafizető. Persze mint írtam,a szerződésedet olvasd el,abból derül ki konkrétan minden.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#13683) Jake88 válasza .bruszli. (#13682) üzenetére


Jake88
tag

Megtaláltam szerződésemet. De nem írnak semmilyen lényegre törő dolgot.
Cégneve,előfizető adatai. Van egy telefonom részletre amit fizetek havonta. Ez nem is lenne nagy gond. Csak mellette ott van 40000-res kötbér telefonra. Na már most akár egyben kifizetném részleteket is ha kell. Kötbért persze nem igazán akarnám.
Sajna ilyen flottás dolgokat nem ír,hogy mi kötelezettségeim vannak cég felé.

[ Szerkesztve ]

(#13684) blueye válasza Jake88 (#13683) üzenetére


blueye
veterán

Az a 40000-res kötbér biztos csak a telefonra szól?

(#13685) Jake88 válasza blueye (#13684) üzenetére


Jake88
tag

Megállapodás: Kedvezményes készülékvásárlására részletfizetéssel

Megállapodás tárgya: itt szerepel a telefon
Szüneteltetési tilalmi időszak (hó): 24
Kötbér: 40000
Vásárláskor befizetett
Fennmaradó hátralék
Törlesztési időszak

Így szerepel azért gondoltam,hogy ez telefonra értendő.

Más semmi egyéb nem derül ki szerződésből.

[ Szerkesztve ]

(#13686) kali válasza Jake88 (#13685) üzenetére


kali
legenda

vagy az előfizetésre...

(#13687) blueye válasza Jake88 (#13685) üzenetére


blueye
veterán

Ez nem a telefonra szól...

"Szüneteltetési tilalmi időszak (hó): 24"

(#13688) tjb007 válasza blueye (#13687) üzenetére


tjb007
nagyúr

Arra is.
Az a lényeg, hogy ha holnap megszeretné szüntetni az előfizetését akkor 40000 forintot kéne fizetnie.

(#13689) Jake88 válasza blueye (#13687) üzenetére


Jake88
tag

Ok. Na mind1 lényeg,hogy díjcsomag Médiamánia S tehát nem a céges tarifába vagyok így nem érnek majd meglepetések. Ez is valami.

Nem dobta rá 2évet. Mivel most nem vettem telefont. Pedig tudtam volna.

Márciusba lejár 2éves előfizum. Addig meg csak kibírom valahogy.

Ha nem sikerül szerezni meghatalmazást akkor már T-mobile csak engedni majd,hogy mint számlafizető lemondjam előfizetést. Vagyis remélem.
Nem igazán válnék meg számomtól mert kb 6éve ez van,de ha cég nem ad meghatalmazást akkor kénytelen vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#13690) blueye válasza tjb007 (#13688) üzenetére


blueye
veterán

Én is erre gondoltam, lehet hogy nem ment át... :)

(#13691) timea1991


timea1991
tag

Kár hogy feltöltő kártyásoknak nincs hálozaton belőli díjcsomag mint pl voda vitamax klub v prektikum hálon belől

(#13692) St3ven


St3ven
addikt

Most nézem, hogy megszűnt a "Hálózaton belüli MMS - Pihenőnap" kategória.
Így 80 Ft most az MMS hálózaton belüli irányba, időszaktól függetlenül. :(

De jók is voltak pedig a hétvégi hálózaton belüli 39 Ft-os MMS-ek a párommal!
Főleg úgy, hogy az SMS meg 30 Ft a tarifacsomagomban. Azaz dupla SMS helyett akkor már jobban megérte 9 Ft-tal többért egy 1000 karakteres MMS, esetleg képpel/képekkel megspékelve, ha már az is mehetett benne...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13693) blueye válasza St3ven (#13692) üzenetére


blueye
veterán

OFF
Miért nem skypeoltok pl.?????

(#13694) timea1991 válasza blueye (#13693) üzenetére


timea1991
tag

sajna a t nél nem gondolnak a kártyásokra. egy hálón belűli tarifa jó lenne. Nem mindenki használ okos telót.

(#13695) blueye válasza timea1991 (#13694) üzenetére


blueye
veterán

Haladni kell a korral, ez van... :)

(#13696) St3ven válasza blueye (#13693) üzenetére


St3ven
addikt

Hehe, Ő meg a skype meg úgy általában az okostelók. :D

Mondjuk erre ott a Családbarát kedvezmény, de nem poén meg sokszor nem is megoldható mindig a telón lógni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13697) blueye válasza St3ven (#13696) üzenetére


blueye
veterán

Miért ki ő?

(#13698) St3ven válasza blueye (#13697) üzenetére


St3ven
addikt

Hát nem olyan, akit olyan nagyon érdekelnék ezek a technikai megoldások, meg a legújabb telefonok, még akkor sem, ha ezzel pénzt lehetne megtakarítani.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13699) timea1991 válasza St3ven (#13696) üzenetére


timea1991
tag

A családbaráthoz előfizetés kell a t perc meg péntektől van

(#13700) St3ven válasza timea1991 (#13699) üzenetére


St3ven
addikt

Hát igen, terelnek az előfizetés felé, ez azért érthető magatartás a részükről.

Dominósként nem jó kompromisszumos megoldásnak a Te+Én vagy a Domino Friends kedvezmény? Utóbbi egész jó ajánlatnak tűnik.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.